32.kolo : AS - Ružomberok 5:0

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

Užívateľov profilový obrázok
matt-666
Príspevky: 961
Dátum registrácie: 07.08.2010 17:28:11
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa matt-666 » 22.05.2013 23:12:44


handel
Príspevky: 905
Dátum registrácie: 21.08.2011 18:53:54

Príspevok od užívateľa handel » 23.05.2013 01:00:04

[smilie=thankyou.gif] !!! [smilie=clap.gif] [smilie=happy2.gif] [smilie=clap2.gif]
Trenčín [smilie=hi.gif] back in Europe!

Je to nádhera, pred sezónou by ma to nenapadlo ani vo sne!
Ďakujeme aj Myjave!!! Dúfam že skončia napokon štvrtí (a my môžeme aj druhí :)

space
Príspevky: 291
Dátum registrácie: 17.08.2009 07:23:02
Bydlisko: TN

Príspevok od užívateľa space » 23.05.2013 07:20:53

Výborný kolektívny výkon podporený dobrou obranou a Milošom (mimochodom 241 min. shotout), odovzdaný súper a kúriaci brankár súpera. No paráda [smilie=band.gif]
Keď som bol malý,bol som namyslený-teraz už nemám žiadnu chybu ♣.

Užívateľov profilový obrázok
Etrox49
Príspevky: 307
Dátum registrácie: 06.08.2007 06:32:00
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa Etrox49 » 23.05.2013 07:52:12

[smilie=bananadance.gif] Zijeme nas sen [smilie=bananadance.gif]

Budem uprimny, takyto pohadkovy zaver sezony som absolutne necakal a ani som velmi neveril, ze sa nakoniec do tej EL prehupneme. Od zapasu proti slovanu to ale zrazu zacalo naberat grady a finis sme proste vysperkovali. To, co vcera chalani predviedli nepotrebuje komentar, vobec to neposobilo dojmom priameho boja o Europu. Ruzomberok sem prisiel jak keby len formalne odklusat zapas, no my sme nenechali nic na nahodu a rozbili sme ich na prvocinitele!

Tito nenapadni borci si zasluzia obrovske podakovanie, jednak si ich bude pamatat historia ako tvorcov najvacsieho uspechu v novodobych klubovych dejinach. No okrem toho vysielaju aj obrovsky dolezity signal, ja verim, ze uz aj za hranice SR. Hovorim tu o poctivej robote mladych chalanov, ich futbalovej vychove a chuti nieco dosiahnut, ktora hlavne v poslednych kolach doslova bila do oci. A nejde len o hracov. Neviem jak to robime, ale posledne roky zasnem nad tym, kolko talentov dokazeme pretavit na hotovych hracov. Je to jak priemyselna vyroba kvalitnych futbalistov [smilie=grin.gif], v ktorej jednak fici domaca produkcia (Holubek, Lobotka, Bednarik a dalsi) ako aj importovany tovar. VW, hoci blazon, no po jednom zapase mi vtedy uplne hovoril z duse - neviem odkial tito hraci spadli na Slovensko a je to fakt! Nemam sajnu, kto tu v klube dokaze vycmuchat hracov ako Ramon, William (ktoreho som od zaciatku podcenoval), ale robi to umne!!!

Takze este raz, vsetkym velke podakovanie [smilie=thankyou.gif].
Willkommen in der Wirklichkeit!

Hamer
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 26.05.2013 10:25:23

Trosku oneskorene odo mna, ale obrovska vdaka.
Vdaka chalanom, vdaka realizacnemu tymu, vdaka Holandanom.
Hranim EL nadviazeme na zlate sestdesiate roky TN futbalu - a dufajme, ze i napriek odchodu Adriana (aj jeho asistenta) ani v buducnosti nesklameme.
O Europe sa rozhodlo v tychto dvoch poslednych zapasoch a mali sme aj velke stastie.
Lebo pred tymito dvoma zapasmi to mali uplne vo svojich rukach Kosicania.
Ale hrali najprv v Nitre, ktora potrebovala vyhrat kvoli zachrane - zabojovala statocne, vyhrala (a zachranila sa).
A hned na to hrali na Myjave, ktora po prehre s nami uz nemala sancu na EL ale velka vdaka aj jej - body Kosicanom nepustila a my sme v EL !!!
Lebo inak by nebolo rozhodnute a mali by sme to tazke - so Z.Moravcami mame zatial len bod a hrame u nich a Kosicania doma so Zilinou.
A keby Kosiciam o nieco islo - vieme si asi domysliet ako by to mohlo skoncit - vid vyhru z poslednych sil zachranujuceho sa Presova prave v Ziline v tomto predposlednom kole.
Takze este raz - vdaka vsetkym, a aj tym co nam v tomto uspechu cestnou hrou pomohli.

Napísať odpoveď