Prestupové pohyby v sezóne 2013/2014

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

Zamknuté
Llovel
Príspevky: 80
Dátum registrácie: 07.03.2013 20:25:10

Príspevok od užívateľa Llovel » 16.08.2013 16:35:59

Taketo informovanie musi byt predsa vsade uplne bezne. V zahranici je dokonca bezne uviest prestupovu ciastku. Aj ked Rybnicek na jednej tlacovke hovoril ze Kubika s Adim zastupuje nejaka agentura alebo aky hybrid takze neviem ci za Adiho dostaneme nejaku odmenu... Adimu pocas minulej sezony vela divakov nevedelo prist na meno. Tiez som nepozoroval ze by mal Adi nejake prednosti o to prekvapujucejsie su jeho posledne vykony. Za nasu rocnu trpezlivost by sme si nejake euro zasluzili.

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 16.08.2013 17:02:49

najhorsie je, ze nam z hrotovych utocnikov ostane len malec, a to je velmi malo, ak nechceme hrat ten debilny system a la barcelona bez utocnika (dufam, ze nie). kedze nepredpokladam, ze by vedenie kupilo nejakeho slovaka v najlepsich rokoch z ineho klubu CL, tak pravdepodobne jesen dohrame len s malecom a v zime pride nejaky 17-rocny soplos z holandska, ktoremu zas bude 4 roky trvat, kym z neho nieco bude a potom aj ten odide a pride dalsi 17-rocny... [smilie=angry.gif] takto sa dlhodobo atakovat najvyssie priecky nedaju.

Užívateľov profilový obrázok
18dominik18
Príspevky: 753
Dátum registrácie: 23.11.2012 15:47:04
Bydlisko: trencin

..

Príspevok od užívateľa 18dominik18 » 16.08.2013 17:11:12

no takze ked adi odíde preč tak jesen prezijeme v pohode ale ked odidu dalši ako napriklad stefanik a van kessel ktory je tu len na polrocne hostovanie tak to fakt neviem..a potom v europe tazko nieco dosiahneme ked budeme mat uzsky kader plus to ked odidu najvacsie opory..
AS trencin

Hamer
Príspevky: 1265
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Šok pre fanusikov

Príspevok od užívateľa Hamer » 17.08.2013 08:42:00

Fakt necakany šok pre fanusikov - o Ferovi a Stanovi sa vedelo (aj o Samovi -to nastastie zatial? nezrealizovane). Na Fanendove delovky spoza sestnastky alebo chladnokrvne zakoncenia sa dalo prijemne pozerat. Podla mna obrovske oslabenie - ked sa pozrieme na vysledky za posledne obdobie tak takmer vsetky goly strelil on.

kuco
Príspevky: 58
Dátum registrácie: 17.12.2007 21:57:27

Príspevok od užívateľa kuco » 17.08.2013 09:04:59

Trochu som to aj cakal, ale ze to pride po 5. kole ligy to je sok. Nie ze by Adi nebol nahraditelny, s nasim stylom hry urcite je kazdy utocnik nahraditelny. ALE...iba to ukazuje tu filozofiu ze AS nie je klub ktory by mal pravidelne najvyssie ambicie, sluzi pre hracov na to aby sa zdokonalili a predali do lepsich klubov. Len ma tak napada, keby sa tu napr. 2 roky nepredavalo a pracovalo s 90% kadra pokope celu dobu, kde by sme boli? Pozrime sa na Plzen, ziadne velke nakupy ani predaje...a tam kde su oni by sme urcite neprotestovali byt aj my, ked to beriem z pohladu fanusika. Skoda ze to je nerealne a uz len cakam kedy odide Stefanik a dalsi hraci ktori pocas jesene necakane vyskocia a bude treba ich nahradit.

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2679
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Príspevok od užívateľa Luboš » 17.08.2013 10:41:28

Adiho a Kubíka "vykúpil" z ich rusko-ukrajinských klubov nejaký celkom bohatý "biznismen" alebo agentúra alebo agent..... Čiže sú jeho "majetkom" a on ich aj platil v AS ! V podstate tu boli na hosťovaní, rozohratí, nazvime si to ako chceme....bola len otázka času, kedy pôjdu preč, obaja tu odviedli pekný kus práce, ale chceli preč .......a samozrejme klub nemá peniaze na ich platy....u Adiho to bola suma 20.000 € mesačne
Ďalšie zmluvné podmienky Linga, alebo nebodaj že by dostalo AS nejaké drobné, to už neviem...
Fero sa tu aklimatizoval dobre, Adi potreboval viac času, ale o to viac stúpol v kvalite, ospravedlňujem sa mu (pokecali sme si pri kávičke....), Aďovi som hovoril aby si ho zobral zo sebou do ZA.....
Naposledy upravil/-a Luboš v 17.08.2013 11:05:51, upravené celkom 1 krát.
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

Užívateľov profilový obrázok
18dominik18
Príspevky: 753
Dátum registrácie: 23.11.2012 15:47:04
Bydlisko: trencin

..

Príspevok od užívateľa 18dominik18 » 17.08.2013 10:54:44

behom roka odišlo X hračou s ktorých klub nezarobil dokopy skoro nič ..tlieskam tomu ako klub napreduje po finančnej stranke [smilie=bow.gif]
za ten čas čo je tu novy majitel sme sa po finančnej stranke posunuli skoro nikde :D on ma zarobene ale klub je holí bosí .Za 10 rokou budu mozno aspon vyplaty chodit načas
AS trencin

Užívateľov profilový obrázok
matt-666
Príspevky: 961
Dátum registrácie: 07.08.2010 17:28:11
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa matt-666 » 17.08.2013 11:58:33

to ze adi a kubik odidu bolo jasne este skor nez sa sem vratili .. teraz sme smutni ano, lebo adimu to pada, je v dobrej forme a bude nam citelne chybat .. suhlasim ze ak by sme hracov drzali, tak sme mohli byt druha plzen, ano mohli sme to dotiahnut mozno az do LM, lenze kto by tych hracov zaplatil? odkial by bral klub prijmy? klub musi predavat aby z tej "provizie", ktoru nam LL necha, prezil .. podstatne je ze dokazeme aj s hracmi z lavicky a polodorastom hrat pekny futbal a bit svojich superov .. keby vsetci ti hraci co tu boli neodisli, kde by bol napr lobotka, mazan, stefanik a spol, ako by ukazali svoj talent pri salinasovi, peltierovi a pod? treba vidiet aj druhu stranku problemu

Užívateľov profilový obrázok
Axel Wers
Príspevky: 620
Dátum registrácie: 22.09.2007 21:04:05
Bydlisko: Trenčín - Juch
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Axel Wers » 17.08.2013 12:06:16

Toto je choroba slovenského futbalu, akonáhle sa v lige ukáže hráč, ktorý čo i len trochu vyčnieva nad štandardom (aj ten je dosť nízko), tak ide niekam do riti. A o AS to platí dvojnásobne. Keď z CL budú odchádzať hráči, tak stále bude na dne a aj v tých pohárových súťažiach to vždy dopadne rovnako. Viem, že sú v tom financie, ale v tejto chudobizni nie sú financie už pomaly nikde. A o tom to celé je. Takto budeme len zásobárňou pre silnejšie kluby v zahraničí a slovenský futbal bude stále v tom rovnakom bahne.

delos
Príspevky: 102
Dátum registrácie: 18.11.2012 15:14:37

Príspevok od užívateľa delos » 17.08.2013 12:27:55

pokial adi zarabal 20000e tak to nech si zbalí kufre a ide preč ,nezavidim, ale "biedna" slovenska sedlač s 500e vo vrecku kuká na takeho hráča?.....aj tak je len rychlokvaska... ty vole byť štefanikom,holubom a inym svk by som mal ine nervy

soki
Príspevky: 194
Dátum registrácie: 11.08.2010 19:56:42

Príspevok od užívateľa soki » 17.08.2013 13:21:47

len tak ked sa tu stale spomina ta plzen:

http://isis.vse.cz/lide/clovek.pl?zaloz ... ad_prace=1


od strany 53 je celkom pekne rozpisane ako to funguje v LM a so vsetkym.

celkovo je praca velmi pekne spravena kludne moze byt inspiraciou :-D pre koho to uz nechavam na zvazeni.

Mate tu hlavu v smutku ze ADI mal 20 000€ kolko si myslite ze maju hviezdy v plzni? Mesacny plat je na urovni 40 000€ u reprezentantov.

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 17.08.2013 13:38:25

delos,

ved si cital u lubosa, ze adiho platila externa agentura a nie klub, takze nam to moze byt jedno. nech by mal aj viac ako cavani s falcaom dokopy.

dominik,

bez LL by sa vrcholovy futbal v trencine nehral uz 5 rokov. musime si uvedomit, ze peniaze, za ktore sa to tu hra, su zo zahranicia. miestni sponzori by to nikdy neutiahli, aj preto, lebo v nasom regione uz neexistuje velka firma, ktora by si to mohla dovolit. LL jednoducho prisiel s myslienkou nejakej farmy, alebo ako to nazvat, mozno pochodil viac klubov, mozno nie, ja neviem. dohodol sa s trencinom, dal sem prachy, tak sa hra podla jeho not. ja som sa uz zmieril s tym, ze sem jednoducho nebudu chodit hotovi hraci ako do skuBy alebo zeliny. je to mozno skoda. aspon raz za cas by taky hrac mohol prist, nech to cele nie je na 17-rocnych chalanoch z juniorky a neznamych cudzincoch. ked sa pozrieme na vekovy priemer, kde je najstarsi 29-rocny volesak, tak je zrejme, ze pravidelne o popredne priecky hrat nebudeme, lebo na to jednoducho tim nema skusenosti a potrebnu rutinu. ale mame kam v obotu chodit na futbal, tim nam robi vacsinou radost svojou hrou, a to je najdolezitejsie. co by ini na slovensku dali za to... tym neobhajujem politiku klubu, ktory pusta najlepsieho hraca po piatom kole, len som realista.

Johnny_1
Príspevky: 196
Dátum registrácie: 20.11.2007 14:21:56
Bydlisko: Topolcany

Príspevok od užívateľa Johnny_1 » 17.08.2013 14:57:03

Na Adiho odchode ma hneva len jedna vec a to je, ako tu citam, ze za neho nebude ziadna ciastka pre klub. Inak sam nechapem ako mohol dat tolko golov, je to podla mojho nazoru slaby utocnik a od kedy prisiel spat do AS tak bol len kotvou, vsetky lopty stracal, nic nevybojoval a to ze sa mu darilo poslednych par zapasov je len nahoda. Takze davam mu rok a uz aj bude prec z Kodane lebo sa takou hrou nepresadi :) Nikdy som nebol jeho fanusik a myslim, ze ani nebudem. Kazdopadne, bodaj by som sa mylil a darilo sa mu, prajem vela stastia :)

pedro85
Príspevky: 9
Dátum registrácie: 19.06.2013 21:02:33

Príspevok od užívateľa pedro85 » 17.08.2013 15:29:28

pri kazdom odchode hraca, sa riesi vzdy najviac iba to, preco klub z toho nema provizie a podobne. Pritom filozofia klubu (teda skor LL) je ta, ze to tu funguje skor na dozretie hracov (ich kvalit), predtym ako pojdu prec a LL (alebo niekto iny) na nich zarobia.
zname je zahrnicnych hracov (aspon vacsina) neplati klub, takziet klub neplati za prestup smerom do klubu .. tak preco by mal dostat klub, zato ze trebaz ako teraz Adi ide prec ? [smilie=hmmm.gif]

taktiez si uvedomte, ze bez tej strategie, aka v klube AS funuje, by sme tu kopec hracov ani nemali, co uspesne presli posobenim v AS a zviditelnili klub, A mozno by tu bez tej strategie ani ziadny klub nebol ...

[smilie=ike.gif]

Užívateľov profilový obrázok
matt-666
Príspevky: 961
Dátum registrácie: 07.08.2010 17:28:11
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa matt-666 » 17.08.2013 20:27:56

presne tak, laling zachranil futbal v trencine, bez neho by sme chodili jedine tak do nemsovej, takze nemajme velke oci a sny, a budme radi zato ze sa tu nieco pekne hra

Zamknuté