15.kolo : AS - Košice 0:0

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

Užívateľov profilový obrázok
Newstedko
Príspevky: 211
Dátum registrácie: 20.08.2007 12:08:15

Príspevok od užívateľa Newstedko » 05.11.2012 08:11:00

Teatrálnosť Kozáka nepozná hraníc. Opäť zo seba spravil na tlačovke svätého. To že obvinil Depetrisa a Baéza by som ako tak ešte chápal, ale keď neskôr napadol Rybníčka, tak to už bolo moc.
A čo dosiahol Kozák ? pre mňa je to len veľký psychopat s agresívnymi sklonmi a tendenciami každého napadnúť (aj fyzicky). Takýto ľudia nepatria do slovenského futbalu.
Invaders must die

lafo
Príspevky: 277
Dátum registrácie: 09.11.2008 21:40:04

Príspevok od užívateľa lafo » 05.11.2012 09:04:07

kozak je jedno obycajne ho vädo neokrôchane ktore patri na psychiatriu a nie na futbalove travniky.on opity aj so semanom rozbili celu partiu na ms v spanielsku.je to obycajny vhra pun.na tlacovke sa predviedol,co je za primitiva.notorik hrubeho zrna,ktory nema uctu k nikomu a nicomu.svedcala by mu klietka na cajle.

Užívateľov profilový obrázok
nesto
Príspevky: 341
Dátum registrácie: 03.12.2008 17:17:36
Bydlisko: Brezina
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa nesto » 05.11.2012 09:46:48

Newstedko napísal: A čo dosiahol Kozák ?
55-násobný reprezentant Česko-Slovenska (9 gólov), účastník ME ´80 (3. miesto), MS ´82
s Lokomotívou Košice víťaz Česko-Slovenského pohára ´77 a ´79; s Duklou Praha ´81
majster ČSSR ´82 s Duklou Praha
najlepší futbalista ČSSR za rok 1981!

ako tréner majster Slovenska ´97(za podozrivých okolností), ´98 s 1.FC Košice
víťaz Slovenského pohára ´09 s MFK Košice
pod jeho vedením sa 1.FC ako prvý klub zo SR prebojoval do hlavnej fázy CL
účasť v iných európskych pohároch


napriek tomu, že ho možno aj tieto úspechy profesne zdeformovali alebo skrivili charakter, nebodaj presvedčili o vlastnej výnimočnosti, myslím, že má právo dožadovať sa odpovede na otázku čo dosiahli menovaní naši futbalisti, lebo odpoveď je zatiaľ úplne jednoznačná.. ale stačilo už o showmanovi Jankovi, ale za vystúpenie mu [smilie=clap2.gif]
ANDY RULES!

lafo
Príspevky: 277
Dátum registrácie: 09.11.2008 21:40:04

Príspevok od užívateľa lafo » 05.11.2012 10:11:28

v ich rokoch sedel na lavicke,alebo podaval lopty z poza ciary.uspechy prisli neskôr.tie mu nikto nevyvracia,ale mu ani nedavaju pravo niekoho urazat a posielat niekam.nech si uraza to co ma doma.to môze.u mna je to obycajny chra pun ozraty.

peeace
Príspevky: 43
Dátum registrácie: 04.06.2012 09:03:11

Sklamanie z odchodu z hracej plochy

Príspevok od užívateľa peeace » 05.11.2012 10:37:49

Nak onci zapasu chapem ze boli chlapci rozhorceny a nahnevany ale slusi sa aby sa aspom mavnutim ruky podakovali aj divakom na krytej tribune. Futbal hadam robia pre ludi bol som smutny ked som videl 2 rodicov pri ploche prosit aby niekto zamaval ich detom aspom ked uz nepodali ruky. a nikto sa na nich ani nepozrel a to boli rovno vedla vchodu do stadiona.

Užívateľov profilový obrázok
matt-666
Príspevky: 961
Dátum registrácie: 07.08.2010 17:28:11
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa matt-666 » 05.11.2012 12:26:55


Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2678
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Príspevok od užívateľa Luboš » 05.11.2012 15:15:29

Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 05.11.2012 17:22:13

v tejto veci sa mi prilis nechce diskutovat, ale ak kazdemu, kto dokazal viac ako ty, to dava pravo hrubo urazat a lustrovat tvoj profesny zivotopis, je to smutne... myslim, ze respekt by mal byt aj voci dorastencom rovnaky ako voci reprezentantom... mozno sa mylim... aj na STV (RTVS) je v odpiskanom vidiet ako trener KE isiel do Kubika, ktory mu jeho slova nasledne opatoval... ale asi mal na to pravo, kedze bol tak uspesnym futbalistom... podstatne je vsak ina vec... nase stanovisko sa nedotyka priamo trenera KE, ktory nam je ukradnuty... trener a klub chceli dat hracom a verejnosti najavo, ze za svojimi hracmi stoji...

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2678
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Príspevok od užívateľa Luboš » 05.11.2012 17:25:36

kua, chlapi, už nestíham reagovať na tie chobotiny a vyjadrenia košičanov na profutbale.... [smilie=boxing.gif] [smilie=clap.gif]
nejakú medailu by som si zaslúžil..... [smilie=clap2.gif]
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

Užívateľov profilový obrázok
Newstedko
Príspevky: 211
Dátum registrácie: 20.08.2007 12:08:15

Príspevok od užívateľa Newstedko » 05.11.2012 18:38:17

Luboš napísal:kua, chlapi, už nestíham reagovať na tie chobotiny a vyjadrenia košičanov na profutbale.... [smilie=boxing.gif] [smilie=clap.gif]
nejakú medailu by som si zaslúžil..... [smilie=clap2.gif]
škoda sa tam vôbec vyjadrovať a nebodaj sa aj hádať. Aspoň krásne vidieť, čo sme za národ. Najlepšie na tom je, že nikto z tých ľudí ani na zápase nebol
Invaders must die

Jerry
Príspevky: 406
Dátum registrácie: 22.07.2011 11:46:13
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa Jerry » 05.11.2012 21:05:23

Ja by som to videl takto... AS ako klub by nemal šiť situáciu horúcou ihlou, je dobre že to je zo strany klubu zatiaľ easy pohlad. Tréner Kozák vieme aký je, už neraz pourážal kadekoho na tlačovkách či na ihrisku, pamätným vyhlásením je že "Ružomberok, dedina nejaká" za ery Komňackého v Ružomberku tuším v 2008... On není kompletny, stará garda čo to nemá v hlave v poriadku. Niečo ako Walter v hokeji, starý čechoslovák, i keď nie možno až taký hulvát pred médiami, ale v kabíne to vedel roztočiť. Čo sa týka našich hráčov, vyjadrím sa takto: Dávid je výborný hráč, mladý, má toho pred sebou veľa ak bude makať a vyhnú sa mu vážne zranenia. Niekedy je ale náladový na ihrisku, možno niekedy pôsobí namyslené a moc sebavedomo, ale to by som nebral ako negatívum. A za to čo dal góly a noviny a TV o ňom hovoria, píšu, za to on nemôže. On si nevolá novinárov k sebe aby bol dôležitý a dali ho na titulku... Kubík je prípad sám o sebe, dobrý futbalista, ale musí ešte veľa makať. Je verejným tajomstvom že má rád automaty a že to nemá v hlave až tak na 100% upratané, ale to je na ňom aby to dokazal vyhrať a vyžiť či na ihrisku alebo v živote. A nakoniec Aldo... Čo už, je aký je, mal by niekedy zvolniť, menej nadávať, byť viac nad vecou, je to dané aj jeho pôvodom, génami, osobne možno za to až nemôže, ale hrá futbal nie box, tam na ihrisku to nemá ako vybiť von päsťami, kopancami, treba sa sústrediť na seba, byť viac sebareflexívny. Dobrý hráč, ale tiež musí zamakať, ani jeden z týchto spomenutých není žiadna hviezda, i keď nesúhlasím s Kozákom, ale naozaj chalani musia makať futbalovo i ľudsky aby všetko v ich prípade bolo tip top. Dúfam že tréner Gula sa o to postará "otcovským" prístupom čo viem že on ho taký má a v neposlednom rade dohliadne na to i vedenie nášho klubu. Ja len toľko.

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2678
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Príspevok od užívateľa Luboš » 05.11.2012 22:05:21

Jerry,
gratulácia, krásne si to napísal... [smilie=beer2.gif]
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

Užívateľov profilový obrázok
Etrox49
Príspevky: 307
Dátum registrácie: 06.08.2007 06:32:00
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa Etrox49 » 06.11.2012 08:40:35

Vsetko uz bolo povedane, len by som rad poukazal na rolu novinarov v tejto veci. Stareho Kozu uz pozna cela krajina. Ci nieco dokazal, nedokazal, je to neomaleny, vykradnuty chrapun, Slotovska krvna skupina, ktora ak ma "spravne" podnety z vonku, velmi lahko strati kontrolu a nechodi si daleko pre facky. Bohuzial mame dobu, kedy prave urazky, incidenty a strkanice asi najlepsie pritahuju pozornost a predavaju spravy. Dnesny priemerny Slovacik, ktory v zivote nebol na futbale, nejakeho Kozaka, ci Kubika s "Bajezom" ani nepozna, chce videt a onanovat prave pri tomto. A ako u nas byva zvykom, novinar mu to ochotne ponukne, staci jednoduchym sposobom vytocit Kozakov otackomer do cervenych cisel a ostatne uz ide samo... 2-3 spravne volene otazky a mame to tu - zurivy trener mlati do stola, vychadzaju oficialne stanoviska, pribudaju vdacne uvahy o urovni v nasom futbale, v diskusiach to tradicne vrie (kazdy druhy je kkt) a tak dalej. Stavim boty, ze akteri, ktori podobnych aferiek preskakali desiatky, uz ani nevedia koho a kam v sobotu poslali. Tieto slovenske futbalove scenky, zivene bulvarom, treba brat trochu s rezervou a nadhladom, na programe su pomaly kazde kolo.
Willkommen in der Wirklichkeit!

space
Príspevky: 291
Dátum registrácie: 17.08.2009 07:23:02
Bydlisko: TN

Príspevok od užívateľa space » 06.11.2012 09:11:25

"Slotov" chudák sa zase raz prejavil ........., nebudem sa k tomu stavať tendenčne, ale ZAČAL (čo aj priznal), mal ho hneď na tlačovke usmerniť aj Guľka (čo ma mrzí,že hneď nespravil-minimálne sa zastať hráčov, či .....), ale hlavne ! mali sme ich vyprášiť a to by bola odpoveď na jeho "správanie".
P.S. A malo ísť jasnejšie stanovisko zo strany vedenia (hneď po TB), lebo garantujem, že keby sa náš tréner takto správal v Prešove, bol by náležite poučený, že si to nemôže dovoliť ...... [smilie=axe.gif] .
Keď som bol malý,bol som namyslený-teraz už nemám žiadnu chybu ♣.

handel
Príspevky: 905
Dátum registrácie: 21.08.2011 18:53:54

Príspevok od užívateľa handel » 06.11.2012 14:48:20

Súhlas so space. Mňa ešte mrzí, že tvorca zostrihu zo zápasu tam nedal nič z vyčíňania toho blázna. Veď to muselo byť všetko zaznamenané. Už v odpískanom dali aspoň niečo a vy sa hráte na chutnučkých slušňákov? Potom ako kydal a zosmiešňoval našich hráčov na tlačovke?!
Mohli by ste to dať aspoň ako samostatné video dodatočne.

Napísať odpoveď