20.kolo : AS-Banská Bystrica 2:2

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

sergio
Príspevky: 132
Dátum registrácie: 14.01.2008 18:30:31

Príspevok od užívateľa sergio » 04.03.2012 18:29:53

Obrovska nuda. Keby s takymto darcekom prisiel santa claus, tak ho kopnu do zadku kade lahsie aj chudobne deti z Malawi. Na strane Trencina chcel hrat iba Lester a ostatni hraci aj realizacny tim si kusali nechty, sak co keby dostaneme treti gol. Banska Bystrica predviedla organizovany futbal a s bodom si myslim, ze musia byt velmi spokojny.

topvar 12
Príspevky: 68
Dátum registrácie: 04.11.2011 13:59:05
Bydlisko: TO

Príspevok od užívateľa topvar 12 » 04.03.2012 19:21:55

Som sklamaný výkonom v dnešnom zápase, Śevelovi by už radšej mali nájsť miesto v štruktúrach klubu, myslím že už nestíha a z Kleščom pôsobia komicky a hrajú stále dozadu , z Godálom si Kleščík na jeseň lepšie rozumel alebo treba dat už priestor Papimu. Samovi zrejme neprospel stredajší zápas za 21. dnes náš najslabší hráč, Sali sa trochu chytil až v druhom polčase ale stred zálohy dnes nulový. Treba viac využívat Lestera na krídle a Depetris mal dostávať viacej lôpt do šestnástky. Chýbala väčšia túžba po víťazstve, v Prešove to bude kua tažké.

Musu
Príspevky: 1683
Dátum registrácie: 03.08.2007 15:19:05

Príspevok od užívateľa Musu » 04.03.2012 19:35:02


jopopo
Príspevky: 31
Dátum registrácie: 29.07.2011 12:57:50

Som sklamaný výkonom v dnešnom zápase, Śevelovi by už radšej

Príspevok od užívateľa jopopo » 04.03.2012 19:54:24

Ja som sklamaný nie výkonmi ale kolektívom ktorý tam nie je, chalani sa nepozerajú na farbu dresu ale komu nahravajú dnes nám ukázal súper čo je to kolektívny výkon hrali ako jeden. Mi tu máme hviezdy ktré nič neznamenajú cudák Salinas prikriliho alebo podobné vyhovorky ale že on bol najslabší hráč dnes tak to budem mať asi pravdu, a to Štefanika bi som na druhý polčas ani neposlal ten druhý ale patril k tým najlepšim. Gula nech im pomení čisla alebo namaluje všetkých na červeno hlavu hore ide dalej

Užívateľov profilový obrázok
imko6
Príspevky: 170
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:43:48
Bydlisko: Trenčin
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa imko6 » 04.03.2012 19:55:18

trestuhodne (!!!) nepremienanie sanci, hrozne!

Sali nejak zdrhol z travnika po zapase... zjavne ani on sam nebol so sebou spoko....

škoda toho dalsia remiza :(

Užívateľov profilový obrázok
matt-666
Príspevky: 961
Dátum registrácie: 07.08.2010 17:28:11
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa matt-666 » 04.03.2012 20:35:24

dnes bolo jasne vidiet aky dolezity je pre nas tim Aldo .. boli sme nervozni roztraseni, bali sme sa utocit, BB v podstate z nicoho dala lacne goly, nebyt Lestera tak neviem .. Sevela podrzal, ale uz to nie je ono .. Stefanik dnes strateny .. preco nestriedal Radovanovic? .. musime byt viac sebavedomi a nie takto vahat cely zapas .. suhlas s legolasom, tie dochodcovkse reci sa nedaju pocuvat, kazdy z nich je odbornikom na vsetko, on by prihral tak, on by to chytil tak, on by to prestriedal tak .. chlapci dreli aj ked im neslo a zato treba pochvalu, aj ked to nebol obdivuhodny vykon

Užívateľov profilový obrázok
Axel Wers
Príspevky: 620
Dátum registrácie: 22.09.2007 21:04:05
Bydlisko: Trenčín - Juch
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Axel Wers » 04.03.2012 20:46:41

Je zaujímavé ako pred zápasmi hovoria ako idú bojovať, akí sú nažhavení, ako im stúpa forma, ako sa poučili z minulých chýb, ale každý zápas skončí tak, že sa zachraňuje šťastná remíza. Už ma neprekvapí ani to keď nabudúce nás vytrieska aj FC JRD Budkovce.

Užívateľov profilový obrázok
janoas
Príspevky: 809
Dátum registrácie: 03.08.2007 12:14:14

Príspevok od užívateľa janoas » 04.03.2012 23:32:40

Tak dnešný zápas bol ešte horši ako som čakal, najmä medzihra nám chýbala, na tie nakopávané lopty sa nedá pozerať. Taktiež nechápem čo robi stale Ševela v základe a ešte ako kapitan, ma už svoje roky, a rychlostne je na tom fakt biedne, technicky je to taktiež stále horšie. Ďalšim hračom je Holubek, nechápem prečo atále hráva lavého beka, dnes som tam čakal Radovanoviča. Holúbek celý život hraval v zálohe a vždy patril medzi tých najlepšich, navyše na tom lavom bekovi nepodava o moc lepšie, ak vobec lepšie, vykony ako napriklad Valla, tak isto kvalitny bek ktory skončil niekde v Piešťanoch, aspon, že sa tam stretne v obrane so Stanom Kvasnicom, 20-ročnym stoperom, ktory reprezentoval Slovensko takmer vo všetkych mladežnickych repre., no u mužov u nas šancu nikdy nedostal. Dalšou vecou je naš utok. Depetris ako by sa bal dať gol, pripomina mi to Doubeka, ktory si taktiež vedel šancu vypracovať, respektive dobre sa postaviť no skorovať nevedel. Šancu by mal dostať mlady Bezak, jeden z najlepšich mladežnickych utočnikov za posledne roky u nas. Snad neskonči ako dalši nadejni naši zakončovatelia, ktori v doraste davali gol za golom (Mišak či Šebek napriklad). Ešte k Malecovi, Gula niekolkokrat tvrdil, že je to kvalitny hrač, ktory sa nehodi však do našej koncepcie, kedže hrame (alebo si to myslime) technicky. Ked sa aj technicky hralo, Malec bol poslany na zaver zapasu do útoku, kde stal ako poleno, márne čakal na hlavičku a nič neprišlo. Teraz ked sa lopty nakopavaju Malec nikde, aj ked som počul že je udajne zraneny. Snad sa da skoro dokopy, ak je to pravda. S takouto hrou bude potrebny. Niektore Gulove rozhodnutia, a aj tvorenie zostavy mi nepripadaju adekvatne, ale je to len môj nazor. Snad to v Prešove bude lepšie, držim palce.

handel
Príspevky: 905
Dátum registrácie: 21.08.2011 18:53:54

Príspevok od užívateľa handel » 04.03.2012 23:49:23

matt píše, že dnes bolo vidno aký dôležitý je pre nás Aldo, doplním že aj Lester - keď odišiel, bola to takmer nemohúcnosť. Tak isto chýbal veľmi Čögley, Godálova hra dopredu bola hrozná. David sa stále nevymanil z toho kŕča z jesene, som ale presvedčený že je to len o psychike - dosvedčujú to prípravné zápasy - stačí to prelomiť jedným-dvoma gólmi a pôjde to, je to kvalitný strelec. Janoas: Malec??? to si napísal vážne? Ja dúfam, že teraz po príchode ďalšej konkurencie sa už na ihrisko nedostane.

Užívateľov profilový obrázok
janoas
Príspevky: 809
Dátum registrácie: 03.08.2007 12:14:14

Príspevok od užívateľa janoas » 04.03.2012 23:50:40

handel napísal:matt píše, že dnes bolo vidno aký dôležitý je pre nás Aldo, doplním že aj Lester - keď odišiel, bola to takmer nemohúcnosť. Tak isto chýbal veľmi Čögley, Godálova hra dopredu bola hrozná. David sa stále nevymanil z toho kŕča z jesene, som ale presvedčený že je to len o psychike - dosvedčujú to prípravné zápasy - stačí to prelomiť jedným-dvoma gólmi a pôjde to, je to kvalitný strelec. Janoas: Malec??? to si napísal vážne? Ja dúfam, že teraz po príchode ďalšej konkurencie sa už na ihrisko nedostane.
Tak ked nakopavame lopty jedine Malec, on je hlavičkar dobry, len je troška nekoordinovany a neobratny no...troška :)

Zabi92
Príspevky: 39
Dátum registrácie: 22.03.2008 21:04:37

Príspevok od užívateľa Zabi92 » 05.03.2012 01:03:22

janoas napísal:Tak dnešný zápas bol ešte horši ako som čakal, najmä medzihra nám chýbala, na tie nakopávané lopty sa nedá pozerať. Taktiež nechápem čo robi stale Ševela v základe a ešte ako kapitan, ma už svoje roky, a rychlostne je na tom fakt biedne, technicky je to taktiež stále horšie. Ďalšim hračom je Holubek, nechápem prečo atále hráva lavého beka, dnes som tam čakal Radovanoviča. Holúbek celý život hraval v zálohe a vždy patril medzi tých najlepšich, navyše na tom lavom bekovi nepodava o moc lepšie, ak vobec lepšie, vykony ako napriklad Valla, tak isto kvalitny bek ktory skončil niekde v Piešťanoch, aspon, že sa tam stretne v obrane so Stanom Kvasnicom, 20-ročnym stoperom, ktory reprezentoval Slovensko takmer vo všetkych mladežnickych repre., no u mužov u nas šancu nikdy nedostal. Dalšou vecou je naš utok. Depetris ako by sa bal dať gol, pripomina mi to Doubeka, ktory si taktiež vedel šancu vypracovať, respektive dobre sa postaviť no skorovať nevedel. Šancu by mal dostať mlady Bezak, jeden z najlepšich mladežnickych utočnikov za posledne roky u nas. Snad neskonči ako dalši nadejni naši zakončovatelia, ktori v doraste davali gol za golom (Mišak či Šebek napriklad). Ešte k Malecovi, Gula niekolkokrat tvrdil, že je to kvalitny hrač, ktory sa nehodi však do našej koncepcie, kedže hrame (alebo si to myslime) technicky. Ked sa aj technicky hralo, Malec bol poslany na zaver zapasu do útoku, kde stal ako poleno, márne čakal na hlavičku a nič neprišlo. Teraz ked sa lopty nakopavaju Malec nikde, aj ked som počul že je udajne zraneny. Snad sa da skoro dokopy, ak je to pravda. S takouto hrou bude potrebny. Niektore Gulove rozhodnutia, a aj tvorenie zostavy mi nepripadaju adekvatne, ale je to len môj nazor. Snad to v Prešove bude lepšie, držim palce.
Tak so Sevelom sa zhodneme ze proste uz nestiha a ze by tam mohol napriklad dostat sancu Papi. Ale napriklad nepis tu ze Stano Kvasnica bol vo vsetkych repre vyberoch ked bol len v U18 plus este predtym v nejakych regionalnych ziackych vyberoch a navyse tento mlady stoper alebo krajny obranca neposobi uz v Piestanoch. Dalej kedze sme pri Malecovom hlavickovani tak z toho co si pamatam ak vzdy ked nastupil proti Gyomberovi tak nevyhral ani jednen hlavickovy suboj. Ale zase na druhej strane si myslim ze Malec ma cuch na goly a ze by v zavere zapasu vedel pomoct. Na zaver len tolko ze medzi dorastom a muzskym futbalom je obrovsky rozdiel preto aj ked je Bezak talentovany a pred nim tu boli ini (napr. Misak, Sebek) tak netreba od neho cakat zazraky este chvilku potrva kym sa trosku otuka medzi muzmi.

Užívateľov profilový obrázok
Etrox49
Príspevky: 307
Dátum registrácie: 06.08.2007 06:32:00
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa Etrox49 » 05.03.2012 08:31:51

2x prehravat a nakonec neprehrat? Budiz, no po takomto vykone a s takymto superom to vobec nie je dovod na spokojnost, ani omylom! Jediny sposob ako tuto stratu odcinit je priniest po 3 body z PO aj KE, potom nad vcerajskom velkoryso mavneme rukou. Opatrny start vobec nezazlievam, chalani po stvrtroku naskocili do sutazneho zapasu, mozno premotivovani alebo prilis koncentrovani, takze to je uplne normalne. Vecna skoda, ze po akom-takom osmeleni sme z nasich sanci nic nevytazili. Jak uz bolo napisane, toto neni II. liga, kde mozeme v kratkom slede zarezat 2 tutovky + 4 rohy a zivot pojde kludne dalej, stale si to nevieme osvojit a nasim pretrvavajucim problemom je efektivita. Prvy gol v nasej kasni ide na Milosa, o tom ziadna debata, urcite by som ho vsak nezadupal pod zem ako niektori, po jednom zapase je to uplne zbytocne. Vcera holt nemal kde inde odcinit svoje zavahanie, co len potvrdzuje fakt, s akym superom sme mali docinenia, co sa 2x uprdol nasim smerom a usulal 2 goly. Podstatne vacsi problem sa pohybuje po kraji nasej defenzivy, ale o tom, ze Holubek nie je a nikdy nebol obrancom nema zmysel filozofovat, trener vie zrejme viac ako vsetci naokolo a tvrdohlavo stavia mladeho, perspektivneho chlapca tam, kde sa bude trapit 90 minut. Pokial bol Radovanovic, po vsetkych tych vleklych trabloch kupovany na lavicku tak neviem, co k tomu povedat... Z mojho pohladu, za defenzivu si zasluzi uznanie jedine Klescik, zbytok formacie rozharany a pri vsetkej ucte ku kapitanovi, vcera do bodky platilo aky pan taky kram. Pokial ide o stred, suhlasim, ze Aldo chybal, Bela sa vsak urcite nestratil a zaskoku sa zhostil so ctou. Najvacsie sklamanie vcerajska – Samo Stefanik, jednym slovom neviditelny, vdaka nemu sme vcera de facto odohrali cely zapas v desiatich. Druhym do partie Salinas. Ze bol prikrity, odstaveny, eliminovany? Tak ako kazdy klucovy hrac. Toto nemoze byt argument pre jeho vcerajsi vykon s minimom bojovnosti a zaplavou nepresnosti, tesit nas moze akurat to, ze behal. Obaja chalani sa musia okazmite spamatat lebo na nich v podstate stoji nas styl hry. Hloho vcera predviedol bojovny vykon, dobra robota hlavne v prvej polke, pekny centrik pri prvom vyrovnani, ku koncu uz zrejme dochadzal dych, v globale vsak OK. Peltas opat nas najlepsi na ihrisku, 2 golikmi nam zratoval aspon bod, eventuelne dlhodobejsie zranenie sa pre nas rovna katastrofe tak dufam, ze do soboty je fit! Depedro, Depedro... Chce, beha, bojuje, no nedava goly, vcera mohol a mal dat dva! V priprave nadhera, vcera opat krc pri zakonceni. Je to len a len v hlave a pokial si tam sam neuprace, caka ho (a aj nas) tazka jar. O tyzden to musit byt uplne iny Trencin!
Willkommen in der Wirklichkeit!

soki
Príspevky: 194
Dátum registrácie: 11.08.2010 19:56:42

Príspevok od užívateľa soki » 05.03.2012 09:11:25

vcera to isto nebol zapas ktory by potesil divakov. stale mi v nasej taktickej hre chyba to aby sa v 50 minute striedalo ked nieco nejde. Vidim ze stefanik je dnes mimo tak tak trosku preskupim rady a skusam nieco ine. Dost sa mi nepacilo ze vsetci fanusikovia su proti tomu aby hraval milos s loptou. viem ze vsetci ste radsej ked busime do supera ale niekedy aj taketo ukludnenie je lepsie ako keby to malo skoncit stratou lopty po pressingu supera. osobne ma viac vytocili rady na listky ako za komunistov na pomarance ako predvedena hra. prve jarne kolo bolo kostrbate ale nelutujem ze som na ten zapas isiel.

este hlaska z nekritej tribuny "dva fauly so zltou katrou na hlohovskeho a stale ho nezranili, toto asi nevyhrame"

jopopo
Príspevky: 31
Dátum registrácie: 29.07.2011 12:57:50

Plne sa zhodujem

Príspevok od užívateľa jopopo » 05.03.2012 09:15:14

Najvacsie sklamanie vcerajska – Samo Stefanik, jednym slovom neviditelny, vdaka nemu sme vcera de facto odohrali cely zapas v desiatich. Druhym do partie Salinas. Ze bol prikrity, odstaveny, eliminovany? Tak ako kazdy klucovy hrac. Toto nemoze byt argument pre jeho vcerajsi vykon s minimom bojovnosti a zaplavou nepresnosti, tesit nas moze akurat to, ze behal. Obaja chalani sa musia okazmite spamatat lebo na nich v podstate stoji nas styl hry.

space
Príspevky: 291
Dátum registrácie: 17.08.2009 07:23:02
Bydlisko: TN

Príspevok od užívateľa space » 05.03.2012 09:35:09

Trochu medicíny na ubolenú nedeľnú dušu ( a možno i inšpirácia pre mnohých v mančafte ................. ) Toto bol TRENČÍN [smilie=bow.gif]
http://www.youtube.com/watch?v=WbidPC7E ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=mnB5pO5e ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=Pg6H5LhZ ... re=related
Keď som bol malý,bol som namyslený-teraz už nemám žiadnu chybu ♣.

Napísať odpoveď