18.kolo : Slovan - AS 3:1

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

handel
Príspevky: 905
Dátum registrácie: 21.08.2011 18:53:54

Príspevok od užívateľa handel » 26.11.2012 10:12:56

martin napísal:myslim, ze to trochu prehanas, ak nesuhlasi s tebou iny diskutujuci, netahaj prosim do toho klub a spravcov fora... myslim, ze nikto z nich a ani ja ti nepovedal ani slovo...
nepochopil si správne... veď oslovujem tých dvoch, nie adminov, to by som tam nedal to prvé slovo: "<i><b>navrhnite</b> zrušiť ako diskusné fórum...</i>"
a myslím hlavne lafa, ktorý bude nadávať do vymletých tým, čo vyjadria iný názor... a napokon vidno že s podobným názorom nás bolo takých viac

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 26.11.2012 11:45:36

handel napísal:
martin napísal:myslim, ze to trochu prehanas, ak nesuhlasi s tebou iny diskutujuci, netahaj prosim do toho klub a spravcov fora... myslim, ze nikto z nich a ani ja ti nepovedal ani slovo...
nepochopil si správne... veď oslovujem tých dvoch, nie adminov, to by som tam nedal to prvé slovo: "<i><b>navrhnite</b> zrušiť ako diskusné fórum...</i>"
a myslím hlavne lafa, ktorý bude nadávať do vymletých tým, čo vyjadria iný názor... a napokon vidno že s podobným názorom nás bolo takých viac
ok, moze byt, ze som nepochopil, ale v zasede plati co som napisal ;) hoci mozno pride cas, ked to budeme chciet zavriet ;)

Jerry
Príspevky: 406
Dátum registrácie: 22.07.2011 11:46:13
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa Jerry » 26.11.2012 15:37:00

Páni, neviem čo tu riešite, toľko negativity až až... Však sme trenčania, držme spolu, nie od seba. Či chcete byť už ako Dukla? Ja som na zápase na Slovane bol a musím povedať, že domáci boli od nás o pol kroku lepším mužstvom takticky i herne, viac sa snažili a hrali priamočiarejšie, i keď, popravde, mne sa ten futbal vôbec nepáčil. Neviem čo splieta Michalech na TA3 a pod. že krásny futbal a bla bla. Toto bolo tak od krásneho a divácky atraktívneho futbalu tak ďaleko ako Slnko od Zeme. Ale tak jeho platí Kmotrík kedže TA3 je jeho, takže sa ani nečudujem... Ale naspäť k zápasu. Mohli sme podať ďaleko lepší výkon, ale akosi sme sa nevedeli nájsť. Kubík mal dobrých možno prvých 30 minúť, potom sa vytratil až po prihrávku na Davidov gól v nadstavenom čase. Toď vsjo u neho, čakám od neho stále viac, dúfam že to príde. Adi Fanendo... chlapec neviem čo robil jedol, ako sa pripravoval na zápas, ale úplne stratený, Gorosito ho z prstom v zadku ustrážil a vyhral 95% hlavičkových súbojom nad Adim ktorý je dokonca vyšší!!! Takže pán Fanendo by sa mal trošku spamätať lebo takto neprestúpi do zahraničia v budúcnosti ale do Rimavskej Soboty tak akurát. Celkovo nám akosi viazla finálna prihrávka, strely zo vzdialenosti (vid.v Trnave 0:3 kde sme dali dva goly zo striel z 25 metrov) a tak sa nečudujme že to skončilo ako skončilo na "horuco vlažnej" belasej pôjde. Domaci boli o pol kroku snaživejší, naši sa miestami strácali, stred poľa tiež viazol a chyba Godala po miniprihrávkach s Kleščíkom bola pomaly na trestné oznámenie, ale čo už, stalo sa. No a k Davidovi. Áno, nemohol hrať lebo necítil sa dobre kvôli menšiemu svalovému zraneniu v zápase s Trnavou a tak to pre zmenu vyskúšali s Adim a David bol ako žolik. Čo je na tom nepochopitelné? A áno, na 90% odíde preč po zime, takže treba sa na to pripraviť. A tak isto aj na Senicu ktorú musíme poraziť!

Hamer
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 26.11.2012 21:46:21

Jerry, takmer so vsetkym suhlas.
Preco takmer ?

1.Preto, lebo samozrejme drzim palce aj Dukle - a obcas si pozriem vysledky, ktore monentalne nie su bohvieco.
Kedze si povedal, ze sa hadaju - tak som sa cez stranku http://hkdukla.tipsportextraliga.sk/
presurfoval na ich diskusiu (nie som ani som tam nebol nikdy prihlaseny) :
http://www.supporters.sk/forum.php?thread=2&page=1
Myslel si tuto stranku ?
Je tam vela prispevkov - ale kde su tam nejake hadky ?
Pozrel som si posledne 2 stranky a ziadne osobne osocovanie a nadavky za nejaky kriticky nazor na hracov, ci trenera som tam nenasiel.
Nanajvys vseobecnu vetu "dajte Kalaberovi (trenerovi) uz pokoj" - ale bez nejakych nadavok na kritizujuceho.
Skratka slusnou formou, co ale neplati prave na nasej stranke ASTN.
Tu je prispevkov pomenej - hrame aj menej zapasov, ale niektori hraci (samozrejme nie vsetci) su tu u par prispievatelov nedotknutelni.
Lebo pri ich kritike si dotycni, co si dovolili taketo nieco napisat vyfasuju sprsku nadavok.
No s tym sa neda nic robit - "lide jsou ruzni" alebo "cloveka spoznas po reci" skratka nalogovat sa sem moze kazdy.
Len som chcel povedat, ze nasa stranka sa stala asi negativnejsiou strankou ako Dukla - napriek ich slabsim vysledkom.

2.Co sa tyka Kubika - jeho vykon mi celkovo nepripadal zly a spolu s Mondekom (ale aj s Adim) si uzil dost okopavania.
Co bola skoda, ze dostaval malo prihravok do brejku.
To co vyslo ale v zavere (aj Ty si to spomenul) - to krasne spracovanie vykopnutej lopty, presadenie sa cez 2 obrancov a milimetrove naservirovanie na gol Davidovi to bola futbalova lahodka.

3.Co sa tyka Davida.
Mame kanoniera, ktory ak ostane moze prekonat strelecky rekord - uz teraz ma mozno jesenny (neviem kolko dal vtedy Semenik na jesen), tak by sa patrilo ho postavit.
A to na zaciatok zapasu - ten je vacsinou pre nas najdolezitejsi - potom to uz ide, nie na koniec.
A skusanie nahrady si nechat podla situacie na neskor.

Aj ja som sa trosku rozpisal - vyzera to, ze Ti dost oponujem, nie je to tak - lebo v ostatnom suhlas.
Skratka bolo to sklamanie nielen pre TN-fanusikov, lebo co ja viem aj dost Netrencanov nam po tom nasom zlepseni a prebojovani sa na 3.miesto verilo v tomto zapase - a drzalo palce.
Namieto toho sme zbadali, ze napr. oproti poslednemu zapasu so SBA urobili vacsi progres oni.
Ale pri vyvarovani sa blbych chyb a keby vsetci dali do toho srdce a vzdor tak ta remiza mohla byt.

Hamer
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 26.11.2012 21:50:54

baki napísal:...co sa tyka samotnej skuby,uz by sme konecne mohli vyhrat. ja tomu verim, aj ked rozhodcovia budu mat asi iny nazor.
...bohuzial naozaj mali iny nazor uz vo stvrtok na zasadani komisie ohladne Alda a potom aj v sobotu :-(

(trochu oneskorena reakcia na Tvoj prispevok pred zapasom)

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2666
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Príspevok od užívateľa Luboš » 26.11.2012 22:15:25

Hamer [smilie=bow.gif] [smilie=bow.gif]
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

delos
Príspevky: 102
Dátum registrácie: 18.11.2012 15:14:37

Príspevok od užívateľa delos » 28.11.2012 15:20:21

kukal som na nete a naši nehrali zle, ale musí sa uznať slovan bol lepší...Nebyť godálovej hrubice ( mimochodom základna škola) tak zápas mohol inak dopadnúť.
kubík nehrá zle, len verejnosť chce odneho zato,že prišiel zo zahraničia hned hattricky. S jeho rýchlosťou by s depetrisom mohol byť dvojzaprah .... za nepriaznivého stavu by to mohol vyskušať Gulino náš

Napísať odpoveď