Prípravné zápasy

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2681
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Príspevok od užívateľa Luboš » 11.10.2012 09:15:10

martin,
asi sme sa nepochopili....ja som za útočný futbal aký sa snažíme hrať !....ale musíme sa naučiť ako hrať aj proti betonárom a antifutbalistom a ako ich dokázať poraziť....a to zatiaľ nevieme ! [smilie=beer2.gif]
viď zápas s Myjavou, ktorá urobila 3 útoky a dala 2 góly...
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 11.10.2012 09:23:33

Luboš napísal:martin,
asi sme sa nepochopili....ja som za útočný futbal aký sa snažíme hrať !....ale musíme sa naučiť ako hrať aj proti betonárom a antifutbalistom a ako ich dokázať poraziť....a to zatiaľ nevieme ! [smilie=beer2.gif]
viď zápas s Myjavou, ktorá urobila 3 útoky a dala 2 góly...

jasneeeee.....

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 11.10.2012 12:32:23

zapas s ajaxom bol urcite uzitocny, aj ked tu niektori pisu, ze nastupil s beckom. urcite to muzstvo nebolo slabsie ako timy z nasej ligy a na rozdiel od nich hrali futbal. takych zapasov vela nehrame.

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 11.10.2012 12:40:18

kedze som tam bol a videl... zapojim sa este trochu do diskusie... nechcem nas posuvat, kde nie sme... ale tim bol priemer mozno U21... ani nase muzstvo nie je ovela starsie... 4-5 hracov by u nas v lige asi diktovalo... bol skutocne zaujimavy zapas... verim, ze pride cas, ked pride zaujimavy tim aj sem...

Musu
Príspevky: 1683
Dátum registrácie: 03.08.2007 15:19:05

Príspevok od užívateľa Musu » 11.10.2012 13:33:16

martin napísal:kedze som tam bol a videl... zapojim sa este trochu do diskusie... nechcem nas posuvat, kde nie sme... ale tim bol priemer mozno U21... ani nase muzstvo nie je ovela starsie... 4-5 hracov by u nas v lige asi diktovalo... bol skutocne zaujimavy zapas... verim, ze pride cas, ked pride zaujimavy tim aj sem...
Takze ten Neapol je na dobrej ceste ;)

Pri nasej kapacite vsak bude na stadione viac ludi co na ASTN ani nechodia... Teda ak nebude nejaky solidny predpredaj.
Sú aj dôležitejšie veci ako futbal...

snapshot
Príspevky: 2735
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 11.10.2012 15:58:52

Luboš napísal:martin,
asi sme sa nepochopili....ja som za útočný futbal aký sa snažíme hrať !....ale musíme sa naučiť ako hrať aj proti betonárom a antifutbalistom a ako ich dokázať poraziť....a to zatiaľ nevieme ! [smilie=beer2.gif]
viď zápas s Myjavou, ktorá urobila 3 útoky a dala 2 góly...
Suhlasim s Lubosom, jednoducho posuvat individualne hracov po vsetkych strankach a naucit sa bit do betonarov je to iste. Len treba najst system a na to je trener. vykaslat sa na nakopavacie prvky hry kedze my mame v sestnastke iba Depetrisa a ten je braneny dvoma alebo troma hracmi.
je to ruka v ruke co pises Martin. A ano Ajax nas posunul vpred a hral so stopermi vysoko, ale to nehra na SR nikto. zatial sa treba naucit hrat proti timom zo SR a to nas posunie aj dalej. Mozeme nacvicovat futbal proti Ajaxu ked prehrame s betonarmi? K comu?
Mozeme hrat pekny futbal ked vypadneme? Kym sme sa potacali v I. lige nikto s nami nechcel hrat. Teraz zrazu Ajax.
Tak zavolat betonarov alebo sa dohodnut s Nemsovou aby sme prisli betonovat, Stankovce a cvicit a cvicit
"Boh je laska" 1Jn 4:8

Napísať odpoveď