V AS Trenčín to začína vrieť ?

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

Užívateľov profilový obrázok
Forrest
Administrátor
Príspevky: 978
Dátum registrácie: 04.08.2007 18:09:41
Bydlisko: Trencin - Juh, Bratislava

Re: V AS Trenčín to začína vrieť ?

Príspevok od užívateľa Forrest » 03.09.2007 20:41:13

David napísal:
broki napísal:Neboj sa... Ale niečo sa ťa spýtam, ak skončíme na 11.mieste 2 body pred Sencom, budeš to považovať za pozitívny vývoj? Pretože jediné mužstvo, ktoré máme šancu predbehnúť je absolútne nulový Senec. Aspoň podľa môjho názoru...
Odpoved na otazku znie NIE.

To ze "dokazeme predbehnut jedine absolutne nulovy Senec" si usudil z toho ze sme s nikym inym naplno nebodovali? :idea:
Nezabudaj tiez ze liga este nevstupila ani do druhej stvrtiny.

A este k tomu Sencu - ak dokazeme porazit iba ten, preco potom porazime Zlate Moravce o dva tyzdne? :twisted:
David - o dva tyzdne hrame v Kosiciach ;) Co vsak samozrejme na nasej vyhre nic nemeni :twisted: :shock: :lol:

Užívateľov profilový obrázok
Etrox49
Príspevky: 307
Dátum registrácie: 06.08.2007 06:32:00
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa Etrox49 » 03.09.2007 20:53:11

No ja osobne by som bol v extaze aj z pripadneho bodika, doneseneho z vyhodu :lol:
Willkommen in der Wirklichkeit!

broki
Príspevky: 22
Dátum registrácie: 18.08.2007 20:35:40

Re: V AS Trenčín to začína vrieť ?

Príspevok od užívateľa broki » 05.09.2007 12:54:41

To som usúdil z toho, že sa takmer 20 rokov pohybujem vo svete futbalu... A to dosť intenzívne. Pravdepodobne som pochodil viac štadionov, viac líg a zápasov ako pochodíš za celý svoj život. Ako som už povedal, je tu nová filozofia, ktorá môže byť dlhodobo úspešná. Ale tento rok a s týmto kádrom to bude so šťastím 11. miesto. Áno, ešte je ďaleko do konca, ale 3-4 hráči základnej zostavy nemajú na ligu, 5-6 z nich nemá skúsenosti a preto sa nebojím napísať otvorene, že zlepšenie tento rok nebude. Keď som písal podobné názory na úvod jari, tak som dostával podobné odpovede ako teraz. Mám svoj názor, budúcnosť potvrdí či som sa mýlil.
David napísal:
broki napísal:Neboj sa... Ale niečo sa ťa spýtam, ak skončíme na 11.mieste 2 body pred Sencom, budeš to považovať za pozitívny vývoj? Pretože jediné mužstvo, ktoré máme šancu predbehnúť je absolútne nulový Senec. Aspoň podľa môjho názoru...
Odpoved na otazku znie NIE.

To ze "dokazeme predbehnut jedine absolutne nulovy Senec" si usudil z toho ze sme s nikym inym naplno nebodovali? :idea:
Nezabudaj tiez ze liga este nevstupila ani do druhej stvrtiny.

A este k tomu Sencu - ak dokazeme porazit iba ten, preco potom porazime Zlate Moravce o dva tyzdne? :twisted:
...Vialli was different, he was from a rich family. I was watching him in heavy raining practicing free kicks and thought: „FU*K“. He could be in Monaco playing with girls and instead he stands alone in the rain practicing... - Paolo Di Canio

Užívateľov profilový obrázok
David
Administrátor
Príspevky: 106
Dátum registrácie: 03.08.2007 15:26:45
Bydlisko: Trencin

Re: V AS Trenčín to začína vrieť ?

Príspevok od užívateľa David » 05.09.2007 19:50:10

broki napísal:To som usúdil z toho, že sa takmer 20 rokov pohybujem vo svete futbalu... A to dosť intenzívne. Pravdepodobne som pochodil viac štadionov, viac líg a zápasov ako pochodíš za celý svoj život. Ako som už povedal, je tu nová filozofia, ktorá môže byť dlhodobo úspešná. Ale tento rok a s týmto kádrom to bude so šťastím 11. miesto. Áno, ešte je ďaleko do konca, ale 3-4 hráči základnej zostavy nemajú na ligu, 5-6 z nich nemá skúsenosti a preto sa nebojím napísať otvorene, že zlepšenie tento rok nebude. Keď som písal podobné názory na úvod jari, tak som dostával podobné odpovede ako teraz. Mám svoj názor, budúcnosť potvrdí či som sa mýlil.
Na uvod jari si mohol dostavat podobne odpovede, ale ani jedna z nich nebola odo mna :twisted:

Užívateľov profilový obrázok
fanusik
Príspevky: 20
Dátum registrácie: 29.08.2007 13:42:20
Bydlisko: Trencin

2007/2008

Príspevok od užívateľa fanusik » 06.09.2007 13:50:46

Tak si povedzme na rovinu, ze tento rok bude ajtak najma o patrani, na co tento kader vlastne ma. Aspon ja by som to spravil, keby som bol investorom. Poriadne by som prevetral vsetko, co mam v klube, ma nohy a vie behat. Aby som mal jasno v tom, komu sa venovat a koho poslat prec.
Myslim, ze jesen je pokusom, podla toho ako sa extremne mlade muzstvo zohra, mozu prist korekcie v zimnom prestupovom obdobi. Aj vzhladom na velmi neskory prichod holandanov (z pohladu zaciatku ligy) bude prvou ozajstnou sezonou az ta nadchadzajuca.

aesaci
Príspevky: 73
Dátum registrácie: 05.08.2007 18:56:52

Bojovnosť a nasadenie

Príspevok od užívateľa aesaci » 12.09.2007 10:11:20

Baviť sa o kvalitách jednotlivých hráčov v mužstve nemá podľa mňa zmysel. Mne stále chýba jedna vec a to je bojovnosť. Aj keby hráči nemali na prvú ligu, ale keby nechali všetko na tom ihrisku nikto by ich nekritizoval. Veď určite by som radšej videl, keby hráč išiel z ihriska v 70.minúte, ale viem že tam odovzdal všetko čo je v jeho silách a nie tam "odprdel" celý zápas z povinnosti. Keď chýba kvalita treba ju nasadiť nasadením a bojovnosťou a tom som zatiaľ bohužiaľ už pár sezón v Trenčíne nevidel, z čoho mi vyplýva to, že problém nebude asi v tréneroch, ktorí sa tu vystriedali. Hráči by mali byť pod vačším tlakom, nechce sa ti hrať, dovidenia, bude hrať, komu sa bude chcieť.

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2684
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Príspevok od užívateľa Luboš » 15.11.2007 20:05:49

http://www.astrencin.sk/spravy/index.php?clanok=157

Podľa vyjadrenia tohto pána to nielen na ihrisku, ale aj v kabíne Trenčína poriadne vrie. Situácia je skutočne vážna :?
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

Užívateľov profilový obrázok
janoas
Príspevky: 809
Dátum registrácie: 03.08.2007 12:14:14

Príspevok od užívateľa janoas » 15.11.2007 20:46:41

Tak Lesák hovorí o iných, že to v hlavách na zápasoch nezvládajú, ale mal by sa zamyslieť nad sebou a nad svojou hrou......
Podla mna jeden z najhoršie hrajúcich hráčov základnej zostavy.... :shock:

Napísať odpoveď