7.kolo : AS - Slovan 2:2

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

Hamer
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 27.08.2012 13:24:53

Etrox49 napísal:... Lobotkov faul beriem, po nasom gole sme zaspali a chlapec musel jednat, penalta budiz ale cervena mimoriadne prisna, trufam si povedat vymyslena. Vsadim topanky, ze na opacnej strane by to skoncilo v najhorsom penaltou a zltou...
Etrox som rad, ze si sa vyjadril k tej cervenej, lebo sa tu diskusii na moje prekvapenie pisalo, ze bola udelena o.k.

Moj nazor k tomu - naozaj skoda toho zakroku - je velmi pravdepodobne ze by nebol gol, lebo okrem Volesaka bol pripraveny zasiahnut este jeden nas obranca.
Nemyslim si ale, ze by Lobotka ich Milinkovica isiel zotnut, ten mal loptu pri nohach a Lobotka sa ju pokusal zasiahnut - myslim, ze ju aj posunul dopredu prave on.
Skoda, ze na Huste je to nejasne - zislo by sa viac kamier-myslim, ze AS to ma aj z druhej strany.
A co sa tyka cervenej karty - ved vacsina penalt je po fauloch v sanci - ale cervene byvaju skutocne vynimka - ak to teda rozhodca posudil ako faul tak aj podla mna maximalne zlta.
Toto bolo velke poskodenie.

Co sa tyka druhej penalty - pozrel som si to aj na huste.
Mas pravdu ze pri tolkych emociach by to rozhodca ani nemohol neodpiskat, najma ak naozaj - ako to pise erik aj postranny signalizoval penaltu.
Ale ja si myslim, ze vacsinu ludi myli ta Hlohova prava noha mimo sestnastky.
Bol sice naozaj pravou nohou kusok napravo sestnastky ale lavou dopredu napriahnutou nohou zavadil o Cogleyho, ktory bol v case faulu aj s Hlohovou lavou nohou minimalne nad ciarou.
(a padal potom uz v sestnastke - dolezity bol ale ten okamih faulu, ktory sa urcite neudial tam vonku zo sestnastky pri tej Hlohovej pravej nohe).
To, ze Filip hovori, ze po faule stal mimo sestnastky este nevylucuje za ho lavou nohou nemohol zasiahnut za ciarou.
Co je vsak na zamyslenie, ze hovori, ze si nie je isty, ci trafil Cogleya - ten zasa tvrdi, ze kontakt tam bol.

A k navsteve - tak tiez pre mna velke sklamanie - este sa k tomu vratim.

Hamer
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Slaba navsteva

Príspevok od užívateľa Hamer » 27.08.2012 13:35:34

erik napísal:Keď chceme objektívne hodnotiť zápas, tak ho porovnajme s Gambrinus ligou napr. na Slovácku, keď tam príde Sparta.
Diváci AS 3500, Slovácko 6 500
Rozhodcovia: pripiskujú aj Slovanu aj Sparte
Hra: o triedu vyššia na Slovácku...

Takze k tej navsteve - 3500 fakt smutne prekvapenie.
A mas pravdu - ten nas tlak bol mensi ako v zapase s BA na jesen, ale to sme mali my Lestera,Filipa a este aj Jorgeho:-)

Dovolujem si zacitovat jeden nazor zo slovanistickej diskusie, ktory ma potesil (inak boli tam okrem tych beznych este aj nejake ine dobre prispevky, co vyzdvihovali nasu hru) :

"... chlapci, keby mali AStn trnavske, belase ci zilinske dresy idu na majstra. TN jednoznacne patri do boja o prvu trojku...Inak zapas OK, kvalitny vykon oboch, rychle tempo, nezdrziavalo sa , domaci kotol aktivny + pyro, tomuto zapasu chybalo iba 10000 ludi a kvalitnejsi rozhodcovia"
(koniec citatu) - http://www.skslovan.com/spravy/index.php?clanok=1372

Nasa hra by si aj podla mna v takomto derby zasluzila 10000 divakov.
Lebo Slovan podobne ako inde Sparta,Bayern,Ajax a pod. pritahuje najviac na cudzich ihriskach - nehovoriac o "extrencanoch Filipovi a Lesterovi".
Okrem toho mame aj ine velke lakadlo pre divakov - kvalitnych legionarov z takych futbalovo atraktivnych krajin ako su Argentina,Brazilia, so zatial veducim kanonierom ligy.
Mame aj kopu velmi nadejnych vlastnych odchovancov, ci hracov z regionu.
Myslim, ze u nas jedine TT ma akotak zodpovedajucu navstevnost a suhlasim, ze keby TT mala ciste teoreticky nase muzstvo tak by mala este vacsie navstevy a hrala o majstra.
Treba asi viac propagovat zaujimavymi clankami v regionalnej a aj inzertnej tlaci, pripadne vacsie zlavy pre mladez ale aj pre futbal menej zaujimajuce sa zeny.
Ak by chodilo viac divakov, myslim, ze by sa aj oplatilo zakryt aspon cast nekrytych tribun.
Lahka ocelova konstrukcia - by nemusela vyjst extremne draho - existuju aj firmy z SK pripadne okolia, co sa zaoberaju kovovymi konstrukciami.

legolas380
Príspevky: 515
Dátum registrácie: 30.08.2010 20:08:24

Príspevok od užívateľa legolas380 » 27.08.2012 13:40:11

uz sa vela krat spominalo, ze do stadiona sa investovat nebude. uz aj osvetlenie je v katastrofaalnom stave co som pocul. tento stadion by bolo treba zburat. v nedelu som bol v DCA, te je uplne ine kafe co sa tyka sledovania sportu. z tribuny ma clovek prehlad. v TN nevidim niekedy ani cisla hracov...

Užívateľov profilový obrázok
sammy
Príspevky: 220
Dátum registrácie: 03.08.2007 13:38:24

Príspevok od užívateľa sammy » 27.08.2012 17:18:45

prislo malo ludi na slager? myslim naopak, ze az moc ked sa rozhliadnem po ehm - stadione. investovat don samozrejme nikto (so zdravym rozumom) nechce. staci sa ale pozriet napr. do myjavy a clovek vidi, ze sa to da robit aj inak ako len cakat, resp. ze sa to da vobec robit... za branami je miesta dost.

Musu
Príspevky: 1683
Dátum registrácie: 03.08.2007 15:19:05

Príspevok od užívateľa Musu » 27.08.2012 18:34:14

sammy napísal:prislo malo ludi na slager? myslim naopak, ze az moc ked sa rozhliadnem po ehm - stadione. investovat don samozrejme nikto (so zdravym rozumom) nechce. staci sa ale pozriet napr. do myjavy a clovek vidi, ze sa to da robit aj inak ako len cakat, resp. ze sa to da vobec robit... za branami je miesta dost.
Ale ale mladenci... No Money, No Funny
Sú aj dôležitejšie veci ako futbal...

Užívateľov profilový obrázok
matt-666
Príspevky: 961
Dátum registrácie: 07.08.2010 17:28:11
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa matt-666 » 28.08.2012 09:43:41


Užívateľov profilový obrázok
Forrest
Administrátor
Príspevky: 978
Dátum registrácie: 04.08.2007 18:09:41
Bydlisko: Trencin - Juh, Bratislava

Príspevok od užívateľa Forrest » 28.08.2012 12:24:04

Samozrejme, zeby si tento zapas zasluzil lepsiu navstevu, ale netreba zabudat, ze oficialna kapacita stadiona je len 4300 divakov, cize aj keby bolo plno, zas tak velky rozdiel by to nebol..
takze tych spominanych 10 000 je cisto hypotetickych.

red47
Príspevky: 279
Dátum registrácie: 26.06.2009 09:57:16

Príspevok od užívateľa red47 » 28.08.2012 13:32:30

Na to v akom je stadion stave, super navsteva... Ani na real by na taky stadion neprislo viacej ludi.... [smilie=axe.gif]

kestl
Príspevky: 172
Dátum registrácie: 03.08.2007 10:43:20
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa kestl » 29.08.2012 20:11:38

red47 napísal:Na to v akom je stadion stave, super navsteva... Ani na real by na taky stadion neprislo viacej ludi.... [smilie=axe.gif]
No neviem co tolko polemizujete o navsteve. Moj nazor je ze tie posledne pocty 3500 sa mi nejako nezdaju. Ked porovnam 3100 na ZA tak ba BA bolo omnoho viac nasich ludi + nejake tie stovky z BA tak sa mi ty&ch 3500 zda malo. Aalebo potom prestrelili navstevu na ZA. Podla mna na BA bolo tych 5000.

Hamer
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

stadion

Príspevok od užívateľa Hamer » 31.08.2012 12:14:01

kestl napísal:
red47 napísal:Na to v akom je stadion stave, super navsteva... Ani na real by na taky stadion neprislo viacej ludi.... [smilie=axe.gif]
No neviem co tolko polemizujete o navsteve. Moj nazor je ze tie posledne pocty 3500 sa mi nejako nezdaju. Ked porovnam 3100 na ZA tak ba BA bolo omnoho viac nasich ludi + nejake tie stovky z BA tak sa mi ty&ch 3500 zda malo. Aalebo potom prestrelili navstevu na ZA. Podla mna na BA bolo tych 5000.
Myslim, ze ziadny klub neprestreli pocet divakov smerom nahor :-)
Ak teda tak len nadol - domyslime si preco.
Inak slova predtym, ze na to aky je stadion 3500 je super navsteva - to ma znamenat, ze tych par tisiciek co tam chodi su nejaki dobrodruhovia, co vyhladavaju extremne nebezpecenstva ?
Tak zle to snad nie je.
AS podava zatial trochu nevyrovnane vykony ale ak sa splni ten najoptimistickejsi predpoklad a toto mlade muzstvo by sa zohralo a bojovalo o spicu tak by navstevy boli urcite vyssie.
Podla mna s kapacitou by problem nemusel byt - dodatocne sedadla sa na nekrytych tribunach daju namontovat.
Len by mohol byt problem so strieskou, lebo ziadna tam nie je - na rozdiel napriklad od kazdej zastavky MHD v TN.
Pritom na stadion sa asi nemozu brat dazdniky - a vieme aka uprsana byva jesen a jar.
Dufajme, ze svojimi vykonmi tam muzstvo pozve mnohych dalsich divakov - snad sa najde vhodne riesenie - aj bez nejakych prehnanych investicii na ktore nie je ochota (tiez som ale zastancom krasnej-efektivnej hry a skaredsieho stadiona ako naopak).

space
Príspevky: 291
Dátum registrácie: 17.08.2009 07:23:02
Bydlisko: TN

Príspevok od užívateľa space » 25.09.2012 12:04:12

To trvalo ......... drobnosť, ale poteší .......... belasé šľapky ..... http://www.profutbal.sk/ligy/svk1/clano ... azenia.htm
Keď som bol malý,bol som namyslený-teraz už nemám žiadnu chybu ♣.

Napísať odpoveď