Šok : Guľa na odchode z AS !!!

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2666
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Šok : Guľa na odchode z AS !!!

Príspevok od užívateľa Luboš » 03.01.2013 20:02:42

Naposledy upravil/-a Luboš v 05.01.2013 09:07:02, upravené celkom 1 krát.
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

Užívateľov profilový obrázok
18dominik18
Príspevky: 753
Dátum registrácie: 23.11.2012 15:47:04
Bydlisko: trencin

Príspevok od užívateľa 18dominik18 » 03.01.2013 20:06:10

ako ja stale nemozem tomu uverit on patri ktomuto klubu ..nechapem to
AS trencin

Musu
Príspevky: 1683
Dátum registrácie: 03.08.2007 15:19:05

Re: Guľa na odchode z AS !!!

Príspevok od užívateľa Musu » 03.01.2013 20:06:27

Luboš napísal:prekvapil...alebo nie???
Treba mu popriat vsetko najlepsie, ale viac ako jeho odchod prekvapuje neochota komunikacie s fanusikom o tom co sa deje v kuchyni... V podstate ani neprekvapuje...
Sú aj dôležitejšie veci ako futbal...

Lukas1606
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 14.01.2008 16:00:46

trener

Príspevok od užívateľa Lukas1606 » 03.01.2013 20:07:24

To až po sezóne
Naposledy upravil/-a Lukas1606 v 03.01.2013 20:08:56, upravené celkom 1 krát.

Musu
Príspevky: 1683
Dátum registrácie: 03.08.2007 15:19:05

Re: trener

Príspevok od užívateľa Musu » 03.01.2013 20:08:55

Lukas1606 napísal:Podľa mna mal zostat do aspoň do konca sezóny. Mal pred sebou veľa cieľov s AS, ktoré musí dokončiť niekto iny.
Som zvedavý kto. Moj tip je Luboš Nosický.

Smutné je, že médiá to povedali skôr ako klub.
do konca sezony by mal byt tu
Sú aj dôležitejšie veci ako futbal...

Užívateľov profilový obrázok
Danny
Príspevky: 249
Dátum registrácie: 06.08.2007 07:53:52
Bydlisko: Trenčín, Juh

Príspevok od užívateľa Danny » 03.01.2013 20:22:30

do konca sezóny ostáva v Trenčíne a od leta má trénovať MŠK. Takže sa môžeme pripraviť nato že si zoberie aspoň 3 hráčov zo sebou. A možn o že tam ide aj David.
Som zvedaví koho sem dotiahnu, no dúfam že bude mať rovnakú filozofiu ako Guľa

krcho
Príspevky: 132
Dátum registrácie: 04.12.2008 16:02:49
Bydlisko: Jedine Trenčín!

Príspevok od užívateľa krcho » 03.01.2013 20:55:54

To je krásne ako zas v tomto klube myslia na fanúšikov ...všetci o tom vedia , všetci o tom hovoria ...už je to aj v športových novinách , na hlavnej stránke MŠK ale tu zas nikto si s prepáčenim ani hubu nevie otvoriť .. komunikácia medzi fanúšikom a vedením klubu je na bode mrazu ..tak ako pri Davidovom odchode , ako pri odchode všetkých hráčov alebo aj pri odchode trénera...

Užívateľov profilový obrázok
Forrest
Administrátor
Príspevky: 978
Dátum registrácie: 04.08.2007 18:09:41
Bydlisko: Trencin - Juh, Bratislava

Príspevok od užívateľa Forrest » 03.01.2013 21:03:24

K tej komunikacii - Martin (ako aj cely klub) je momentalne na dovolenke, tak aspon v tomto obdobi, by ste mohli byt k nim zhovievajejsi. Urcite vyjde aj oficialna sprava na nasej stranke, ale mne osobne je jedno odkial sa to dozviem skor. A k samotnemu odchodu - nic neobvykle vo futbalovom svete. Progresivny trener, ktory ma vyssie ambicie, prijal vyhodnu ponuku od bohatsieho klubu. Nechapem niektorych rozhorcenie. Svoju pracu tu predsa odviedol, tak by sme mu mali byt vdacni a popriat vela stastia v dalsej kariere.

Treba si uvedomit, ze nikto nechce zmarit svoj potencial v klube, ktory (bohuzial) nema na to, aby hral o tie najvyssie priecky. Ci uz materialne alebo ambiciami majitelov.

Hamer
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Re: Guľa na odchode z AS !!!

Príspevok od užívateľa Hamer » 03.01.2013 21:07:27

Luboš napisal:"prekvapil...alebo nie???"

Skoda, ale raz sa to dalo cakat - aj treneri maju pravo zmenit klub (len ma znovu trochu mrzi posilnovanie nasej konkurencie).
Aj ja predpokladam Nosickeho ako nastupcu - asi s tym odchodom klub uz pocital, ked angazoval Nosickeho do dorastu (a ten to prijal).
Inak dorast si nevedie zle - zatial je druhy (len o bod za prvym).
Dufajme, ze utocna koncepcia ASTN bude pokracovat aj v buducich sezonach.

Užívateľov profilový obrázok
nesto
Príspevky: 341
Dátum registrácie: 03.12.2008 17:17:36
Bydlisko: Brezina
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa nesto » 03.01.2013 21:19:47

Forrest napísal:Treba si uvedomit, ze nikto nechce zmarit svoj potencial v klube, ktory (bohuzial) nema na to, aby hral o tie najvyssie priecky. Ci uz materialne alebo ambiciami majitelov.
[smilie=bow.gif] presne tak.. navyše v doraste sa už s rovnakým herným štýlom zoznámil náš budúci hlavný tréner..

čo sa týka Guľu, snáď vydrží v Žiline aspoň do konca jesene... nepredpokladám, že tam dostane na prácu s tímom toľko času ako u nás.. a ak sa nedajbože výsledky nedostavia, tak môže prísť k nám do dorastu a čakať kým si Nosického všimnú v Slovane [smilie=bananadance.gif]
Naposledy upravil/-a nesto v 04.01.2013 09:49:31, upravené celkom 1 krát.
ANDY RULES!

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 03.01.2013 21:26:48

je to smutne [smilie=blush.gif] kazdopadne novy trener by mal mat podobny styl ako gula. mal by to byt slovak, najhorsie cech. v tejto suvislosti ma napada lubor knapp. otazne je, ci by bol obojstranny zaujem a ci ma zodpovedajucu trenersku kvalifikaciu. mohol by to zobrat aj niektory z nasich mladeznickych trenerov. mozno nosicky, pripadne niekto z terajsich asistentov pri acku.

soki
Príspevky: 194
Dátum registrácie: 11.08.2010 19:56:42

Príspevok od užívateľa soki » 03.01.2013 21:56:54

Je mi z toho na GRC.... je to totalna hanba vedenia a manazmentu AS TRENCIN..... preco su tu ludia nespokojni??? preco??? preco david nepredlzil zmluvu?? preco ide Gula prec??? Ja by som to spravil v praci? preco?? bud by mi nedali peniaze, alebo by som nemal dostatok miesta na sebarealizaciu.... mozno by som veril verzii (mnou vymyslena nepodlozena), ze gula si otvoril hubu ze s takym to pristupom nikdy NIC AS Trencin nedosiahne a povedali mu ze ak chces nieco dosiahnut tak si na zlom mieste tak sa na nich bodol a podal si ruku s MSK. Osobne poznam tarkovica a mysimsi , ze spolu tam mozu vliat tomu riadny zivot. Zilina tiez nie je klub kde by to s futbalom nemysleli vazne. Takze MSK uz teraz naozaj ziskalo trenera holandskej skoly a verim tomu ze budu hrat pekny utocny ucelny futbal!!!! PS: tesim sa ako sa pojdem pozriet do Hradista na Slovacko lebo z tohoto tu mi je na fajne zle....

pleco8
Príspevky: 126
Dátum registrácie: 30.07.2011 16:22:14

Príspevok od užívateľa pleco8 » 04.01.2013 00:33:46

je mi z toho zle ale nie je sa co cudovat pan gula by v AS nikdy nic nedosiahol pokial vedenie AS nezmeni politiku a nerozpreda hned vsetko co vystrci rozky.pan gula gratulujem konecne ma perspektivu na poharovu europu nie ako u nas a vedenie AS na zamyslenie keby mali najvyssie ciele a chceli by hrat v europe a nie len zarobit tak by aj depetris podpisal zmluvy a gula by nikam nesiel sak aj naco by isli ked by sa v europe mohli ukazat ale v trencine sa nebudu mat nikdy kde ukazat

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 04.01.2013 04:13:24

zatial iba z letiska, stanovisko ziliny je v tomto smere minimalne nestandardne a iba dokresluje vztahy v slovenskom futbale.... pre nas je gula stale trenerom as.... uz v piatok som na slovensku

Užívateľov profilový obrázok
Etrox49
Príspevky: 307
Dátum registrácie: 06.08.2007 06:32:00
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa Etrox49 » 04.01.2013 11:18:16

Milujem slovensky futbal a pomery v nom panujuce! A dovolim si hned aj zaprorokovat koniec tejto bajky: zmluva nezmluva, najviac po 2 neuspesnych pokusoch o titul bude Guliver neziaduci a nemilosrdne vykopnuty, nijak inak to ani nemoze skoncit v nasich tzv. poprednych kluboch, kde dlhodoba koncepcia pripomina riedku stolicu. Z mladeho, neokukaneho a perspektivneho kouca, ktory si poctivo vybudoval meno a mal potencial na zahranicne angazma, bude len dalsi zdiskreditovany “trenerko” s nevalnou vyhliadkou, co sa napokon roky pretrieskava medzi corgonom a III. ligou, a 15-rocni chlapci na treningoch zartuju na jeho ucet. Slovan, Trnava, Zilina a ich vysoka politika, kde vyzrati kravatkari s 2 promile a jednou nohou v lochu robia velky futbal, hlavne tym sa mozeme podakovat za podobne futbalove osudy mnozstva nasich nadejnych trenerov ci hracov. Samozrejme, nikto necakal, ze tu bude Guliver mutit vodu do 60-tky, no ak uvazime kam, kedy a za akych okolnosti odchadza, da sa nad tym len krutit hlavou. Sposob akym to cele vyplavalo na povrch ani nema cenu velmi komentovat. Belanik tu roky vystupuje ako “Pan serioznost do slovenskeho futbalu” a pritom ma uroven konskeho kupca s kudlou vo vrecku, ako ta ostatna pakaz. Neviem, ci si dostatocne uvedomujeme ako svojou blbou, nevymachanou drzkou Trencinu uskodil po vnutroklubovej tak aj marketingovej stranke... Aj u mna na 90% hlavnym kandidatom na nastupcu Nosicky, pekne to do seba zapada, ktovie ako dlho sa to pieklo...
Willkommen in der Wirklichkeit!

Napísať odpoveď