27.kolo : AS - Žilina 1:2

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

Užívateľov profilový obrázok
18dominik18
Príspevky: 753
Dátum registrácie: 23.11.2012 15:47:04
Bydlisko: trencin

..

Príspevok od užívateľa 18dominik18 » 24.04.2013 18:33:01

Nasa hra ma pekne momenty ale chyba nam pramočiarost prideme pred 16-stku a potom pride prihravka do zadu absolutne nepochopitelna treba to tahat viac na priamo na branu a do behu a nie brzdit to tak goli dame len velmi tazko
AS trencin

maradona
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 22.04.2013 15:11:16

Príspevok od užívateľa maradona » 25.04.2013 17:40:39

Milý JERRY!

Z tvojho príspevku cítiť závisť alebo nerozumieš futbalu. Závisť preto, že možno nedokážeš (ani si doteraz nedokázal) to, čo títo dvaja mladí chalani a s nimi aj ostatní hráči tímu. Súhlasím s Tvojím tvrdením, že je veľmi tenká hranica medzi sebavedomím a aroganciou. Na teba sa však vzťahuje tá arogancia. Právo kritizovať mám iba vtedy, ak som dosiahol niečo viac, alebo som lepší ako kritizovaná osoba. Ty si zjavne nedosiahol v živote nič obdivuhodné ani výnimočné a tak sa snažíš na seba upozorniť takýmito „žvástami“.

Nech žijú hráči s číslami 9 a 29!

P.S. Ty chytrák, tŕňom v „mojom oku“ je tvoja znalosť pravidiel slovenského pravopisu“. Odporúčam Ti, aby si sa vrátil na základnú školu, kde by Ťa naučili, že talentovaný chlapci, teda príd. m. 1. pád (teda Nominatív) mn. č. sa píše mäkké í. Možno by si sa tam doučil ešte aj čo to o písaní čiarok pred spojkami.

legolas380
Príspevky: 515
Dátum registrácie: 30.08.2010 20:08:24

Príspevok od užívateľa legolas380 » 25.04.2013 18:27:40

maradona napísal:Milý JERRY!

Z tvojho príspevku cítiť závisť alebo nerozumieš futbalu. Závisť preto, že možno nedokážeš (ani si doteraz nedokázal) to, čo títo dvaja mladí chalani a s nimi aj ostatní hráči tímu. Súhlasím s Tvojím tvrdením, že je veľmi tenká hranica medzi sebavedomím a aroganciou. Na teba sa však vzťahuje tá arogancia. Právo kritizovať mám iba vtedy, ak som dosiahol niečo viac, alebo som lepší ako kritizovaná osoba. Ty si zjavne nedosiahol v živote nič obdivuhodné ani výnimočné a tak sa snažíš na seba upozorniť takýmito „žvástami“.

Nech žijú hráči s číslami 9 a 29!

P.S. Ty chytrák, tŕňom v „mojom oku“ je tvoja znalosť pravidiel slovenského pravopisu“. Odporúčam Ti, aby si sa vrátil na základnú školu, kde by Ťa naučili, že talentovaný chlapci, teda príd. m. 1. pád (teda Nominatív) mn. č. sa píše mäkké í. Možno by si sa tam doučil ešte aj čo to o písaní čiarok pred spojkami.
maradona aj z tvojho ppispevku ide arogancia :D
mimochodom, kazdy ma pravo hodnotit
ked mi daju v restauracii na prd jedlo tak mozem povedat ze je naprd a pri tom varit neviem ;-)

a zaoberat sa tu pravopisom, je pre ine fora ;-) aj majster tesar sa obcas utne :D

Musu
Príspevky: 1683
Dátum registrácie: 03.08.2007 15:19:05

Príspevok od užívateľa Musu » 26.04.2013 06:26:43

Asi tak, ak si niekto za nieco zaplati, je to produkt ktory mu niekto ponuka. Cize ma pravo kritizovat a hodnotit. Vyjadrit svoj osobny subjektivny, ci objektivny nazor. A forum je neformalne...

BTW : hrac c 29 ma urcite predpoklady, ak sa bude snazit viac ako hrac c 9. Hrac c 9 by mal byt nielen lidrom AS so svojimi skusenostami hoc v tak mladom veku, ale aj jednym z top hracov CL. Kolisava vykonnost u sportovcov je v kazdom veku. Fero urcite dosahuje mozno najlepsie vysledky v rámci AS co sa týka kondicno-koordinacnych schopnosti, ale v mladom veku by mozno potreboval osobitny pristup fyziologa. Co sa tyka Stana ten progres je citelny a treba sa hlavne drzat nohami na zemi. Drzim palce, tesime sa na Lovan [smilie=beer2.gif]
Sú aj dôležitejšie veci ako futbal...

Užívateľov profilový obrázok
pegas
Príspevky: 123
Dátum registrácie: 18.07.2009 23:42:32

Príspevok od užívateľa pegas » 27.04.2013 10:51:52

›› Anketa
Kto bol najlepší proti Žiline?
Volešák (3 %)
Čögley (4 %)
Ramón (1 %)
Bednárik (63 %)
Mazáň (1 %)
Baéz (0 %)
Kubík (4 %)
Lobotka (19 %)
Štefánik (1 %)
Holúbek (1 %)
William (2 %)
Celkom hlasov: 538

Táto anketa asi nieje objektívna,keď vieme že Bednárik bol vylúčený a podla % hral asi tento zápas solo bez spoluhračov.Ak mu hlasy dávajú spolužiaci zo školy,alebo kamárati tak sú neobiektívní. Ja osobne by som túto anketu zrušil.
[smilie=bow.gif]

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 27.04.2013 11:58:40

ta anketa nema vypovednu hodnotu, lebo v nej nehlasuju profici, ale divaci. je to spestrene stranky astn.sk. nic viac, nic menej. napr. v nej mozu hlasovat aj taki, ktori na tom zapase ani neboli...

Napísať odpoveď