Prestupové pohyby v sezóne 2013/2014

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

Zamknuté
snapshot
Príspevky: 2735
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 08.01.2014 17:22:45

martin aka bola ta suma co chcelo Botafogo?
"Boh je laska" 1Jn 4:8

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 08.01.2014 18:40:05

snapshot napísal:martin aka bola ta suma co chcelo Botafogo?
to je dnes bezpredmetne, ale bola to suma, ktoru pri dalsom predaji, napr. o rok, ôen tazko dosiahnete, ak k tomu pripocitate mzdove vydavky, je velmi malo realne, ze sa dostanete na nulu...

resp. bola to suma, ktoru bol iny tim ochotny zaplatit ;)

Užívateľov profilový obrázok
Axel Wers
Príspevky: 620
Dátum registrácie: 22.09.2007 21:04:05
Bydlisko: Trenčín - Juch
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Axel Wers » 08.01.2014 21:11:30

http://trencin.sme.sk/c/7058941/trencan ... zmien.html

Tam sa píše, že William ide do Žiliny. Zaujímalo by ma, čo ho motivovalo ísť do potápajúceho sa klubu.

Kessel stále neistý.

Uvidíme čo za hráčov prišlo, podľa popisov majú nejaké referencie, ktoré stoja za zmienku.

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 08.01.2014 21:40:21

inak velmi ma pobavil clanok o jairovi, kde hovori, ako je tu spokojny. bodaj by nebol, ked je v januari 10 stupnov. co bude chalan hovorit, ak nahodou bude o tyzden -10 [smilie=beer2.gif]

Musu
Príspevky: 1683
Dátum registrácie: 03.08.2007 15:19:05

Príspevok od užívateľa Musu » 08.01.2014 21:51:41

ja neviem martin. dobre vies kam ide neviem naco tu tych par ludi natahujes...
Sú aj dôležitejšie veci ako futbal...

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 08.01.2014 21:58:04

Musu napísal:ja neviem martin. dobre vies kam ide neviem naco tu tych par ludi natahujes...


nech ide, kam chce, ved je volny hrac, kedze opcia nenadobudla platnost. hoc aj do ziliny. prakticky vsetci hraci, co odisli, isli vykonnostou dole. kuzlo plati len v AS. je tu nenapodobitelna atmosfera a filozofia. jedine, co nam chyba, je stadion.

snapshot
Príspevky: 2735
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 08.01.2014 22:28:56

neviem preco je ta suma taka tajna, ved AS ju platit nechcelo, setrime, ZA je ochotna.

Jairo ma tiez takto postavenu zmluvu? Ako je to s jeho zmluvou?
"Boh je laska" 1Jn 4:8

handel
Príspevky: 905
Dátum registrácie: 21.08.2011 18:53:54

Príspevok od užívateľa handel » 08.01.2014 23:51:51

baki napísal:...prakticky vsetci hraci, co odisli, isli vykonnostou dole. kuzlo plati len v AS. je tu nenapodobitelna atmosfera a filozofia. jedine, co nam chyba, je stadion.
baki, práve nedávno som rozmýšľal čo je za tým, že hviezdy odchádzajúce od nás inde tak rýchlo strácajú lesk. Niekorí (Kubík) sa premenia na kométy, čo sa pravidelne vracajú, ďalší vyhasnú úplne. Napríklad kto vie či po Adim aspoň nejaký dánsky pes ešte vôbec štekne..., Depetrisa nestavajú, Hloho s Peltierom väčšinou ohrievajú skurv.nú lavičku, Štefánika v Nijmegene tiež prestávajú stavať...
V čom to je, čo našim hráčom inde chýba? Nenapodobiteľná atmosféra a filozofia? Asi áno, fajn atmosféra a dobrá pohoda v kolektíve robia zrejme také divy, že mužstvo od ktorého po letných odchodoch nikto nič moc nečakal, hrá krásne aj efektívne a má jesenné ligové striebro.

Trojan
Príspevky: 94
Dátum registrácie: 03.04.2011 16:48:12
Bydlisko: Trencin

Príspevok od užívateľa Trojan » 09.01.2014 00:01:31

Odpoved je niekde inde, a odpovedou je zufalo slabucka slovenska prva liga, ktora neustale pada, clovek si hovori ze to uz musi byt dno, a ono stale neprislo.. A obladom Wiliama, je to jednoduche, prisiel , ukazal sa tu ,zviditelnil sa, predal sa a provizia je ista, ma to dobre vymyslene ten nas majitel

handel
Príspevky: 905
Dátum registrácie: 21.08.2011 18:53:54

Príspevok od užívateľa handel » 09.01.2014 00:19:43

Trojan, o úrovni našej ligy si nerobím najmenšie ilúzie, ale napr.Depetris aj Štefánik začali dobre a strácali sa až postupne. Ak by to bolo úplne ako píšeš, tak by hrali naprd od začiatku.
A čo Salinas v Legii? Začal ako z partesu, bol ospevovaný, no postupne hral čoraz horšie až ho vykopli a fanúšikovia na webe ho posielali kadeľahšie.

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 09.01.2014 07:54:48

Musu napísal:ja neviem martin. dobre vies kam ide neviem naco tu tych par ludi natahujes...
dobre to neviem, pocul som o tom, ale nielen gula oficialne, ale aj po inej linii neoficialne mi to v ZA popreli... vraj je este velmi daleko, aby tam isiel... navyse, mne je jedno kam ide... pozerame sa o seba, starame sa o seba...

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 09.01.2014 10:00:44

o jairovi som sem uz pisal, zmluva je na 1+3, zalezi na jeho vykonnosti, ci tu zostane...

trojan, zi dalej s pocitom krivdy a oklamania, musi to byt tazke, to uz musu ma v tomto smere lahsie, hoci aj jeho neraz trapia spravodajske hry ;) nepoznam agenta a ani klub, ktory by niekomu zaplatil co nemusi, ked nech dat ani to, co musia... dnes (zial) neexistuje klubova hrdost a v tejto dobe ani vdaka alebo splatenie svojho dlhu... Aldo je v tomto vynimocny... staci sa pozriet na posledne vyhlasenie Dudu (KE), a to nie je vynimka, aj u nas sme si zazili... ked si hraci myslia, ze inde budu stastnejsi, tak nech idu... otazna je uspesnost ich rozhodnuti...

len pre williama, neoficialne, ale zo zdroja mimo slovenska... willi nechcel odist... ale botafogo dostalo ponuku, ktoru AS nemohol a nechcel dorovnat... taky je biznis a nielen futbalovy... ani Haag neziskal Kubika, hoci ho mal rok na hostovani...

ja verim, ze nebudeme na ihrisku stradat...

legolas380
Príspevky: 515
Dátum registrácie: 30.08.2010 20:08:24

Príspevok od užívateľa legolas380 » 09.01.2014 10:23:33

handel napísal:Trojan, o úrovni našej ligy si nerobím najmenšie ilúzie, ale napr.Depetris aj Štefánik začali dobre a strácali sa až postupne. Ak by to bolo úplne ako píšeš, tak by hrali naprd od začiatku.
A čo Salinas v Legii? Začal ako z partesu, bol ospevovaný, no postupne hral čoraz horšie až ho vykopli a fanúšikovia na webe ho posielali kadeľahšie.
tak depetrisa nechcel trener nie ze by sa stratil...a stefanik mal zranenie, po vylieceni ku koncu ligy zas zacal hravat...co sa tyka peltiera, tam asi spravila svoje kabina, u nas bol hviezda a mal sebavedomie a asi neboli na neho az take tlaky...v slovane to uz nie je len o radosti...u nas hraju vsetci pre radost sa mi ta zda...a to je ten rozdiel preco sa im tu tak dari...

Trojan
Príspevky: 94
Dátum registrácie: 03.04.2011 16:48:12
Bydlisko: Trencin

Príspevok od užívateľa Trojan » 09.01.2014 10:56:47

handel, praveze o tom to je, ked niekoho kupujes, ako akviziciu, tak ho niekto musel chciet, ked ho chcel, tak to znamena ze prilezitost hned dostane, ako posila, ale skutocna vyspelost a kvalita hraca sa ukaze az po case, a to je pripad vsetkych tychto hracov co tu boli spomenuti, kvalita hraca sa meria v stabilite a kvalite vykonov, nie ze vyletis v 5 zapasoch hore a potom nic nehras. Ked prides niekde ako posila, tak na zaciatku je samozrejmost ze sa uchytis, lebo ta tam zobrali ako posilu.

Martin, si dostal pokyny od vyssej sily aby si poprel tieto zakulisne veci, ktore su uplne jasne ze sa tu deju? je mi jasne, ze si babka v rukach inych, potrebujes plat, potrebujes zivit rodinu, treba suchat nohami a zavadzat siroku verejnost. Ale aspon to radsej nekomentuj, co tu mam napisat vsetky tie pripady co tu boli? Salinas, Diaz, Depetris a dalsi, hraci ktorych tu majitel platil a nemal z nich nic lebo odisli zadarmo? ha, tak to je potom charitativne zalozeny clovek ten nas majitel. Ja nezijem v krivde, ale v realite. To skor ty tu zavadzas ludi, kto ma cosi v hlave nazor si spravi. Realita je taka, ze nas klub je fajn biznis model cloveka co ma slusne rozlozene siete, donasa sem lacnych hracov aby sa tu rozohrali, v slabeh lige sa rozohraju, vstupne im hodnota a potom sa zaraba na ich dalsom prestupe, a to ze tie peniaze castokrat nesli do klubovej kasy je fakt, hlavne ze externe agentury funguju, ale uz sa zas opakujem. Inak mi to je v principe jedno, ako funguje nas klub, pozitivne je ze vobec nejako funguje. Inak, potom mi prosim ta teda vysvetli ,ak je v nasom klube vsetko na poriadku, preco cudzich hracov tu plati niekto iny? preco je Trencin klub v klube? preco domaci hraci sa vyplacaju standardnym sposobom a cudzich plati niekto iny? Preco cudzi su dobre plateni, a klub zivori? Ked plati cudzich hracov niekto iny, to znamena ze peniaze investovane do nich sa musia vratit, inak by bol ten co ich plati Matka Tereza. A co potom s hracmi ktori zahadne boli plateni nadstardne niekym, a zahadne prestupili v podstate zadarmo? Nehovor, ze uplinuli zmluvy, taku hlupost by neurobil ani provincny klub 5 ligy, aby nedostal za svojich hracov zaplatene, aj ked iba sadou dresov, troma loptami a litrom domacej. Cakam na rozumne odpovede na otazky, som zvedavy akym sposobom budes opat zavadzat.

Užívateľov profilový obrázok
18dominik18
Príspevky: 753
Dátum registrácie: 23.11.2012 15:47:04
Bydlisko: trencin

..

Príspevok od užívateľa 18dominik18 » 09.01.2014 12:06:14

v prvom rade nasa vykonost je o treningovych jednotkach a systéme potom nato nadvezuje tímovost a radost z hry ..sa pozrite ake treningove jednotky maju ine kluby a hlavne SKUBA ..na nas vtomto z daleka nemaju
AS trencin

Zamknuté