20.kolo : AS - Myjava 1-0

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 02.03.2013 22:20:40

ocakaval som jednoznacne viac. zarazila ma pokakanost smerom dopredu. po 16-stku a dost. kde je ta priamociarost a dravost z jesene? a defenziva bola eine grosse katastrófe, na cele s capo di tutti capi, ktory mal viac stastia ako rozumu pri tych jeho zasekavackach na utocnikov. pri takychto vylomeninach si onedlho vypyta miestenku do frajera na zaver, ked mu zoberu loptu a daju do prazdnej brany [smilie=blush.gif] . v kratkosti povedane, treba zlepsit vsetko. a este jednej veci nerozumiem. preco dalo vedenie williamovi zmluvu na 3,5 roka, ked nie je ani v zakladnej zostave? trochu pridrahy nahradnik. alebo TLL zas zalovil vo vodach made in danny freddy?

kuco
Príspevky: 58
Dátum registrácie: 17.12.2007 21:57:27

Príspevok od užívateľa kuco » 02.03.2013 22:34:25

Mazo (P) podla mna vobec nehral dobre. Nie ze by nechcel, praveze chcel, ale nemohol. On byval dobry ked naskakoval do rozbehnuteho zapasu ale dana situacia nas nuti dat ho do zakladu. Ale urcite jeden z lepsich smerom dopredu lebo: Kubik sice je futbalovo najlepsi ale vie spravit aj blbost, aj ked ta jeho rychlost verim ze bude platit, je fakt najfutbalovejsi. Stefanikovi dnes neslo ale jemu verim. To co hral Adi tak to nebol ani jeho byvaly standard a nebol to ani Malec...takto tu hraval kedysi Rudo Obal...
Novozlozena obrana podla mna obstojne. Cogy je istota na pravo, mlady Bednarik ma prijemne prekvapil a dufam ze bude este prinosom. Ramon na stoperovi standard, cize dobre, a R. Mazan na lavo ma potencial, sikovny lavacik....pozitivum je ze sme nedostali gol, co by od zufalej Myjavy nebola dobra vizitka. Negativom je hra dopredu, verim ze sa zlepsi prichodom vykartovanych hracov a zraneneho Durisku.
Zapas slaby, vykon slaby, ale 3 body tesia lebo nakoniec za ne budeme mozno este velmi stastni...

Užívateľov profilový obrázok
matt-666
Príspevky: 961
Dátum registrácie: 07.08.2010 17:28:11
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa matt-666 » 03.03.2013 10:42:31


boxo2
Príspevky: 182
Dátum registrácie: 14.02.2008 16:53:20

Príspevok od užívateľa boxo2 » 03.03.2013 10:49:22

Slaba hra, standartne slaby Adi, utrpene vyhra. Spokojnostou su len 3 body.

Napísať odpoveď