21.kolo : Prešov-AS 1:0

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

Užívateľov profilový obrázok
Balrog
Príspevky: 928
Dátum registrácie: 07.08.2007 13:08:46
Bydlisko: jedine TRENČÍN:)

Príspevok od užívateľa Balrog » 10.03.2012 16:25:23

povedané slovami futbalového odborníka Laca Borbélyho:

v obrane sme boli "stoporení" a v útoku "sterilní"!

neviem pochopiť dokedy bude schopný majiteľ klubu alebo hocikto zodpovedný pozerať sa na ten drg čo predvádzame! pánové chce se mi blejt!
Fandiť AS! That´s the spirit we need!

Užívateľov profilový obrázok
Newstedko
Príspevky: 211
Dátum registrácie: 20.08.2007 12:08:15

Príspevok od užívateľa Newstedko » 10.03.2012 16:28:06

Nielen že mi vyšiel tip ale už si vážne myslím že to bude tuhý boj o záchranu. Veľké sklamanie
,[/url]
Invaders must die

Trojan
Príspevky: 94
Dátum registrácie: 03.04.2011 16:48:12
Bydlisko: Trencin

Príspevok od užívateľa Trojan » 10.03.2012 16:29:02

a co sa Gulu tyka,ja by som mu nenadaval,je to len figurka v rukach inych.myslim si ze nema velke kompetencie,akurat tak viest trening.A to vedenie nase,La Ling je biznisman,neprisiel sem chodit do Trencina charitu,prisiel zbohatnut na trencianskom futbale, takze necakajte ze bude azhadzovat zo svojich penazi na hracov do trencina aby trencin bol majster,to tu nebude nikdy.ma pekny system,hlada hracov ktory sa nepresadili v europe, posle ich sem ,oni sa tu rozohraju a potom ich s peknym ziskom preda,nejde mu absolutne o nejaky Trencin..ale presadit sa na Slovensku nie je az tak tazke,a odtialto vedie slusna cesta do europy,vid kubik,adi a toto si velmi dobre La ling uvedomuje

wawo
Príspevky: 56
Dátum registrácie: 26.08.2009 15:55:58
Bydlisko: piešťany

Príspevok od užívateľa wawo » 10.03.2012 16:29:03

súhlasím s Trojanom.
Pán Gula sa tvári neotrasitelne a stále viac mi pripomína Weissa, je neomylný!!!!!!!!!!!
Jeho striedania na koncoch zápasov, na jeseň tvrdohlavé zaraďovanie Maleca, ktorý momentálne nemá ani na piatu ligu a ktovie či niekedy bude mať, zaraďovanie Depetrisa, ktorý ma naozaj iba na druhú ligu a ďaľšie chyby, na ktoré ako hlavný tréner nemá nárok.
Myslím, že by nemal váhať a ísť od mužstva preč, čo bolo v jeho silách odovzdal, na viac zatiaľ nemá!!!!!

legolas380
Príspevky: 515
Dátum registrácie: 30.08.2010 20:08:24

Príspevok od užívateľa legolas380 » 10.03.2012 16:39:25

asi vypadneme...

Užívateľov profilový obrázok
marťas
Príspevky: 18
Dátum registrácie: 11.08.2011 13:04:04
Bydlisko: Juh

Príspevok od užívateľa marťas » 10.03.2012 16:41:08

Na tom, že La Ling chce zarobiť peniaze na predaji mladých talentov, nieje nič zlé. Akurát by nemal prostredníctvom svojich ,,hovorcov" Rybníčka a Guľu, oblbovať fanúškov rečami o žiarivej budúcnosti trenčianskeho futbalu. Kto chce v Trenčíne vidieť futbal, ktorom o niečo (aj keď len o veľmi málo) ide, mal by chodiť na TTS-ku.
Pravý Trenčan si svoje mesto váži, neznečisťuje ho.

Trojan
Príspevky: 94
Dátum registrácie: 03.04.2011 16:48:12
Bydlisko: Trencin

Príspevok od užívateľa Trojan » 10.03.2012 16:42:26

Ked som tu pisal este minulu sezonu,ze toto muzstvo nema na ligu tak ma kazdy vysmial,ci som blazon.No a teraz dufam ze sa kazdy presvedcil,ze to muzstvo ozaj nema na ligu,jedine stastie je ze su v lige tak slabe muzstva ako dunajska,ktora zapasi sama so sebou uz par rokov,a presov ktori je tiez biedny.lenze to ze sme suverenne vyhrali druhu ligu nic neznamena,ved ta druha liga to je tak slaba sutaz,to by sa mala stat poloamaterska liga,tam staci mat trosku konsolidovane muzstvo a uz hra o spicu.taka myjava,postupila z 3ligy a uz je suverenne prva.z nasej obrany je jediny schopny obranca godal,inak by sa mala cela vymenit,obrana je velmi dolezita ak chcete hrat o vyssie priecky.jedine stastie ze prisiel peltier,lebo bez neho by sme mali tak o 7 bodov menej

Užívateľov profilový obrázok
matt-666
Príspevky: 961
Dátum registrácie: 07.08.2010 17:28:11
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa matt-666 » 10.03.2012 16:48:26

vypadnut nevypadneme, ale tymto sposobom stred tabulky nedosiahneme nikdy, nerozumim zostave, holubek, horvath? striedania ok konecne prisli vcas .. aj ked sme mozno mali trochu navrch, cela hra bola maximalne rozharana, kompletny choas, na teren sa nevyhovorime .. dufam ze zase polku jari bude trvat kym sa nakopneme

legolas380
Príspevky: 515
Dátum registrácie: 30.08.2010 20:08:24

Príspevok od užívateľa legolas380 » 10.03.2012 16:54:07

nechapem co nedal diaza. na co sa kupoval? keby ho da do zalohy miesto horvatha myslim si ze horsie to nemoze byt. co vravite na radovanovica?

Užívateľov profilový obrázok
rudeboy
Príspevky: 126
Dátum registrácie: 09.05.2008 09:23:41

Príspevok od užívateľa rudeboy » 10.03.2012 18:12:51

preco ja ten futbal sledujem a vzdy sa pri nom tak vytocim?! dnes sme v presove nadviazali na zlu hru z domaceho zapasu proti BB s tym rozdielom, ze sme nemali stastie a nepadlo nam to do superovej brany. David aj Lester mali k tomu blizko, ale nic sa neda robit. Horsie je ze cely herny prejav stoji uplne na prd. Neviem preco sme zmenili taktiku z rychlych prihravok po zemi na nakopavane lopty. To Gulovi nacisto preplo, ved sa na to neda pozerat a navyse to neprinasa ziadne ovocie. ani strely, drzanie lopty nic!!! Nasadenost hracov bola tiez uplne na bode mrazu... to tam ani nemuseli chodit!!! Klescik a Horvath okamzite odchod do p...i...č...e [smilie=angry.gif] Pochvalu si zaslusi len Lester a Boris Godal. Od najblizsieho zapasu neocakavam radsej nic, kedze viem ako to proti Vyhoňu nevieme... Vypadnut podla mna nevypadneme, ale sezona bude horsia ako sme mnohi ocakavali. [smilie=sick.gif]

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2666
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Príspevok od užívateľa Luboš » 10.03.2012 18:29:23

Adrián Guľa (tréner Trenčína): "Videli sme rušné stretnutie. Nepremenili sme svoje šance a domáci udreli. V druhom polčase sme diktovali tempo hry, ale chýbala nám rozvaha a finálna prihrávka."

ja som zápas na husté ani nepozeral, držal som sa toho, že keď nepozerám, tak minimálne remizujeme, ale už to padlo.....som z toho výsledku smutný a začínam mať nepríjemný pocit, že to s AS dopadne oveľa horšie, ako som očakával.....nechápem....dúfam, že sa niečo zmení.... [smilie=axe.gif]
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

aesaci
Príspevky: 73
Dátum registrácie: 05.08.2007 18:56:52

Príspevok od užívateľa aesaci » 10.03.2012 18:50:43

Zápas som nevidel, ale podľa slov trénera sme asi "zase" boli lepším mužstvom. Ak pod územnou prevahou rozumieme prihrávky medzi obrannou líniou a brankárom, tak v tom sme veľmi dobrí, bohužiaľ žiadny prechod do útoku, len nakopávané lopty do krajov, na ktoré sa priemerný súper dokáže bez problémov pripraviť. Pre mňa ako večného optimistu, čo sa týka Trenčína, veľké sklamanie, aj keď všetci naokolo pochybovali, ja som veril, ale bohužiaľ asi budem musieť dať za pravdu okoliu. Súhlas stým, že na čo sme priviedli nových hráčov, keď nedostanú príležitosť, hlavne že sme ich vyfúkli napr. Panatinakoisu. Zase len bohabojné vyhlásenia do tlače a skutek utek, niečo mi to začína pripomínať.

sergio
Príspevky: 132
Dátum registrácie: 14.01.2008 18:30:31

Príspevok od užívateľa sergio » 10.03.2012 18:52:05

Sergij Kovalec (tréner Prešova): "Dnes sme hrali proti dobrému tímu. Nevyhrali sme už deväť zápasov, a preto si víťazstvo veľmi ceníme. Naši chlapci hrali so srdcom. V druhom polčase bol Trenčín lepším mužstvom, no naši chceli vyhrať a napokon zápas zvládli."

Prečo sa nepozrieme do zrkadla a nepovieme si do oci, ze nasi hraci maju plne usta kecov na cele s realizacnym timom, ale vyhrat nehcu, nemaju srdce pre vyhru.

jopopo
Príspevky: 31
Dátum registrácie: 29.07.2011 12:57:50

Príspevok od užívateľa jopopo » 10.03.2012 19:00:49

Nerad ale nadviažem na Alda že sú velká partia , ale aj iný sme dobrý kolektýv a stále do okola , pravda je iná nehrajú ako jeden. Gula nech si spravý poriadok v mužstve a začnu hrať a mať veľké srdce za AS

Musu
Príspevky: 1683
Dátum registrácie: 03.08.2007 15:19:05

Príspevok od užívateľa Musu » 10.03.2012 20:55:53

Dnes prehral zapas stred obrany a neschopnost dat gol...

Napísať odpoveď