24.kolo : AS-Ružomberok 2:1

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

Véna
Príspevky: 188
Dátum registrácie: 01.02.2008 17:09:16
Bydlisko: Slavičín ČR

Príspevok od užívateľa Véna » 31.03.2012 20:34:35

Filip [smilie=bow.gif] .. v neskutečné pohodě hraje.. a David z toho těží.. ale i ten se výrazně zlepšil.. jinak zahráli všichni slušně.. jen ztratěný Jorge.. avšak ten se pohybuje ve špatných prostorech.. chodí si nízko pro přihrávky, které většinou ani nedostane.. pak se chudák vrací za lestera do křídla.. napadá rozehrávku.. je mi ho líto.. :) .. ale jinak pěkný zápas.. diváci super, 2. poločas jsem si užil :) .. konečně hrajeme krásný střed tabulky :) [smilie=beer2.gif]
AS do toho!!!

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2676
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Príspevok od užívateľa Luboš » 31.03.2012 20:37:36

len krátke postrehy k dnešnej radosti :
-svetelná reklama hrúza - nastaviť, prestaviť, rozbiť, rozkopať a zrušiť
-na tlačovke mister Guľa vysoko vyzdvihol trenčianskych fanúšikov, nielen z kotla ale aj z tribúny
-Volešákovi ruky a nohy vybozkávať, také 3-4 tutovečky nádherne vychytal
-Hlohovský perfektný výkon, schudnutý a je na ňom vidieť že maká, novinári na tlačovke sa na neho pýtali....vraj či ho Guľa pokropil svätenou vodou....
-Ruža hrala pekný, rýchly a otvorený futbal na troch útočníkov....podľa vyjadrenia mistra Křečka na tlačovke vôbec neprišli brániť alebo betónovať...

Na záver perfektný futbal a konečne aj so šťastím na našej strane [smilie=bananadance.gif] [smilie=beer2.gif]
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2676
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Príspevok od užívateľa Luboš » 31.03.2012 20:44:38

a ešte k tým dvom sediacim :
-Radovanovič bude ešte musieť viac popracovať na sebe
-Ramon ešte nemá doriešené dokumenty
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 01.04.2012 08:15:18

matt-666 napísal:jedina vec ktora mi fakt vadila, na konci zapasu, to nemame inu vitaznu pesnicku nez ten nemecky cirkusovy pochod? .. posledna otazka, co sa stalo s Radovanovicom? uz asi treti zapas nebol ani na lavicke
radovanovic sa nezmestil na zapasovu supisku... jednym z dovodov je obmedzeny pocet hracov mimo EU... tusim na pat... potom lavicku treba zlozit, aby bolo ako striedat do kazdej formacie...

zaverecna pesnicka je po holandsky a spieva ju Johan Cruijff... klasika z ajaxu... snazime sa hudbu riesit pre vsetkych... pri rozcvicke si chalani vybrali punk-rock... potom sa to trochu meni... nastup je jasny a zaver aj trochu "dychovecky"...

mame vsak v plane vytvorit casom vlastne futbalove presnicky...

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 01.04.2012 08:19:39

red47 napísal:Dneska vyborny futbal, hlavne druhy polcas sa mi velmi pacil... Ruzomberok prisiel hrat futbal a obcas sme mali aj stastie, ale o ten golik sme si zasluzili vyhrat. Z nasich sa mi najviac pacil na jar v repre forme hrajuci Hloho, naopak sa mi nepacil Klesco, az na jeden super zakrok dost kiksoval.. Dnes urcite dobra volba na sobotny podvecer... [smilie=bow.gif]
toto je krasne na futbale, kazdy si najde svoje, kazdy ma svoj pohlad... len pre zaujimavost... pre novinarsku obec, aj supera, bol klesco najlepsi hrac spolu s hlohom...

Užívateľov profilový obrázok
Etrox49
Príspevky: 307
Dátum registrácie: 06.08.2007 06:32:00
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa Etrox49 » 01.04.2012 09:01:18

Vcera to bol kvalitny sportovy zazitok, vzhladom na pocasie aj velmi slusna navsteva, ktorej sa nas kombinacny futbal proste musel pacit. Z nasich tlieskam trojici Klescik-Hlohovsky-Volesak, u tychto chalanov dlhodobo vidiet velky progres oproti minulosti. Naopak na moj vkus sa az prilis velkych kiksov a to najma v zavere dopustil Godal. V globale vsak potlesk celemu mancaftu, bars by takychto zapasov bolo co najviac! Jedine negativum - bannery! Hosi na rovinu, tu sa technik netrafil a do buducej soboty treba ubrat watty, luxy proste nemam paru co, ale urcite s tym treba nieco robit!!! Je to pekna, uzitocna vec (paci sa mi vyuzitie aj na zostavy a priebezne vysledky), no neskutocne to taha oci a aj v TV to vyzera otrasne. Ja plne chapem nas agresivny marketing ale toto je sajn jak keby sme isli navadzat 200-tonovy Zeppelin na pristatie...
[smilie=blink.gif]
Willkommen in der Wirklichkeit!

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 01.04.2012 09:44:22

s led bannermi sa budeme samozrejme dalej pracovat... okrem nizsieho jasu alebo bielej do seda skusime pisat bielym na tmavom podklade...

sergio
Príspevky: 132
Dátum registrácie: 14.01.2008 18:30:31

Príspevok od užívateľa sergio » 01.04.2012 09:47:41

V sucasnej podobe zrusit led bannery. Nechcem si pokazit zrak.

Užívateľov profilový obrázok
imko6
Príspevky: 170
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:43:48
Bydlisko: Trenčin
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa imko6 » 01.04.2012 10:36:28

[smilie=bow.gif] paradny futbalek, vysledok... bravo chalani!

led bannery som aj ja preklinal, no toto sa vyriesi, je to nove, treba s tym pracovat, doladit... [smilie=beer2.gif]

Užívateľov profilový obrázok
Newstedko
Príspevky: 211
Dátum registrácie: 20.08.2007 12:08:15

Príspevok od užívateľa Newstedko » 02.04.2012 17:12:49

Teší ma víťazstvo. Po inkasovanom góle som mal obavy, avšak šance sme využili a nebezpečný RK svoje nie. Volešák podal perfektný výkon, ostatní priemer. Snáď až na Klešča a striedajúceho Mazána.

V hroznom počasí (tuším šiel zrovna cez Slovensko frontálny systém so silným vetrom) sme vybojovali dôležité víťazstvo. od posledného tímu sme sa odpútali. Teraz len treba udržať vyrovnanejśie výkony a viac bodovať a stred tabuľky bude zaručený.

K LED bannerom. Treba odtiaľ odstrániť biele a žlté podklady a bude to v pohode.
Invaders must die

Napísať odpoveď