Prestupové pohyby v sezóne 2014/2015

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

Zamknuté
Užívateľov profilový obrázok
18dominik18
Príspevky: 754
Dátum registrácie: 23.11.2012 15:47:04
Bydlisko: trencin

Príspevok od užívateľa 18dominik18 » 07.01.2015 02:48:57

Bolo jasne ze opat nejaky hraci odidu mna zaujmaju teraz hlavne prichody ? :)
AS trencin

snapshot
Príspevky: 2745
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 07.01.2015 11:06:16

Pre mna osobne velke prekvapenie.
Hovorilo sa o Anglicku, Ajaxe a zrazu Gent.

fakt by si klub mal vstupit do svedomia a ked chceme ist na medzinarodnu uroven, tak by mal aspon zacat zverejnovat prestupove ciastky a podmienky tak, ako je to bezne. Platy este nie.

Otazne je zotrvanie Gubu. Ak zostane, tak teoreticky kridla mame v pohode
"Boh je laska" 1Jn 4:8

Užívateľov profilový obrázok
Danny
Príspevky: 249
Dátum registrácie: 06.08.2007 07:53:52
Bydlisko: Trenčín, Juh

Príspevok od užívateľa Danny » 07.01.2015 13:33:32

snapshot napísal:Pre mna osobne velke prekvapenie.
Hovorilo sa o Anglicku, Ajaxe a zrazu Gent.
fakt by si klub mal vstupit do svedomia a ked chceme ist na medzinarodnu uroven, tak by mal aspon zacat zverejnovat prestupove ciastky
A čo má zverejnenie sumy za prestup spoločné s medzinárodnou úrovňou ? Všade vo svete je síce normálne to zverejniť, ale nie na Slovensku a ešte tomu asi aj dlho tak bude. Aj v UK sa môžu kluby dohodnúť a sumu jednoducho nezverejnia. Klub chcel za neho 1,2 mil. takže to určite nebolo menej ako 1 mil.
A premňa to nieje prekvapenie, je to špičkový hráč o tom nieje pochýb. Ale načo ísť hneď do veľkoklubov. Je tam určite klauzula na ďaľši prestup a na tom sa klub isto nabalí viac. No a podla vyjadrení Rybníčka majú odísť 3 hráči, takže zbejvá 1. Podla mňa Mišák, alebo Holub. Lobotku si teraz pravdepodobne ešte nepustíme.

No a čo príchody ? ten Japonec tu ostáva? začalo sa šepkať aj o nejakom Jamajčanovi. A hráči čo tu hosťovali, ostávjú ?

Hamer
Príspevky: 1265
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 07.01.2015 14:18:36

snapshot napísal:...fakt by si klub mal vstupit do svedomia a ked chceme ist na medzinarodnu uroven, tak by mal aspon zacat zverejnovat prestupove ciastky...
Aj ja si zacitujem - ked som cital vetu "fakt by si klub mal vstupit do svedomia a ked chceme ist na medzinarodnu uroven..." tak ja som cakal pokracovanie :
...a nemal by pred zaverecnym finisom o historicky prvu ucast v LM predavat viac ako jedneho klucoveho hraca.
To ze nie je znama suma ma netrapi - respektujem ak si zainteresovani nezelaju zverejnit sumu - dufam ze tato ciastka akcionarom i klubu po financnej stranke pomoze.
Ale trapi ma druha stranka predaja lebo nam s tymito 2 hracmi odislo 13 golov bez ktorych by sme neboli v tabulke tak vysoko (a to Simon ako najproduktivnejsi hrac ligy aj na vela golov prihral a niekolko dalsich golov mu nestastne uniklo tesne popri tycke).

My si nemozeme dovolit ani v lige moc vyskakovat, ze nam sa nic nestane a ze na rozdiel napr. od Ziliny mozeme veselo predavat hracov.
Lebo ked si pozrieme nas zaver jesene tak mame v poslednych 7 zapasoch 3 prehry - viacej prehier maju len posledne 3 celky :
http://sport.aktuality.sk/vysledky/futb ... a/tabulka/

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 07.01.2015 15:00:10

ze vedenie pracuje na prestupe jaira. a naco? aby sme ho v lete predali?

snapshot
Príspevky: 2745
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 07.01.2015 15:14:08

Napriklad som zvedavy ako to dopadne s Gubom, kedze sa rozohral u nas a som zvedavy ako sa k tomu postavia kluby. Na profutbale o nom nehovoria, ale maju ho medzihracmi co zacinaju pripravu.

Jasne, nemali by sme predavat hracov, ale pri ponuke na Simona za min. 1mil euro, ziaden manazer zo Slovenska by nevahal.

Som zvedavy ako sa vyvinie stadion, kedy predstavia projekt, kedy chcu zacat tak potrebnu administrativu

Nnuz martin sa odmlacal ale jasne, boli sviatky, uvidime
"Boh je laska" 1Jn 4:8

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 07.01.2015 16:51:50

ja som pomerne trpezlivy clovek, ale uz aj mne tato "farmarska" politika zacina liest na city. doteraz sa LL & co. mohli vyhovarat na absenciu stadiona, ale ak vsetko dobre dopadne a stadion bude postaveny, pochybujem, ze 12 000 fans bude chodit na "farmu", ktora sa kazde prestupove obdobie zbavuje klucovych hracov a nabera "lacne" ucha z afriky, aby ich ich mohla o rok predat za velke prachy. ocakavam, ze po (dufajme) vystavbe stadiona bude deklarovana jasna ambicia, aby sa nas klub stal vaznym hracom v stredoeuropskom priestore, bude adekvatne k tomu navyseny rozpocet a klub upusti od "farmarcenia". ked sa budem chciet venovat polnohospodarstvu, tak budem doma kopat zemáky a nemusim koli tomu chodit na futbal.

absolut
Príspevky: 308
Dátum registrácie: 20.01.2014 14:26:56

Príspevok od užívateľa absolut » 07.01.2015 21:08:25

Presne som tipoval, ze odide simon a budeme sa snazit ziskat jaira a gubu co je podla mna spravne. Uz vidim presne tu zostavu kde sa jairo stiahne na poziciu simona na kridlo a edmond ako hrotovy a bude to fajn. Som aj rad, ze sme simona predali lebo za prve nebol taky srdciar ako je napriklad jairo a za druhe aspon ukazal tym dalsim zahranicnym hracom ze sa da rychlo sa predat a aspon sa budu snazit. Cele to on aj tak bral len ako prestupovu stanicu a tak sa aj staval niekedy k tym zapasom.

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2696
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Príspevok od užívateľa Luboš » 08.01.2015 08:24:32

presne tak. jairo je náš....a dufam ze guba sa podarí...
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

filipina
Príspevky: 615
Dátum registrácie: 07.08.2014 08:59:22

Príspevok od užívateľa filipina » 08.01.2015 09:50:13

No páni na milióny zabudnite - ja si myslím, že možno za oboch Gent dá melón - a určite to bude na splátky ako väčšina prestupov - a inak aj ich ceny sa nejak tak pohybujú - samozrejme je to vec ďalších dohôd ....... http://www.transfermarkt.de/moses-simon ... ler/274862 , http://www.transfermarkt.de/haris-hajra ... ler/215592
P.S. A inak (ako vždy) je tých odchodov haba-kuk .......... http://www.transfermarkt.de/as-trencin/ ... on_id/2014 A tu ma mimoriadne zaujal Miloš ......... bez odstupného ??!!??
Ked som bol maly, bol som namyslený. Teraz uz nemam ziadnu chybu [smilie=alien.gif]

snapshot
Príspevky: 2745
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 08.01.2015 13:35:06

filipina

nikto sa nesriadi udajmi na transfermerkete, never im.
Haris isiel za ovela vyssiu sumu ako je tam pisane.

Nuz dufam aj ja, ze ked bude stadion, skoncia velke vypredaje a bude skor ako na predaj hladiet na uspech v EL/LM
"Boh je laska" 1Jn 4:8

Hamer
Príspevky: 1265
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 09.01.2015 12:52:59

Vypredaje u nas budu zial asi vzdy - financne moznosti i filozofia klubu je takto nastavena
(ale vdaka aspon za takuto filozofiu lebo bez terajsieho majitela by sme so Skalicou hrali nie v priprave ale majstrovske zapasy a v tabulke nahanali nie zilinske A ale B muzstvo).
Situacia s financiami nie je asi uspokojiva ked pred historicky prvou moznostou zabojovat o LM odchadzaju 2 nasi najproduktivnejsi hraci.
A ako pozname nas klub, keby sme si napokon prekvapivo teraz LM vybojovali tak by sme predavali aj pred startom v nej :-)
Inak ktovie ci nestihneme predat aj tretieho hraca pocas tejto prestavky (ak ano tak znovu niekoho klucoveho ved len takito hraci sa daju dobre predat).
Treba si aj uvedomit ze odkupenie Jaira alebo Gubu po ich dobrych vykonoch u nas nemusi byt pre nas klub jednoducha zalezitost.

filipina
Príspevky: 615
Dátum registrácie: 07.08.2014 08:59:22

Príspevok od užívateľa filipina » 09.01.2015 13:34:20

snapshot napísal:filipina

nikto sa nesriadi udajmi na transfermerkete, never im.
Haris isiel za ovela vyssiu sumu ako je tam pisane.

Nuz dufam aj ja, ze ked bude stadion, skoncia velke vypredaje a bude skor ako na predaj hladiet na uspech v EL/LM
P.S. Ja nehovorím (a nevadím sa-diskutujem), že sú to presné sumy - ale určite kvalifikovaný odhad to je ....... A samozrejme, že sumy môžu byť plus, mínus.
(Odbočím - taký Messi sa tu pohybuje za 120 melónov, to si myslím, že môže byť dobrý odhad - ak nájdu islamistického alebo ruského blázna, ktorý im dá 220 - budiž).
Ale myslím si, že minimálne u hráčov slovenskej ligy ide o dobrý odhad.
Aj keď je zaujímavé, že za hráčov v iných ligách (a nie ako je naša kmotríkovská) so zverejňovaním prestupov problémy nemajú. Ale nie je to len prípad TN, ale celého Slovenska - drží sa bobrík mlčania.
A po skúsenostiach s tým čo sa u nás pustí do éteru - si vždy z toho vyberiem čo sa mi zdá reálne.
P.S.2 A zaujal ma aj Miloš Volešák.
Ked som bol maly, bol som namyslený. Teraz uz nemam ziadnu chybu [smilie=alien.gif]

absolut
Príspevky: 308
Dátum registrácie: 20.01.2014 14:26:56

Príspevok od užívateľa absolut » 09.01.2015 16:32:39

No ten jeden predaj toho jedneho hraca je este velmi realny, ci lobotka alebo ramon. Ramona by bola skoda, na jesen sa velmi dobre rozohral a nebyt ucelneho oslabenia nasho tymu od sfz tak by sme tie zapasy zvladli inak lebo aj ked hral rundic dobre tak druha polka jesene absolutne nevysla klescikovi. A k lobotkovi len tolko ze toho by sme sice nahradili ale uz by sme to nestihli do konca tejto sezony, je to nas motor.

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2696
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Príspevok od užívateľa Luboš » 13.01.2015 08:35:41

som rád, že jairo je už náš.... chalan to má v hlave zrovnané...aj vďaka svojej manželke tauane....
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

Zamknuté