21.kolo : Prešov-AS 1:0

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

Užívateľov profilový obrázok
Balrog
Príspevky: 928
Dátum registrácie: 07.08.2007 13:08:46
Bydlisko: jedine TRENČÍN:)

Príspevok od užívateľa Balrog » 13.03.2012 10:06:50

ďalší článok z kategórie ako sa naši hráči (či už žiaci, dorast, alebo Ačkari) "nikde v zahraničí nestratia"!
je to síce velice pekné ale čo z toho, keď v tejto našej "chacha lige" sa nevieme ani za pána nájsť!
Fandiť AS! That´s the spirit we need!

Hamer
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Kto to tu rozbija kolektiv?

Príspevok od užívateľa Hamer » 13.03.2012 22:39:02

Mna tiez velmi mrzia tieto posledne vysledky a som sklamany - aj ked musim povedat, ze sme mali i trochu smoly.

Vratim sa ale trochu dozadu, kde padla kritika na latinskoamerickych hracov (ako to napr.napisal Jopopo).
Ked na jesen zacal dostavat Salinas sancu v zostave a dostal sa tam aj Peltier tak az vtedy to zacalo klapat.
A tito hraci napriek nasmu 9.miestu sa dostali aj do najlepsej zostavy jesene (aj s Volesakom).
Videli sme velakrat ako to vtedy dobre fungovalo Salinasovi s dalsimi spoluhracmi.

Ak teraz niekto videl, ze niekde umyselne nenahral lepsie postavenemu spoluhracovi - tak nech si pozrie zaznam a povie presne v ktorych minutach to bolo.
Lebo inak je to len osocovanie bez dokazu.
Od hraca takychto kvalit sa ocakava, ze sa dokaze prekluckovat cez obranu a tak nie je nic zle, ked sa o to aj castejsie pokusi.

Ze sa Aldo vyjadril ze novych hracov z ich regionu si zobrali pod ochranne kridla je podla mna uplne o.k.
Ved aklimatizovanie sa na ine podmienky je narocne.
Napr. v hokeji v NHL i v KHL takto nezistne pomahaju svojim krajanom-novacikom mnohi ceski a slovenski hokejisti navzajom.
A nikdy to nevadi celemu kolektivu, naopak su radi, ze ich spoluhrac lahsie zvladne aklimatizaciu.
Skoda, ze Jopopo nenapisal aj dalsie Aldove slova "Nie je to však iba o nich. Celý tím je jedna skvelá partia".
A to ze tu niektori "fanusikovia" rozdeluju hracov podla farby pleti - nastastie to nie je nazor vacsiny - ktovie ci si niekedy vsimli ako im tlieska cela tribuna.

Hamer
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 13.03.2012 22:55:36

Trojan napisal : ...a co sa Gulu tyka,ja by som mu nenadaval,je to len figurka v rukach inych.myslim si ze nema velke kompetencie,akurat tak viest trening.A to vedenie nase,La Ling je biznisman,neprisiel sem chodit do Trencina charitu,prisiel zbohatnut na trencianskom futbale, takze necakajte ze bude azhadzovat zo svojich penazi na hracov do trencina aby trencin bol majster,to tu nebude nikdy.ma pekny system,hlada hracov ktory sa nepresadili v europe, posle ich sem ,oni sa tu rozohraju a potom ich s peknym ziskom preda,nejde mu absolutne o nejaky Trencin..ale presadit sa na Slovensku nie je az tak tazke,a odtialto vedie slusna cesta do europy,vid kubik,adi a toto si velmi dobre La ling uvedomuje

Ja by som bol len zvedavy, preco by nemal mat majitel zaujem na tom aby Trencin skoncil co najlepsie. Ved od toho sa potom odvijaja vacsi zaujem sponzorov, lepsie sa predaju hraci a pod. Teraz momentalne vidime naopak ze Peltier, Baez a Salinas este zostali v Trencine. Dufam, ze teraz sa to uz rozbehne k lepsiemu.

Trojan
Príspevky: 94
Dátum registrácie: 03.04.2011 16:48:12
Bydlisko: Trencin

Príspevok od užívateľa Trojan » 14.03.2012 13:39:48

s tymi sponzormi a predajom hracov mas pravdu,suvisi to s umiestnenim muzstva,ale bolo to myslene ze mu v globale nezalezi na Trencianskom futbale ale na vyske jeho ziskoch.Je mi jasne ze dnesny ,,moderny´´ futbal je prave o tom,nikto nebude robit zo seba charitu,kazdy chce zarobit,ale chyba mi tu urcite prepojenie a patriotizmus zo strany majitela.To ze nepredal hracov je myslim jasne,neprisla ta spravna ponuka,som si isty keby pride vyhodna ponuka tak si chlapci okamzite balia kufre.Na druhej strane mozme byt radi ze tu niekto do futbalu dava peniaze,len poukazujem na urcite nedostatky a moze sa to casom vypomstit

jopopo
Príspevky: 31
Dátum registrácie: 29.07.2011 12:57:50

Príspevok od užívateľa jopopo » 14.03.2012 14:38:06

Hamer ja netvrdim že Salinas Peltier Aldo Depetris sú slabý ale že hrajú na seba a to že chalani niesú partia to platí len a len na ihrisko.A k tomu lepšie postavenému to hadam netreba ani písať ved to musíš vidieť.Ja chalan prajem bolo radosť ich vidieť hrať doma proti BA TT ZA dreli a hrali ako jedno mužstvo a to sa zas vytratilo.

D.R.House
Príspevky: 468
Dátum registrácie: 24.01.2008 08:46:23

Príspevok od užívateľa D.R.House » 15.03.2012 07:12:46

Tak uvidime co ukazu nasledovne zapasy. V kazdom pripade rozmyslal by som nad stylom ktory hrame. Hrame pekny futbal no zrejem ze prilis prekombinovany na nasu ligu. Mozno ze teraz vyhrame 3 zapasy po sebe a tato nasa debata bude bezpredmetna.
pravda sa zle počúva

legolas380
Príspevky: 515
Dátum registrácie: 30.08.2010 20:08:24

Príspevok od užívateľa legolas380 » 15.03.2012 09:53:13

prekombinovany futbal? praveze nekombinujeme vobec, iba v obrane...ak si si nevsimol posledne zapasy skor nakopavame centre a tak...

Napísať odpoveď