17.kolo : AS - Trnava 6:0

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

Mikulenka
Príspevky: 205
Dátum registrácie: 18.07.2011 16:23:27
Bydlisko: Trencin

Príspevok od užívateľa Mikulenka » 18.11.2012 18:47:51

baki napísal:zrovna som to tu chcel napisat, ze sme odvolali hoftycha. si ma predbehol [smilie=alien.gif]
radsej mali vyhodit polku muzstva ale vyhodit trenera je to najjednoduchsie

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 18.11.2012 18:50:14

prve pije prve muzstvo, dorast, len ked ostane [smilie=beer2.gif]

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2675
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Príspevok od užívateľa Luboš » 19.11.2012 12:38:37

a čo to tam počas zápasu na hrádzi že bitka bola? potom aj sanitka úradovala.... [smilie=blink.gif]
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

handel
Príspevky: 905
Dátum registrácie: 21.08.2011 18:53:54

Príspevok od užívateľa handel » 19.11.2012 14:31:43

Bol to sviatok na ktorý sa nezabúda. Sranda čo všetko spôsobí rýchly úvodný gól, dva. Realita je, že súper je vtedy nútený viac otvoriť hru. No čo to povystrája aj s našou psychikou? Je to skoro akoby sme si niečo šľahli, nohy sú uvoľnené, zrazu sa u všetkých objavuje tvorivosť, odvaha, vznikajú kombinácie na jeden dotyk, prieniky krásnymi kľučkami... bola to hra akoby z iného sveta, aspoň inej ligy :) Už len keby podobný stav mysle u hráčov dokázal tréner vyvolať bez ohľadu na priebeh zápasu, aj keď nám vývoj nepraje. Potom budeme môcť úplne vážne pomýšľať na titul. Lebo teraz sa ukázalo, že vieme hrať aj rýchlo dopredu, aj dôrazne zakončovať - je to len a len v tej šedej hmote pod lebkou.
Ešte mi nedá... minule sme sa bavili o tých rozhodcoch a teraz vyskočila zas otázka: dáva rozhodnutý stav 5:0 rozhodcovi právo zľutovať sa nad zdochýňajúcim mužstvom, porušiť pravidlá a neodpískať voči nim nebesky jasnú jedenástku? (minimálne jednu) Ja byť funkcionárom AS, dávam na SFZ podnet napriek výsledku zápasu.

Hamer
Príspevky: 1265
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 19.11.2012 23:58:45

Ano - bol to jasny faul po nadhernej klucke tusim Kubika - myslim ale, ze podnet si funkcionari v takejto nadsenej nalade odpustia.
Inak Kubik by si zasluzil dat tiez gol, dufam, ze v najblizsom zapase :-).
Potesila aj golova premiera Fanenda a aj jeho dobra hra.
Takze je fajn, ze sa navratilci z Ukrajiny uz zapracovali.
Ale Samo, Diaz a vsetci chalani nam spravili super zazitok - fakt zatial to najlepsie z ich strany - hra hodna majstra ligy.
V zapase to naozaj vyzeralo, ze La Lingovi sa ten davnejsi sen o Lige majstrov naplnuje.
Super mal smolu pri 3. gole vlastencovi - stava sa - a to ich položilo - uz dovtedy bol tlak ale potom tornado.
Gratulacia Davidovi, ze sa to z tej golovej trinastky napokon po dlhsom case rozbehlo a keby neodstupil tak urcite este prida - takze hned v najblizsom zapase :-).
Na zaver troska pokory pred buducimi 2 zapasmi - lebo euforia bola uz po prvom zapase s NR a potom sa to trosku zaseklo.

Užívateľov profilový obrázok
matt-666
Príspevky: 961
Dátum registrácie: 07.08.2010 17:28:11
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa matt-666 » 20.11.2012 10:12:35


Jerry
Príspevky: 406
Dátum registrácie: 22.07.2011 11:46:13
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa Jerry » 20.11.2012 13:03:03

Pre mňa osobne a určite aj pre všetkých trenčianských fanúšikov bol toto futbalový orgazmus v sobotu večer na sihoťi! Takýto výkon jednoducho ocení každý futbalové gurmán a nadšenec bez ohladu na to komu fandí a odkiaľ pochádza. Naši hráči hrali skvele, z umom, chuťou, motiváciou a dravosťou leva! Za toto sa dá dať iba jeden veľký PALEC HORE a uznanie! Atmosféra skvelá, domáci kotol nadštandardne plný (bodaj by aspoň polovica chodila pravidelne z neho) a tá chuť z víťaziť na ihrisku bola taká viditeľná, že od tej krásy sa človeku až slzy do očí liali. Pre toto sa naozaj oplatí robiť futbal, páni! Máme mladé mužstvo, nemáme žiadných Žofčákov, Halenárov skysnutých za 15 tisícové platy, chalanov našich ten futbal baví a keď budú pokračovať, určite sa v živote niekam dostanú a aj slušne zarobia! Ale viem, že teraz ich ten futbal baví najviac! O to ide, vytvárať hodnoty, nie len ukopať to hocijako aspoň na 1:0 a potom výskať že máme titul ako to robia naši "bratia" belasí či šošoni na čele z nenažratými oligarchami Kmotríkom a Antošíkom. Títmto ľuďom jedno veľké fuj za hovadenie futbalu na Slovensku! A ako povedal tréner Zlatých Moraviec Jarábek, my sa bavíme futbalom s našimi skromnými hráčmi, tam nech si o titul hrajú iný, nám o to nejde, my chceme baviť ľudí a hrať pekný futbal! A o to ide, inak sa naša pivná liga nikdy nikam nepohne pri mužstvách ako som spomenul a to nehovorím už o antifutbalových ako Prešov či Košice. Slovan si vyhrá titul, príde hocijaké čo i len Rakúske mužstvo, vybúcha ich a končia-a stále dookola. To je o ničom. To je také "slovenské". Keď chceme aby aj naša liga bola dobrá, nebodaj sa zlúčila s Českou, treba ísť cestou našou, Moraviec a pod.lebo keď hrá 3/4 našej ligy antifutbal, nikdy to nikam nedotiahnú kluby, hráči ani ako celok naša liga a stále sa nad ňou len bude mávať rukou v podaní fanúšikov či sponzorov. A preto som neskutočné HRDÝ že práve my ukazujeme cestu, bavíme futbalom (i keď nie vždy to ide, ale snažíme sa) a ľudí to proste baví. Baví ich sa chodiť pozerať na naše mužstvo, nie na súpera, veď koho by zaujímala už len samotná "Trnava"... A určite aj divákov bolo viac, možno turnikety by sa zišli dať pri vstupy od Jari...z efektívni to veci. Takže ja len toľko, dúfam že na pasienkoch potvrdíme Trnavu keď aj traktore budú padať a posnažíme sa tam o niečo veľké a budeme štastný keď vyhráme aj 0:1 lebo Slovan zo svojím mužstvom a výkonmi a 15 tisícovými hráčmi si nezaslúži byť čo i len prvý lebo tam sú ani nevedia ako... Ja len toľko. [smilie=bow.gif]

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2675
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Príspevok od užívateľa Luboš » 20.11.2012 13:23:46

Jerry napísal:Pre mňa osobne a určite aj pre všetkých trenčianských fanúšikov bol toto futbalový orgazmus v sobotu večer na sihoťi! Takýto výkon jednoducho ocení každý futbalové gurmán a nadšenec bez ohladu na to komu fandí a odkiaľ pochádza. Naši hráči hrali skvele, z umom, chuťou, motiváciou a dravosťou leva! Za toto sa dá dať iba jeden veľký PALEC HORE a uznanie! Atmosféra skvelá, domáci kotol nadštandardne plný (bodaj by aspoň polovica chodila pravidelne z neho) a tá chuť z víťaziť na ihrisku bola taká viditeľná, že od tej krásy sa človeku až slzy do očí liali. Pre toto sa naozaj oplatí robiť futbal, páni! Máme mladé mužstvo, nemáme žiadných Žofčákov, Halenárov skysnutých za 15 tisícové platy, chalanov našich ten futbal baví a keď budú pokračovať, určite sa v živote niekam dostanú a aj slušne zarobia! Ale viem, že teraz ich ten futbal baví najviac! O to ide, vytvárať hodnoty, nie len ukopať to hocijako aspoň na 1:0 a potom výskať že máme titul ako to robia naši "bratia" belasí či šošoni na čele z nenažratými oligarchami Kmotríkom a Antošíkom. Títmto ľuďom jedno veľké fuj za hovadenie futbalu na Slovensku! A ako povedal tréner Zlatých Moraviec Jarábek, my sa bavíme futbalom s našimi skromnými hráčmi, tam nech si o titul hrajú iný, nám o to nejde, my chceme baviť ľudí a hrať pekný futbal! A o to ide, inak sa naša pivná liga nikdy nikam nepohne pri mužstvách ako som spomenul a to nehovorím už o antifutbalových ako Prešov či Košice. Slovan si vyhrá titul, príde hocijaké čo i len Rakúske mužstvo, vybúcha ich a končia-a stále dookola. To je o ničom. To je také "slovenské". Keď chceme aby aj naša liga bola dobrá, nebodaj sa zlúčila s Českou, treba ísť cestou našou, Moraviec a pod.lebo keď hrá 3/4 našej ligy antifutbal, nikdy to nikam nedotiahnú kluby, hráči ani ako celok naša liga a stále sa nad ňou len bude mávať rukou v podaní fanúšikov či sponzorov. A preto som neskutočné HRDÝ že práve my ukazujeme cestu, bavíme futbalom (i keď nie vždy to ide, ale snažíme sa) a ľudí to proste baví. Baví ich sa chodiť pozerať na naše mužstvo, nie na súpera, veď koho by zaujímala už len samotná "Trnava"... A určite aj divákov bolo viac, možno turnikety by sa zišli dať pri vstupy od Jari...z efektívni to veci. Takže ja len toľko, dúfam že na pasienkoch potvrdíme Trnavu keď aj traktore budú padať a posnažíme sa tam o niečo veľké a budeme štastný keď vyhráme aj 0:1 lebo Slovan zo svojím mužstvom a výkonmi a 15 tisícovými hráčmi si nezaslúži byť čo i len prvý lebo tam sú ani nevedia ako... Ja len toľko. [smilie=bow.gif]
[smilie=clap.gif] [smilie=clap2.gif]
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

topvar 12
Príspevky: 68
Dátum registrácie: 04.11.2011 13:59:05
Bydlisko: TO

Príspevok od užívateľa topvar 12 » 21.11.2012 17:54:30


Užívateľov profilový obrázok
matt-666
Príspevky: 961
Dátum registrácie: 07.08.2010 17:28:11
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa matt-666 » 22.11.2012 11:04:30


snapshot
Príspevky: 2732
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 22.11.2012 12:59:27

topvar kedze podla clanku ma zmluvu do leta, je dost mozne, ze v zime odide a ak by nepodpisal s TN nadalej, boli by blbi nevyuzit zaujem napriklad spominanej Sparty alebo Ajaxu
"Boh je laska" 1Jn 4:8

legolas380
Príspevky: 515
Dátum registrácie: 30.08.2010 20:08:24

Príspevok od užívateľa legolas380 » 22.11.2012 23:50:44

chcel by som pochvalit fotky zo zapasu...neboli zamerane len na zapas samotny ale pacia sa mi aj "portrety" fanuskov, oslava po zapase, rozcvicka. chyba mi tam ale aj fotka ultras trnavy...ved aj oni boli sucastou zapasu a jedna dve fotky by neuskodili, bol by to dalsi "šmrnc" :D ale aj tak super

delos
Príspevky: 102
Dátum registrácie: 18.11.2012 15:14:37

Príspevok od užívateľa delos » 28.11.2012 15:13:32

kedže som az teraz lognuty: totalny futbal proste krása, bol to koncert ktorí sa mohol zastaviť nie na 6 ale v klude na 10:0 [smilie=band.gif]

Napísať odpoveď