21.kolo : Ružomberok - AS 1:2

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

Napísať odpoveď
Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2666
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

21.kolo : Ružomberok - AS 1:2

Príspevok od užívateľa Luboš » 20.02.2013 21:02:44

Sobota 09.03.2013 14.30 hod.
Naposledy upravil/-a Luboš v 09.03.2013 16:38:24, upravené celkom 4 krát.
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

Užívateľov profilový obrázok
Mc
Príspevky: 23
Dátum registrácie: 26.07.2010 13:59:10

Príspevok od užívateľa Mc » 04.03.2013 18:12:30

Nehrá sa náhodou už 14:30???
Kedze sa na nicku BIANCOROSSI neviem vobec prihlasit... tak som bol nuteny zalozit si novy nick...

Užívateľov profilový obrázok
pegas
Príspevky: 123
Dátum registrácie: 18.07.2009 23:42:32

Príspevok od užívateľa pegas » 05.03.2013 08:08:06

[smilie=bananadance.gif] Ktorý čas platí? [smilie=bananadance.gif]
http://www.mfkruzomberok.sk/

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 05.03.2013 08:41:08

14.30

Užívateľov profilový obrázok
matt-666
Príspevky: 961
Dátum registrácie: 07.08.2010 17:28:11
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa matt-666 » 08.03.2013 13:27:30

ruzomberok si naposledy pochutil na senici, verim ze tak lahko si nepochuti aj na nas .. remiza bude fajn

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 09.03.2013 15:17:42

dopce, prehravame 0:1 [smilie=angry.gif]

Užívateľov profilový obrázok
Newstedko
Príspevky: 211
Dátum registrácie: 20.08.2007 12:08:15

Príspevok od užívateľa Newstedko » 09.03.2013 15:41:42

vedieme 1-2, musíme udržať.
Invaders must die

Užívateľov profilový obrázok
matt-666
Príspevky: 961
Dátum registrácie: 07.08.2010 17:28:11
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa matt-666 » 09.03.2013 16:26:27

dovolim si tvrdit ze vacsinu zapasu sme boli lepsim timom, prva penalta nas trosku vyviedla z koncentracie, druha nas naopak nastartovala za peknym vykonom v druhom polcase, stalo pri nas aj stastie, dobre zachytal Milos, hrac zapasu u mna Cogley, dalej dost dobre zahrali Lobotka, Kubik, Aldo, Adi trosku pokrok bolo vidno tu snahu a bojovnost .. gratulacia k 3 bodom [smilie=bananadance.gif]

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 09.03.2013 16:29:24

[smilie=clap.gif] zilina len 0:0, europska liga!!! [smilie=beer2.gif]

Jerry
Príspevky: 406
Dátum registrácie: 22.07.2011 11:46:13
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa Jerry » 09.03.2013 17:45:23

Ako nechcem byť hajzel alebo nejako zhadzovať dnešné víťazsvo, ale... Fandendo Adi by sa mal nad sebou zamyslieť! Ten chlapec tam na hrote neurobil NIČ a prehral 90% hlavičkových súbojov, žiadny ťah na bránku, mizerné krytie lopty a v 95% prípadoch bol v offsajde! Totálne celé zle a na útočníka fatálne slabé. Ružomberok vôbec nejako nebránil ako u nás keď sa hralo, takže mal viac možností ísť do otvorenej obrany 1 na 1, ale mal som miestami pocit ako keby mu lopta zavadzia. Kubík na "oko" odohral dobrý zápas, ale niekedy mi príde moc alibistický a nedotiahne veci do konca tak ako by mal, buď dá prihrávku do neznáma alebo šaškuje s loptou pri čiare a aj tak mu ujde alebo ju stratí inak... Celé mužstvo musí ešte na sebe makať!!! Neznamená to, že keď sme vyhrali a sme na 2.mieste, že teraz sa im bude v Trenčíne slavobrána staviať. Bolo tam dosť veľa chýb a chybičiek ktoré nás mohli stáť zápas a asi len gramblavosťou súpera sme to napokon uhrali na tesnú výhrú. Tá šaškáreň od 70 do 90 minúty bola zbytočná, Aldove filmovačky, zbytočné odkopy obrancov do neznáma a Williamova tutovka čo nedal tak to bolo na trestné oznámenie a neviem či sa pokakal alebo čo, ale to musí premeniť aj zo zatvorenými očami a nie že to da placírkou bránkárovi rovno do náručia! Takže je stále na čom pracovať, bol by som rád keby si to kompetetný uvedomia lebo alibistických prihrávok bolo dnes až moc a nabudúce sa nám to môže veľmi rýchlo vypomstiť...

handel
Príspevky: 905
Dátum registrácie: 21.08.2011 18:53:54

Príspevok od užívateľa handel » 09.03.2013 18:58:06

Jerry má pravdu, tiež som rád 3 bodom, mužstvo ako celok si za snahu pochvalu určite zaslúži, no tvrdohlavý Guľa tam zas postavil Adiho, ktorý presne ako minule - totálne nula bodov. Kubíkovi sa na krídle moc nedarilo, no keď sa ocitol v strede šesťnástky, vždy vedel čo s loptou, napokon vypracoval tú jedenástku a sám dal druhý krásny gól. Potom nejako odšiel, Guľa ho striedal správne, zdalo sa mi že pokrivkáva... alebo žeby kondička? No aj tak sa opakujem - <b>Kubík na hrote by bol riešenie!</b>
Williamova šanca v závere - sám pred brankárom... to fakt nechápem - čo to preboha bolo?! To je až taký trémista? Veď hociktorý žiačik by sa v takej pozícii menej strápnil.
Aldo hral dobre, no tie jeho typicky južanské filmovačky sa mi tiež nepáčia... je to neférové a tých pár sekúnd za to smiešne divadlo nestojí, aj tak potom rozhodca predĺži možno aj o dvojnásobok viac.
Veľmi dobre zahral opäť Štefánik, darilo sa celkom aj Lobotkovi, Čögley svoju chybičku z úvodu viacnásobne odčinil. Aj Volešák už tradične výborný - ak by v budúcnosti vynechal tie hororové fintičky na súperových útočníkov a vyhadzoval loptu namiesto vykopávania, bol by dokonalý.

Hamer
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 09.03.2013 21:56:24

Tak vo futbale bol dnes pre Trencin radostny den - teda najma vysledkom :-)
Ale zasa na obranu nasej nie najoptimalnejsej hry aj v predchadzajucom aj v dnesnom zapase : aj Myjava aj Ruzomberok su momentalne velmi silni superi.
Inak tomu golu Ruzomberka z jedenastky v skutocnosti nepredchadzal ziadny faul :

http://www.profutbal.sk/ligy/svk1/clano ... pravdu.htm

"Ja osobne som necítil žiadny dotyk. Rozhodca to ale odpískal, nasledovala penalta," dodal kapitán domácich Tomáš Ďubek (a ja dodam- ze to aspon sportovo pripustil - lebo toto nie je u nas zvykom)

Potesil aj dalsi vysledok - prekvapujuca vyhra Myjavy v Kosicach nas posunula na 2.miesto
Aj proti nim nariadil rozhodca v nastavenom case po skrumazi penaltu - nastastie KE nepremenili-inak boli KE vyrazne ofenzivnejsie (proti MY si rozhodcovia tusim najviac zgustnu - aj nasi v 2.zapasoch proti MY strielali 3 penalty).
Paci sa mi aj vyjadrenie trenera KE J.Kozaka o tejto penalte : "A penaltová situácia? Ja som už starý a tak ďaleko nevidím." :-)

Do kariet na nase 2.miesto nam zahrala aj remiza ZA a najma v predchadzajucom kole prekvapujuce vitazstva RK v SE a BB v ZA.
Ak to prezeniem s ambiciami - tak snad by bola lepsia v minulom kole remiza ZM so Slovanom, keby tak s nim NR zajtra aspon remizovala.
Lebo ta strata na prvy Slovan je hroziva - ale zapricinili sme si ju aj my v poslednych 2 jesennych zapasoch.
No co uz - aj keby ostalo po sezone taketo poradie v tabulke tak by to bola fantazia.
Dufam, ze Adimu to zacne sypat - ved napr. teraz v priprave v Turecku proti superom zo silnejsich lig ako je nasa - sa presadil a skoroval vo vsetkych 3 zapasoch.
Este by ma zaujimalo ci je nieco noveho s nasim niekdajsim vybornym tahunom Ivanom Diazom - hrava niekde ?
Alebo tu je situacia este nejasnejsia ako s Jorgem Salinasom ?
U Jorgeho to bolo jasnejsie - jednoducho odisiel do Legie a jednoducho tam hra - ale u Ivana zatial jednoducho hmla.

Hamer
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 10.03.2013 21:54:40

Este sa vratim k zapasu : je to pre nas vyborne ze Fero Kubik tu zostal aj na jar - vie si vynikajuco prebrat prihravku a je silny aj v hre 1:1.
Vypracoval oba nase goly aj so Samom - lebo pred prvym golom vyborne zapracoval a prihral Ferovi prave Samo.
A pred druhym ho pekne vysunul spoluhrac a myslim ze to bol znova Samo.
Vdaka obidvom za pekne akcie - ale aj vsetkym chalanom, lebo napriek nejakym tym chybickam bojovali statocne v poli a Milos vyborne v brane.
Som rad, ze hral aj Aldo - konecne naspat po tom prisnom treste.
Co sa tyka tu v diskusii kritizovanej zaverecnej sance - tak to bola brazilska spolupraca v ASTN - vyborna nahravka Ramona z nasej polovice smerom na Williamsa.
Ten si ju dobre vybojoval presprintovanim protihraca (ktory loptu predtym tecoval) a v sestnastke presne a tvrdo vystrelil - brankar ju musel vyrazit a takmer ju zasiahol dobiehajuci Adi.
Akcia to ale bola pekna, skoda, ze to nevyslo - brankar mu zmensil uhol - boli tu sice este napr. 2 moznosti (prihrat Adimu alebo skusit prehodit brankara) ale musel sa rozhodnut v zlomku sekundy.

space
Príspevky: 291
Dátum registrácie: 17.08.2009 07:23:02
Bydlisko: TN

Príspevok od užívateľa space » 11.03.2013 14:27:23

Konečne sme prelomili ružomberské prekliatie .......... [smilie=bananadance.gif]
Keď som bol malý,bol som namyslený-teraz už nemám žiadnu chybu &#9827;.

Napísať odpoveď