12.kolo : Nitra - AS 1:2

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 07.10.2012 18:48:39

topvar 12 napísal:Pripadal mi už od Ružomberku nejaký nesústredený na hru, ale dík za odpoveď.
vieme, ze aldo nehral optimalne a vie to aj hrac... myslim, ze aj skusenejsi futbalisti maju zapasy, kedy su nekoncentrovani... nepovedal by som vsak, ze sa okolo nehoj nieco deje... nova zmluva podpisana, do prestupoveho obdobia daleko, takze je len na aldovi ako posobi na ihrisku... timu sa vsak vzdy snazi odovzdat 100% a nitra ho trochu stvala, ale s ajaxom chce hrat

handel
Príspevky: 905
Dátum registrácie: 21.08.2011 18:53:54

Príspevok od užívateľa handel » 07.10.2012 19:53:57

Súhlasím že Aldo sa vždy snaží tímu odovzdať 100% a na rozdiel napríklad od Diaza to aj "umí". Včera keď si Diaz asi uvedomil, že takmer každá jeho lopta dopredu končí na súperových kopačkách, začal hrať totálne alibisticky, len prihrávky doboku na blízkeho spoluhráča + dozadu, ja by som ho striedal oveľa skôr, ako Guľa.
Spokojnosť s bodmi s NR by mohla byť, keby zásluhou dobrej hry bol aj nádejný výhľad do ďalších zápasov... včera pri takej početnej prevahe + našom vedení som myslel, že to bude naša pohodička a exhibícia, ale bol to len kŕč a strach aby sme stav udržali.
Ak Kubík a Adi neprinesú oživenie do útoku, tak o dobrom umiestnení môžeme len snívať... a baki - vraj miesto v prvej 3... :)

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 08.10.2012 09:10:48

a baki - vraj miesto v prvej 3... :)[/quote]

akoze je slnko nado mnou. ja tomu verim. EL by bola fantasticka vec pre nas, aj ked by sme musel hrat v trnave [smilie=beer2.gif]

Užívateľov profilový obrázok
Etrox49
Príspevky: 307
Dátum registrácie: 06.08.2007 06:32:00
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa Etrox49 » 08.10.2012 09:33:51

Radost pozerat reportaz z NR. Atmosfera jak na oblastnom majstrovstve v Cabradskom Vrbovku, ustredny baryton na tribune poctivo precvicuje etudu "Kur5a cierna, ko4ot vyje9any" a domaci hraci bombarduju vlastnu svatynu. Skutocne, nieco podobne som uz dlho nevidel a myslim, ze ten kto bol, sa urcite vyborne zabavil [smilie=clown.gif] Co sa cervenych tyka, prva z mojho pohladu hodne prisna, skor som cakal, ze sa bude zltit Diazovi za filmarcinu. Druha (teda tie 2 zlte) bez diskusie, evidentne vybijanie frustracie na nasich hracoch. Tak ci tak, 3 dolezite body z vonku mame, co nam v utrapenych casoch pomoze. Pocas volna by sme konecne mohli zapracovat obe posily do teamu.
Willkommen in der Wirklichkeit!

Napísať odpoveď