Kto by mal trénovať AS od novej sezóny?

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

Napísať odpoveď
Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2666
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Príspevok od užívateľa Luboš » 01.09.2013 20:16:47

Ale Ševo mal dobrého učiteľa :)
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

Užívateľov profilový obrázok
matt-666
Príspevky: 961
Dátum registrácie: 07.08.2010 17:28:11
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa matt-666 » 01.09.2013 22:02:00

presne tak, cely cas stal pri Gulovi, takze myslim, ze za sancu to stoji

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2666
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Príspevok od užívateľa Luboš » 02.09.2013 07:14:58

A taká drobnosť....poznám jedného bývalého futbalistu AS, ktorý odišiel do zahraničia....dostal sa do rúk PÁNA trénera....a on po každom tréningu zobral zošit a presne si zapísal jeho priebeh, čo sa robilo, nacvičovalo atď.....teraz má vzácne poznámky využiteľné vo svojom živote....(aj keď sa teraz nachádzajú v Trenčíne...nemyslím tým AS....)
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

Užívateľov profilový obrázok
legatus
Príspevky: 60
Dátum registrácie: 06.08.2011 08:51:17
Bydlisko: Trenčín

Tréner

Príspevok od užívateľa legatus » 02.09.2013 08:08:39

V prvom rade mal pri A-mužstve aj naďalej pôsobiť pán tréner Ľ. Nosický. Odvolať trénera po porážke v SP, pričom v lige mužstvo pod jeho vedením pôsobilo s pozitívnou bilanciou (4 výhry, 3 porážky) a v poslednom ligovom zápase zvíťazilo v Košiciach, považujem za unáhlené, nezodpovedné, ba nebojím sa napísať, že aj za prejav veľkej dávky amaterizmu zo strany toho, kto sa pána trénera Ľ. Nosického zbavil. Tréner na ligové stretnutie proti Ružomberku pripravuje mužstvo takmer celý týždeň a viac-menej krátko pred zápasom je nútený skončiť pri A-mužstve. Ak by sa tak stalo po prípadnej porážke v domácom zápase proti Ružomberku, išlo by síce o unáhlený, ale svojím spôsobom odôvodniteľný krok (porážka v pohári a lige, naviac druhá na domácom trávniku v rade). Ako svojho času dostal priestor pán tréner A. Guľa, tak ho mal dostať aj pán tréner Ľ. Nosický.

erik
Príspevky: 331
Dátum registrácie: 25.06.2008 12:15:16
Bydlisko: Rázusa 15 Trenčín

Príspevok od užívateľa erik » 02.09.2013 08:32:48

Luboš: A taká drobnosť....poznám jedného bývalého futbalistu AS, ktorý odišiel do zahraničia....dostal sa do rúk PÁNA trénera....a on po každom tréningu zobral zošit a presne si zapísal jeho priebeh, čo sa robilo, nacvičovalo atď.....teraz má vzácne poznámky využiteľné vo svojom živote...Takých ja poznám desiatky a nie sú z nich ani tréneri. Opisovať do zošitka je dnes ľahké. Dobrý téner sa prezentuje úplne ináč, napr. Galis, proste je to o charizme, diplomacii, psychológii, intuícii , prakticizme atď.
Myslím, že Ševa aj keď je priateľ s GM čakájú ťažké chvíle ak zostane hlavným trénerom

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2666
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Príspevok od užívateľa Luboš » 02.09.2013 12:32:00

chlapci, žiaden tréner po Guľovi to nebude mať v AS ľahké....Guľa je len jeden....a treba rýchlo na neho zabudnúť, lebo bude zle....
Nosického som nepovažoval za správneho trénera pre AS, písal som to už....problémy mal v Dubnici, ďalšie v Žiline....a moja pravda sa ukázala
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

space
Príspevky: 291
Dátum registrácie: 17.08.2009 07:23:02
Bydlisko: TN

Príspevok od užívateľa space » 02.09.2013 13:43:51

"Rybníček: S trénerom Nosickým sme sa dohodli korektne"

Hoooodne divný článok ........ [smilie=hmmm.gif]
Keď som bol malý,bol som namyslený-teraz už nemám žiadnu chybu ♣.

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 02.09.2013 14:00:06

takze nosicky neostane ani pri mladezi a definitivne odchadza z AS?

Musu
Príspevky: 1683
Dátum registrácie: 03.08.2007 15:19:05

Príspevok od užívateľa Musu » 02.09.2013 15:28:10

Takze Nosicky vedel ze Samo ide prec a nepacilo sa mu to? No komu by sa to pacilo...
Sú aj dôležitejšie veci ako futbal...

Hamer
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 02.09.2013 16:45:38

Nosicky odkaucoval nas starsi dorast k majstrovi Slovenska (i na medzinarodnom turnaji v Holandsku) a potom aj k vitazstvu nam ceskym majstrom - to rozhodne nie je malo a za to aj jemu patri vdaka.
Co sa tyka seniorov - treba povedat, ze nam odisli klucovi hraci z utoku Fanendo (teraz aj Samo !) - predtym Fero i so Stanom a nedavno aj Peto Mazan.
Potom by tu ani Guardiola s Fergusonom za tak kratky casovy priestor a bez primeranych posil nespravil nejake zazraky.
Podla vyjadreni sa zda ze aj niektorym hracom nepasoval (co ale nemusi byt vzdy dobry dovod na odvolanie trenera).
Mne osobne sa len nepacila niekedy ta zostava - najma ti dorastenci v niektorych klucovych zapasoch (ak to teda bolo trenerovo rozhodnutie ale na zostavu sa tu aspon v zaciatkoch nadavalo aj za Adriana).
Inak vdaka aj za senzacny postup nad Göteborgom.
Dokonca nebyt jednej nestastnej chybicky v prvom zapase s Astrou a pri troche stastia (alebo lepsej zostave? :-) sme mohli hrat aj predlzenie v Bukuresti.
Mozno aj s dalsim prekvapenim (ale aku hanbu by sme si potom spravili v dalsom kole bez Fanenda a Sama ?)
V kazdom pripade je odvolanie trenera takto na zaciatku uplne necakane.
Je uz jasnejsie preco vtedy Nosickemu a jeho asistentovi priradili este aj Sevelu - zeby sa tento krok planoval uz od zaciatku ?
A zostane Nosicky aspon pri doraste ?
Dufajme, ze Martin Sevela prekvapi podobne ako Adrian - len chce to dat trenerovi na urcity cas doveru (jeho predchodca ju nedostal, Adrian predtym ano-aj ked tiez boli i slabsie vysledky)

Užívateľov profilový obrázok
legatus
Príspevky: 60
Dátum registrácie: 06.08.2011 08:51:17
Bydlisko: Trenčín

Nový tréner AS

Príspevok od užívateľa legatus » 02.09.2013 19:25:45

Po predaji Samuela Štefánika je otázka - kto by mal trénovať AS - bezpredmetná. Do Trenčína môžu už povolať trebárs aj Santa Clausa, pretože výsledky nebude mať nijaký tréner. Ako by ich aj mať mohol? S tak okliešteným kádrom, kde sa mieša neproduktivita s neskúsenosťou. Snáď si niekto nemyslí, že zostávajúci hráči AS dokážu mužstvo utiahnuť. Začína sa boj o záchranu; s diváckymi návštevami medzi 500 - 1000 ľuďmi. Ľudia sa však nebudú hnevať sa hráčov AS, ktorí v kádri zostali, pretože tí budú hrať to, na čo budú mať a som presvedčený, že zápasy nevypustia a každý odohranú na plný výkon. Nedôvera a nespokojnosť ľudí bude smerovaná k vedeniu klubu, ktoré vypredalo kľúčových hráčov bez toho, aby za nich zabezpečilo adekvátne náhrady. A to budú títo ľudia považovať nie už ani tak za prejav amaterizmu a diletantizmu, ale dokonca až za sabotáž. Ako ťažko sa podarilo ľudí prilákať na tribúny trenčianskeho futbalového stánku, tak veľmi ľahko a expresne rýchlo sa ich darí od trenčianskeho futbalu odlákať.

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 02.09.2013 21:13:21

po nedavnych vyjadreniach rybnicka by som sa cudoval, ak by neostal sevela nastalo. hodal ostane pri brankaroch a k nim nandaju este niekoho z mladeznickych trenerov na poziciu asistenta. takze hraci sa budu ucit, trener sa bude ucit. a to vsetko za pochodu. tras sa, slovensko, my sa vratime! za 5 rokov [smilie=blink.gif]

Musu
Príspevky: 1683
Dátum registrácie: 03.08.2007 15:19:05

Príspevok od užívateľa Musu » 02.09.2013 21:18:49

baki napísal:po nedavnych vyjadreniach rybnicka by som sa cudoval, ak by neostal sevela nastalo. hodal ostane pri brankaroch a k nim nandaju este niekoho z mladeznickych trenerov na poziciu asistenta. takze hraci sa budu ucit, trener sa bude ucit. a to vsetko za pochodu. tras sa, slovensko, my sa vratime! za 5 rokov [smilie=blink.gif]
No ved ale raz za 5 rokov si zahrat v UEFAcupe. Mne sa to pacilo to cakanie. Mozno 5 rokov v skupine pohara. To by bola pecka. Hraci ako Bednarik, Bero, Mazan, Baris, Misak, Bezak.
Podla mna mame silnejsiu juniorku v Acku ako sme mali pred 5rokmi. Cize uspech moze prist aj skor!
Sú aj dôležitejšie veci ako futbal...

Užívateľov profilový obrázok
18dominik18
Príspevky: 753
Dátum registrácie: 23.11.2012 15:47:04
Bydlisko: trencin

Príspevok od užívateľa 18dominik18 » 03.09.2013 00:52:17

musu baki vy ste ale skromny fanusikovia klobuk dole :) Mne osobne sa nechce cakat dalsich 5 rokov na dalsi uspech ..
AS trencin

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 03.09.2013 09:32:27

nepomenoval by som to ako skromnost, ale ako realitu. LL tu nie je prvy rok. vsetci vieme, co od neho cakat. je mozne, ze teraz bude nas futbal rok-dva menej pozeratelny, ako tomu bolo doteraz. no verim v talent a potencial hracov, o ktorych tu pisal musu + sa urcite objavia nejaki talentovani mladici zo zahranicia. sevela ,pripadne niektory iny trener sa nauci, ako sa to ma robit, a zas sa nas budu vsetci bat. len aby sme medzi tym nezostupili, ako sa nam to uz raz stalo. [smilie=blink.gif]

Napísať odpoveď