19.kolo : AS - Senica 1:1

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2674
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Príspevok od užívateľa Luboš » 02.12.2012 17:33:24

príčiny remízy ?
1. nepremieňanie šancí
2. Trutz
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

handel
Príspevky: 905
Dátum registrácie: 21.08.2011 18:53:54

Príspevok od užívateľa handel » 02.12.2012 17:37:15

Takže nakoniec 6.miesto namiesto druhého, len aby sme po skončení celého ročníka aj na to šieste nespomínali s vďakou - po odchode Davida...
Dnes nám víťazstvo ufúklo aj prispením rozhodcu, ale veľký podiel mali na tom aj Guľa s Mondekom. Guľa mal Mondeka dávno striedať, hral s kartou a bol to jeho najslabší výkon celej sezóny... a Mondek zas so žltou kartou neudrží nervy... poškodil mužstvo, ktoré by si to druhé miesto určite zaslúžilo.
Medzi najlepších patrili dnes obaja stopéri (to som už dlho nenapísal :) a veľké uznanie si zaslúži Kubík, hlavne za dokonalý, dravý, "peltierovský" prvý polčas. K dokonalosti chýbal iba ten gól.
Celú jeseň hodnotím výborne, hrali sme skoro vždy naozaj krásny, odvážny futbal, ktorý je pre nás divákov príťažlivý, zaslúžil by si väčšie návštevy. Z jari mám obavy, ale verím že sa zas mýlim :) a budem opäť milo prekvapený pesimista.

Užívateľov profilový obrázok
18dominik18
Príspevky: 753
Dátum registrácie: 23.11.2012 15:47:04
Bydlisko: trencin

Príspevok od užívateľa 18dominik18 » 02.12.2012 17:48:46

dobry vykon skoro cely zapas az na ten zaver ..tazko sa na nieco alebo niekoho vyhovarat keby sa premenili sance ..keby .. robi nam problemy udrzat vysledok do konca .Uvideme co bude na jar
AS trencin

Užívateľov profilový obrázok
pegas
Príspevky: 123
Dátum registrácie: 18.07.2009 23:42:32

Príspevok od užívateľa pegas » 02.12.2012 17:54:57

Luboš napísal:príčiny remízy ?
1. nepremieňanie šancí
2. Trutz
3.Guľa s Mondekom [smilie=baby.gif]

Užívateľov profilový obrázok
matt-666
Príspevky: 961
Dátum registrácie: 07.08.2010 17:28:11
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa matt-666 » 02.12.2012 18:33:39

je to skoda ze sme opat stratili body s tymito antifutbalistami na cele s rozhodcom, co skodi futbalu .. boli sme lepsi, no premrhali sme vela sanci, co zamrzi .. cely tim hral vyborne, vyzdvihnem vsak Kubika, najlepsi vykon odkedy je u nas, dalej Klescik s Ramonom, Lobotka, Holubek a Volesak .. pekne gesto od divakov pri striedani Davida, aj pocta od trenera, velke vdaka za tie roky u nas, za vsetky goly, prajem mu dalsi skvely klub, spoluhracov, vela golov a ziadne zranenia, hlavne aby nezabudol odkial sa odrazil dalej do europy .. pre tych co sa tu ohanaju a bedakaju ze zimujeme siesty, uz som to raz spominal, nevidim ziadny vyznam aj keby sme druhi, je to dobre natrieskane, stacia dva zapasy a letime hore resp. dole .. verim vsak, ak posilnime utok a zahrame solidnu jar, europa je nasa

Užívateľov profilový obrázok
rudeboy
Príspevky: 126
Dátum registrácie: 09.05.2008 09:23:41

Príspevok od užívateľa rudeboy » 02.12.2012 19:51:12

europa nasa nebude, lebo klub ju nechce, kedze by sme ju nemali kde hrat. v Trnave? na to zabudnite!!! to by bolo na grc [smilie=sick.gif]

inak dnesnej straty bodov obrovska skoda. a vyzeralo to tak dobre este v 89 minute. no co uz... aspon nebudu mat ludia pred jarou moc velke oci :)

klubu a hracom velka vdaka za skvelu jesen - za to ze hrame futbal!!!

kotol druhy polcas vcelku slapal, takze vdaka aj za to malo co tu mame. co by za to dali v inych kluboch!!!

AS TN OLÉ a Trenčín dolinečká :)

Užívateľov profilový obrázok
Danny
Príspevky: 249
Dátum registrácie: 06.08.2007 07:53:52
Bydlisko: Trenčín, Juh

Príspevok od užívateľa Danny » 02.12.2012 19:51:44

Striedanie Mondeka už mal náhradný zapísané v zápise o stretnutí, hráč sa už chystal striedať, čakalo sa len na prerušenie hry.
už sa to ale nestihlo
rozhodca tragédia

Užívateľov profilový obrázok
Stefo
Príspevky: 63
Dátum registrácie: 29.05.2009 17:02:44
Bydlisko: SIHOŤ

Príspevok od užívateľa Stefo » 02.12.2012 21:36:53

hrat by sa mohla europa na slovacku.
nie je to tak daleko.len ci je to mozne papierovo.

a aby som nezabudol david dakujem.vela stastia a ziadne zranenia.

space
Príspevky: 291
Dátum registrácie: 17.08.2009 07:23:02
Bydlisko: TN

Príspevok od užívateľa space » 03.12.2012 11:33:39

Remíza "skoro" zaslúžená, hodvábnici si pre ňu prišli od začiatku a tomu prispôsobili celý 1. počas. Škoda nepremenených šancí, lebo po góle zapli a nás privrzli .......... O5 mi však chýbal nejaký kreatívny ofenzívny záložník, lebo mnohí hráči hneď po obdržaní odovzdávali loptu, aby neurobili chybu.
Európa AS nehrozí - minimálne v súvislosti s týmto torzom, kde hráme.
Palček [smilie=arrow1.gif] : Standing ovations Davidovi pri striedaní. Nech sa mu darí aj v ďalšom pôsobisku a bodaj by to bolo niekde "vonku", aj keď sa toho bojím (BA,ZA), ale aspoň ČR ......
Keď som bol malý,bol som namyslený-teraz už nemám žiadnu chybu ♣.

Užívateľov profilový obrázok
18dominik18
Príspevky: 753
Dátum registrácie: 23.11.2012 15:47:04
Bydlisko: trencin

Príspevok od užívateľa 18dominik18 » 03.12.2012 15:18:25

ja tipujem plzen lebo keby ide niekde do nemecka tam by aj tak iba vysedaval a v plzni je realna sanca ze by aj hraval a mali onho aj zaujem .
AS trencin

Užívateľov profilový obrázok
matt-666
Príspevky: 961
Dátum registrácie: 07.08.2010 17:28:11
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa matt-666 » 03.12.2012 19:24:55

kreativny ofenzivny zaloznik sa nam rysuje v podobe Kevina Molina, snad to vyjde .. nieco nove ohladom neho a toho nigerijskeho utovnika co tu boli na skuske?

Hamer
Príspevky: 1265
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 03.12.2012 21:54:35

pegas napísal:
Luboš napísal:príčiny remízy ?
1. nepremieňanie šancí
2. Trutz
3.Guľa s Mondekom [smilie=baby.gif]
Presne tak :
K bodu 1. : znova pekny futbal predovsetkym z nasej strany.
Ten hravame casto - ale nie vzdy si vytvarame sance.
Teraz to bolo aj s kopou krasnych sanci - no skoda toho nedorazu vo finalnej faze.
Dnes najlepsi najma Kubik, Diaz, Ramon ale nechcem krivdit ani Davidovi, Klescikovi, Samovi (az na tu sancu v zavere-ale mozno bol atakovany), Holubkovi, Godalovi a ani Lobotkovi - vlastne dobre zahrali vsetci.
Aj striedajuci Adi bol dnes celkom dobry - ked ma uz loptu tak si ju vziat neda.(este zlepsit prijem tych nakopavanych lopt - najma na zapasoch vonku-lebo to nejako nefunguje).
Skoda, ze ofenzivny Cogley nedostava vacsiu sancu, podobne aj P.Mazan mohol v aspon zaverecnej casti zasiahnut.

K bodu 2. :
Trutz - tragikomedia.
Nechcem krivdit ale neviem odkial fukal pri jeho vykone vietor ci naozaj zo SE, alebo z SBA(lebo prave remiza najlepsie vyhovola BA).
Odhliadnuc od celkoveho vykonu, posudzovania faulov a pod. zaujalo napriklad promptne ukoncenie prveho polcasu, a nenechal nas dohrat rohovy kop,t.j.prave v nas neprospech.
Zato v zavere zapasu v nas neprospech nastavil neuveritelnych 5 minut - to bola uplna ziva voda pre SE a posadil ich na kona.
Podobne ako s tym vylucenim za nedolezitu potycku - (ktovie ci umyselne vyprovokovanu so SE hracom) o loptu za ciarou.
Nebol tam ziadny faul len bezna potycka , ale razne sa do toho zamiesal a ihned tahal karty na obe strany- samozrejme SE to super vyhovalo, lebo pre nas to bola cervena.
Ja uz sa nechcem opakovat, ale vseobecne prave proti SBA,ZA,SE,ci uz doma alebo vonku (a v KE,a predtym aj v DS vonku) je to fraska.
Ale zasa ked hrame napr. proti MY a NR piskaju akosi super objektivne v nas prospech - napr. v zavere ta jedenastka s MY - nakoniec tam sice bolo nakopnutie - ale takychto zakrokov napr.so SE aj minule s SBA bolo neodiskanych neurekom.
Alebo v NR - ano boli tam fauly - ale inokedy som taketo 2 cervene proti nasmu superovi nikdy nevidel - to nam fakt pomohlo na vitazstvo.
Neverim, ze by sme si to nejako zakulisne poistili - to je asi skor o tom - ktore kluby by chceli vysupnut z CL.

K bodu 3. :
Tak ano ludia su nastvati mozno aj na trenera za tieto 2 zapasy, z ktorych sme optimisticky cakali 4 body, ale bol len 1 bod s padom z 3. na 6.miesto.
No nevyslo to uplne - Mondeka vlastne napokon trener chcel striedat ale kto mohol predpokladat, ze ako utocnik vyfasuje aj druhu zltu.
Ta potycka bola samozrejme chyba aj z Mondekovej strany - to tu vycitaju Aldovi temperament, ale ten sa (aspon uz teraz) nehada s rozhodcom - aj to nespravodlive sikanovanie v ZA tam prijal sportovo.
(To predtym v SBA s nezaradenim Davida na zaciatok bola asi vacsia chyba - ale to uz teraz nebudeme vytahovat).
Ale celkovo aj trenerovi velka vdaka za krasnu hru v jeseni.
Inak samotny Mondek hral aj teraz celkom dobre a dravo - len tiez zahodil niektore sance - no stava sa - ale za tu cervenu moze aj on.
Pozrime sa na to optimisticky - takato chyba ho pouci a uz sa bude v podobnych potyckach krotit.

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 04.12.2012 02:45:24

na zapase mal byt k dispozicii novy casopis, nulte cislo... pravidelne by sme mali vychadzat od februara/marca... kedze som isiel do zahranicia, ani neviem, ci sme to stihli vytlacit, lebo boli nejake drobne problemy... ak ano, napiste svoje reakcie... co sa vam paci, co by ste zmenili, co tam chcete citat...

dakujem

Užívateľov profilový obrázok
matt-666
Príspevky: 961
Dátum registrácie: 07.08.2010 17:28:11
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa matt-666 » 04.12.2012 11:27:38


Hamer
Príspevky: 1265
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Vdaka Martinovi Sevelovi

Príspevok od užívateľa Hamer » 05.12.2012 20:33:45

Ja by som sa chcel este vratit k akcii cez prestavku zapasu so SE - t.j. k ukonceniu aktivnej cinnosti Martina Sevelu. Skoda len, ze ozvucenie pri gratulacii bola velmi nezrozumitelne (ale to uz vseobecne) a dost divakov to vtedy nezaregistrovalo. Ale Martinovi patri naozaj podakovanie za jeho dlhorocne vykony. Ako pilier nasej obrany prispel nielen k nasmu postupu do CL a aj k uspesnemu 1.rocniku v nej (a to bola velmi tazka uloha - trvalo to niekolko rokov), ale popri nom sa v obrane zdokonalili mnohi nasi chalani - napr.Klescik s nim asi hraval najdlhsie ale aj Cogley, Godal a dalsi. Vdaka Martin a vela zdravia a stastia v dalsej kariere.

Napísať odpoveď