Prestupové pohyby v sezóne 2013/2014

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

Zamknuté
Hamer
Príspevky: 1265
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 18.08.2013 05:50:37

Suhlasim s nazorom, ze La Ling nam tu v TN zachranil futbal, dufajme ze to aj nadalej nejako bude fungovat.
Co sa tyka 20 kilo mesacne pre hraca v AS - mne to samozrejme moze byt jedno, ale tento udaj sa mi vobec nezda.
O tych spominanych plzenskych platoch neviem ale kolko dostane top hrac gambrinus ligy z najbohatsich klubov sparty a slavie - to bolo popisne napr. tu :
http://isport.blesk.cz/clanek/fotbal-ga ... remie.html
V gambrinus lige sa tocia ovela vyssie peniaze ako v corgon a ti najlepsi dostanu 250 tisic czk teda 10 tisic eu (k tomu su aj premie za vitazstva a pod. - tie su ale casto vyplacane dodatocne a nie su to uplne spolahlive ci pravidelne prijmy).
Bolo to tu predtym aj niekym pisane (zase ale samozrejme neoficialny udaj), ze Davidovi ponukala Slavia 7 tisic.
Preto sa mi vobec nechce verit, ze by v nasej chudobnejsej lige niekto Fanenda takto preplacal.
Skor to moze byt jeho buduci prijem v novom klube - to by mohlo byt realnejsie.

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2681
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Príspevok od užívateľa Luboš » 18.08.2013 07:18:09

Hamer,
David mal v AS viac ako 7000, tak prečo by išiel do Slávie?
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

Valerivs Maximianvs
Príspevky: 8
Dátum registrácie: 20.11.2011 12:20:24
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa Valerivs Maximianvs » 18.08.2013 07:45:44

Prajem Adimu a hlavne Kodani veľa šťastia, za pol roka zistia, že kúpili čiernu mačku vo vreci. U nás ho bez problémov nahradíme hociakým podpriemerným juniorom...
VICTORIAE AVGVSTORVM EXERCITVS QVI LAVGARICIONE SEDIT MIL L II DCCCLV MAXIMIANVS LEG LEG II AD CVRF

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2681
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Príspevok od užívateľa Luboš » 18.08.2013 10:22:25

Valerivs Maximianvs napísal:Prajem Adimu a hlavne Kodani veľa šťastia, za pol roka zistia, že kúpili čiernu mačku vo vreci. U nás ho bez problémov nahradíme hociakým podpriemerným juniorom...
[smilie=boxing.gif] [smilie=axe.gif]
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

Užívateľov profilový obrázok
18dominik18
Príspevky: 753
Dátum registrácie: 23.11.2012 15:47:04
Bydlisko: trencin

..

Príspevok od užívateľa 18dominik18 » 18.08.2013 12:06:53

baki ja viem ze bez LL by tu nebolo asi nič ale mne nevadi že hrači odtialto odchadzaju nech si idu ale pokial klub natom nic nezarobí to ma štve :) Ja viem že LL to ma ako farmu ale sere ma kde by sme mohli byt ale takto klub len preziva zatial čo šefko ma plne vačky ..
AS trencin

snapshot
Príspevky: 2735
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 18.08.2013 12:32:25

Nemate to jedno? Aj tak preblom stale iba o peniazoch ktore klubu chybaju.


V Stankovciach sa chyystaju zobrat akademiu, lebo personal nedostava vyplaty, neplatia energie,nedodrzuju zmluvy a obec sa chysta z toho srapvit starobinec radsej.
"Boh je laska" 1Jn 4:8

space
Príspevky: 291
Dátum registrácie: 17.08.2009 07:23:02
Bydlisko: TN

Príspevok od užívateľa space » 19.08.2013 07:58:03

snapshot napísal:Treba to brat aj z inej strany, sice sme zvyknuty ze v pripade dobrej ponuky odide vacsina hracov ak nie vsetci, ale aspon budu peniaze na stadion
[smilie=oops.gif] Chybička se vloudila - max. na chod klubu ........ Za posledných 5 rokov a predajoch hráčov za normálnych podmienok by sme už nechodili do tejto trosky ...........
Keď som bol malý,bol som namyslený-teraz už nemám žiadnu chybu ♣.

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Re: ..

Príspevok od užívateľa baki » 19.08.2013 09:09:38

18dominik18 napísal:baki ja viem ze bez LL by tu nebolo asi nič ale mne nevadi že hrači odtialto odchadzaju nech si idu ale pokial klub natom nic nezarobí to ma štve :) Ja viem že LL to ma ako farmu ale sere ma kde by sme mohli byt ale takto klub len preziva zatial čo šefko ma plne vačky ..


zarabat take prachy na slovenskom futbale, aby mal plne vacky, sa neda. mozno predal vyhodne niekolko hracov, ale mnohi odisli zadarmo, pripadne zobrali roha. podla mojho laickeho odhadu tu LL & friends splachli za 5 rokov cca 7 mega (vychadzam z toho, ze priemerny rocny rozpocet klubu bol nieco cez 1 mega). podla mna sa im to na predaji hracov nevratilo. ale mozno hej, ja neviem. myslim, ze tento klub kupovali preto, aby sa v pomerne slabej CL rozohrali neznami cudzinci a beckari ajaxu a nie pre zisky. oni maju zisky inde, nie vo futbale.

Užívateľov profilový obrázok
18dominik18
Príspevky: 753
Dátum registrácie: 23.11.2012 15:47:04
Bydlisko: trencin

..

Príspevok od užívateľa 18dominik18 » 20.08.2013 20:19:39

neviem no čo ine by stoho mal ked nie biznis ..nech je to ako chce on sam musi vidiet keby mame silnejsieho sponzora mohli by sme byt niekde inde tj. by sme nerozpredali hned vsetko a ked aj tak s rozumom zarobku poriadneho ..len to je same keby keby ako aj akademia a plno inych slubov ..
AS trencin

Jerry
Príspevky: 406
Dátum registrácie: 22.07.2011 11:46:13
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa Jerry » 21.08.2013 12:33:16

Mňa by zaujímala jedna vec. Je síce pekné, že na tlačovkách má klub vizionárske reči o pozitívnej energii, ako všetci v klube ťahajú za jeden povraz a projekt sa darí živiť a klub už slabší nebude. Ale... Je tomu naozaj tak? Ruku na srdce, z časti hej, ale iba do takej miery, čo vidí verejnosť. To čo sa deje v klube, to už vidia len ľudia alebo dopočujú sa ľudia, čo sa kamarátia z hráčmi alebo majú kontakty na niekoho z vedenia. Máme celkom silných sponzorov, Aegon, Nike, VRM, Swisspartners, Fitshape, Synot, McDonalds, Vaillant a mnoho ďalších, menších. To, že nie všetko v kostolnom poriadku s financiami v klube už čvirikajú aj vrabce na sokolovni. Nehovorím o tom, že by sme krachovali, ale je verejným tajomstvom že meškajú peniaze a GM už sa sám mi z toho príde zblbnutý. Pohladávky lietajú z ľava-z prava, doteraz je klub dlžný peniaze hráčovi, ktorý tu už není rok a slubov už bolo veľa. Ako povedal bývalý kapitán AS, zadarmo sa nedá stále hrať. Tak hráči odchádzajú za lepším. Potom kde je chyba? Z jednej strany mince sa klub prezentuje s rôznymi víziami, spoluprácou s Ajaxom, iným ponímaním futbalu ako je na Slovensku bežné, peknou hrou, ktorou nedisponuje nikto v našej CL a v neposlednom rade máme ako jediný umelú trávu a elektronické LED bannery, čo na SVK tiež nikto nemá. Je to síce pekné, počnúc peknými dresmi, skromným teamom s najkrajším herným prejavom, ani návštevnosť není zlá (aj keď aj to by sa dalo marketingovo doladiť) ale, sú tu aj tie čierne úskalia ktorým nechápe veľa fanúšikov AS. Čo vlastne chce z klubu majoritný vlastník La Ling? Čo vlastne chce z klubu mať GM Róbert Rybníček? Mám niekedy pocit, že ani sami nevedia čo, že to len tak hopká z ľava do prava a hráči prichádzajú a odchádzajú ako sa im v podstate zachce a keď, tak Ling si to riadi tam kdesi "zo zadu"... Ako má klub ošetrené zmluvy s hráčmi? Ako je možné, že z večera na ráno nám odídu Salinas, Diaz, Diakite? Že David Depetris odíde zadarmo? Jediné prestupy čo boli normálne zrealizované bol ten Peltierov a Hlohovského do Slovana, neskôr Godál do Lubinu. Predtým čo sa predal Fanendo a Kubík ešte v roku 2009. Teraz je Lobotka v Ajaxe na hosťovaní s tým že ho možno kúpia. Za Adiho to asi nebude žiadna sláva, teraz čo prestúpil do Kodane, kedže tam si to ošefoval jeho agent-vlastník. Idú peniaze vlastne do klubovej kasy? Lebo ja nechápem jedno. Keď sa chce klub uberať cestou výchovy-predaja, tak prečo proste klub aj tak finančne svojím spôsobom kríva? Veď tu hráči nezarábajú peniaze ako v Slovane, 5 až 15 tisíc mesačne. Tak kde je problém? Filozofia je síce na oko pekná, ale bolo by dobré v tomto si urobiť poriadky lebo mám pocit (nielen ja), že ako sme išli rýchlo hore, môžeme ísť aj rýchlo dole a tomu by nebol rád žiadny trenčiansky či slovenský fanúšik, kedže AS je viacerým ľudom na SVK sympatický klub.

Musu
Príspevky: 1683
Dátum registrácie: 03.08.2007 15:19:05

Príspevok od užívateľa Musu » 21.08.2013 15:50:38

Nuz pekne pises co pises...Nezabudni vsak ze sme na zaciatku noveho 5rocneho cyklu, nakonci ktoreho budeme hrat opat v poharovej europe... [smilie=bow.gif] Uz to tu niekto pisal. "Na nasu ligu ak by LaLing chcel, by stacilo doplnit muzstvo o 3-4 hracov a hrat o titul." Vyzera to tak ze sa postupne zbavili hracov co zarabali najlepsie. Postupne pribudnu taki, co pojdu prec, pretoze su dobri, no nebudu chciet hrat za/na sucastnej urovni. Cogley, Stefanik, Klescik, Holubek...
Neviem co je s Baezom? Konci mu zmluva ci co? Preco nehrava nema formu? Rsp. je horsi ako 18/19 rocni dorastenci?
LaLinga som uz dlho nevidel, dlho nic nepovedal, kto vie ci ho vobec novy trener pozna...
Sú aj dôležitejšie veci ako futbal...

Užívateľov profilový obrázok
Forrest
Administrátor
Príspevky: 978
Dátum registrácie: 04.08.2007 18:09:41
Bydlisko: Trencin - Juh, Bratislava

Príspevok od užívateľa Forrest » 21.08.2013 16:33:19

Z LaLinga sa stava Yeti! Ktovie, ci este vobec zije... [smilie=shutup2.gif]

pedro85
Príspevky: 9
Dátum registrácie: 19.06.2013 21:02:33

Príspevok od užívateľa pedro85 » 21.08.2013 19:13:06

Forrest napísal:Z LaLinga sa stava Yeti! Ktovie, ci este vobec zije... [smilie=shutup2.gif]
a ked sa ukaze, ze ten prizrak je nazive .. bude sa s nim dat odfotit ? [smilie=snap.gif]

[smilie=detective.gif]

space
Príspevky: 291
Dátum registrácie: 17.08.2009 07:23:02
Bydlisko: TN

Príspevok od užívateľa space » 22.08.2013 07:34:04

Jerry napísal:Mňa by zaujímala jedna vec. Je síce pekné, že na tlačovkách má klub vizionárske reči o pozitívnej energii, ako všetci v klube ťahajú za jeden povraz a projekt sa darí živiť a klub už slabší nebude. Ale... Je tomu naozaj tak? Ruku na srdce, z časti hej, ale iba do takej miery, čo vidí verejnosť. To čo sa deje v klube, to už vidia len ľudia alebo dopočujú sa ľudia, čo sa kamarátia z hráčmi alebo majú kontakty na niekoho z vedenia. Máme celkom silných sponzorov, Aegon, Nike, VRM, Swisspartners, Fitshape, Synot, McDonalds, Vaillant a mnoho ďalších, menších. To, že nie všetko v kostolnom poriadku s financiami v klube už čvirikajú aj vrabce na sokolovni. Nehovorím o tom, že by sme krachovali, ale je verejným tajomstvom že meškajú peniaze a GM už sa sám mi z toho príde zblbnutý. Pohladávky lietajú z ľava-z prava, doteraz je klub dlžný peniaze hráčovi, ktorý tu už není rok a slubov už bolo veľa. Ako povedal bývalý kapitán AS, zadarmo sa nedá stále hrať. Tak hráči odchádzajú za lepším. Potom kde je chyba? Z jednej strany mince sa klub prezentuje s rôznymi víziami, spoluprácou s Ajaxom, iným ponímaním futbalu ako je na Slovensku bežné, peknou hrou, ktorou nedisponuje nikto v našej CL a v neposlednom rade máme ako jediný umelú trávu a elektronické LED bannery, čo na SVK tiež nikto nemá. Je to síce pekné, počnúc peknými dresmi, skromným teamom s najkrajším herným prejavom, ani návštevnosť není zlá (aj keď aj to by sa dalo marketingovo doladiť) ale, sú tu aj tie čierne úskalia ktorým nechápe veľa fanúšikov AS. Čo vlastne chce z klubu majoritný vlastník La Ling? Čo vlastne chce z klubu mať GM Róbert Rybníček? Mám niekedy pocit, že ani sami nevedia čo, že to len tak hopká z ľava do prava a hráči prichádzajú a odchádzajú ako sa im v podstate zachce a keď, tak Ling si to riadi tam kdesi "zo zadu"... Ako má klub ošetrené zmluvy s hráčmi? Ako je možné, že z večera na ráno nám odídu Salinas, Diaz, Diakite? Že David Depetris odíde zadarmo? Jediné prestupy čo boli normálne zrealizované bol ten Peltierov a Hlohovského do Slovana, neskôr Godál do Lubinu. Predtým čo sa predal Fanendo a Kubík ešte v roku 2009. Teraz je Lobotka v Ajaxe na hosťovaní s tým že ho možno kúpia. Za Adiho to asi nebude žiadna sláva, teraz čo prestúpil do Kodane, kedže tam si to ošefoval jeho agent-vlastník. Idú peniaze vlastne do klubovej kasy? Lebo ja nechápem jedno. Keď sa chce klub uberať cestou výchovy-predaja, tak prečo proste klub aj tak finančne svojím spôsobom kríva? Veď tu hráči nezarábajú peniaze ako v Slovane, 5 až 15 tisíc mesačne. Tak kde je problém? Filozofia je síce na oko pekná, ale bolo by dobré v tomto si urobiť poriadky lebo mám pocit (nielen ja), že ako sme išli rýchlo hore, môžeme ísť aj rýchlo dole a tomu by nebol rád žiadny trenčiansky či slovenský fanúšik, kedže AS je viacerým ľudom na SVK sympatický klub.

Palec hore. [smilie=arrow1.gif]

P.S. Strááááášne by ma zaujímala nejaká naozajská P-R-A-V-D-I-V-Á odpoveď zo strany majiteľov a vedenia klubu. Ale toho sa nedočkáme, lebo vždy sa naleje nejaké víno, ktoré je hooooooodne kalné ........ [smilie=arrow2.gif]
Keď som bol malý,bol som namyslený-teraz už nemám žiadnu chybu ♣.

Llovel
Príspevky: 80
Dátum registrácie: 07.03.2013 20:25:10

Príspevok od užívateľa Llovel » 22.08.2013 13:49:18

Netreba sa bavit iba o Gm a holandanoch ale pozriet sa aj na to ako Trencania +okolie podporuju klub. Je sice pravda ze stadion nie je ziadne lakadlo ale chalani by si zasluzili aj na nom aspon stvortisicove nastevy bez ohladu na to s kym hrame. Neviem co maju vsetci stale s tym Slovanom ale mna ten klub nezaujima o nic viac ako Presov. Nechapem preco pride na Ba viac ludi ako na Myjavu. Ja sa chodim pozerat na to akym sposobom dostane AS loptu do superovej brany a to ake maju dresy nie je podstatne. Ludi co frflu na uroven nasej ligy v porovnani s top ligami by som sa spytal ci patria vo svojej praci k svetovej spicke. Odpoved je nie.
Treba si zobrat priklad z fans Dortmundu ktori podporou klubu aj v tazkych casoch vytiahli klub z obrovskych sraciek...

Zamknuté