V AS Trenčín to začína vrieť ?

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

Musu
Príspevky: 1683
Dátum registrácie: 03.08.2007 15:19:05

V AS Trenčín to začína vrieť ?

Príspevok od užívateľa Musu » 29.08.2007 08:42:51

Ak si pozorne prečítate článok na futbalportale tak asi som neni daleko od pravdy :-( poslal mi to etrox49

http://www.futbalportal.sk/index.php?pa ... ok&id=6124
Sú aj dôležitejšie veci ako futbal...

Užívateľov profilový obrázok
Forrest
Administrátor
Príspevky: 978
Dátum registrácie: 04.08.2007 18:09:41
Bydlisko: Trencin - Juh, Bratislava

Re: V AS Trenčín to začína vrieť ?

Príspevok od užívateľa Forrest » 29.08.2007 08:49:12

Musu napísal:Ak si pozorne prečítate článok na futbalportale tak asi som neni daleko od pravdy :-( poslal mi to etrox49

http://www.futbalportal.sk/index.php?pa ... ok&id=6124
Hmm, trochu iny pristup k situacii v time narozdiel od McDonalda, ktory je plny optimizmu. Nuz ale dalo sa to tak trochu ocakavat, ze Rob si len tak nepusti nejakeho "NoName" trenera z "NoName" ligy do svojho rozhodovania.
Ale myslim, ze na zbytocnu dramatizaciu nie je dovod a treba verit v obrat uz doma s Dubnicou. Komunikacia pri tolkych prehrach je asi v kazdom time zla, takze treba zacat vyhravat a vsetko sa zlepsi.

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2696
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Príspevok od užívateľa Luboš » 29.08.2007 08:58:46

Tak, treba myslieť pozitívne, to je jedna stránka mince. Ale ružové okuliare mi z očí už dávno spadli... :?

Ančic a Stano sú asistenti...to znamená že "len asistujú"...na začiatku sezóny si mali byť toho vedomý...Stano je dokonca "len" tlmočník...a hlavný tréner je McDonald , čiže logicky rozhoduje a tým aj zodpovedá...

Určite je ale pravda, že iný, slovenský tréner by sa na lavičke neudržal s takýmito výsledkami... :?
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

afafan
Príspevky: 54
Dátum registrácie: 15.08.2007 13:29:39

Príspevok od užívateľa afafan » 29.08.2007 09:32:05

Luboš napísal:
Určite je ale pravda, že iný, slovenský tréner by sa na lavičke neudržal s takýmito výsledkami... :?
presne tak...ale my musime verit ze Mc Donald sa udrzi. On je podla mna to najlepsie, co sa tomuto klubu mohlo stat a dufam ze to v buducnosti aj ocenime.

Užívateľov profilový obrázok
Newstedko
Príspevky: 211
Dátum registrácie: 20.08.2007 12:08:15

Príspevok od užívateľa Newstedko » 29.08.2007 09:59:21

pokial bude mat ancic aj nadalej taketo vyjadrenia..tak ako prvy poleti on
Invaders must die

Musu
Príspevky: 1683
Dátum registrácie: 03.08.2007 15:19:05

Príspevok od užívateľa Musu » 29.08.2007 10:01:54

Newstedko napísal:pokial bude mat ancic aj nadalej taketo vyjadrenia..tak ako prvy poleti on

Asi tak ako hovoris
Sú aj dôležitejšie veci ako futbal...

Užívateľov profilový obrázok
Etrox49
Príspevky: 307
Dátum registrácie: 06.08.2007 06:32:00
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa Etrox49 » 29.08.2007 17:32:57

Newstedko napísal:pokial bude mat ancic aj nadalej taketo vyjadrenia..tak ako prvy poleti on
No veru, pokial si Ancic takto verejne pustil hubu na spacir, nez aby svoje namietky najprv adresoval Mekacovi do ksichtu, tak potom fakt moze byt dusno :? Preco by mala viaznut komunikacia??? Sak to hadam neni taky problem povedat: "Rob, hear mi! Moje anglisch nicht gud saying aber aj ja tu mam nejake kompetenzionen tоварищ" :lol:
Willkommen in der Wirklichkeit!

mrkvaTn
Príspevky: 105
Dátum registrácie: 04.08.2007 18:09:06

Príspevok od užívateľa mrkvaTn » 29.08.2007 18:01:29

tak to mu by určite pochopil :D

broki
Príspevky: 22
Dátum registrácie: 18.08.2007 20:35:40

Re: V AS Trenčín to začína vrieť ?

Príspevok od užívateľa broki » 30.08.2007 10:35:06

Podľa mňa je len Ančic úprimný. Káder na ligu nemá. Obrat nebude. Ospravedlním sa, ak sa tak stane, ale výsledky naznačujú, že vývoj nie je náhodný. Už na jar malo mužstvo obrovské šťastie, a tí čo ho zachránili teraz nehrajú no a Czinege odišiel...
Forrest napísal:
Musu napísal:Ak si pozorne prečítate článok na futbalportale tak asi som neni daleko od pravdy :-( poslal mi to etrox49

http://www.futbalportal.sk/index.php?pa ... ok&id=6124
Hmm, trochu iny pristup k situacii v time narozdiel od McDonalda, ktory je plny optimizmu. Nuz ale dalo sa to tak trochu ocakavat, ze Rob si len tak nepusti nejakeho "NoName" trenera z "NoName" ligy do svojho rozhodovania.
Ale myslim, ze na zbytocnu dramatizaciu nie je dovod a treba verit v obrat uz doma s Dubnicou. Komunikacia pri tolkych prehrach je asi v kazdom time zla, takze treba zacat vyhravat a vsetko sa zlepsi.
...Vialli was different, he was from a rich family. I was watching him in heavy raining practicing free kicks and thought: „FU*K“. He could be in Monaco playing with girls and instead he stands alone in the rain practicing... - Paolo Di Canio

marco
Príspevky: 243
Dátum registrácie: 03.08.2007 10:28:04
Bydlisko: GALANTA

Príspevok od užívateľa marco » 31.08.2007 07:47:45

Caka nas suboj s Dubnicou. Podobne vyhlasenia nie su na mieste. V tejto faze sa treba zjednotit a vystupovat ako silny kolektiv a nie ako subor individualit, kde si kazdy hovori a robi co chce. Ancicove vyhlasenie povazujem za nestastne.

Užívateľov profilový obrázok
David
Administrátor
Príspevky: 106
Dátum registrácie: 03.08.2007 15:26:45
Bydlisko: Trencin

Re: V AS Trenčín to začína vrieť ?

Príspevok od užívateľa David » 31.08.2007 21:57:03

broki napísal:Podľa mňa je len Ančic úprimný. Káder na ligu nemá. Obrat nebude. Ospravedlním sa, ak sa tak stane, ale výsledky naznačujú, že vývoj nie je náhodný. Už na jar malo mužstvo obrovské šťastie, a tí čo ho zachránili teraz nehrajú no a Czinege odišiel...
Som zvedavy ci na svoj slub s ospravedlnenim pripadne nezabudnes. :twisted:

Zrovnavat futbalovu jar v Trencine s futbalovou jesenou by som nazval prinajmensom nestastne, nakolko na jar bolo urdzanie sa v lige to najlepsie a najvyzsie v co sme mohli i v buducich sezonach dufat. Dnes mame nadej, nadej na lepsi zajtrajsok, alebo doslovnejsie na lepsi buduci mesiac, mozno buduci rok.

My, fanusikovia mame na vyber.
1. Bud nasu nadej prijmeme a budeme v nu verit, alebo
2. hned pri zlom zaciatku stratime trpezlivost.
Rozhodnutie je na vacsine, ja vsak odazujem tim ktori si vybrali tu druhu moznost:

Holadania su mozno to najlepsie co mohlo AS Trencin postihnut. Ak nedate sancu im tak KOMU?

Musu
Príspevky: 1683
Dátum registrácie: 03.08.2007 15:19:05

Re: V AS Trenčín to začína vrieť ?

Príspevok od užívateľa Musu » 31.08.2007 22:28:11

David napísal:
broki napísal:Podľa mňa je len Ančic úprimný. Káder na ligu nemá. Obrat nebude. Ospravedlním sa, ak sa tak stane, ale výsledky naznačujú, že vývoj nie je náhodný. Už na jar malo mužstvo obrovské šťastie, a tí čo ho zachránili teraz nehrajú no a Czinege odišiel...
Som zvedavy ci na svoj slub s ospravedlnenim pripadne nezabudnes. :twisted:

Zrovnavat futbalovu jar v Trencine s futbalovou jesenou by som nazval prinajmensom nestastne, nakolko na jar bolo urdzanie sa v lige to najlepsie a najvyzsie v co sme mohli i v buducich sezonach dufat. Dnes mame nadej, nadej na lepsi zajtrajsok, alebo doslovnejsie na lepsi buduci mesiac, mozno buduci rok.

My, fanusikovia mame na vyber.
1. Bud nasu nadej prijmeme a budeme v nu verit, alebo
2. hned pri zlom zaciatku stratime trpezlivost.
Rozhodnutie je na vacsine, ja vsak odazujem tim ktori si vybrali tu druhu moznost:

Holadania su mozno to najlepsie co mohlo AS Trencin postihnut. Ak nedate sancu im tak KOMU?
Holandania maju moju doveru, si myslim ze bude dobre, ak nie este lepsie :-)
Sú aj dôležitejšie veci ako futbal...

Užívateľov profilový obrázok
drumstar
Príspevky: 26
Dátum registrácie: 24.08.2007 13:53:53
Bydlisko: Trenchtown - Kozel

Príspevok od užívateľa drumstar » 01.09.2007 14:41:56

ja im takisto verim ... aj ked je muzstvo posledne, verim ze sa to obrati k lepsiemu ... chce to trpezlivost ... s takymto muzstvom by za taku kratku dobu neurobil zazraky ani mourinho ani rijkaard ani benitez ...
Go AS Go !

broki
Príspevky: 22
Dátum registrácie: 18.08.2007 20:35:40

Re: V AS Trenčín to začína vrieť ?

Príspevok od užívateľa broki » 03.09.2007 19:58:42

David napísal:
broki napísal:Podľa mňa je len Ančic úprimný. Káder na ligu nemá. Obrat nebude. Ospravedlním sa, ak sa tak stane, ale výsledky naznačujú, že vývoj nie je náhodný. Už na jar malo mužstvo obrovské šťastie, a tí čo ho zachránili teraz nehrajú no a Czinege odišiel...
Som zvedavy ci na svoj slub s ospravedlnenim pripadne nezabudnes. :twisted:

Zrovnavat futbalovu jar v Trencine s futbalovou jesenou by som nazval prinajmensom nestastne, nakolko na jar bolo urdzanie sa v lige to najlepsie a najvyzsie v co sme mohli i v buducich sezonach dufat. Dnes mame nadej, nadej na lepsi zajtrajsok, alebo doslovnejsie na lepsi buduci mesiac, mozno buduci rok.

My, fanusikovia mame na vyber.
1. Bud nasu nadej prijmeme a budeme v nu verit, alebo
2. hned pri zlom zaciatku stratime trpezlivost.
Rozhodnutie je na vacsine, ja vsak odazujem tim ktori si vybrali tu druhu moznost:

Holadania su mozno to najlepsie co mohlo AS Trencin postihnut. Ak nedate sancu im tak KOMU?
Neboj sa... Ale niečo sa ťa spýtam, ak skončíme na 11.mieste 2 body pred Sencom, budeš to považovať za pozitívny vývoj? Pretože jediné mužstvo, ktoré máme šancu predbehnúť je absolútne nulový Senec. Aspoň podľa môjho názoru...
...Vialli was different, he was from a rich family. I was watching him in heavy raining practicing free kicks and thought: „FU*K“. He could be in Monaco playing with girls and instead he stands alone in the rain practicing... - Paolo Di Canio

Užívateľov profilový obrázok
David
Administrátor
Príspevky: 106
Dátum registrácie: 03.08.2007 15:26:45
Bydlisko: Trencin

Re: V AS Trenčín to začína vrieť ?

Príspevok od užívateľa David » 03.09.2007 20:17:25

broki napísal:Neboj sa... Ale niečo sa ťa spýtam, ak skončíme na 11.mieste 2 body pred Sencom, budeš to považovať za pozitívny vývoj? Pretože jediné mužstvo, ktoré máme šancu predbehnúť je absolútne nulový Senec. Aspoň podľa môjho názoru...
Odpoved na otazku znie NIE.

To ze "dokazeme predbehnut jedine absolutne nulovy Senec" si usudil z toho ze sme s nikym inym naplno nebodovali? :idea:
Nezabudaj tiez ze liga este nevstupila ani do druhej stvrtiny.

A este k tomu Sencu - ak dokazeme porazit iba ten, preco potom porazime Zlate Moravce o dva tyzdne? :twisted:

Napísať odpoveď