22.kolo : AS-Zlaté Moravce 3:1

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

legolas380
Príspevky: 515
Dátum registrácie: 30.08.2010 20:08:24

Príspevok od užívateľa legolas380 » 17.03.2012 20:39:14

lubos, mne sa vykon lobotku pacil :D

legolas380
Príspevky: 515
Dátum registrácie: 30.08.2010 20:08:24

Príspevok od užívateľa legolas380 » 17.03.2012 21:14:37

no nic. trosku zhodnotim zapas. v podstate neviem co by som hodnotil. konecne sme vyhrali, celkom zasluzene. miestami sa mi nepacila kostrbata rozohravka, ale voci predoslim zapasom to bolo fajn. zahodili sme kopec sanci a bal som sa ze sa nam to vypomsti. pacilo sa mi ako sme hrali po tom co sme dostali gol. vtedy hral baez o dusu. nemozme takto hrat castejsie? vykon lobotku sa mi pacil, lepsie ako horvath. chalan sa snazil. holubek zahral podla mna dobre. styvar dost fauloval ale casto vedel podrzat loptu. myslim si ze sa zlepsi. pekna navsteva, 2. najvyssia kola. celkovo by som chalanov pochvalil ale treba aspon takto zahrat aj vonku. pisem aposn, pretoze je azda kazdemu jasne ze uz sme videli aj lepsie vykony. naviac vion bol dost jalovy. teraz neviem ci vdaka nasmu napadaniu alebo jednoducho na viac nemali...do dalsich zapasov si prajem body z vonku konecne

topvar 12
Príspevky: 68
Dátum registrácie: 04.11.2011 13:59:05
Bydlisko: TO

Príspevok od užívateľa topvar 12 » 17.03.2012 22:11:37

We Are The Champions

Užívateľov profilový obrázok
matt-666
Príspevky: 961
Dátum registrácie: 07.08.2010 17:28:11
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa matt-666 » 18.03.2012 09:34:56

aj ked miestami nasa hra viazla, bol to omnoho lepsi vykon ako minule .. vyzdvihnut treba najma Alda a Hlohovskeho, prve dva goly boli jeho, bojoval, behal a vladal cely zapas .. naopak sklamanie z obrannej dvojice Klescik Holubek, najma v druhom polcase som sa obaval co tie kiksy hostia potrestaju .. Lobotka dostal svoju sancu sa ukazat, myslim ze nie naposledy .. len ma mrzi ze nase nove zahranicne posily nedostavaju moc priestoru, minimalne Papi ma na zakladnu zostavu .. sklamal takisto rozhodca, ktoreho vykon nestoji za tu namahu aby som ho opisoval .. podstatne su 3 body a ide sa na Slovan [smilie=boxing.gif]

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2672
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Príspevok od užívateľa Luboš » 18.03.2012 11:20:54

obrana? Holub je záložnik, nechapem dôvod prečo chce mať z neho Gula obrancu a jemu to nejde....Ševo už nestiha, kiksuje, už stačilo....Godo ujde....Kleščo záleží, jak sa vyspí, teraz asi moc néééé....no a tie hrátky s Milošom...ktorého by mal Hodo už naučiť kopať do lopty !
Naposledy upravil/-a Luboš v 18.03.2012 12:04:58, upravené celkom 1 krát.
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

kuco
Príspevky: 58
Dátum registrácie: 17.12.2007 21:57:27

Príspevok od užívateľa kuco » 18.03.2012 11:51:30

Tak okrem toho co uz bolo spomenute, najvacsie pozitiva co ja som na futbale postrehol boli: 1. Depetrisov gol, dufam ze uz stacilo tej nemohucnosti a David sa zase rozstriela, verim v aspon 10 golov na konci ligy. 2. Nasadenie Styvara - urcite to nebolo este z jeho strany optimalne ale takehoto hraca potrebujeme a ja dufam ze bude posilou a klucovym hracom. V predu vie urobit tazku robotu.

kestl
Príspevky: 172
Dátum registrácie: 03.08.2007 10:43:20
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa kestl » 18.03.2012 16:11:52

legolas380 napísal:lubos, mne sa vykon lobotku pacil :D
Lobotka bude musiet este vela ttrenovat, v súčasnosti tam este nam co robit. Poriadne ho nebolo ani vidiet.

kestl
Príspevky: 172
Dátum registrácie: 03.08.2007 10:43:20
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa kestl » 18.03.2012 16:16:41

no tak ten vcerajsi zapas zhodnotím strucne jednou vetou. Výsledok je lepsi a krajsi ako predvedena hra.

Trojan
Príspevky: 94
Dátum registrácie: 03.04.2011 16:48:12
Bydlisko: Trencin

Príspevok od užívateľa Trojan » 18.03.2012 16:37:46

nasi opat prekvapili, najvacsiu zasluhu na tom ma Hlohovsky,ma dobru formu.lobotka sa snazil,bojoval,lepsie ako prispaty horvath,aj ked zopar chyb predviedol. budem sa opakovat,ale holubek nemoze hrat obrancu,podpisal pod gol,sevela zahral na tu svoju biedu a vek docela dobre,godal je jediny obranca ktory u mna splna kriteria ligoveho obrancu.tragicky je pohlad na klescika a mazana,posobia neskutocne nefutbalovym dojmom, otazka je ci snaha a bojovnost stacia na ligu.depetris ukazal svoju jedinu prednost ktoru ma,a to cuch na goly.peltier sa jemne trapil,mozno mu pomoze gol,salinas okej,len tie sance by sa mal naucit premienat,baez bojoval jak drak a mal by popracovat na sebaovladani,lebo rychlo moze dostat dalsiu cervenu a bude chybat. mozme byt radi za 3 body

handel
Príspevky: 905
Dátum registrácie: 21.08.2011 18:53:54

Príspevok od užívateľa handel » 18.03.2012 21:48:24

kestl správne poznamenal, výsledok je lepší ako hra. Hlavne ten prechod z obrany smerom dopredu je na vyšklbanie vlasov. Obrancom famózne vychádzajú prihrávky v uhle blížiacom sa k našej bráne, ale keď sa majú otočiť a prihrať do ofenzívy, beznádejné. Ešteže naši stredopoliari obetavo nejaké lopty vybojujú, lebo 90% zakladania nášho útoku z obrany vyzerá takto: Kleščík na Ševelu, Ševela na Kleščíka, párkrát si to zopakujú, ku Kleščíkovi sa zrazu rúti súperov útočník, tak pravdaže to ide domov Volešákovi, ten z prvej vykopne na súperovu polovicu a presne uhádne priestor kde nikto z našich nie je (občas to rovno mrdne do autu).
Čo sa týka krajných obrancov: Holúbkovi (keďže obranca nie je - čo názorne ukázal pri lufte pred obdržaným gólom), hra smerom dopredu občas vychádzala, no Godál aj keď sa snažil potiahnuť dopredu, prvá prihrávka ktorú na súperovej polovici nepokazil, vyšla až v 88.minúte, keď šťastnou zhodou okolností práve prihral na gól Peltierovi :)
Pritom sa priam vtiera otázka: prečo tam nevyskúša konečne nové posily???

Užívateľov profilový obrázok
Etrox49
Príspevky: 307
Dátum registrácie: 06.08.2007 06:32:00
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa Etrox49 » 19.03.2012 07:45:28

Vsetci musime k zapasom pristupovat opatrnejsie a bez velkych reci ci ocakavani, potom to snad bude mat aj bodovy efekt tak ako v sobotu! Najlepsi na ihrisku jednoznacne Hlohovsky, tu sa da len uznanlivo kynut hlavou a zatlieskat jeho citaniu hry a bojovnosti. V inkasovanom gole opat namoceny Holub, to uz ani nema cenu sirsie rozoberat. Na druhej strane, Guliver konecne umne prestriedal, Styvar aj Mazan vyborne ozivili hru a v klucovej faze zarazili ozivajucich hosti. Depetris ukoncil bradaty golovy post, snad mu to tam zacne opat padat. Skoda poltucta dalsich zahodenych tutoviek, Salinas mal aj kopec smoly a minimalne 1 z jeho prekrasnych akcii mala skoncit golom. Vykon neriesim, 3 supercenne body su doma a to je zaklad!
Willkommen in der Wirklichkeit!

lafo
Príspevky: 277
Dátum registrácie: 09.11.2008 21:40:04

Príspevok od užívateľa lafo » 19.03.2012 20:51:12

uz to hadam v skube vyjde a zabodujeme.

Užívateľov profilový obrázok
Newstedko
Príspevky: 211
Dátum registrácie: 20.08.2007 12:08:15

Príspevok od užívateľa Newstedko » 20.03.2012 12:19:52

Chvála bohu za víťazstvo !
Oproti BB podľa mňa nastúpil o triedu slabší tím (údajne mali veľkú maródku). A to bolo aj vidieť ohrozili nás zopárkrát a to najmä po nebezpečných hlavičkách v 16 tke.
My sme spálili také neskutočné množstvo šancí, že to musí byť hlavný element zápasu, ktorý môže AS mrzieť. V CL to musíme bezpodmienečne využívať. Však kedy sa môžme najbližšie dostať do takej výhody ? no na Slovane istotne nie.
K zostave, fajn, až na tragického Holúbka, ktorý zavinil prvý inkasovaný gól. Lobotku som moc celý zápas neregistroval. Striedania tiež super, Štyvar bol vpredu nebezpečný a bojoval.
Invaders must die

Napísať odpoveď