Depetris a Godál na odchode?

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

Napísať odpoveď
Šukal
Príspevky: 43
Dátum registrácie: 12.04.2011 13:02:43
Bydlisko: TRENCHTOWN

Príspevok od užívateľa Šukal » 22.01.2013 22:04:03

počkám si na oficiálny dôvod výberu tohto klubu ... predpokladám že podpriemernýneznámy turecký klub ho ZREJME nenalákal na peniaze, inak ale nechápem čo ho mohlo motivovať v 2.tureckej lige [smilie=blink.gif]

ďalej by som rád vedel načo si vybavoval svk občianstvo keď sa teraz "zakope" v regionálnej súťaži niekde na blízkom východe, ešte pod vedením tureckého trénera [smilie=axe.gif] s ktorým tipujem do pol roka bude mať konflikt a posadí ho na lavičku alebo preradí do rezervného tímu (ak niečim takým klub disponuje) a tým pádom je ZREJME pre neho cesta do repre pasé [smilie=rip.gif]

apropo, ako už býva zvykom, na oficiálnej stránke AS nieje o prestupe ani bodka, takže sa musíme spoliehať na spravodajské služby a stránky iných klubov [smilie=thankyou.gif]

off topic - spôsob akým klub komunikuje smerom von geniálne vystihuje [smilie=horse.gif]

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 22.01.2013 22:31:39

druha turecka liga. a este aj na 3,5 roka. co viac povedat... nech si uzije more a prachy. slovensky obciansky preukaz mu ostane ako spomienka. na druhu stranu, michalik hral 3. ligu a bol v reprezentacii. ale to uz nie je weiss... jednoducho sklamanie. takto sa zakopat [smilie=wavecry.gif]

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2672
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Príspevok od užívateľa Luboš » 23.01.2013 08:20:55

neviem, ako čo má spoločné AS s tým, že blbec David si vybral takýto klub? David bol volný hráč... [smilie=axe.gif]
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

Užívateľov profilový obrázok
Etrox49
Príspevky: 307
Dátum registrácie: 06.08.2007 06:32:00
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa Etrox49 » 23.01.2013 12:39:23

Pristup klubu k Depedrovmu odchodu je myslim adekvatny, kto by sa niecim podobnym chvalil?! Ak by prestupoval do Bayernu, nestihali by sme hltat rozluckove materialy.
Willkommen in der Wirklichkeit!

Hamer
Príspevky: 1265
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 23.01.2013 13:00:25

Rizespor ma len 4-bodovu stratu na prveho, 3-bodovu stratu na druheho t.j. priamopostupujucich. A myslim, ze dalsi styria hraju baraz - je to asi napinave. Druha liga je podla mna dost silna, lebo napr. byvali prvoligisti sa nejako vyrazne nepresadzuju (Konyaspor dvanasty a Ankaragucu dokonca posledna).
Ja si sice tiez myslim, ze David by sa mohol dostat do slavnejsieho klubu, ale oni maju postupove ambicie a David potrebuje hrat a nie bojovat o miesto v zostave.
Ak im to vyjde - tak o pol roka bude hrat proti Stochovi, Holoskovi, Saparovi, Sestakovi, Vitekovi a spol. a mozno sa naozaj stane aj nasim reprezentantom - je tam uz slusna zakladna nasich.
Ak to nevyjde, ale aspon David strelecky zaziari - tak ma velku sancu presunut sa do niektoreho ich silnejsieho klubu.

Hamer
Príspevky: 1265
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 23.01.2013 13:06:30

Este by som chcel nieco na odlahcenie- t.j. z nefutbalovej stranky o Davidovom novom klube.
Trochu nevyhodna pre nasinca sa mi zda poloha mesta Rize.
Lebo napr.Istanbul je z TN relativne dobre pristupny takmer po celej dlzke dialnicou (myslim tym napr. pre jeho priatelku a znamych z SK) za 18hodin - teda za jeden den jazdy, kym do Rize na severovychode Turecka je to 33hodin a treba na to 2 dni (ak clovek neleti).
A je to na pobrezi Cierneho mora - kusok od Gruzinska - v lete sice troska prijemnejsie ale v zime by som bral radsej juzne pobrezie Turecka :-)

Užívateľov profilový obrázok
nesto
Príspevky: 341
Dátum registrácie: 03.12.2008 17:17:36
Bydlisko: Brezina
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa nesto » 23.01.2013 15:59:36

Hamer napísal:Este by som chcel nieco na odlahcenie- t.j. z nefutbalovej stranky o Davidovom novom klube.
Trochu nevyhodna pre nasinca sa mi zda poloha mesta Rize.
Lebo napr.Istanbul je z TN relativne dobre pristupny takmer po celej dlzke dialnicou (myslim tym napr. pre jeho priatelku a znamych z SK) za 18hodin - teda za jeden den jazdy, kym do Rize na severovychode Turecka je to 33hodin a treba na to 2 dni (ak clovek neleti).
A je to na pobrezi Cierneho mora - kusok od Gruzinska - v lete sice troska prijemnejsie ale v zime by som bral radsej juzne pobrezie Turecka :-)
Hamer Davidova priateľka nie je kamionistka, aby za ním pricestovala po diaľnici..
ANDY RULES!

Užívateľov profilový obrázok
mattpro
Príspevky: 480
Dátum registrácie: 16.03.2008 17:38:53
Bydlisko: no dá sa povedať že Praha
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa mattpro » 23.01.2013 17:02:52

nesto napísal:
Hamer Davidova priateľka nie je kamionistka, aby za ním pricestovala po diaľnici..
jj...hamer to tym autom do turecka vcelku zabil [smilie=grin.gif]

Hamer
Príspevky: 1265
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 23.01.2013 19:08:58

Mattpro - som rad, ze si sa zabavil :-)
Pre teba a pre Nesta - treba lepsie citat, lebo som napisal,ze Istanbul je aj autom relativne dobre pristupny, kym Rize uz vobec nie (treba na to az 2 dni) a teda som ani nenapisal, ze by tam mala ist autom.
Inak do TR jazdia nie tisice ale povedal by som statisice osobnych aut z Nemecka (vacsinou potomkov tureckych gastarbeiterov ale nielen oni) - na dovolenku v lete.
A velakrat aj mlade zeny za volantom.
Vtedy je ale nevyhoda ze najma cez vikend su hranicne prechody plne- pocnuc uz madarsko-srbskou hranicou.

Ale to bolo len na odlahcenie.
Skor by ma zaujimalo, aky mate nazor na moj predchadzajuci prispevok - to ze ako odrazovy klub v Turecku to nemusi byt pre Davida az take zle - lebo maju sancu postupit a dufam, ze nemusi tak tvrdo bojovat o miesto v zostave ako napr. Holosko, Stoch a myslim, ze aj ostatni nasi reprezentanti - lebo turecka liga je fakt silna.

krcho
Príspevky: 132
Dátum registrácie: 04.12.2008 16:02:49
Bydlisko: Jedine Trenčín!

Príspevok od užívateľa krcho » 23.01.2013 22:52:59

Ale , prečo tak veľa negatívnych komentárov na Davida a prečo tie reči o "zakopaní " , o Tureckej lige a iné ...

Aha už viem .. my sme zakomplexovaný slováci ktorý nikomu nič nedoprajú , David nás zradil , oklamal atď atď a to všetko len preto že nezostal v Trenčíne ?

... reči ako blbec , debil a iné si nechajte pre seba ..asi už ste zabudli kto nám 5 rokov robil radosť , strielal góly , vyhrával zápasy a bojoval za nás .. do teraz ste kričali na štadióne jeho meno a teraz už je pre vás blbec lebo sa chce posunúť niekam dalej ...

Chlapci vy by ste ostávali hrať niekde prakticky zadarmo ? /výplaty v AS ale o tom sa teraz nebavme ... / Teraz ste všetci najväčší tréneri , odborníci , analytici a neviem čo všetko ..

Budíček .. David si vybral to čo bolo momentálne najlepšie / áno ide aj o plat /Keby dostal lepšiu ponuku tak určite neváha ..Prečo tu všetci skloňujete slovo " zakopal sa " ? David je v tom klube 1. deň , dnes mal prvý tréning ..ako to vy viete že sa zakope ? vidíte do budúcnosti ? Keby David sedával na striedačke , nedával góly tak si tu píšte o zakopaní ..ale nie teraz preboha ..
Viete o Turecku , o Tureckom futbale a o Tureckej lige asi tolko ako o jadrovej fyzike ale budete tu niečo písať ... 2. Turecká liga má asi tak 4x väčšiu úroveň ako celá naša "Grcoň" liga ..o hre a návštevnosti radšej nebudem ani hovoriť ..keď hral za Trenčín 2. ligu , kde chodilo 600 ludí na futbal tu nebol "zakopaný" ?? Toto isté čo píšete vy môžu kľudne hovoriť v Turecku o našej lige (ak vôbec vedia že také niečo existuje ,ale to je teraz nepodstatné ) pozrite si aspon pár zápasov , alebo to trošku sledujte a potom tu píšte takéto reči ...

a len tak by the way ... momentálne je Rizespor 4. v tabuľke , so stratou 4 bodov na prvého .. čiže majú našliapnuté na postup do najvyššej ligy ..možno potrebovali presne takéhoto strelca ako je David , ktorý sa tam uchytí a do pol roka hrá proti našim reprezentantom ktorým sa tam mimochodom celkom darí ...

A aby ste neboli prekvapený keď pomály ale isto začnú odtialto všetci odchádzať kvôli spomínaným výplatám alebo vedeniu .. ako Jorge , David či tréner Gula a mnohí další .. ostanú tu hrať dorastenci a pôjdeme smer 4-5 liga ... viem minimálne jedno meno , budete prekvapený ale vôbec sa nečudujem ..ale o tom neskôr ;)

Musu
Príspevky: 1683
Dátum registrácie: 03.08.2007 15:19:05

Príspevok od užívateľa Musu » 24.01.2013 08:22:57

Presne tak, teplo, more, chce ho trener, aj na SVK hral 2ligu, zvykne si na zivot v TUR a naozaj mozno o sezonu dve bude brazdit prvoligove stadiony... Ako juhoamerican ma urcite horkokrvostou najblizsie ku nim v europe. Mesto je male, ak sa presadi budu ho milovat. Takze treba drzat palce a podakovat za robotu u nas.

BTW : Slavia mu ponukla smiesnych 8000eur mesacne...
Sú aj dôležitejšie veci ako futbal...

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2672
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Príspevok od užívateľa Luboš » 24.01.2013 12:27:40

a ten švajčiarsky prvoligista veru neviem koľko mu ponúkal....
krcho, no napísal si to celkom pekne...je to tvoj názor....v poriadku...
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

Užívateľov profilový obrázok
Etrox49
Príspevky: 307
Dátum registrácie: 06.08.2007 06:32:00
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa Etrox49 » 24.01.2013 15:42:20

Krcho, prave vtedy, ked budem tvrdit, ze nove angazma v Rizespore Davidovi sadlo, ze tam moze vyrast, ze ma dalsiu perspektivu ako hrom, prave v tej chvili si budem pripadat zakomplexovany. Toto nie je typicky slovenske? Uspokojit sa (obrazne) aj s tretou cenovou skupinou, ked som mohol a objektivne aj mal vecerat v podniku na urovni? Prepac, ale tento chlapec mal rozhodne na viac a ja nie ze mu nedoprajem, ja by som mu z celeho srdca doprial kvalitnejsie, perspektivnejsie a DOSTOJNEJSIE nove posobisko. Podobne kontrakty uzatvaraju stari, vysluhovi veterani pred styridsiatkou, aby si na samom konci aktivnej kariery financne prilepsili. David nikoho neoklamal, ani nezradil, jedine ak sam seba. Frustracia, ktora tu okolo toho vznikla, vychadza skor z rozcarovania ludi, ktori si ho za tie roky oblubili a verili, resp. zelali mu, aby sa skutocne posunul dalej, duplom ako potencialny reprezentant SR, nikto mu nezazlieva, ze od nas odchadza. Co sa tyka tej druhej tureckej ligy, poviem na rovinu, ze si nedovolim odhadovat, kolkonasobne prevysuje kvalitu tej nasej. Mozno mas informacie z prvej ruky, mozno to pravidelne sledujes, ok, je to tvoje plus. Kazdopadne ja tam vidim par *sporov, co kedysi mutili vodu v SuperLig a okrem toho ziadnu relevantnu, meratelnu hodnotu na zrovnanie kvality sutaze. Mozeme sa bavit o navstevnosti, prosim. Povedzme, ze aj v J-lige sa priemerna navstenost drzi hodne nad 10 tisic, znamena to vsak automaticky, ze japonska liga je nabita kvalitou? Davidovi prajem, aby sa mu darilo a hlavne (kvoli nemu) pevne dufam, ze sa im aj podari postupit, ked uz si zvolil tento smer. Ja sa proste len nedokazem tvarit, ze toto bol jeho strop bez ohladu na to, kolko mu ponukli.
Willkommen in der Wirklichkeit!

Trojan
Príspevky: 94
Dátum registrácie: 03.04.2011 16:48:12
Bydlisko: Trencin

Príspevok od užívateľa Trojan » 24.01.2013 20:32:27

Nerobte tu z Depetrisa nejaku hviezdu.. Keby mal navyse, tak by nato skutocne mal, a aj by bol v inom klube ako toto. Je historicky najlepi strelec za jesen na Slovensku, skoncila mu zmluva, volny hrac, co viac si dobry klub moze priat pre angazovanie takeho hraca ? Preco po nom skutocne nesiahol ozaj kvalitny tim z kvalitnej ligy ? Ja viem preco, lebo je drevenny, pomaly ,netechnicky futbalista, ktory nevie obist jedneho hraca. Jeho jedine plus ,ze vie davat goly, ktore su samozrejme cenne, ale ziadny dobry klub neangazuje nefutbaloveho hraca, pomaleho, dreveneho , bez techniky. Slovensko je dobra vychodiskova krajina,ked sa tu hrac presadi, moze sa dostat do velmi atraktivnych klubov, ci to je Skrtel, Hamsik. Najlepsi strelci odtialto odchadzali atraktivnych europskych lig, napisem len par, SZ.Nemeth, Sebo, Mintal, Jendrisek, lenze ti hraci nato mali. Kto si pozre hernu stranku nasho Davidka, tak velmi rychlo zmeni nazor. U mna je to nasledovnik Martina Fabusa, viacero podobnosti tam je, a myslim si ze aj tak skonci, coskoro sa vrati, mozno pojde do Ziliny, potom ak sa mu zas zadari tak nejake Polsko , ale ten chlapec mat nikdy nebude na nejaku poprednu sutaz, to ako by ste poslali prvaka zo zakladnej skoly rovno na vysoku skolu, aj keby bol sikovny a medzi svojimi prvacikmi najlepsi, tak na tu vysoku skolu mat nebude, i ked tam je aspon nadej ze na nu raz bude mat, u Davida podla mojho nazoru neni, rychlejsi nikdy nebude, hraca jednoducho neobide, a to dnes utocnik v lepsich ligach jednoducho musi mat.

soki
Príspevky: 194
Dátum registrácie: 11.08.2010 19:56:42

Príspevok od užívateľa soki » 24.01.2013 21:00:11

dnes bol na slovensku 1 rozhovor s davidom a rozpraval tam aj otom preco sa rozhodol ist tam. Ze chce pravidelne hravat. Celkom zaujmavo vyznelo aj to ze mal ponuky asi z 10 klubov, mozno aj viac. Uvidime ako sa chyti, Prajem mu aby dokazal vsetky ale aj sam sebe ze to bol odbry krok.

Napísať odpoveď