33.kolo : Zlaté Moravce-AS 2:3

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

Napísať odpoveď
Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2681
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

33.kolo : Zlaté Moravce-AS 2:3

Príspevok od užívateľa Luboš » 11.02.2012 20:30:11

nedeľa 20.5. 17,30 hod.
Naposledy upravil/-a Luboš v 20.05.2012 19:12:38, upravené celkom 1 krát.
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

red47
Príspevky: 279
Dátum registrácie: 26.06.2009 09:57:16

Príspevok od užívateľa red47 » 20.05.2012 09:14:10

Asi uz taky pohodovy ''predfinalovy'' zapasik prakticky o nic. Myslim ze uhrame remizku....

Užívateľov profilový obrázok
Axel Wers
Príspevky: 620
Dátum registrácie: 22.09.2007 21:04:05
Bydlisko: Trenčín - Juch
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Axel Wers » 20.05.2012 17:16:48

Zatiaľ prehrávame 2:0, ale myslím, že tento zápas sa hrá len z povinnosti. O nič nám nejde, tak Guľa dal možno príležitosť hráčom z lavičky.

Dnešný deň aj tak futbal nemá nárok, dnes to žije hokejom.

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2681
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Príspevok od užívateľa Luboš » 20.05.2012 19:13:35

my sme to otočili !!!!!!!!!!!

a Mazo zase víťazný !!!!!

a Hloho zase hviezda !!!!!
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

Užívateľov profilový obrázok
Axel Wers
Príspevky: 620
Dátum registrácie: 22.09.2007 21:04:05
Bydlisko: Trenčín - Juch
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Axel Wers » 20.05.2012 20:45:59

Pekný obrat :D

Úspešné zakončenie úspešnej sezóny.

legolas380
Príspevky: 515
Dátum registrácie: 30.08.2010 20:08:24

Príspevok od užívateľa legolas380 » 20.05.2012 21:16:54

tak aspon AS ma dnes potesilo. aspon co sa vysledku tyka. pretoze hokejistom nemam co vycitat a tiez ma potesili aj dnes

Užívateľov profilový obrázok
TNpatriot
Príspevky: 315
Dátum registrácie: 28.11.2007 12:49:23
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa TNpatriot » 20.05.2012 21:42:22

Gratulacia k 5.miestu v lige ktora nikoho nezaujima...

v Kosiciach 300divakov, v Ruzomberku 500ks, v DS 1000ks na majstra, v ZM 500ks a pred tyzdnom v nasej najvacsej dedine 400 kkt na Slovan.

Pred 15 rokmi chodilo viac ludi na Majstrovstva oblasti.

Inak spokojnost, ale je len otazka casu kedy to tu klakne uplne.

legolas380
Príspevky: 515
Dátum registrácie: 30.08.2010 20:08:24

Príspevok od užívateľa legolas380 » 20.05.2012 22:09:36

co si cakal? hra sa v nedelu ked sa hra liga aj na dedinach. este aj hokej bol dnes. myslim si ze dost ludi pozeralo aj boj o 3. miesto...

Užívateľov profilový obrázok
nesto
Príspevky: 341
Dátum registrácie: 03.12.2008 17:17:36
Bydlisko: Brezina
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa nesto » 20.05.2012 22:16:51

legolas380 napísal:co si cakal? hra sa v nedelu ked sa hra liga aj na dedinach. este aj hokej bol dnes. myslim si ze dost ludi pozeralo aj boj o 3. miesto...
okej, faktor hokej.. tak prirátaj ku každej návšteve 30 ľudí
ANDY RULES!

Užívateľov profilový obrázok
nesto
Príspevky: 341
Dátum registrácie: 03.12.2008 17:17:36
Bydlisko: Brezina
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa nesto » 20.05.2012 22:19:30

TNpatriot napísal:Gratulacia k 5.miestu v lige ktora nikoho nezaujima...

v Kosiciach 300divakov, v Ruzomberku 500ks, v DS 1000ks na majstra, v ZM 500ks a pred tyzdnom v nasej najvacsej dedine 400 kkt na Slovan.

Pred 15 rokmi chodilo viac ludi na Majstrovstva oblasti.

Inak spokojnost, ale je len otazka casu kedy to tu klakne uplne.
smutné, pred rokmi sme s hrôzou pozerali na návštevnosť Pasienkov, teraz realita temer každého štadiónu.. ale ani 5000 ľudí v Trnave v sezóne, kedy sa bijú o titul s Karhanom v tíme, nie je výhra..
ANDY RULES!

Užívateľov profilový obrázok
TNpatriot
Príspevky: 315
Dátum registrácie: 28.11.2007 12:49:23
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa TNpatriot » 20.05.2012 22:39:06

Ale u nas je zjavna spokojnost... :-)

Mame 5.miesto co je bezpochyby uspech ale byz jednookým kralom medzi slepymi, je slaba naplast...
Pri vsetkej ucte ku kvalite nasich legionarov, jedna otazka. Kto dnes kupi Depetrisa? Iba blazon... bublina praskla a z chlapca je taky isty hrac ako bol napriklad Šebek... len ho nemal La Ling v košiary. Dnes je dobe, že hrača nerobia vykony, ale kvalita manžera.

Nechcem byť škodoradostným, ale mna viac teší koniec futbalu v dedine Dubnica n/V ako naše 5. miesto. Ešte dnes mam v čerstvej pamati ked ti sedlaci tu oslavovali nase vypadnutie z ligy...

Užívateľov profilový obrázok
Axel Wers
Príspevky: 620
Dátum registrácie: 22.09.2007 21:04:05
Bydlisko: Trenčín - Juch
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Axel Wers » 21.05.2012 09:54:43

Futbal v Dubnici skončil? Predali licenciu, či čo?

Užívateľov profilový obrázok
Etrox49
Príspevky: 307
Dátum registrácie: 06.08.2007 06:32:00
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa Etrox49 » 21.05.2012 10:06:08

Ja by som to tak cierne nevidel a mozem otvorene povedat, ze po tejto sezone, obzvlast po jej jarnej casti som nad mieru spokojny! O urovni nasej ligy sa mozeme bavit do nekonecna, nic nezmenime na tom, ze je to nevalna sutaz bez perspektivy, na okraji divackeho aj medialneho zaujmu. Otazka znie – preco by to malo nas v TN, so solidnou navstevnostou a relativne pozitivnym ohlasom verejnosti na nasu hru, trapit? Divajme sa v prvom rade na seba a na faktory, ktore dokazeme ovplyvnit! Na obhajcu titulu pride v dolezitom domacom zapase 700 (z toho 300 nejestvujucich) divakov, za novopecenym majstrom vycestuje na posledny zapas 150 ludi... suhlasim, je to tragikomicke, bezutesne, trapne. No co my s tym? Odhlasime sa kvoli tomu zo sutaze? Mna naopak tesi fakt, ze v TN dnes vieme robit atraktivny futbal a pritom narabame s podstatne nizsim rozpoctom.

Ked hodnotime posun, mali by sme v prvom rade porovnavat to hlavne, teda to co sa dialo na ihrisku 5-6 rokov dozadu a co tam vidime teraz. Nevytahujme uz polosialene vyjadrenia a vizie, ktore predniesol clovek neznaly prostredia, mozno prehnane optimisticky, nadopovany, co ja viem, co este. Divajme sa na predvedenu hru a ja za seba hovorim, ze som vacsinu tejto sezony videl zaujimavy, utocny futbal, kde bolo srdce, teamovy duch a aj skvele individualne vykony. Diametralne odlisny level ako v rokoch 2005 az 08, kedy sme realne mali v zaklade 3-4 futbalistov, zbytok boli nagelovani, skrachovani pozbieranci bez schopnosti, vedeni Markom, McDonaldom a obdobnymi kreaturami.

Aby som bol aj kapku adresny, u mna v tejto sezone najviac zabodovala trojica Baez-Peltier-Hlohovsky. Aldo nam dorastol na skveleho, hotoveho hraca, ako-tak sa naucil krotit emocie a predviedol fantasticke citanie hry, rozdaval presne lopty smerom dopredu, naopak v defenzive spolahlivy prakticky v kazdom zapase. Peltas sa chvilu hladal aby nakoniec na seba prebral kanonierske povinnosti, ktore mal povodne plnit trapiaci sa Depedro. Spolu s Aldom jedny z hlavnych kandidatov na eventuelny odpredaj. Kam sa vsak behom sezony vypracoval Filip Hlohovsky, nad tym ostava rozum stat! Prve pokroky bolo badat uz na jesen, na jar svoj vzostup este vysperkoval a jeho centre (asistencie) + goly nam zaistili slusnu porciu bodov, klobuk dole!!! Tymto trom borcom proste jednotka jak bic a potlesk. 1 minus a pochvalu si urcite zasluzia Klescik, Peto Mazan a aj spolahlivy Milos Volesak, tu a tam sa pritrafil pruser, dokazal sa vsak oklepat a mnohokrat nas podrzal v rozhodujucich minutach. Velmi dobre v tejto sezone obstali Godal, Sevela a Samo Stefanik, ten vsak este musi futbalovo dorast, aby nam moc nelietal v oblakoch a vyhol sa tak kratkodobym vypadkom vo forme jak na jar, inac tiez super praca. Rovnako pozitivne vidim aj ucinkovanie Salinasa, uz to vsak nebol ten Jorge ako v minulej sezone, mozno tam prislo nejake uspokojenie, ovplyvnenie zranenim, neviem. Boli tam skvele zapasy, sem tam vsak aj necakane vypadky, kazdopadne je v nom velky potencial len to musi brat zodpovedne a na 100%. Na trojku to za tuto sezonu vidim u Depedra s Holubkom. David neustal tlak zodpovednosti po minulom rocniku, po par matchoch sa mu to usadilo v hlave a problem bol na svete. Super bol na neho vacsinou dobre pripraveny a odpojil ho od zbytku muzstva, nepomohol mu ani nas herny system (hlavne na jesen). Fakt je ten, ze po tomto rocniku sa moze javit ako nepredajny, pokial tu ostane, chce to zacat od podlahy, poctivo od zapasu k zapasu a nestavat si nerealne ciele (gol v kazdom zapase a pod.). Holub nie je zly hrac, jeho frustracia z pridelenych uloh mu vsak cely rok zvazovala nohy a skratka mu vacsinou neslo. Nasledujuci rocnik bude pre neho klucovy, nie je to uz ziaden neotrkany zajac, ocakavania aj naroky tam urcite budu na vyssej urovni. Takze tak. Styrku ani patku by som nedal nikomu, tak zle snad nezahral nikto, hraci ktorych som nespomenul neodohrali taku porciu zapasov, aby to bolo na nejake sezonne hodnotenie.

Som velmi zvedavy na predsezonne zmeny v kadri, niektori hraci proste budu musiet odist, to nepochybujem. Takisto ma zaujimaju akekolvek, vacsie ci mensie kroky k dalsiemu skulturneniu prostredia na stadione, verim, ze postupne to dostaneme aspon na priemernu uroven, tu nas stale tlaci bota a tych par radov sedaciek na nekrytej rozhodne nie je dovod uspokojenie.

Hracom, trenerovi a nech nezerem tak aj bafunarom dakujem za vydarenu sezonu a zelam mnoho zdaru v dalsom rocniku, v ktorom mozme ist aspon tam kde sme teraz! Vsetko dobre!!!
Willkommen in der Wirklichkeit!

snapshot
Príspevky: 2735
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 21.05.2012 10:07:09

300 ludi v kosiciach to je sranda a na hokej 7000. Keby nebolo finale tak am nie je nic. Fanusikovia vitazstiev tak sa im hovori, ked sa vyhrava, su tam, ked prehrava su doma.

V Stankovciach chodi 300 ludia na futbal zaujimave
"Boh je laska" 1Jn 4:8

Napísať odpoveď