Prípravné zápasy ZIMA 2012/2013

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

Hamer
Príspevky: 1265
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Vdaka za vyhru s Brasovom

Príspevok od užívateľa Hamer » 15.02.2013 15:23:03

Chalani - tak toto som po prehre s Uzhorodom fakt necakal.
Fakt ste ma velmi potesili vyhrou nad silnym superom - ktoreho si ako partnera do priatelskych zapasov vyberaju slavne kluby ako napr.Ferencvaros alebo aktualny ucastnik Champion League Sachtor Doneck (s nim bude hrat hned po nas).
Pozrel som si aj stranku Brasova :
http://www.fcbrasov.ro/
kde pred zapasom spominali, ze nas klub spolupracuje prostrednictvom majitela La Linga s Ajaxom a ich trener Szabo sa vyjadril,
ze k zapasu nastupia s rovnakym pristupom ako k zapasu s Ferencvarosom.
Po zapase sa ich trener vyjadril, ze v prvom polcase boli iniciativnejsi ale v druhom to bolo pre neho z nevysvetlitelnych pricin naopak.
A vyjadril sa, ze zapas stratili v poslednych minutach a remiza by viac zodpovedala priebehu hry.

To nam ale nevadi.
Znovu sa ukazalo, ze umiestnena strela spoza sestnastky plati na kazdeho brankara (vdaka Opatovskemu).
Ale preco to neskusame castejsie ?
Po sestnastku sa pri nasej natlakovej hre vieme dostat a ked je to dalej prehustene tak treba odtial strielat (najma ked je David uz prec).
Samozrejme nie vzdy je k tomu priestor ale velakrat sa stava, ze to muzstvo nevyskusa za cely zapas.
A pri druhom gole sa ukazalo, ze Fanendo ked uz ma loptu tak si ju (najma v sestnastke) uz neda vziat a super ma smolu :-)

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 16.02.2013 16:25:23

dve vyhry v turecku nad disponovanymi supermi som fakt necakal. som velmi milo prekvapeny. a adi 4 goly v 3 zapasoch, to je tiez potesujuca sprava... [smilie=beer2.gif]

Matik
Príspevky: 34
Dátum registrácie: 25.10.2012 10:42:42

Príspevok od užívateľa Matik » 16.02.2013 18:56:55

presne, som rád, že sme opäť prebudili spiaceho strelca :) lebo toho som sa po odchode Davida obával, že kto u nás bude dávať góly...nakoľko medzi Davidom a druhým strelcom v AS bol veľmi veľký rozdiel...

Napísať odpoveď