9.kolo : FC Košice - AS Trenčín 4:0

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

peter merheim
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 20.08.2007 09:27:08
Bydlisko: Trencin

Príspevok od užívateľa peter merheim » 17.09.2007 09:35:47

Je my nesmierne luto mladych hracov,ktori sice velmi chcu no vysledkovo sa im nedari.Na zaciatku jesene som mal velke oci a cakal asi nemozne.Budem vsak chodit na kazdy domaci duel a dufat v lepsie casy tn futbalu.Mozno zapas v ke bude tym spravnym impulzom aby sa kolektiv chalanov v AS este viac zomkol a ukazal panovi Hollemu z JOJ-ky ,ze Trencin do ligy predsa len patri.

Užívateľov profilový obrázok
janoas
Príspevky: 809
Dátum registrácie: 03.08.2007 12:14:14

Príspevok od užívateľa janoas » 17.09.2007 09:41:54

peter merheim napísal:Je my nesmierne luto mladych hracov,ktori sice velmi chcu no vysledkovo sa im nedari.Na zaciatku jesene som mal velke oci a cakal asi nemozne.Budem vsak chodit na kazdy domaci duel a dufat v lepsie casy tn futbalu.Mozno zapas v ke bude tym spravnym impulzom aby sa kolektiv chalanov v AS este viac zomkol a ukazal panovi Hollemu z JOJ-ky ,ze Trencin do ligy predsa len patri.
ten pán Holly nech sa radšej venuje tomu ako sa volá

rudlaizihno
Príspevky: 108
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:06

Príspevok od užívateľa rudlaizihno » 17.09.2007 11:59:16

janoas napísal:
peter merheim napísal:Je my nesmierne luto mladych hracov,ktori sice velmi chcu no vysledkovo sa im nedari.Na zaciatku jesene som mal velke oci a cakal asi nemozne.Budem vsak chodit na kazdy domaci duel a dufat v lepsie casy tn futbalu.Mozno zapas v ke bude tym spravnym impulzom aby sa kolektiv chalanov v AS este viac zomkol a ukazal panovi Hollemu z JOJ-ky ,ze Trencin do ligy predsa len patri.
ten pán Holly nech sa radšej venuje tomu ako sa volá

No vyzera to tak ze ten pan Holly alebo ako sa vola ma pravdu AS v tomto prevedeni do ligy nepatri a je to dalsia hamba SLOVENSKEHO futbalu a som zvedavy ako dopadne konfrontacia v Slovenskom pohary......

Napísať odpoveď