Depetris a Godál na odchode?

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

Mikulenka
Príspevky: 205
Dátum registrácie: 18.07.2011 16:23:27
Bydlisko: Trencin

Príspevok od užívateľa Mikulenka » 20.02.2013 11:10:50

martin napísal:
Mikulenka napísal:A coskoro nova sprava o prestupe.....samozrejme von z klubu
odkial je tato informacia... lebo tu o nicom nevieme... ak pride skutocne extremna ponuka, tak to budeme riesiet, ale prestupove obdobie je takmer vsade ukoncene... dnes pracujeme na prichode 21rocneho nigerijskeho stredopoliara...
Tak Mato,sam vies asi najlepsie.....povedal mi to clovek z klubu,ze sa tomu hracovi hlada klub,kedze mi tusim v zime konci zmluva tak nech sa trosku aspon zarobi.......Je to moj a myslim,ze viacerych najoblubenejsi hrac...ale vsak uvidime [smilie=baby.gif]

Užívateľov profilový obrázok
nesto
Príspevky: 341
Dátum registrácie: 03.12.2008 17:17:36
Bydlisko: Brezina
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa nesto » 20.02.2013 12:32:06

martin napísal:dnes pracujeme na prichode 21rocneho nigerijskeho stredopoliara...
som zvedavy, v com bude lepsi ako 22rocny trencan z dubnice..
ANDY RULES!

Užívateľov profilový obrázok
nesto
Príspevky: 341
Dátum registrácie: 03.12.2008 17:17:36
Bydlisko: Brezina
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa nesto » 20.02.2013 12:45:15

Mikulenka napísal:povedal mi to clovek z klubu,ze sa tomu hracovi hlada klub,kedze mi tusim v zime konci zmluva tak nech sa trosku aspon zarobi.......Je to moj a myslim,ze viacerych najoblubenejsi hrac...ale vsak uvidime [smilie=baby.gif]
bol by som rad, keby sa mu nejaky kvalitny klub nasiel a aspon by na nom co to trhli, ale obavam sa, ze adekvatna ponuka nepride a on odide po skonceni zmluvy (myslim, ze uz v lete, kedze dlzku podpisu AS akosi v juli zabudlo zverejnit) temer zadarminko ..
ANDY RULES!

salomon
Príspevky: 91
Dátum registrácie: 19.09.2008 13:45:19

Príspevok od užívateľa salomon » 20.02.2013 12:54:08

Mikulenka napísal:
martin napísal:
Mikulenka napísal:A coskoro nova sprava o prestupe.....samozrejme von z klubu
odkial je tato informacia... lebo tu o nicom nevieme... ak pride skutocne extremna ponuka, tak to budeme riesiet, ale prestupove obdobie je takmer vsade ukoncene... dnes pracujeme na prichode 21rocneho nigerijskeho stredopoliara...
Tak Mato,sam vies asi najlepsie.....povedal mi to clovek z klubu,ze sa tomu hracovi hlada klub,kedze mi tusim v zime konci zmluva tak nech sa trosku aspon zarobi.......Je to moj a myslim,ze viacerych najoblubenejsi hrac...ale vsak uvidime [smilie=baby.gif]

ide o Alda ?

Mikulenka
Príspevky: 205
Dátum registrácie: 18.07.2011 16:23:27
Bydlisko: Trencin

Príspevok od užívateľa Mikulenka » 20.02.2013 13:24:12

salomon napísal:
Mikulenka napísal:
martin napísal:
Mikulenka napísal:A coskoro nova sprava o prestupe.....samozrejme von z klubu
odkial je tato informacia... lebo tu o nicom nevieme... ak pride skutocne extremna ponuka, tak to budeme riesiet, ale prestupove obdobie je takmer vsade ukoncene... dnes pracujeme na prichode 21rocneho nigerijskeho stredopoliara...
Tak Mato,sam vies asi najlepsie.....povedal mi to clovek z klubu,ze sa tomu hracovi hlada klub,kedze mi tusim v zime konci zmluva tak nech sa trosku aspon zarobi.......Je to moj a myslim,ze viacerych najoblubenejsi hrac...ale vsak uvidime [smilie=baby.gif]

ide o Alda ?
ano,je to Aldo...ale tak ak som dobre pochopil Matovu teoriu,nic sa mu nenaslo,tak este ostava....cize zrejme nastane to co napisal Nesto-odide zadarmo ako je u nas zvykom

soki
Príspevky: 194
Dátum registrácie: 11.08.2010 19:56:42

Príspevok od užívateľa soki » 20.02.2013 13:39:27

nesto napísal:
martin napísal:dnes pracujeme na prichode 21rocneho nigerijskeho stredopoliara...
som zvedavy, v com bude lepsi ako 22rocny trencan z dubnice..
bude hrat za financnu hodnotu trsu bananov a v buducnosti sa preda za lod bananov... cize +++++++++

soki
Príspevky: 194
Dátum registrácie: 11.08.2010 19:56:42

Príspevok od užívateľa soki » 20.02.2013 18:57:40

martin napísal:ja nemyslim, ze v TN sa chodilo na mena... to mal iba David... ostatne je team work... navyse, david v jesennej casti...

vsetko je o interpretacii... tak ako si napisal, medzirocny prepad je 60%, alebo mozeme povedat, ze dalsich pat rokov uz nezaciname z 0%, ale zo startovej ciary 40% a za 5 rokov budeme na 140%... pri dalsim cykle sa vieme dostat na 180%, co je v 15rocnom horizonte zaujimavy posun...

ako som napisal, vsetko ovplyvnuju okolnosti a posun moze byt vacsi alebo mensi... islo iba o jednoduche vysvetlenie filozofie, ktorej cielom je dostat sa zo sedeho priemeru...

nemyslim, ze sa tu niekto hecuje, ze to je na dobrej ceste... vzdy ide o uhol pohladu... ak sa na to pozerame cez LM je to ine ako ked to budeme porovnavat s casmi baraze...

ratanie v 15 rocnom horizonte je zaujimave ale treba si uvedomit ze ani konkurencia nespi... a uz teraz je na urovni 140% as... vid zapasy so supermi z cela tabulky...

snapshot
Príspevky: 2735
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 21.02.2013 17:11:42

Tazke teorie na takyto den ludia...

Ale ked to chapem sme cca na 3 mieste, 60% dole je cca 2/3 cize prepad o 8 miest. Potom medzi rocne o 20% hore az na 140% ale popri tom aj konkurenti kto vie o kolko maju medzirocny narast, cize realne je ze mozeme ratat s priemerom 5 priecka sem tam ak sa zadari nieco viac ale vela zabavy v UEFA alebo predkolach LM nebude.

Som rad, ze som som na to prisiel aj ked som to dlho cital medziriadkami.
Je jasne, ze hraci ktori nechcu zostat nech idu ale nie ze sa pustaju hraci len kvoli peniazom. Mne je jasne ze Godal ked tu bol tolko rokov chce ist dalej. Ale zvysok by mozno motivoval vyssi ciel, nie iba hrat atraktivny ciel.

Aka je v klube motivacia okrem predvedenej hry?
A posledna teda druha otazka ked si vytiahol 15rocny cyklus kde sa chcete vtedy nachadzat na akom zazemi a co chete dosiahnut?

Bez cielu a vidiny nikto by nesiel podnikat tak poproim priamu odpoved
"Boh je laska" 1Jn 4:8

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 21.02.2013 17:28:18

martin, napisal si, ze pracujete na prichode 21- rocneho stredopoliara. ale ved odisiel obranca godal. to akoze v obrane mame dostatok hracov, ktori ho dokazu nahradit?

Užívateľov profilový obrázok
Danny
Príspevky: 249
Dátum registrácie: 06.08.2007 07:53:52
Bydlisko: Trenčín, Juh

Príspevok od užívateľa Danny » 21.02.2013 17:52:12

odchod Alda kvôli končiacej zmluve v zime ???
Tak to je dobrý blud. Mikulenka asi máš slabú pamäť ale ja si dobre pamätám ako sa tu v lete písalo že Aldo predĺžil na dalšie tuším 3 roky !!

delos
Príspevky: 102
Dátum registrácie: 18.11.2012 15:14:37

Príspevok od užívateľa delos » 21.02.2013 18:49:22

snapshot poznas nejakú spoločnosť, ktorá vraví svoje podnikatelské plány na verejnosť? mozu povedat samozrejme, ale sli by proti sebe lebo nie vzdy plany vyjdu a je to hlavne interné vrámci klubu

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 21.02.2013 19:47:23

je to jednoduche, ale pre vacsinu diskutujucich neuspokojive... ale podme na to...

- tesit fanusikov a mat ich podporu
- vyhrat kazdy zapas
- hrat atraktivny futbal
- vychova hracov
- cim skor mat novy stadion
- dobudovat zazemie (najma akademia)
- ekonomicka stabilita
- nedostat sa do LM (v pripade postupu LM tato podmienka neplati)

soki
Príspevky: 194
Dátum registrácie: 11.08.2010 19:56:42

Príspevok od užívateľa soki » 21.02.2013 21:23:13

martin napísal:je to jednoduche, ale pre vacsinu diskutujucich neuspokojive... ale podme na to...

- tesit fanusikov a mat ich podporu
- vyhrat kazdy zapas
- hrat atraktivny futbal
- vychova hracov
- cim skor mat novy stadion
- dobudovat zazemie (najma akademia)
- ekonomicka stabilita
- nedostat sa do LM (v pripade postupu LM tato podmienka neplati)
toto ked vidim - nedostat sa do LM (v pripade postupu LM tato podmienka neplati) uz sa mi pretacaju panenky... pokial platia body predtym tak sa to nemoze ani vyslovit....

ale hlaska o lige majstrov je nesmrtelna.... prezila 5 rokov a tesi sa stale oblube....

to by chcelo nejaky slogan na tom postavit to pozna cele slovensko....


Liga majstrov je pre iných, MY chudobní aspoň bavíme divákov. MY sme Trenčania.

EDIT: čiarka v slogane

Musu
Príspevky: 1683
Dátum registrácie: 03.08.2007 15:19:05

Príspevok od užívateľa Musu » 21.02.2013 21:48:08

Alebo este by sme mohli predavat licencie ked budeme stale vyhravat druhu ligu, hmmm?
Sú aj dôležitejšie veci ako futbal...

Trojan
Príspevky: 94
Dátum registrácie: 03.04.2011 16:48:12
Bydlisko: Trencin

Príspevok od užívateľa Trojan » 21.02.2013 23:45:27

Musu napísal:Alebo este by sme mohli predavat licencie ked budeme stale vyhravat druhu ligu, hmmm?
To by bolo pre LL urcite zaujimave, asi to tak aj chcel, ked sme to nehali Interu prvu sezonu,len potom zistiil ze neni ziaden dopyt, hold kto by dnes kupoval licenciu, ked v tej 2. lige nikto nechce hrat prvu..

Napísať odpoveď