3.kolo : AS - Prešov 2:1

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

Užívateľov profilový obrázok
klobuk
Príspevky: 275
Dátum registrácie: 24.11.2007 13:17:03
Bydlisko: Trenčin

Príspevok od užívateľa klobuk » 30.07.2012 20:21:50

space napísal:Výrazne poslabší futbal ako proti NR, ale chvalabohu 3 body sú doma. Nedá mi však v tomto smere (kvality futbalu) nespomenúť zopár faktov. Keď sa hovorí, že reprezentácia je obrazom ligy (aj keď už to nie je pravidlom!) zbohom a amen ......... [smilie=axe.gif] . Celá grcoň liga stojú za milú kedveš, futbal absilútne netiahne do hľadísk (ani futbal, ani všetka infraštruktúra okolo .........). Svetlý príklad je toto 3. kolo - 13884 divákov na 6 zápasov je O T R A S !!, priemer 2314 na zápas je hrúza a to ešte "zahviezdili" s 5813 divákmi v Trnave a našich 1968 bola 2. najvyššia návšteva kola a hral sa mimoriadne zaujímavý zápas BA-ZA, čo by mal byť ťahák kola ......... Bŕŕŕŕ, je mi z toho nevoľno a mám pocit, že to pôjde ďalej dole vodou. Myslím si osobne, že je v tomto smere potrebné sa zamyslieť i v našom klube a "odkukať", čo je kde dobré, min. sa pozrieť i poza naše západné hranice (viď napr. Slovácko) a v maximálnej miere pracovať na pritiahnutí Trenčanov do hľadiska !
sa divis? ja vobec nie,ak idem na futbal a to som akoze skalnejsi fanusik,tak ocakavam nieco viac ako len pozerat na 22typkov...hrozne sluzby,hrozny stadion,a nie len v TN...od ME co boli v TN sa vlastne nic na stadione nezmenilo,je fajn pre tv ze mame led banery ale to urcite divakv nepritiahne,mozno vysledky,ale to tiez nieje zaruka,radsej pojdem na dedinsky futbal,kde si dam pifko a tak...velka skoda,chapem ze peniaze nelezia na ulici,ale ked sa daju v myjave za par dni urobit 2 tribuny? neviem na co cakame,asi na lepsiu dobu....to chceme narodny stadion? stacil by aj ten myjavsky,michalovski a pod...ale to je asi malo pre niekoho...

Užívateľov profilový obrázok
Etrox49
Príspevky: 307
Dátum registrácie: 06.08.2007 06:32:00
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa Etrox49 » 31.07.2012 06:32:28

Musu napísal:Ten Depedro je narodeny 11.11. to som si vsimol az teraz, sranda, a ja ze co mu tak sype...
To neni ziadna nahoda, borcom z 11. novembra v TN vzdy goly padali a asi aj padat budu (Fabus, Depetris). No a ak sa neporusila frekvencia 1 dekada / 1 kanonier, dalsi dvaja shooteri nam uz rastu [smilie=grin.gif]
Willkommen in der Wirklichkeit!

Napísať odpoveď