Prestupové pohyby v sezóne 2013/2014

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

Zamknuté
Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2666
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Príspevok od užívateľa Luboš » 01.07.2013 08:13:29

pegas
zmluvy končia skoro všetkým, zatiaľ to vyzerá tak, ako by to mal utiahnuť celé dorast...... [smilie=angry.gif]
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

space
Príspevky: 291
Dátum registrácie: 17.08.2009 07:23:02
Bydlisko: TN

Príspevok od užívateľa space » 01.07.2013 09:48:54

Lobotka mohol vydržať do skupinovej fázy ........... Ak dostane šancu v Ajaxe - nech ide hneď, ale neverím ............. možno časom ............. kiežby som sa mýlil [smilie=angry.gif]
Keď som bol malý,bol som namyslený-teraz už nemám žiadnu chybu ♣.

delos
Príspevky: 102
Dátum registrácie: 18.11.2012 15:14:37

Príspevok od užívateľa delos » 01.07.2013 10:23:52

lobotkovi prajem všetko dobré je to fakt velký talent, a nech sa mu darí a som rád ,že klub mu nerobí problém v ďalšom raste.

soki
Príspevky: 194
Dátum registrácie: 11.08.2010 19:56:42

Príspevok od užívateľa soki » 01.07.2013 10:40:58

Veľa šťastia p. Lobotka. Verím, že v silných ročníkoch 94, 95 máme ešte zopár takých Lobotkov. Najsilnejšia generácia dorastu ešte len príde do našich "kín- štadión na sihoti" máme sa na čo tešiť.

Užívateľov profilový obrázok
18dominik18
Príspevky: 753
Dátum registrácie: 23.11.2012 15:47:04
Bydlisko: trencin

Príspevok od užívateľa 18dominik18 » 01.07.2013 11:18:43

chcem sa spýtať de azvedo ostava či ako to je snim nevie niekto ?
AS trencin

snapshot
Príspevky: 2728
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 01.07.2013 12:56:00

mame nikde supis hracov ktorym koncia zmluvy?

P. Mazan
K. Mondek
R. Mazáň
J. Holubek
L. Duriska
P. Cogley
P. Klescik
Bartalsky
Semrinec
Volesak

No co zabudol som niekoho?
"Boh je laska" 1Jn 4:8

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 01.07.2013 17:28:37

mondek tusim prednedavnom podpisal novu zmluvu, ak sa nemylim. ci?

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 01.07.2013 18:25:23

prichod azeveda je v stadiu riesenia, ukazal dobre veci, ale ukazal aj to, ze nie je hotovy hrac a ma rezervy... kedze je hrac bardejova, musi pris k dohode klubov... ked to bude definitivne, budeme informovat...

k hracom bez zmluvy sa vyjadrovat nebudem aj zo strategicko-taktickych dovodov... navyse, k zoznamu snapshota ani netreba nic dodavat... je to dokonale ;) rad by som poznal zdroj, ktory pustil z klubu podobnu informaciu...

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 01.07.2013 21:33:50

martin, odisli zatial dvaja clenovia zakladnej zostavy, treti to ma za par. preto je na mieste otazka, co bude s prichodmi. planuje klub po dlhom case aj angazovanie hotovych hracov, vzhladom na ucast v EL, alebo sa uspoji, ako vzdy, s odchovancami a zahranicnymi mladikmi?

majster
Príspevky: 50
Dátum registrácie: 15.11.2011 19:00:40
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa majster » 01.07.2013 21:34:56

Vedenie!!!!!Už ma nenaseriete tak, ako vlani pri odchodoch hráčov do SKUBY, Pošlite si hráčov, kam vám vyhovuje. Na protest voči politike LL si znova nekúpim pernamentku. Ale fanúšikom Trenčína ostanem, nie som žiadny hup holland ale v Trenčíne som sa narodil tu žijem, hanbím sa za primátorov a podobných biznisobálkov. Na fotbal sa vždy dostanem a pozriem sa. Jediné.čo pochválim je práca s mladými. Ešte raz opakujem. Fanúšikom ostanem ,lebo som Trenčan. ale vašou politikou strácate fanúšikov na Slovensku. A verte mi. Ja som sa chodil pozrieť aj do Biskupíc na TTS,keď striedajúci hráč zahodil vajgla pred tým, než išiel na ihrisko. Nech sa vám darí pri tých odchodoch hráčov v lige tak ako vlani. Len vám poviem!!!!!
Na fans z vysoka sééériete.!!!!! [smilie=shit.gif]
Veľká vďaka Vám hráči za to, čo predvádzate na Slovensku pri týchto podmienkach.

Roman87
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 02.07.2013 07:38:54

Príspevok od užívateľa Roman87 » 02.07.2013 07:48:03

Presne tak!!! Ty si ten najväčší fanúšik, lebo im "fandíš" vždy a stále, ale čo reálne robíš pre ten klub?. Prečo asi tak predávajú hráčov? Aby vôbec zabezpečili chod klubu. Odkiaľ majú podľa Teba brať peniaze, keď naší "fanúškovia" nechcú kupovať dresy, suveníry a pernamentky už vôbec. Myslíš, že na Slovensku sa sponzori len tak hrnú, aby vrážali svoje peniaze do futbalu? A najlepšie na tom je, že vždy keď odchádzajú hráči, tak ty a Tebe podobní len nadávate, ale vždy hrá klub lepšie a lepšie. Ale to by chcelo asi trošku sebareflexie aj z Vašej strany. Ja sa osobne vôbec čudujem, že existujú takéto fóra, lebo po tých niektorých "komentoch" by som sa futbalu asi vôbec nevenoval.

snapshot
Príspevky: 2728
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 02.07.2013 08:29:56

Roman87 ano mas z casti pravdu, ale co robim ja pra tento klub? To ze kupim vstupenku a "fandim" je malo? Nieje na to fanusik aby fandil a klub aby zhanal sponzorov? Ci ja mam ist teraz za veducim a pytat tisice eur na klub? Co z toho budem mat percento?
Svojou troskou kazdy plati ci hracov, alebo vedenie alebo stadion. Aj ked iba par eurami.
Si myslis ze 5000 ludi co chodi na futbal bude kupovat kazdy tyzden dres, sal, podritnik alebo salky?

A hlavna vec, nehra sa futbal pre tych fanusikov? Myslis, ze ked bude 100 ludi na tribune bude sponzor?
Praveze AS by malo byt stastne ze ma fanusikov akych ma, ktory chodia na futbal v TISICKACH, to sa v mestach ako ZA, BA, KE... nestalo davno.
Prave pre toto by mali mat trosku zdraveho rozumu a niektore veci brat s emociami ako napriklad predaj hraca do SKUBY
"Boh je laska" 1Jn 4:8

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 02.07.2013 08:36:18

baki: klub stale hlada moznosti na posilnenie kadra, ale nepojdeme do kupovania "hotovych" hracov... je mozne, ze fans by z nich napokon boli "hotovi"... mozeme pozriet ako dopadli posily pre trnavu... navyse, mame silnu mladez, ktora musi dostat priestor... ak by sme kupili 3-4 "hotovych" hracov, co by bolo s dorastencami??? asi by sa nam vratilo, ze dorast je majstrom ceskoslovenska a hraju to preplacani krajaaanci... pripadne by hrali mladi a "skuseni" hraci by sedeli na lavicke...

majster: zaujalo ma jedine... "na futbal sa vzdy dostanem..." to som rad

roman: forum existuje, aby sme poznali nazory fans, vsetkych... niekedy to je tazke, rozum sa zastavuje, ale nerad by som to riesil tak ako ine slovenske kluby, zrusenim/pozastavenim fora... zas to nie je tak zle

majster
Príspevky: 50
Dátum registrácie: 15.11.2011 19:00:40
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa majster » 02.07.2013 09:30:12

Roman87 napísal:Presne tak!!! Ty si ten najväčší fanúšik, lebo im "fandíš" vždy a stále, ale čo reálne robíš pre ten klub?. Prečo asi tak predávajú hráčov? Aby vôbec zabezpečili chod klubu. Odkiaľ majú podľa Teba brať peniaze, keď naší "fanúškovia" nechcú kupovať dresy, suveníry a pernamentky už vôbec. Myslíš, že na Slovensku sa sponzori len tak hrnú, aby vrážali svoje peniaze do futbalu? A najlepšie na tom je, že vždy keď odchádzajú hráči, tak ty a Tebe podobní len nadávate, ale vždy hrá klub lepšie a lepšie. Ale to by chcelo asi trošku sebareflexie aj z Vašej strany. Ja sa osobne vôbec čudujem, že existujú takéto fóra, lebo po tých niektorých "komentoch" by som sa futbalu asi vôbec nevenoval.
A to si ako mám zobrať celoživotné úspory a vraziť ich do klubu???? Ja som si len vyjadril svoj názor a na to tu fórum je. Ty spasiteľ klubu.

majster
Príspevky: 50
Dátum registrácie: 15.11.2011 19:00:40
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa majster » 02.07.2013 09:36:18

martin napísal:baki: klub stale hlada moznosti na posilnenie kadra, ale nepojdeme do kupovania "hotovych" hracov... je mozne, ze fans by z nich napokon boli "hotovi"... mozeme pozriet ako dopadli posily pre trnavu... navyse, mame silnu mladez, ktora musi dostat priestor... ak by sme kupili 3-4 "hotovych" hracov, co by bolo s dorastencami??? asi by sa nam vratilo, ze dorast je majstrom ceskoslovenska a hraju to preplacani krajaaanci... pripadne by hrali mladi a "skuseni" hraci by sedeli na lavicke...

majster: zaujalo ma jedine... "na futbal sa vzdy dostanem..." to som rad

roman: forum existuje, aby sme poznali nazory fans, vsetkych... niekedy to je tazke, rozum sa zastavuje, ale nerad by som to riesil tak ako ine slovenske kluby, zrusenim/pozastavenim fora... zas to nie je tak zle
Samozrejme si vstupenku kupujem a mám aj dres.šálu a podsedák ak sa tu už niekto pohoršuje!!! A na futbal som chodieval,keď niektorí ťahali káčerov alebo ešte ani nevedeli o svete.

Zamknuté