Návrhy vlajok

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

disorder
Príspevky: 55
Dátum registrácie: 06.08.2007 10:41:59

Príspevok od užívateľa disorder » 23.10.2007 17:47:10

Jasne, mam podobne nazory ako tu pritomni. Je to GÝČ..Robime na novej verzii pre ultrasovku, tak este chvilu musime pockat a myslim, ze vysledok bude stat zato. Uz len chvilku pockat :wink:

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 23.10.2007 18:03:20

ja sa priklanam za LL od klubu a Ultras vo vlastnej rezii...

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2681
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Príspevok od užívateľa Luboš » 23.10.2007 18:43:35

Hrozné, ako sladký americký "halyvúúdsky" film. A mne je z takýchto filmov väčšinou na grcko...Proste nemám slov.
Súhlasím s návrhom na jednoduchý nápis s prípadným znakom klubu.
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

Užívateľov profilový obrázok
Danny
Príspevky: 249
Dátum registrácie: 06.08.2007 07:53:52
Bydlisko: Trenčín, Juh

Príspevok od užívateľa Danny » 24.10.2007 07:44:21

Páni, všetci máte v podstate pravdu. Ale môžeme byť radi že klub má tiež záujem podieľať sa na aktyvitách fanúšikov. Je samozrejmé, že návrhy kt. si dal spraviť klub obsahujú vyditeľný znak a nápis AS Trenčín. Už len to že si dali spracovať návrh cudzej firme ich stálo nemalé peniaze. No a keď klub nehá spraviť jednu zo svojich vlajok, tak čo?? Nebudeme ju brávať na zápasy, neháme ju zapadať prachom v sklade. Tie posledné sú fakt ako reklamné plagáty, ale s č. 1 2 3 by sa dalo určite pracovať.

Týmto chcem poďakovať klubu za jeho návrhy, aj keď sa moc nepodarili.
Naposledy upravil/-a Danny v 24.10.2007 08:49:30, upravené celkom 1 krát.

Užívateľov profilový obrázok
Forrest
Administrátor
Príspevky: 978
Dátum registrácie: 04.08.2007 18:09:41
Bydlisko: Trencin - Juh, Bratislava

Príspevok od užívateľa Forrest » 24.10.2007 08:25:33

Danny napísal:Páni, všetci máte v podstate pravdu. Ale môžeme byť radi že klub má tiež záujem podieľať sa na aktyvitách fanúšikov. Je samozrejmé, že návrhy kt. si dal spraviť klub obsahujú vyditeľný znak a nápis AS Trenčín. Už len to že si dali spracovať návrh cudzej firme ich stálo nemalé peniaze. No a keď klub nehá spraviť jednu zo svojich vlajok, tak čo?? Nebudeme ju brávať na zápasy, neháme ju zapadať prachom v sklade. Tie posledné sú fakt ako reklamné plagáty, ale s č. 1 2 3 by sa dalo určite pracovať.
Niektoré strohé vyjadrenia niektorých z vás stoja za uváženie.

Týmto chcem poďakovať klubu za jeho návrhy, aj keď sa moc nepodarili.
Tie navrhy nerobil nikto z klubu, ale firma, ktora bude vlajku vyrabat.... Nielenze doslova okopirovali moj motiv a disorderov navrh, ale spravili to navyse neskutocne gycovym sposobom a doslova zmrvili aj choral po bokoch vlajky.. Ja si myslim, ze tu fakt nie je za co dakovat...

Užívateľov profilový obrázok
Danny
Príspevky: 249
Dátum registrácie: 06.08.2007 07:53:52
Bydlisko: Trenčín, Juh

Príspevok od užívateľa Danny » 24.10.2007 08:47:39

No dobre, ale na začiatku je napísané " pridané vlajky od klubu" čiže to vyznie tak, že ich dal robiť klub.
áno je to gíčové, a chorál zmrvili ja to beriem. Myslel som ž to dal robiť klub, fajn tak beriem späť, nie je za čo ďakovať.
Možno keď na tom niekto z vás zapracuje tak sa z niektorým z nich bude dať dalej pracovať.

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 24.10.2007 08:53:01

danny chcel povedať - vďaka za snahu... a v tom má pravdu... viete, že ich prístup je nadštandardný... a treba skôr otvorene komunikovať... dá sa povedať nie, ďakujeme, ale je to výstrel mimo, ale ďakujeme... možno menšie nepochopenie... išlo o návrh a nie príkaz vyberte si jeden z nich...

Užívateľov profilový obrázok
Forrest
Administrátor
Príspevky: 978
Dátum registrácie: 04.08.2007 18:09:41
Bydlisko: Trencin - Juh, Bratislava

Príspevok od užívateľa Forrest » 24.10.2007 14:43:01

oukej - tak za snahu sa da podakovat ;)

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 24.10.2007 20:23:03

Forrest napísal:oukej - tak za snahu sa da podakovat ;)


:P

aston14
Príspevky: 72
Dátum registrácie: 03.08.2007 11:20:14

Príspevok od užívateľa aston14 » 04.11.2007 18:53:38

caute. toto co pisem je trochu od veci a preto sa dopredu ospravedlnujem. urcite vsetci poznate hru FIFA 08. na jednej stranke sa vytvara slovenska corgon liga do tejto hry a ludia tam mozu posielat svoje vytvory ako su napriklad supisky, fotky hracov, reklamy ale aj vlajky a fanuskovske pokriki. preto sa vas chcem opitat ci by som im tam nemohol poslat vlajky z tohoto fora a ak by sa dalo tak aj fanuskovske pokriki ako je hymna a ine. urcite je to dobra raklama pre klub a aj fanklub. sorry ze vas tu s tymto otravujem a cakam skoru odpoved ci tam miozem uverejnit tie vlajky a niake pokriky!!! zatial cauKO vsetci

Musu
Príspevky: 1683
Dátum registrácie: 03.08.2007 15:19:05

Príspevok od užívateľa Musu » 04.11.2007 22:27:05

aston14 napísal:caute. toto co pisem je trochu od veci a preto sa dopredu ospravedlnujem. urcite vsetci poznate hru FIFA 08. na jednej stranke sa vytvara slovenska corgon liga do tejto hry a ludia tam mozu posielat svoje vytvory ako su napriklad supisky, fotky hracov, reklamy ale aj vlajky a fanuskovske pokriki. preto sa vas chcem opitat ci by som im tam nemohol poslat vlajky z tohoto fora a ak by sa dalo tak aj fanuskovske pokriki ako je hymna a ine. urcite je to dobra raklama pre klub a aj fanklub. sorry ze vas tu s tymto otravujem a cakam skoru odpoved ci tam miozem uverejnit tie vlajky a niake pokriky!!! zatial cauKO vsetci

Chcel som to poslat ja, dakujem za ochotu :-) myslim ze to nikomu neuskodi, len pomoze
Sú aj dôležitejšie veci ako futbal...

Užívateľov profilový obrázok
Horrorshow2
Príspevky: 202
Dátum registrácie: 24.09.2007 15:20:22
Bydlisko: TrenčianSKA Teplá
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Horrorshow2 » 09.11.2007 14:47:46

Musu napísal:
aston14 napísal:caute. toto co pisem je trochu od veci a preto sa dopredu ospravedlnujem. urcite vsetci poznate hru FIFA 08. na jednej stranke sa vytvara slovenska corgon liga do tejto hry a ludia tam mozu posielat svoje vytvory ako su napriklad supisky, fotky hracov, reklamy ale aj vlajky a fanuskovske pokriki. preto sa vas chcem opitat ci by som im tam nemohol poslat vlajky z tohoto fora a ak by sa dalo tak aj fanuskovske pokriki ako je hymna a ine. urcite je to dobra raklama pre klub a aj fanklub. sorry ze vas tu s tymto otravujem a cakam skoru odpoved ci tam miozem uverejnit tie vlajky a niake pokriky!!! zatial cauKO vsetci

Chcel som to poslat ja, dakujem za ochotu :-) myslim ze to nikomu neuskodi, len pomoze
Je to dobry napad no len sa uz chcem spytat ze kde sa bude dat stiahnut ta CL??A este k tym vlajkam dufam ze to nebude len vo FIFE ale aj v pondelok na stadione vyvesene proti slovanu :) :) :)

aston14
Príspevky: 72
Dátum registrácie: 03.08.2007 11:20:14

Príspevok od užívateľa aston14 » 09.11.2007 17:36:55

Horrorshow2 napísal:
Musu napísal:
aston14 napísal:caute. toto co pisem je trochu od veci a preto sa dopredu ospravedlnujem. urcite vsetci poznate hru FIFA 08. na jednej stranke sa vytvara slovenska corgon liga do tejto hry a ludia tam mozu posielat svoje vytvory ako su napriklad supisky, fotky hracov, reklamy ale aj vlajky a fanuskovske pokriki. preto sa vas chcem opitat ci by som im tam nemohol poslat vlajky z tohoto fora a ak by sa dalo tak aj fanuskovske pokriki ako je hymna a ine. urcite je to dobra raklama pre klub a aj fanklub. sorry ze vas tu s tymto otravujem a cakam skoru odpoved ci tam miozem uverejnit tie vlajky a niake pokriky!!! zatial cauKO vsetci

Chcel som to poslat ja, dakujem za ochotu :-) myslim ze to nikomu neuskodi, len pomoze
Je to dobry napad no len sa uz chcem spytat ze kde sa bude dat stiahnut ta CL??A este k tym vlajkam dufam ze to nebude len vo FIFE ale aj v pondelok na stadione vyvesene proti slovanu :) :) :)
ked sa to búde hotove tak sem napisem stranku kde sa to da stahnut..a v tu vlajku verim ja :lol:

toni
Príspevky: 18
Dátum registrácie: 19.10.2007 11:19:46
Bydlisko: Trenčin

Príspevok od užívateľa toni » 11.11.2007 16:23:31

vlajka je ok co sa vlastne stalo alebo stane s tou TRENCHTOWN GANGSTERS ??????

Užívateľov profilový obrázok
nočes
Moderátor
Príspevky: 277
Dátum registrácie: 03.08.2007 10:34:10
Bydlisko: Lúč

Príspevok od užívateľa nočes » 12.11.2007 17:22:12

premazane prispevky ktore nesuviseli so zalozenou temou. Drzte sa temy!
ak by mal niekto záujem prispieť na ultras aktivity,
ultras účet: 520700-4200532579/8360

vďaka

Napísať odpoveď