18.kolo : Slovan - AS 3:1

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

lafo
Príspevky: 277
Dátum registrácie: 09.11.2008 21:40:04

Príspevok od užívateľa lafo » 24.11.2012 21:51:15

to co tu tocite ake chobotiny.co ste uz celkiom vymletí ?prehrá sa jeden zápas a uz je tu teorií o tom a tom hrácovi a trénerovi,ze sa az rozum zastavuje.v sobotu by ste boli vliezli vsetkým do okadenej ri ti a dnes na nich kydáte hnoj.vy "odborníci na futbal"si uz raz uvedomte ze kazdy zápas je iný a ze chalani nie sú roboti,ale tiez iba ludia a tiez sa im pritrafí slabsia chvílka.pozrite sa doma do zrkadla a povedzte si do ocí......ja som dokonalý,ja som este v zivote nic nepokazil.je mi z vas na grc.ja osobne som na chalanov hrdý na to co ukazujú túto sezonu na trávnikoch.a tie vase zarucené správy o odchodoch do slovana si strcte viete kam.as do toho.

legolas380
Príspevky: 515
Dátum registrácie: 30.08.2010 20:08:24

Príspevok od užívateľa legolas380 » 24.11.2012 21:53:16

[smilie=clap2.gif] [smilie=clap2.gif] [smilie=clap2.gif]

Musu
Príspevky: 1683
Dátum registrácie: 03.08.2007 15:19:05

Príspevok od užívateľa Musu » 24.11.2012 22:26:12

Ako priamy ucastnik zapasu musim uznat ze Slovan bol doma lepsim celkom a zasluzene zvitazil, ale...

Postranny s hlavnym jedna velka katastrofa... Kubik sa mi zda ze dostal kartu za simulovanie a potom na konci... Tolko zamavanych ofsajdov... co urcite "boli"...

Ale netreba sa vyhovarat....
Sú aj dôležitejšie veci ako futbal...

lafo
Príspevky: 277
Dátum registrácie: 09.11.2008 21:40:04

Príspevok od užívateľa lafo » 24.11.2012 23:25:35

a vrcholom vsetkeho bolo,ked odpiskal pre nas ofside my sme kopali,ale klescovi dal zltu kartu za faul.nieco bohovske.v prvom polcase pustil min.troj metrovy ofside,az sa smiali domáci fanusikovia.odpustena penalta za stavu 1:0 na diaza nepotrebuje komentar.naslo by sa toho viac,ale naco to rozoberat.na to sa neda vyhovarat.dnes vyhralo o nieco lepsie muzstvo.dobru noc.

Užívateľov profilový obrázok
matt-666
Príspevky: 961
Dátum registrácie: 07.08.2010 17:28:11
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa matt-666 » 24.11.2012 23:46:58

je mi na grc ked citam od odbornikov na tomto fore ze Godal je isty v Slovane, a Davidovi sa tu niekto msti, proti TT sa zranil, nehral v zaklade, asi preco, cez zimu odchadza naco riskovat vacsie zranenie? k zapasu, treba povedat ze slovan bol lepsi a vyhral zasluzene, ziadne vyhovorky na rozhodcov ani na nic, objektivne, nemali sme na nich, ubehali nas, mali x sanci oproti nasemu malu, nehrali sme zle, bolo to hore dole, zlomil nas asi prvy gol a nevyuzitych par sanci v druhom polcase, slovan si to uz postrazil, nebol to zly futbal, najma prvy polcas, skoda ze nam usli body .. senicu treba strestat a v klude mozme myslet na druhe miesto .. a prestante tu prosim vas vymyslat konspiracie, typicki slovaci, jeden zapas hura hrdinovia hrame ako barcelona, o tyzden nato godal hra za slovan a neviem co dristy .. trochu popremyslat potom pisat

handel
Príspevky: 905
Dátum registrácie: 21.08.2011 18:53:54

Príspevok od užívateľa handel » 25.11.2012 00:14:09

Hádam každý pochopil srandu keď som povedal že to vyzerá akoby Guľa odchádzal do Slovana :) Kam ide Godál neviem, ukáže sa onedlho.
Zarazil ma hlavne lafo, ktorý musí byť riadne vymletý, keď tak dokáže označiť iných.
Tak to tu navrhnite zrušiť ako diskusné fórum, premenujte to na Pamätná kniha AS Trenčín, v pravidlách bude že nikto sa nesmie ani slovkom dotknúť zbožňovaných hráčov a už vôbec nie trénera, vítané budú hlavne oslavné ódy po každom zápase a citáty majiteľa. Ak niekto napíše, že je to pokrytectvo, alebo nebodaj si dovolí napísať niečo kritické, zablokujte mu prístup. Mne môžete zrušiť konto hneď.

snapshot
Príspevky: 2728
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 25.11.2012 00:40:11

Hlavne klud je to forum kde si napiseme co chceme, hlavne ale trochu s rozumom alebo v ""

Jednoznacne dnes sme na dobre pripravenych slovanistov nemali (ved mali aky silny kotol zlozeny so ziakov ZS :D )

Ale spat k futbalu z huste. Nasa hra bezducha, bez napadu okrem svetlych vynimiek niektorych narazaciek, dobre mierenych lopt inak iba strely z bezpecnej vzdialenosti, hra po vyske, ktora nam nikdy nesla a hraci vobec nebehali.
Cim viac sa snazia hrat na istotu na brankara a vzadu, tym viac to uz maju nietore timty precitane a vysuvaju rychlonohych proti nasim, ktori zazmetkuju.
Uz to nebol Slovan ako za Weissa ktory iba branil a hral vsetko na Seba. Uz su tam hraci a taktika ktora rata s technikou, prihravkou a minimalne 5-ti v sestnastke.

Kdezto nasi iba sa prizerali a cakali co pride. Nic proti, ale po odchodde depetrisa to bude este horsie, ten tomu nie ze daval iba goly ale aj myslienku a vedel sa stiahnut aj dozadu a pomoct obrane.
Adi uplne vymazany a iba premysla ako sa zaradit do zostavy.

rozhodcov komentovat nebudem to je skoda. Inak mozno je to nahoda, ale toto je uz 2x co nam vylucili Alda pred zapsaom so Slovanom ale asi iba nahoda
"Boh je laska" 1Jn 4:8

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 25.11.2012 19:43:58

Mikulenka napísal:
handel napísal:Depetris hral 30 min. s nasadením a bez najmenšieho krívania, tak asi ťažko bol zranený
presne tak.jednoznacne nehral kvoli tomu,ze odchadza a trener uz skusa bez neho
aj ty??? boze moj...

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 25.11.2012 19:50:32

handel napísal:Tak to tu navrhnite zrušiť ako diskusné fórum, premenujte to na Pamätná kniha AS Trenčín, v pravidlách bude že nikto sa nesmie ani slovkom dotknúť zbožňovaných hráčov a už vôbec nie trénera, vítané budú hlavne oslavné ódy po každom zápase a citáty majiteľa. Ak niekto napíše, že je to pokrytectvo, alebo nebodaj si dovolí napísať niečo kritické, zablokujte mu prístup. Mne môžete zrušiť konto hneď.
myslim, ze to trochu prehanas, ak nesuhlasi s tebou iny diskutujuci, netahaj prosim do toho klub a spravcov fora... myslim, ze nikto z nich a ani ja ti nepovedal ani slovo...

nemame v plane to tu nejakym sposobom cistit, pokial su dodrzane zakladne principy...

ak chce niekto hladat v davidovom nastupeni v pozicii striedajuceho hraca, nech sa paci... inak, nezdalo sa vam, ze milos pri prvom gole vybehol velmi daleko??? neviem ci ma ciste svedomie ;)

chalani idu dalej a urobia vsetko pre vitazstvo nad senicou

red47
Príspevky: 279
Dátum registrácie: 26.06.2009 09:57:16

Príspevok od užívateľa red47 » 25.11.2012 19:57:37

Presne tak, netreba zatracovat chalanov,majaju, ak budu prestupovat mimo nasej ligy tak v pohode.. Dufam ze do Slovana v zime od nas nikto neodide.. Slovan sa na nas dobre pripravil a bol lepsi.. Ak vyhrame v nedelu so Senicou tak mame za sebou "jesen snov"

Hamer
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 25.11.2012 20:06:21

martin napísal:
Mikulenka napísal:
handel napísal:Depetris hral 30 min. s nasadením a bez najmenšieho krívania, tak asi ťažko bol zranený
presne tak.jednoznacne nehral kvoli tomu,ze odchadza a trener uz skusa bez neho
aj ty??? boze moj...
a boze moj - este aj ja mam podobny nazor :-)
Lepsie povedane - ze sa stava, ze ak hrac nepredlzi zmluvu a chce odist - tak si uz moc nezahra - podobne ako teraz ked Sebo nepredlzil zmluvu v SBA.
A podobnych pripadov je viacej.
Tiez som nastvany, ze nedal Davida od zaciatku.
Proti komu ak nie proti najsilnejsiemu, ked sme mohli zrazit jeho naskok v tabulke a urobit ligu napinavejsou.
A dobre vieme, ze ak proti silnym alebo nam nesediacim superom (KE,ZA,ZM,BB,SBA) dostaneme 1.gol tak sa z toho uz nevylizeme a zapas je to strateny.
Dolezitejsie je pre nas dat prvy gol a tu mohol byt kto iny najviac ako David uzitocny.
Ak by sa ukazalo, ze to nie je fit na cely zapas - tak mal za seba potom nahradu.
Inak zdravie je pre kazdeho najdolezitejsie - ak by to bolo nieco vaznejsie tak sa nechodi ani na lavicku medzi nahradnikov.

Musu
Príspevky: 1683
Dátum registrácie: 03.08.2007 15:19:05

Príspevok od užívateľa Musu » 25.11.2012 20:06:47

martin napísal:
handel napísal:Tak to tu navrhnite zrušiť ako diskusné fórum, premenujte to na Pamätná kniha AS Trenčín, v pravidlách bude že nikto sa nesmie ani slovkom dotknúť zbožňovaných hráčov a už vôbec nie trénera, vítané budú hlavne oslavné ódy po každom zápase a citáty majiteľa. Ak niekto napíše, že je to pokrytectvo, alebo nebodaj si dovolí napísať niečo kritické, zablokujte mu prístup. Mne môžete zrušiť konto hneď.
myslim, ze to trochu prehanas, ak nesuhlasi s tebou iny diskutujuci, netahaj prosim do toho klub a spravcov fora... myslim, ze nikto z nich a ani ja ti nepovedal ani slovo...

nemame v plane to tu nejakym sposobom cistit, pokial su dodrzane zakladne principy...

ak chce niekto hladat v davidovom nastupeni v pozicii striedajuceho hraca, nech sa paci... inak, nezdalo sa vam, ze milos pri prvom gole vybehol velmi daleko??? neviem ci ma ciste svedomie ;)

chalani idu dalej a urobia vsetko pre vitazstvo nad senicou
Milos mal asi faulovat. Cervena karta bez pokutoveho kopu je lepsia ako tak skoro prehravat... Druhy gol po vymyslenom faule...
Sú aj dôležitejšie veci ako futbal...

Hamer
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 25.11.2012 20:18:24

snapshot napísal: ...rozhodcov komentovat nebudem to je skoda. Inak mozno je to nahoda, ale toto je uz 2x co nam vylucili Alda pred zapsaom so Slovanom ale asi iba nahoda
A pritom to vylucenie Alda vtedy v ZA nebolo na vylucenie - dodnes som nastvany na Skriniara - je to vyborne zdokumentovane aj na fotkach v tom uz predtym spominanom linku na profutbale.
Ako bol po udajnom faule najprv ticho a prekvapene sedel na Baezovi ale zrazu na dalsej fotke zacal kricat ako keby ho nozom rezali.
Tak takto spomalenu reakciu na bolest by som zapisal do knihy rekordov.
A tento akoze faul posudzovala komisia tesne pred zapasom so Slovanom.
Vtedy vo stvrtok sme sa zdali nebezpecni - rekordne sme porazili TT a boli sme nebezpecne blizko Slovana.
Tak aky vysledok sa dal na nasom zvaze cakat ako to co najlepsie vyhovuje tym s najsirsimi laktami - t.j. bez ohladu na fakty a spravodlivost trochu pribrzdit ASTN a nadelit Aldovi 4 zapasy.
Len skoda, ze nie vsetci chalani ukazali podobny vzdor a chut ako proti TT.
Sklamalo ma, ze z nasej strany to bol horsi vykon ako proti tomu istemu superovi vtedy s 10.hracmi doma.
Lebo zdalo sa mi, ze u nas odvtedy nastal progres vo vykone.

space
Príspevky: 291
Dátum registrácie: 17.08.2009 07:23:02
Bydlisko: TN

Príspevok od užívateľa space » 26.11.2012 07:58:57

Nebol to zápas o Baezovi a Depetrisovi páni, chalani nezahrali dobre ako celok, nepremenili šance ktoré mali (a na Slovane sa to minimum musí premeniť). Aldovi "spočítali" predchádzajúce karty, vie sa o ňom, že že je "červenší" ako ostatní a tie č.karty sa u neho každú sezónu vyskytujú - pramení to aj z jeho hry, je samozrejme otázky, kedy nájde ten správny okamih "uhnúť" ........
Chyby sa stávajú, akurát keď sa stane obrancovi a brankárovi, býva často potrestaná gólom. Treba futbalovo uznať, že v tomto zápase bol Slovan lepší, treba sa pripraviť na posledný zápas doma a rozlúčiť sa s jeseňou výhrou !!
Keď som bol malý,bol som namyslený-teraz už nemám žiadnu chybu ♣.

Mikulenka
Príspevky: 205
Dátum registrácie: 18.07.2011 16:23:27
Bydlisko: Trencin

Príspevok od užívateľa Mikulenka » 26.11.2012 08:35:36

martin napísal:
Mikulenka napísal:
handel napísal:Depetris hral 30 min. s nasadením a bez najmenšieho krívania, tak asi ťažko bol zranený
presne tak.jednoznacne nehral kvoli tomu,ze odchadza a trener uz skusa bez neho
aj ty??? boze moj...
tak Mato,bohuzial..tak to vidim ja...nehovorim,ze je to tak.bodaj by som sa mylil

Napísať odpoveď