Prípravné zápasy

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

Musu
Príspevky: 1683
Dátum registrácie: 03.08.2007 15:19:05

Príspevok od užívateľa Musu » 07.10.2012 19:39:01

Newstedko napísal:Spravíme výjazd do Amsterdamu ?:-D
Cakal som ze ASTN spravi nejaku sutaz pre 1 fanusika, ktory si moze zobrat doprovod, ale asi marne.
Sú aj dôležitejšie veci ako futbal...

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 07.10.2012 19:53:42

Musu napísal:
Newstedko napísal:Spravíme výjazd do Amsterdamu ?:-D
Cakal som ze ASTN spravi nejaku sutaz pre 1 fanusika, ktory si moze zobrat doprovod, ale asi marne.
as trencin malo problemy zohnat potrebny pocet leteniek, kedze sme sa o zapase dozvedeli skutocne na poslednu chvilu, aj na tieto veci vsak myslime, neda sa vsetko zmenit, posunut zo dna na den... snazime sa vsak robit maximum v ramci nasich moznosti...

mozno trochu osobnejsie... citime skvelu podporu v meste a v regione... ozila tribuna, ktora vie muzstvo podporit a nie zhodit, ked sa nedari... snazime sa pracovat aj s ultras, ale potrebovali by sme este vacsiu odozvu, zaujem z opacnej strany (nemyslime tym opacnu tribunu) o spolupracu... stale by sme radi vytvorili oficialny fanklub s urcitymi vyhodami a programom na cely rok... necheceme to vsak robit po zilinsky a na ukor dnesnych ultras... necheme postavit fanklub a rozdavat prihlasky... vsetko musi prist zdola... cele to berieme ako proces a verime, ze vyrastu fanusikovia, ktori si na seba zoberu zodpovednost a tarchu organizacie fanusikovskych veci... fanusikov myslime od deti, cez ultras az po jadierkarov a "kibicov"...

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 08.10.2012 09:05:27

martin, tento klub existuje 20 rokov. LL tu je 5 rokov. to ste na to, ze fanusika treba vychovat a vazit si ho, prisli az teraz? ved ak nemate odozvu od fans, asi nieco treba zmenit.

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 08.10.2012 11:52:02

baki napísal:martin, tento klub existuje 20 rokov. LL tu je 5 rokov. to ste na to, ze fanusika treba vychovat a vazit si ho, prisli az teraz? ved ak nemate odozvu od fans, asi nieco treba zmenit.
"ze fanusika treba vychovat a vazit si ho, prisli az teraz?"
preco myslish, ze az teraz?

"nemate odozvu od fans, asi nieco treba zmenit"
presne to pisem, co zmenit, ked nie je partnera, hoci tento rok sa to zacalo vyrazne menit, je najednoduchsie ist zilinskou cestou

klub ma 20 rokov, ale ja mozem riesit a komentovat iba cas, ktory som tu stravil... takze su dve moznosti - diskusia alebo konfrontacia

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 09.10.2012 14:26:40

martin, jasne, ja nemam nic proti tebe ako osobe, ktora zastava post PR manazera. chcel som len povedat, ze vela sa o takychto veciach na slovensku nehovori. urcite ste limitovani peniazmi, ako vsetci v tomto state a rovnako nevyhovujucim stavom stadiona. na to, aby sa klub o svojich fans mohol "starat", potrebuje financie. situacia vacsiny klubov u nas je taka, ze su radi, ak preziju. mozno by bolo dobre, ak sa k permanentke daval aj nejaky darcek. napr. ak by to bol original dres, bolo by to fantasticke, takto by sa nenasilne budoval klubizmus a lokalpatriotizmus. lenze ten dres stoji 40 ecok, co pri pocte permanentiek zrejme nie je najnizsia suma. kazdopadne, moju podporu mate, uz 17 rokov. a tych 5 poslednych rokov, po pociatocnych nepriemnostiach, jednoznacne stalo zato. ked si spomeniem na weissa, ked ako trener petrzalky povedal, ze trencinu staci dat dva goly v prvych 20 minutach a zosype sa sam, uz to ani pravda nie je. to tusim bolo v sezone, ked sme zostupili. teraz sme respektovany klub, ktory cele slovensko berie vazne. a to si ja osobne velmi cenim, aj napriek tomu stadionu.

Užívateľov profilový obrázok
mi_ke
Príspevky: 228
Dátum registrácie: 03.08.2007 13:49:24
Bydlisko: Trencin

Príspevok od užívateľa mi_ke » 09.10.2012 15:58:53

Slusny vysledok v Amsterdame, hoci netreba nic precenovat...nehral jediny hrac zakladu Ajaxu! Hrali vsak nahradnici Boerrigter, Ebecilio, Schone ci Enoh a tak vyzera, ze Ajax nastupil s tym najlepsim co mal k dispozicii....

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 09.10.2012 17:28:22

baki, jasne, stale sa treba posuvat... a dakujeme za podporu...

handel
Príspevky: 905
Dátum registrácie: 21.08.2011 18:53:54

Príspevok od užívateľa handel » 09.10.2012 17:40:58

Neviem kto je stabilne v základe Ajaxu, ale porovnal som zostavu čo hrala teraz proti Realu a proti AS nastúpili 3 hráči čo tam hrali/striedali: Boerrigter, Sporkslede, Hoesen. Aj keď sme hrali očividne proti rezerve, je to pekné aj užitočné.

space
Príspevky: 291
Dátum registrácie: 17.08.2009 07:23:02
Bydlisko: TN

Príspevok od užívateľa space » 10.10.2012 08:32:22

handel napísal:Neviem kto je stabilne v základe Ajaxu, ale porovnal som zostavu čo hrala teraz proti Realu a proti AS nastúpili 3 hráči čo tam hrali/striedali: Boerrigter, Sporkslede, Hoesen. Aj keď sme hrali očividne proti rezerve, je to pekné aj užitočné.
Každý prípravák má niečo do seba, nehovoriac, že konfrontácia s holandským futbalom je pre našich hráčov určite prospešná a motivujúca. Na druhej strane som však sklamaný, že takéhoto výjazdu sa zúčastní x hráčov a myslím si, že by malo hrať x hráčov (nemôže byť podľa mňa problém-či?) a ešte keď ich postavím, tak "chcem" niečo aby aj ukázali, ale za 5, resp. 9 sa im to nemôže podariť .............. [smilie=angry.gif] . Ale to už je iná písnička, ktorá je už niekoľkokrát obohratá ..............
Keď som bol malý,bol som namyslený-teraz už nemám žiadnu chybu ♣.

snapshot
Príspevky: 2730
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 10.10.2012 10:15:58

Fajn medialne a herne sme sa uklazali, ale co tak pripravovat sa a ucit sa hrat proti superovi ktory betonuje ako 80% ligy?

preco nezavolame nejakych betonarov a nehrame proti nim a nenacvicujeme tieto utoky?
"Boh je laska" 1Jn 4:8

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2672
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Príspevok od užívateľa Luboš » 10.10.2012 10:28:19

snapshot napísal:Fajn medialne a herne sme sa uklazali, ale co tak pripravovat sa a ucit sa hrat proti superovi ktory betonuje ako 80% ligy?
preco nezavolame nejakych betonarov a nehrame proti nim a nenacvicujeme tieto utoky?
súhlasím, treba skutočne riešiť to, čo nevieme a čo nám nejde !
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 10.10.2012 11:27:47

Luboš napísal:
snapshot napísal:Fajn medialne a herne sme sa uklazali, ale co tak pripravovat sa a ucit sa hrat proti superovi ktory betonuje ako 80% ligy?
preco nezavolame nejakych betonarov a nehrame proti nim a nenacvicujeme tieto utoky?
súhlasím, treba skutočne riešiť to, čo nevieme a čo nám nejde !

odpoviem za klub a realizacny tim... samozrejme, ze na tom pracujeme... treneri sa to snazia vyriesit, ale v prvom rade treba povedat, ze TOTO NIE JE cesta pre nas a pre slovensky futbal...

preto tomu davame iba taku dolezitost, aku si zasluzi...

lebo... kolko hracov je dnes z nitry, myjavy alebo inych klubov zaujimavych pre europsky trh??? tym netvrdim, ze u nas vsetci musia ist do ajaxu, realu alebo sparty... hovorim o tvoreni a posuvani individualnych schopnosti hraca...

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2672
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Príspevok od užívateľa Luboš » 11.10.2012 07:38:27

martin,
nie som študovaný tréner, ale mám trochu iný názor a určite nie som sám, vidím tie titulky v novinách :
"AS hrá krásny útočný futbal, super, nádhera....ale prehráva zápasy, prípadne remizuje.....a v tabulke ligy je až na konci"
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 11.10.2012 07:47:18

Luboš napísal:martin,
nie som študovaný tréner, ale mám trochu iný názor a určite nie som sám, vidím tie titulky v novinách :
"AS hrá krásny útočný futbal, super, nádhera....ale prehráva zápasy, prípadne remizuje.....a v tabulke ligy je až na konci"
to je od teba extremny priklad... ak si spomenieme na vypadnutie, treba povedat, ze hra nebola na dnesnej urovni a preto sa vypadlo... a nepomohlo by nam ako 11 hracov v sestnastke... ak sa nepresadis svojou hrou v nasej lige a pojdesh hrat LEN o body, ak fanusikovia, rast hraca a posun ti bude ukradnuty... to je cesta do pekla... bojim sa, ze nasa hokejova liga tam mieri a futbal je otoceny rovnakym smerom... ajax hral so stopermi takmer na polovici, oba timy hrali na hranici rizika, boli sance, akcie a zaujimavy futbal... len treba myt v sebe ochotu hrat futbal... nemyslim, ze nas/vas dnes futbal ako hraju niektore kluby, uspokoji... nehovorim, ze sme nejaky zazrak... neobjavili sme ameriku, len sa snazime hrat futbal a bavit napriek tomu, ze hrozi strata nejakeho bodu... stane sa, ze hrame aj ucelne, alebo to timu nejde... no dnes nam tvori hru trojica 17, 19 a 21 rokov... to znamena aj vykyvy formy... treba to brat globalne... poviem iny extrem... zla hra, odkopavanie, iba zrazanie sa, zle vysledky a vypadnutie... ???

erik
Príspevky: 331
Dátum registrácie: 25.06.2008 12:15:16
Bydlisko: Rázusa 15 Trenčín

Pekná akcia

Príspevok od užívateľa erik » 11.10.2012 08:50:59

Dobrá akcia, ktorá môže nabudiť mladých hráčov. Z hladiska fanúšika by bol zaujímavejší zápas doma s nejakým zahraničným klubom, aspoň raz za pol roka. A že náš futbal smeruje do podpalubia nákladnej lode vidí každý, kto tomu akotak rozumie. Vzťahy vedenia zvazu napr.s firmou na televízne práva je ukážkové. Nie, že nemôžeme vysielať, ale nechceme. Všetko sa sústreďuje len na predaj hráčov, ale myslím, že aj tu sa blíži koniec obchodovaniu, lebo našich hráčov nebude mať kto kupovať. A nezabudnime na to hlavné: FUTBAL sa hrá pre ĽUDÍ !

Napísať odpoveď