Šok : Guľa na odchode z AS !!!

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

erik
Príspevky: 331
Dátum registrácie: 25.06.2008 12:15:16
Bydlisko: Rázusa 15 Trenčín

Príspevok od užívateľa erik » 04.01.2013 11:22:42

Vynikajúci obchodný biznis LL. Najprv Žiline prihrá Adeelarda a vie, že tam neuspeje a potom sa dohodne na Gulovi. Predvídavo zoberie Nosického a Ševelu k dorastu, aby sa zžili a v lete ich použije. Hrá aj zo Slovanom aj zo Žilinou. Vidieť, že je to biznizmen nad slovenskou úrovňou podla hesla, keď si slabší tak sa spoj zo silnejším. Very good Mr.LL

Musu
Príspevky: 1683
Dátum registrácie: 03.08.2007 15:19:05

Príspevok od užívateľa Musu » 04.01.2013 12:03:30

Pani, tak presne nad tymto som rozmyslal... A v klube sa budu citit prekvapeno...
Sú aj dôležitejšie veci ako futbal...

red47
Príspevky: 279
Dátum registrácie: 26.06.2009 09:57:16

Príspevok od užívateľa red47 » 04.01.2013 12:05:28

Dalsi dokaz ze AS-ko je v sucasnosti klub bez ambicii dosiahnut vo futbale nieco viac, cize dostat sa do europy.. Mozno keby sa doriesil problem so stadionom... ??? Neviem, ale zatial len bezhlavy Lalingov biznis (ano, mozno bez neho by nebol ani futbal na Sihoti).. Kebyze odchadzaju uspesny hraci a treneri mimo nasu ligu tak beriem, ale zakopanie sa v Skube alebo Ziline... Nechapem...ide len o: money, money, money...

soki
Príspevky: 194
Dátum registrácie: 11.08.2010 19:56:42

Príspevok od užívateľa soki » 04.01.2013 13:11:52

Podla toho co tu pise matrin sa to nepaci ani klubu. Mozno ze to bolo aj poza bucky na tajnaca len p. belanik nevedel drzat jazyk za zubami..... ja by som tam dal trenera uz teraz a gulovi pekne upravit cas vykonu prace na utorok az sobota v case od 10 do 18:30 a nech si trenuje U11 U13 ako asistent.... po pol roku by bol urcite plny inspiracie..... a nadsenia pre futbal....

Hamer
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 04.01.2013 15:25:43

My nevieme, ako to bolo - podla Martinovej reakcie sa to naozaj zda aj pre neho (asi neprijemne) prekvapenie.
Nie vzdy sa mi vsetko pacilo - ale hrali sme pekny futbal - vdaka.
Skoda, ze Adove know how ziskane z ASTN a aj napr.zo skoleni v Ajaxe a pod. bude vyuzivane aj u nasej priamej konkurencie.
Ale taky je zivot, dufam, ze dobry futbal v ASTN zostane aj nadalej.

Teraz, ked je (okrem Guloveho prestupu) v ASTN a vo futbale dost ticho - tak odbocim k hokeju - jedna novinka - na Stadione P.Demitru v TN je od dnes nova informacna kocka :
http://www.hokejportal.net/?q=clanok/v- ... budi/43718

A este nieco prijemne- TN odchovanec Vlado Kovac ziari teraz ako najlepsi brankar v Ruskej druhej lige (ruska 1.liga - KHL je momentalne v case vyluky najsilnejsia na svete) :
http://sport.aktuality.sk/c/142330/byva ... skej-lige/

A jeho vitazne tanceky :
http://www.youtube.com/watch?v=mAob06YmLkA

Užívateľov profilový obrázok
nesto
Príspevky: 341
Dátum registrácie: 03.12.2008 17:17:36
Bydlisko: Brezina
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa nesto » 04.01.2013 16:11:21

Hamer s Duklou choď buď do iného fóra, ale radšej úplne do [smilie=shit.gif]
ANDY RULES!

delos
Príspevky: 102
Dátum registrácie: 18.11.2012 15:14:37

gula

Príspevok od užívateľa delos » 04.01.2013 16:53:12

gula to pekne pohnojil...mal ist radsej do ciech alebo hocikde inde, proste mal pockat dokym sa mu ukončí zmlúva ,záujem by oňho bol je to predsa mladý ambiciózny trenér.
Inač malo sa to radsej v tichosti zbúchať, Belánik to trošku pokašlal, pretože ak sa nezahrá podľa predstav a niekomu sa nebudú pozdávať striedania , už sa tešim ako každý bude vypravať ako to Guliver naschvál sabotuje [smilie=bananadance.gif] ...ale tak nieje to správne mali ísť s tým do medií az po sezóne teraz to moze zakaždým smrdeť ovplyvňovaním či manipuláciou alebo minimálne diskreditovanie gulivera v ociach tn fanusikov.

Mikulenka
Príspevky: 205
Dátum registrácie: 18.07.2011 16:23:27
Bydlisko: Trencin

Príspevok od užívateľa Mikulenka » 04.01.2013 17:01:30

nesto napísal:Hamer s Duklou choď buď do iného fóra, ale radšej úplne do [smilie=shit.gif]
presne tak...a pozor ked sa ako mnoho buranov co pojde na hokej len kvoli kocke,budes pozerat len na nu,aby ta netrafil puk...
Ku Gulovi:aj ked spravil v Tn dost roboty a patri mu vdaka,nemal by uz byt na striedacke do konca jarnej casti.po prichode Tralalinga som veril,ze to bude s Tn futbalom dobre.po tych vyhlaseniach o Lige Majstrov,novom stadione a podobne po ktorych sme boli na smiech som prestal verit...Clovek potom videl,ze sa tu hra dobry futbal,tak zacal verit.plus sa malo zacat s budovanim treningoveho centra,ktore si myslim,ze sa aj tak budovat nebude.po odchode Peltiera a Hlohovskeho do Homelles Bratislava som si povedal,ze im ani fandit nebudem..ale nedalo sa...ak teraz s trenerom do Za odidu aj 2-3hraci,tak to uz vazne nema zmysel a verim teoriam ktore sa tu popisali...nech chalani napreduju,ale nie ich davat za almuznu do nasej ligy

delos
Príspevky: 102
Dátum registrácie: 18.11.2012 15:14:37

Príspevok od užívateľa delos » 04.01.2013 17:09:45

erik napísal:Vynikajúci obchodný biznis LL. Najprv Žiline prihrá Adeelarda a vie, že tam neuspeje a potom sa dohodne na Gulovi. Predvídavo zoberie Nosického a Ševelu k dorastu, aby sa zžili a v lete ich použije. Hrá aj zo Slovanom aj zo Žilinou. Vidieť, že je to biznizmen nad slovenskou úrovňou podla hesla, keď si slabší tak sa spoj zo silnejším. Very good Mr.LL
jaký biznis má na gulovi ,a ty si zhulený???

Užívateľov profilový obrázok
matt-666
Príspevky: 961
Dátum registrácie: 07.08.2010 17:28:11
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa matt-666 » 04.01.2013 18:50:36

http://www.astrencin.sk/spravy/index.php?clanok=3160

tak podla vsetkeho to bola iniciativa z Gulovej strany, chyba nasho vedenia ze opat nedostal ponuku od nas ovela skor .. uvidime ci to bol z Gulovej strany rozumny krok alebo toho bude neskor lutovat, ked ho zo Ziliny vyhodia do roka

Užívateľov profilový obrázok
Balrog
Príspevky: 928
Dátum registrácie: 07.08.2007 13:08:46
Bydlisko: jedine TRENČÍN:)

Príspevok od užívateľa Balrog » 04.01.2013 19:23:20

matt-666 napísal:http://www.astrencin.sk/spravy/index.php?clanok=3160

tak podla vsetkeho to bola iniciativa z Gulovej strany, chyba nasho vedenia ze opat nedostal ponuku od nas ovela skor .. uvidime ci to bol z Gulovej strany rozumny krok alebo toho bude neskor lutovat, ked ho zo Ziliny vyhodia do roka
presne to isté si myslím aj ja... neohreje sa tam podľa mňa ani do konca budúcej sezóny, najmä ak po jeseni nebude ZA na prvom alebo druhom mieste v tabuľke /s malou bodovou stratou na prvého/.
z nádejného trénera sa stane odpadlík, ktorý sa bude motať v našich prvých ligách, prípadne v ČR v priemerných kluboch... lebo v ZA chcú úspechy, chcú plnenie cieľov a nie koncepciu ako u nás... ak si myslí, že tam obstojí s "táto prehra nás posunula ďalej... alebo bol to pre nás poučný zápas, no ideme ďalej a pod. ... tak je na obrovskom omyle... vyletí rýchlosťou namydleného blesku... [smilie=angry.gif]
Fandiť AS! That´s the spirit we need!

legolas380
Príspevky: 515
Dátum registrácie: 30.08.2010 20:08:24

Príspevok od užívateľa legolas380 » 04.01.2013 20:01:41

ja by som to na gulu vobec nezvaloval...to co spravil je logicke...je to mlady trener, ktory ma urcite vyssie ambicie. predstavte si, ze ste na jeho mieste. odchovavate hracov davate im sancu (uz len z toho je pokakana 3/4 nasich trenerov), ked z nich konecne daco je, tak sa klub rozhodne ich predat. takto sa budeme stale potlkat niekde v strede tabulky. ak chcete dosiahnut nejaky uspech (aj ten trenersky) tak nemozete pustit vsetko co ma kvalitu. cele je to chyba manazmentu, gula dostal sancu tu trenovat ale nie 100%-tnu, mozno je aj on sam z toho sklamany. ale takto sa posunut on nikam nemoze ;-) to by bol jedine tak nekonecny pribeh...

boxo2
Príspevky: 182
Dátum registrácie: 14.02.2008 16:53:20

Príspevok od užívateľa boxo2 » 04.01.2013 21:25:44

Egoisticky Gulov krok prekvapil taktiez egoisticke vedenie AS !!! [smilie=bananadance.gif]

Užívateľov profilový obrázok
mi_ke
Príspevky: 228
Dátum registrácie: 03.08.2007 13:49:24
Bydlisko: Trencin

Príspevok od užívateľa mi_ke » 04.01.2013 21:37:41

Ak Gula takto podrazil klub, mal by vopred skoncit...nech moze novy trener co najskor pracovat na hernom systeme. To co ma platit pre hracov, ma platit aj pre trenera: loyalita je zaklad v kazdom pracovnopravnom vztahu!

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 04.01.2013 21:52:05

tiez sa mi to zda take divne. to tu gula chce byt pol roka s tym, ze ma podpisanu zmluvu s inym klubom? a preco o tom dopredu neinformoval nase vedenie, ze planuje odist? ak chce odist, mal by to spravit uz teraz, lebo takato situacia nebude robit dobru atmosferu v time. ja som len zvedavy, co by sa dialo napr. v zapase so zilinou v pripade, ze by sme prehrali. kde by sme mali istotu, ze by gula urcite zapasy nesabotoval?

Napísať odpoveď