28.kolo : AS-DAC 2:1

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2666
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Príspevok od užívateľa Luboš » 21.04.2012 19:57:05

-no, dnes celý zápas som mal krvný tlak 200/100, čo už je na záchranku....
-šokovala ma naša neschopnosť, v čom vynikol David, ktorého nechal vytrápiť Guľa až do konca, z čoho som prekvapený, lebo nás to mohlo stáť víťazstvo.....
-krásny Hlohov gól, nádhera, nádhera....
-Salinasov pekný prudký center, Lesterova rozbitá hlava - teraz neviem či len zo súboja alebo aj od lopty - okrem štichov počítam aj s otrasom mozgu-ale gól je tam.....
-zase Miloš vychytal tutový gól DAC....
-rozhodca hrozný- síce podľa môjho uhla pohľadu v zápase (pozriem ešte záznam) nám bola odpustená penalta a písknutý ofsajd DAC-no neviem, pozriem záznam.....
-našťastie na tlačovke bol Németh, a nie športový menežér Lorant, ktorý by nám to tam určite rozflákal......
-DAC na to že je posledná, nehrala vôbec zlý futbal, okrem úchyláka a provokatéra Fodreka a zápasníckych chvatov väčšiny hráčov.....
-a na záver : okamžite by sme mali kúpiť obrancu s č.6. Adiaba Bondoa Clovisa, udeliť mu trenčianske občianstvo a Ševelu poslať do dôchodku...
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

Užívateľov profilový obrázok
Danny
Príspevky: 249
Dátum registrácie: 06.08.2007 07:53:52
Bydlisko: Trenčín, Juh

Príspevok od užívateľa Danny » 21.04.2012 20:06:30

no takže dnes sme mohli vyhrať aj 4:1 ale aj nebodaj prehrať.
Rozhodca tak to bol tragét.
Lester išiel ešte počas zápaasu do nemocnice takže určite otraz mozgu
A s tým obrancom máš pravdu, bol výborný a Ševa achjááj chlape zaves to už na klinec.
NO a ešte ten Fodrek tak to bol dnes najväčší hajzel na ihriskum celý zápas išiel po Aldovi ako aj viac hráčov DAC a samozrejme chudák Aldo zase dostal kartu zanič.

Užívateľov profilový obrázok
klobuk
Príspevky: 275
Dátum registrácie: 24.11.2007 13:17:03
Bydlisko: Trenčin

Príspevok od užívateľa klobuk » 21.04.2012 21:56:43

hm,videl som len druhy polčas,takže iba "rozbity gol" lestera...ano,mohlo byt 4:1 ale aj 2:2.DAC naozaj prekvapil celkom dobrou hrou,pacila sa mi ich 16tka na pravo...3 body su,len ma to stalo kopec nervov po nasom tyčkovani a zahadzovani šancí,achjaj...david sa teda nechytil ako som si myslel,nevadi,nabuduce mozno [smilie=arrow.gif]

Užívateľov profilový obrázok
matt-666
Príspevky: 961
Dátum registrácie: 07.08.2010 17:28:11
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa matt-666 » 21.04.2012 22:28:30

nasa neefektivnost nas mohla lahko stat vyhru .. cakal som ze to bude slabsi futbal vdaka betonarcine hosti, ktori prekvapivo nehrali az tak zle .. podstatne su 3 body .. a 5. miesto je blizsie

kestl
Príspevky: 172
Dátum registrácie: 03.08.2007 10:43:20
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa kestl » 22.04.2012 10:20:54

No tak z mojho pohladu to bol nas najslabsi vykon na domacom ihrisku. Asi vsetci cakali ze DS sa porazi sama. V druhom polcase to trochu nasi vylepsili ale ten 1 polcas to bola jedna katastrofa. Suhlasim, ze Sevela by tam uz nemal byt. Jeho by som si ale este ponechal na lavicke a pouzil by som ho v zaveroch zapasov na vystuzenie obrany pri priaznivom vyvoji zapasu.Neviem co je s Godalom ale az bude k dispozicii tak by som obranu zlozil ako minuly rok ked bol Sevela zraneny, len lavu stranu by som riesil inac nie Holubkom. Peltira by som tiez nechal nejaky ten zapas posediet aby sa spamatal, lebo uz mu moc naprsalo do nosa a hra az moc na svoje triko, ale toto je kolektivny sport.V tomto zapase si zasluzia zmienku za svoje vykony len 2 - Volesak a Salinas. Ostani to bol len sedy priemer a v niektorych pripadoch podpriemer. vratane Hloha. Gol bol pekny ale inac uplne nic ako vsetci.

kuco
Príspevky: 58
Dátum registrácie: 17.12.2007 21:57:27

Príspevok od užívateľa kuco » 22.04.2012 11:50:06

Volesak, Salinas, a este ma potesil aj striedajuci mlady Mazáň. Depetris strasne chcel dat gol, ale ked to nejde tak to nejde...Preco Godal nehra? Zranenie alebo proste nespokojnost s vykonmi? Nebol ani na lavicke...

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2666
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Príspevok od užívateľa Luboš » 22.04.2012 12:19:07

-rozprával som sa po zápase s Godo starším - 2 dni teplota 38...nejaká viróza
-Lestera už nezmeníme, to sa proste nedá = výrok z klubu.....
-podľa mňa sa nebojte, po skončení sezóny Lester pôjde určite preč.....
-David fakt až moc zbytočne chcel si urobiť ďalšiu čiarku...toho by som nechal sedieť ďalší zápas a fukol tam Štyvara, aj keď mi pripadá priposratý akoby sa bál zranenia a lenivý behať
Naposledy upravil/-a Luboš v 22.04.2012 13:19:00, upravené celkom 1 krát.
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

legolas380
Príspevky: 515
Dátum registrácie: 30.08.2010 20:08:24

Príspevok od užívateľa legolas380 » 22.04.2012 12:27:11

snad nepojde prec...keby sa tento kader udrzi a hra tak ako v jarnej casti (aspon co sa vysledkov tyka), tak o rok mozme hrat europu...

red47
Príspevky: 279
Dátum registrácie: 26.06.2009 09:57:16

Príspevok od užívateľa red47 » 22.04.2012 12:28:34

Kuva, neviem co mate proti Lesterovi. Ved je uz druhy najlepsi strelec ligy, opticky nehra veru timovo ale je efektivny na rozdiel od inych (Davidko). Bez neho by sme boli na urovni Presova... Veru aj ja si myslim ze coskoro odide, ma naviac, ked trosku zmeni styl. Na nasu srandaligu je hviezda...

handel
Príspevky: 905
Dátum registrácie: 21.08.2011 18:53:54

Príspevok od užívateľa handel » 22.04.2012 12:53:45

Charakteristiku Śtyvara Luboš vystihol, súhlasím. Davidovi sa žiaľ tentoraz nedarilo, aj mňa jeho výkon sklamal, napriek tomu by som mu veril a šancu dal aj v Trnave.
Čo sa týka Lestera, úplne súhlasím s red47. Nechápem ako po tomto zápase môže niekto zase do neho rýpať. Po peknej individuálnej akcii bol faulovaný a z následného trestného kopu padol gól, čiže sa dosť zaslúžil o prvý a druhý gól dal sám, kedy sa nebál sa ísť obetavo a dravo po lopte - kto iný z celého mužstva má takú priebojnosť, dravosť, popri vynikajúcej technike???!!! Dôkazom je aj to, že po jeho odchode to bola v útoku číra nemohúcnosť. Jasne sa ukázalo, aký má pre muzstvo význam. Veľmi by ma zaujímalo, aký "superexpert" bol autorom toho "výroku z klubu" čo písal Luboš. Odchod ďaleko najlepšieho strelca tímu a momentálne druhého najlepšieho strelca celej Corgoň ligy si môže želať len beznádejný dement. Už som tu písal, že taká individualita ako Lester si môže dovoliť pokúšať sa o časté individuálne prieniky a to aj keď sú viackrát po sebe neúspešné, lebo to väčšinou minimálne raz za zápas vyjde a potvrdzuje to tabuľka strelcov.
Čo sa týka obrany, súhlasím s Lubošom, že jedného stredového obrancu ku Kleščovi (postupne stále spoľahlivejšiemu) akútne treba. Godál ako stopér sa mi nepozdáva, ale už sa k nemu nechcem vyjadrovať. Tento zápas však naznačil, že aspoň kraje obrany by sme hádam mali mať vyriešené, Róbert Mazáň bol aj podľa mňa výborný a vpravo Čögley znovu potvrdil kvalitu.

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2666
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Príspevok od užívateľa Luboš » 22.04.2012 13:21:23

handel,
ja som to upravil, lebo si to pochopil samozrejme zle :
-Lestera už nezmeníme, to sa proste nedá = výrok z klubu.....

-jeho odchod po sezóne je môj názor....hráča takýchto kvalít tu neudržíme a euráče potrebujeme...
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

handel
Príspevky: 905
Dátum registrácie: 21.08.2011 18:53:54

Príspevok od užívateľa handel » 22.04.2012 13:55:54

aha, teraz oddelene to už vyznieva inak, OK, keď ho budú chcieť predať, s tým nič nenarobíme, aj keď si myslím že sa potom ukáže, že to bola chyba.
A ešte pár nechápavých otázok: prečo by vôbec mal "niekto z klubu" chcieť Lestera meniť - aby bol viac "kolektívny"? Aby viac prihrával tým, ktorí nedokážu zakončovať? Likvidovať jeho odvahu k individ.prienikom, ktoré sú tak efektívne?

Užívateľov profilový obrázok
Axel Wers
Príspevky: 620
Dátum registrácie: 22.09.2007 21:04:05
Bydlisko: Trenčín - Juch
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Axel Wers » 23.04.2012 19:34:58

Postava kola:
Stáva sa ním najlepší hráč zápasu medzi Trenčínom a DAC-om Jorge Salinas. Tento hráč rozdával prihrávky, dirigoval hru a bolo vidieť, že futbal mu naozaj chutí. Je radosť sledovať, čo tento hráč dokáže predviesť a treba dodať, že keby nebolo trošku sebectva zo strany Lestera Peltiera mohol sa prezentovať aj gólovo. Jeho výkon by si to plne zaslúžil.

Gól kola:
Najkrajší gól padol s prehľadom v Trenčíne. Autor Filip Hlohovský pekne obstrelil múr a zakrútenou strelou do ľavého rohu nedal žiadnu šancu hosťujúcemu brankárovi Pavlovi Kučerovi.

http://www.futbalportal.net/?q=clanok/p ... stvo/23264

Užívateľov profilový obrázok
matt-666
Príspevky: 961
Dátum registrácie: 07.08.2010 17:28:11
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa matt-666 » 26.04.2012 08:09:41


Napísať odpoveď