Filozofia a mladí hráči sú budúcnosťou pre tento klub

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2675
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Filozofia a mladí hráči sú budúcnosťou pre tento klub

Príspevok od užívateľa Luboš » 10.02.2013 19:29:57

http://www.profutbal.sk/ligy/svk1/?id=153563&forum=show
Aj takýto príspevok tu je :
"Zase to je tak ze kazda pravda sa da predat... po svojom.
Meskajuce vyplaty hracom za niekolko mesiacov, treneri mladeze beru v priemere 150eur mesacne, povinne mesacne poplatky pre vsetkych hracov bez rozdielu veku, ziadna treningova plocha len reci o akademii v Tr.Stankovciach, cely klub riadi arogantny LL a RR je len hovorca, seftrener mladeze je Š. ktory ma zakaz pracovat v CZ vo futbale, koordinator mladeze je gambler a alkoholik K. ktory sa podielal na pade ODu Trencin, stadion ktory nesplna statiku.....
Tak ak je ta vizia??? Keby bola taka super asi by neodisiel trener Gula do Ziliny a nesiel by s nim aj Majo Zimen ako asisitent.
A pohladavka voci Depetrisovi??? No jee pekne cez 100tis eur a klub nemal na to aby mu to vyplatil tak sa David rozhodol ako vyhovovalo jemu...
Hraci ktori patria pod LL maju plat od 7-15tis eur... SK hraci do 1-3tis eur. Aj to je realita v Trencine. SK narodnost je trest
Vsetko je fajn, len treba hovorit uz konecne o SVK futbale pravdu. Okrem Ziliny, Senice vsade meskaju s vyplatami... nie su stadiony a ani podmienky. V porovnani s Cechmi sme 10-15 rokov pozadu..."
Naposledy upravil/-a Luboš v 10.02.2013 21:04:21, upravené celkom 1 krát.
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

lafo
Príspevky: 277
Dátum registrácie: 09.11.2008 21:40:04

Príspevok od užívateľa lafo » 10.02.2013 20:53:15

veeeeelka pravda. [smilie=bow.gif]

Užívateľov profilový obrázok
18dominik18
Príspevky: 753
Dátum registrácie: 23.11.2012 15:47:04
Bydlisko: trencin

Príspevok od užívateľa 18dominik18 » 10.02.2013 22:36:50

tak tento prispevok je lepsi nez tie dalsie rybnickove kecy ...pretoze toto je realita :) a rybnicek spravil take vyhlasenie aby vsetkym zavrel huby co hovorili o tom ao to vsutocnosti je [smilie=boxing.gif]
AS trencin

Hamer
Príspevky: 1265
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 10.02.2013 23:39:53

Meskajuce vyplaty su jednou z mnohych smutnych realit na Slovensku.
Zda sa, ze najma zahranicni hraci toto neakceptuju a ani sa im necudujem.
Nikto nie je neomylny a mnoho veci sa neda predvidat no realnejsie planovanie by asi nezaskodilo.
Ale verim, ze na chybach sa da poucit.
Na druhej strane - je to samozrejme anonymny prispevok a moze sa tam ohanat vselijakymi cislami, ktore nemusia byt pravda.
Lebo sa mi zdaju niektore cisla prehnane a mozu nastrbit pri slovenskej zavistlivosti vztahy v muzstve.
Napr. prijem 7-15.tis u nasich zahranicnych hracov - ved v inom prispevku bolo spominane, ze vraj Slavia ponukala kanonierovi Davidovi 7tis. mesacne.
Neviem, ci je to pravda ale ak ano tak slavny cesky klub s tradiciou by platieval menej ako nas klub ?
Inak pri takychto sumach je po odvodoch a zdaneni netto prijem podstatne okresany.
Cesta s odchovancami je dobra vec a zda sa, ze sa rozvija ale to ze popri nich boli a su v ASTN zahranicni hraci (a ktori hrali a hraju skutocne pekne) sa da podla mna vysvetlit tym, ze hrac z niektorych futbalovo vyspelych krajin sa lepsie predava a aj pritahuje divakov ako hrac z SK.
Aj pri Davidovi sa na stranke i napr. v komentari ku golom nevyskytla zmienka o predchadzajucom posobeni na Slovensku ale len o tom, ze je z Argentiny.
Nemam s vedenim nic spolocne a tiez sa mi niektore veci nepacia a mozno ani v buducnosti nebudu pacit, ale neviem, ci to pomoze rozvirovat vasne v muzstve.
Ak nebude muzstvo drzat pohromade tak europu v tejto sezone nevybojujeme - nestaci, ze v tych fakt dolezitych zapasoch s nasimi priamymi konkurentami su vacsinou rozhodcovia proti nam ?

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 11.02.2013 01:01:55

lubos, je velmi smutne, ze sa tu musime zaoberat anonymnym prispevkom... ale dam k tomu niekolko komentov... v prvom rade nebudeme obhajovat a dalej vysvetlovat rozhovor, ktory sme uverejnili... kazdy si moze urobit svoj nazor... my sa ucime kazdym dnom a poucili sme sa aj z minulosti... dnes uz je trapne spominanie vyhlasenia LM ako argumentu, proti vtipu osobne nic nemam... so svojimi vyhlasaniami sa totiz musime vyrovnat... ale viete ako to chodi, ked odmietame ist cestou podobnych vyhlaseni, sme bez ambicii... ako povedal GM, "vieme, kedy mozeme naplno prezentovat svoje ciele", dnes najskor praca...

podme vsak k spomenuitemu vyhlaseniu "Trencana"... ak by sme poznali skutocnu osobu, asi by sme nasli aj dovody preco takto kona...

- meskajuce vyplaty hracom za niekolko mesiacov
PRAVDA, vyplaty meskaju niekolko mesiacov... ale meskanie sa nekumuluje, ale hraci postupne dostali svoje mzdy... raz dostali vyplatu nacas, raz o par dni neskor, raz to bolo do dvoch tyzdnov... neskryvame problemy, ale pracujeme na stabilizacii a tvrdenie vyssie je zavadzajuce...

- treneri mladeze beru v priemere 150eur mesacne
ANO, a maju aj menej... ti co su v pripravke a chodia na par treningov za tyzden... pripadne asistenti... vytrhnute z kontextu... su ludia, ktori robia na plny uvazok za 300 eur.......... co viac dodat... mali sme najlepsiu UTM a zmluvy mladeznickych trenerov SFZ posudzuje rovnako... zbytovne sa dalej bavit...

- povinne mesacne poplatky pre vsetkych hracov bez rozdielu veku
vekovo dimenzovane... mimochodom platime ZUS, bedminton, hokej, basketbal... kino... klub dava na mladez podstatne viac ako vyzbiera... skuste si len spocitat cestovanie na zapasy v starsich kategoriach, pri najmensich detoch nam pomahaju skveli rodicia

- ziadna treningova plocha len reci o akademii v Tr.Stankovciach
podobna plocha ako je na hlavnom stoji 800 000 eur... snazime sa ziskat peniaze, hladame investorov a v ponuke su aj nejake akcie AS, ktorych predaj ma zabezpecit vystavbu arealu

- seftrener mladeze je Š. ktory ma zakaz pracovat v CZ vo futbale
sa niekto hanbi napisat cele meno alebo sa boji vyziadania podkladov od profutbal.sk a naslednej zaloby... nemam presne info a ani ma to nezaujima, ale trest uz skoncil... a v tom cesku to nebolo az take ciste vino ako naliali (samozrejme to nie je ospravedlnenie), este v nom nieco plave... dnesna mladez AS tu je aj velkou zasluhou p. Š... prave on sa tomu dlhodobo venuje...

- koordinator mladeze je gambler a alkoholik K. ktory sa podielal na pade ODu Trencin
odkedy je spominany pan v klube, mame na nabore namiesto 12-16 deti desiatky malych futbalistov... nikto nie je svaty... ale posudzujme cloveka podla jeho aktualnej prace a nie minulosti... otazne je aj ten pad AS... ak by sme nemali podporu z BA a zahranicia, tazko by sme prezili... nemame donora a ani silnu fabriku z regionu... to bol zakonity vyvoj... mozno sa chce "Trencan" postavit p. Hozlarovi a povedat mu to iste...

- Tak ak je ta vizia??? Keby bola taka super asi by neodisiel trener Gula do Ziliny a nesiel by s nim aj Majo Zimen ako asisitent
je nam to luto, ale rozhodol sa... taky je zivot... asi aj Barcelona stratila svoju viziu...

- A pohladavka voci Depetrisovi??? No jee pekne cez 100tis eur a klub nemal na to aby mu to vyplatil tak sa David rozhodol ako vyhovovalo jemu...
davidovi skoncila zmluva... v jeho pripade je podlznost a my sa s tym neschovavame...

- Hraci ktori patria pod LL maju plat od 7-15tis eur... SK hraci do 1-3tis eur. Aj to je realita v Trencine. SK narodnost je trest
ja taketo informacie nemam, je divne, ze to niekto tvrdi s takou istotou... je pravdou, ze cudzinci su vyssie, ale vsetko ma svoje dovody... tazko to pochopi niekto, kto nepracoval na podobnom trhu... rovnako to je v slovenskom basketbale, hokeji.......

- nie su stadiony a ani podmienky. V porovnani s Cechmi sme 10-15 rokov pozadu...
SVATA PRAVDA

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 11.02.2013 01:04:33

myslim, ze tema anonymu je vycerpana... viac netreba komentovat... klub sa snazi komunikovat v ramci moznosti, ktore mu vzdy situacia dovoluje... robime kroky smerom k fans, hracom, partnerom... a ideme krok za krokom, aby sme o rok nemuseli byt opat v LM...... jasne, ze na Liptove...

Užívateľov profilový obrázok
Etrox49
Príspevky: 307
Dátum registrácie: 06.08.2007 06:32:00
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa Etrox49 » 11.02.2013 08:48:39

Na jeden vikend celkom slusna uroda! K clanku „Filozofia a mladí hráči sú budúcnosťou pre tento klub“ musim povedat, ze je to na nase pomery znacny posun k lepsiemu, podobny prihovor s puncom akej takej oficiality tu uz chybal ako sol. Samozrejme, je to patricne „ucesane“, ale po rokoch sme zacali o niektorych zalezitostiach hovorit aj mimo klubovu kuchynu. Som rad, ze sa tu konecne sklonuje aj ta problematicka cast pracovania so zahranicnymi hracmi. Technicki, temperamentni, bojovni, srdciari no takisto aj casto intrigujuci, sebestredni, nekolektivni vychcalkovia, pre ktorych je zmluva ako uradny dokument len zdrap papiera. To je skratka fakt. Na druhej strane, treba sa na to pozriet aj ich optikou a objektivne im uznat, ze Slovensko ako futbalovo tranzitna krajina nie je ziadna „amerika“, aby tu kopali za par susnikov mesacne. Preto sa nesmieme cudovat, ze sa taky Diaz, Salinas ci Diakite bez slova zbalia a odidu hned ako zanuchaju potencialne trable s financiami, ruka v ruke iduce so zavrtanim sa v nasich podmienkach na niekolko rokov. Dnes uz nemam najmensich pochyb, ze si Depedro, Aldo a dalsi, co tu harcovali dlhsiu dobu prisli na neskutocne, nepredstavitelne peniaze. A to co im visime potom pojdu ako pes po kosti. K anonymu. Som presvedceny, ze pre 90% osadenstva tohto fora je 90% prispevku dobre znamych a popravde, nie je najmensi dovod povazovat vacsinu sdeleni (meskajuce vyplaty, arogantny LL, „hovorca“ RR, mladeznicky seftrener „kaprik“) za nepravdivu. Na druhej strane, povazujem za naprostu, tendencnu koninu, ze by alkoholik K. stal pri pade ODu. Kazdopadne, jedine, co sa k tomu celemu da dodat je len otrepana formulka, ze tu Linga a spol. musime akceptovat se vsim vsudy, s jeho aroganciou a vsetkymi dalsimi muchami. Ak ma niekto iny nazor, prosim, ale bez neho by tu dnes trenciansky futbal, so vsetkymi zmienovanymi, komickymi ci tragickymi postavickami, nebol.
Willkommen in der Wirklichkeit!

erik
Príspevky: 331
Dátum registrácie: 25.06.2008 12:15:16
Bydlisko: Rázusa 15 Trenčín

Príspevok od užívateľa erik » 11.02.2013 10:53:26

Názov: RE: palec hore! A potom dole...

Vidieť, že ETROX je znalec pomerov v trenčianskom futbale. Je kopa vecí ,ktoré sa nedajú otvorene povedať, ale na Slovensku je to tak. No je tu aj reč o tréningových plochách za 800 000 €. Za Mostami je tréningový areál prázdny a pustý, v Záblatí nevyužívaný, v Biskupiciach prázdny a pustý.Treba nájsť spôsob ako ich využívať. No a vyjadrenia, že nikto nie je svätý je klišé, lebo každý je zodpovedný za svoje konanie

Užívateľov profilový obrázok
18dominik18
Príspevky: 753
Dátum registrácie: 23.11.2012 15:47:04
Bydlisko: trencin

Príspevok od užívateľa 18dominik18 » 11.02.2013 11:02:36

asi iba tolko k tomu na futbal vždy chodiť budem bez rozdielu nato kto je najitel alebo či sme v piatej lige alebo hráme ligu majstrov ale tak isto vždy kritizovať budem lebo toto vedenie môže viesť tak zmrzlináreň a nie futbalový klub [smilie=bananadance.gif]
AS trencin

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 11.02.2013 12:21:53

erik napísal:Názov: RE: palec hore! A potom dole...

Vidieť, že ETROX je znalec pomerov v trenčianskom futbale. Je kopa vecí ,ktoré sa nedajú otvorene povedať, ale na Slovensku je to tak. No je tu aj reč o tréningových plochách za 800 000 €. Za Mostami je tréningový areál prázdny a pustý, v Záblatí nevyužívaný, v Biskupiciach prázdny a pustý.Treba nájsť spôsob ako ich využívať. No a vyjadrenia, že nikto nie je svätý je klišé, lebo každý je zodpovedný za svoje konanie
uz roky je zname, ze areal za mostami je predany na vystavbu... ohladom "svojho konania" suhlas... kazdy si za svoje chyby odtrpi svoje, ale nikde nie je napisane, ze za to mate trpiet do konca zivota... ak niekto dostane sancu a robi veci na 100%, budeme sa vracat roky dozadu??? ide o postoj... odpiseme vsetkych, ktori urobili niekedy chybu??? ine je, ak mame informacie, ze to stale trva........

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2675
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Príspevok od užívateľa Luboš » 11.02.2013 12:54:21

martin,
aj keď som vytiahol anonyma, celkom pekná debata...Trenčín je malé mesto, tu sa vie všetko, či už to bolo za čias Jednoty, Ozety, TTS, AS....(karty, automaty, cigarety, borovička, ženy, peniaze) a pravdu treba hladať niekde uprostred.....
ja osobne džentlmenským - ústnym dohodám neverím....co je psáno, to je dáno....a keď nie, idem o dom ďalej - to k Davidovi
a ešte jeden môj názor, nebyť La Linga, tak v Trenčíne nie je futbal
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2675
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Príspevok od užívateľa Luboš » 11.02.2013 14:07:16

Aj takýto je tam :

v prvom rade som z BA a som fanusik SVK futbalu celeho. to len aby niekto nehovoril o zaujatosti
Trencania, co vam je?
pred prichodom Linga bolo muzstvo TN celkovo odsudene na bud boj o zachranu v 1 lige, alebo na hru o postup v 2 lige. nic viac. TN hralo rovnaky styl, ako vsetky ostatne muzstva na Slovensku a nemalo ani najmensiu sancu nieco "dlhodobo" dokazovat. podobne ako je to trebars v NR, KE, Presove atd. nic proti tymto muzstvam a mestam. ale povedzme si pravdu. zatial iba 2 muzstva dlhodobo bojuju o titul a vzdy niekto k nim vyskoci na 1-2 sezony.
do TN prisli Holandania, priniesli so sebou "styl", ktory vychoval trenera a hracov. a postupne vychovava dalsich a dalsich. nikto dnes nema take mnozstvo mladych SVK hracov v takej kvalite ako TN. k tomu priratajme "mladikov" zo zahranicia. to na SVK tiez nikto nema. na SVK nefunguje ziadny skauting, kvalitne nakupy mladych hracov. to je zas zasluha holandanov.
a vysledok?
hra, ktoru vam zavidi vacsina "futbalovo mysliacich" fanusikov na Slovensku. rad sa chodim pozerat na TN. keby som byval blizsie k vam, tak by som chodil s radostou pozerat na kazdy zapas. na Slovan idem raz za rok a ich pristup a bojovnost ma vzdy znechuti na dalsi rok. a to som tam kedysi chodieval na kazdy zapas.
o inych muzstvach nebudem hovorit, lebo ich hru nepoznam, ale ich "pohyblivost" po tabulke hovori sama za seba. a navstevnost tiez.
a vas vysledok?
namiesto toho, aby ste boli radi, ze mate konecne muzstvo, na ktore sa da pozerat v kazdom zapase, budete frflat, urazat, nadavat. pytat si ligu majstrov hned, vysledky hned, vsetko hned. skoda pre takych ako ste vy, robit taky futbal. cest vynimkam. verim, ze vas kriklunov je tak 10 a chodite sem vyplakavat. ostatni sa tesia a nemaju potrebu tu vyplakavat.
teste sa z toho, ze mozete mat radost z hry. teste sa z toho, ze mate kvalitnych mladych hracov, ktori este nezabudli co je to bojovnost. teste sa z toho, ze mate u vas nieco, co vam my "fanusikovia futbalu" v dobrom zavidime. a prestante byt negativny...
financne a materialne problemy na SVK vzdy boli a budu. ale tie nemate riesit vy. vas nema zaujimat ci Depetris dostal, alebo nedostal celu vyplatu. to nie je vasa vec. vy sa teste ze mozete zazivat to, co fanusikovia vo vyspelej futbalovej europe. pekny ofenzivny futbal.
drzim palce a tesim sa na dalsie vystupovanie TN v lige. a na dalsich novych mladych SVK hracov, ktorych nam ukazete
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 11.02.2013 14:09:04

dalsi anonym, kua [smilie=beer2.gif]

Užívateľov profilový obrázok
Danny
Príspevky: 249
Dátum registrácie: 06.08.2007 07:53:52
Bydlisko: Trenčín, Juh

Príspevok od užívateľa Danny » 11.02.2013 22:34:30

Luboš ten odkaz, teda ten príspevok je geniálny.
no pardon ale ja musím na toto všetko zareagovať

Vy všetci čo tu prispievate, viete o futbale s prepáčením hov..o. Za to čo tu priniesli a dokázali Holandania, by sme mali La Lingovi ruky bozkávať a nie len a len nadávať. Prišiel sem a myslel si že to bude jednoduché, liga stála a stojí za prd. Pred 5. rokmi bolo Slovensko na futbalovej mape len atramentový fľak tak mal vízie, kt. nevyšli. A čo, kde by sme hrali tú ligu majstrov ??? v Žiline ?
Máme dovolím si povedať najprepracovanejší systém hry na Slovensku, vynikajúci skauting, mládež kt. raz bude ťahať Slovensko v rebríčkoch hore. Menežovanie klubu, hráčov, mládež, kontakty majitela nám závidia aj České kluby a to je už čo povedať. A Vy si dovolíte toto všetko len kritizovať a urážať, mali by sme byť všetci šťastný že sem Holandania prišli a vybudovali to čo vybudovali, z klubu kt. bol v krachu a stál na pokraji zániku.
NA SVK je normálne že meškajú výplaty to sa deje aj v iných kluboch. Dôležité je že sa všetko postupne vyplatí a hráči sú spokojný.
Na toto mužstvo som pyšný, jeho hráči robia dobré meno Slovensku mestu Trenčín a je jedno či sú biely, čierny či ružový. Hrajú z radosťou, systém hry sa diametrálne odlišuje od hry 95 % SVK mužstiev a výsledky to prináša a ešte aj prinesie.
Fanúšikovia kt. si dovolia kritizovať niekoho a niečo čo robí dobre, z radosťou, z lásky k futbalu, pre ľudí, pre hráčov, pre mesto a samozrejme pre seba lebo bez toho aby aj on mal z toho osoch to robiť nebude, o tom je podnikanie, človek kt. chce aby z detí niečo bolo aby boli na Slovensku vynikajúci hráči kt. sa budú vedieť predať, reprezentovať túto či inú krajinu. Tak taký fans na to nemajú právo a nezaslúžia si aby to robil pre nich, ked si to nezaslúžia.
Nebyť Holandanov už je TN futbal dávno na kolenách a na Sihoti by stál Aupark.

Páni prepáčte, ale ja sa hanbím za takých fanúšikov. Ja sa hanbím za našich Ultras kt. sú osa v zadku každému fanklubu na slovensku. Pre ich prejav či už verbálny alebo písomný. Preto nechodím von na zápasy a rád by som chodil a vychutnal si našu hru, ten zápal, tú bojovnosť a otvorenú partiu kde kolvek, pretože o tom je krása futbalu. Ale nepotrebujem dostať na búdku len preto že som Trenčan a že si ma niekto priradí ku kolektívu ľudí, kt. majú iné názory, inak sa obliekajú a tým vytŕčajú. Ku kolektívu kt. je hrdinský na nesprávnych miestach a vyditelne k bezkonfliktným fanklubom.

Takže asi toľko, nemáte právo to kritizovať a dehonestovať. A to píšem ako nezainteresovaný človek, fanúšik kt. miluje a je hrdý na tento klub na týchto hráčov

Užívateľov profilový obrázok
nesto
Príspevky: 341
Dátum registrácie: 03.12.2008 17:17:36
Bydlisko: Brezina
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa nesto » 11.02.2013 23:53:37

Danny napísal: Ja sa hanbím za našich Ultras kt. sú osa v zadku každému fanklubu na slovensku. Pre ich prejav či už verbálny alebo písomný. Preto nechodím von na zápasy a rád by som chodil a vychutnal si našu hru, ten zápal, tú bojovnosť a otvorenú partiu kde kolvek, pretože o tom je krása futbalu. Ale nepotrebujem dostať na búdku len preto že som Trenčan.. vyditelne
Mylujem tíchto ludí, ktorý si vždi nájdu nejakú perfektne prešpekulovanú zámyenku, prečo nechodia na vonkajšie zápasi. To sú presne tipy, ktorím ani nezazlievam, že si mislia, že koniec sveta príde, keď o tom napýšu v novom čase. [smilie=super.gif]

Mimochodom, "vyditelne" ti robí problém nominatív plurálu adjektív a istá predložka viažuca sa s inštrumentálom, ty písomný prejav.
ANDY RULES!

Napísať odpoveď