13.kolo : Podbrezová - AS Trenčín 1:0

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

Užívateľov profilový obrázok
janoas
Príspevky: 809
Dátum registrácie: 03.08.2007 12:14:14

Príspevok od užívateľa janoas » 22.10.2008 18:17:54

ikotn napísal:samozrejme, vonku to nie je nic moc, ja si myslim, ze to asi bude tou plochou, co mame doma. na roli potom nevieme ani chodit. a celler rusi ozetu :roll: vzdy, ked ukazuju zabery z treningu, je to na umeline :? mozno tam je sabaka zakopana :? ale treba verit. ved kvalitu mame(do 5. miesta druhej ligy). ak nevyhrame, bude to narocne s pastiermi :roll:
Alebo je to tým, že naši hráči vedia hrať len na umelej a nikde inde... :)

ikotn
Príspevky: 1200
Dátum registrácie: 15.01.2008 11:01:13

Príspevok od užívateľa ikotn » 23.10.2008 13:30:48

ved to vravim. pred zapasom vonku by mali trenovat na trave :shock:

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2696
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Príspevok od užívateľa Luboš » 25.10.2008 15:33:29

Zase sklamanie....Jednoznačne vyhral Inter a RS a dokonca aj Šala a naši súperi sa nám začínajú vzďalovať mílovými krokmi.... :evil:
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

Užívateľov profilový obrázok
Balrog
Príspevky: 928
Dátum registrácie: 07.08.2007 13:08:46
Bydlisko: jedine TRENČÍN:)

Príspevok od užívateľa Balrog » 25.10.2008 16:28:23

ja už naozaj nemám slov... to je škoda niečo písať...
to sú tí naši super hráči naozaj takí mantáci a neschopáci :?: :!:
boha jedna vyložená šanca a sme vybavení - rozhovor v Športe s Turňom kedy už konečne dá gól...a dal... nám...
fakt P A R Á D A :evil: som zvedavý, kde bol zase pes zakopaný :shock:

flea
Príspevky: 127
Dátum registrácie: 23.07.2008 19:19:36

Príspevok od užívateľa flea » 25.10.2008 16:50:58

skoda reci kde mi mozme ist na postup ked nevyhravame aj vonku ved toto neni normalne do 5 miesta to je nas normal.som zvedavy na inter zas sa tam len vynervacim na blbcoch

Užívateľov profilový obrázok
janoas
Príspevky: 809
Dátum registrácie: 03.08.2007 12:14:14

Príspevok od užívateľa janoas » 25.10.2008 17:26:05

My postupíme tak o 10 rokov a však ak vôbec niekedy postúpime...

Užívateľov profilový obrázok
Danny
Príspevky: 249
Dátum registrácie: 06.08.2007 07:53:52
Bydlisko: Trenčín, Juh

Príspevok od užívateľa Danny » 25.10.2008 18:28:40

No veď samozrejmá vec, zase a zase silné reči ako teraz už určite ideme vyhrať. A ako to dopadne zase a zase prt, ak my postúpime tak to bude fakt zázrak alebo ostatný budú hrať s chromými hráčmi.
Už si páni futbalisti stúpte do svedomia, nie každý je taký ako Dunajská.
Na postup nemáme a ani mať asi nebudeme.

Užívateľov profilový obrázok
Forrest
Administrátor
Príspevky: 978
Dátum registrácie: 04.08.2007 18:09:41
Bydlisko: Trencin - Juh, Bratislava

Príspevok od užívateľa Forrest » 25.10.2008 19:38:59

Futbal? Talent? Snaha? Nebudte smiesni! To, co ste dnes predviedli nema s tymto nic spolocne. Dostat sa do dvoch sanci za zapas, aj to vdaka superovym hrubkam, je zalostne a hanebne. Skonstatovali sme to vsetci, co sme mali tu "prilezitost" sa zucastnit tejto tragikomedie!

Kde vidno tie hodiny treningu? Ak vedenie mysli vazne nasu ambiciu postupit do Corgon ligy, tak su bud slepi alebo sa snazia opit rozkom menej vsimavych fanusikov. Dnesny herecky top vykon podal Klescik, ktory "exceloval" v kazdom dotyku s loptou a jeho prejav by sa dal porovnat s utlacanym homosexualom v materskej skole. Moja stara mama, tesne po prebudeni je o tri uzly rychlejsia ako to poleno na pravej strane nasej obrany. Tento traged len vdaka ubohej schopnosti domacich utocnikov nelutoval svoje dnesne vystupenie.

Galadove polcasove striedanie?? Kto iny podla neho dokazal dat dnes gol ak nie disponovany Depetris?!? Ten novy argentinsky supertalent, co snupal s Diegom Armandom a nedostal sa za cely polcas ani k sfuknutiu sviecky?!? ...

Dnes proste jednoznacne najhorsi, totalne alibisticky vykon v tejto sezone. Ved my si to my si to mozme dovolit - dali sme madarskemu becku desinu... Vsetci Trencania sme sa tam citili ako fackovaci panaci, ktori stoja prvy krat na zivom travniku a cuduju sa ako to cele funguje...

Ale zo vsetkeho najviac tragikomicke su vyjadrenia nasich super zahranicnych posil. "Trencianske AS je pre mna obrovskym krokom vpred!!"
Skoda, ze si neuvedomuju, ze slavny AS urobil za posledny rok obrovsky krok vzad...

TRAGIKOMEDIA V TRENCIANSKOM VYDANI.
My, fanusikovia AS Trencin, sme znechuteni a pravom ziadame konecne vykony!

boxo2
Príspevky: 182
Dátum registrácie: 14.02.2008 16:53:20

Príspevok od užívateľa boxo2 » 25.10.2008 22:27:29

Po pracitani prispevku od FORRESTA musim znovu zopakovat to, co som pisal nedavno. Na krasny stred tabulky v 1.lige by Trencinu stacili vlastny odchovanci. Boli by mozno viac motivovanejsi, ale hlavne lacnejsi ako (akoze spasitelia TN futbalu Szorad, Kasprak, Bubenko a zahranicne posily v poslednom rade s obdivovatelom efedrinoveho Diega) hraci, ktory tu hladaju moznost presadit sa v Europe. Bohuzial im to nejako nejde. No najviac na to doplaca futbal v Trencine a fanusikovia, ktory stale este chcu verit v postup. Bohuzial medzi tymi veriacimi som aj ja, hoci nie som z Trencina.

Užívateľov profilový obrázok
Balrog
Príspevky: 928
Dátum registrácie: 07.08.2007 13:08:46
Bydlisko: jedine TRENČÍN:)

Príspevok od užívateľa Balrog » 26.10.2008 07:54:58

ja len naozaj dúfam, že ak v trenčianskom futbale ide ASPOŇ niekomu (hocikomu z vedenia) o to, aby niečo ASko dosiahlo, tak cez zimnú prestávku nastane zemetrasenie minimálne 9 stupňa Richterovej stupnice :!: veď to sa takto nedá, aby sme jeden zápas vyhrali 10:0 (aj keď s totálnymi žebrákmi - teda aspoň v tom zápase sa mi tak javili) a zápasy, s čo i len trocha futbalovejšími klubmi, prehrávali jeden za druhým :shock: to už sa ani nedá nazvať kolísavé výkony, veď výkony ASka kolísajú viac než nákladná loď na rozbúrenom mori, počas tajfúnu. Ak sú naši hráči naozaj takí lempli a amatéri, nech sa na to radšej vy*erú a aspoň nebudú ničiť nervy tým ľuďom (fanúšikom), ktorí ešte ASku zostali a ktorí sú ešte ako-tak ochotní sa chodiť pozerať na domáce zápasy, tobôž na zápasy vonku :idea:
Na nich asi treba len veľký bič alebo palicu a maličký dvor :!: a ešte jedna vec: ako preboha môžeme dostať gól už v piatej minúte, najmä pri zápase vonku??? to čo si zabudli hlavy v šatni? alebo si nebodaj mysleli, že keď oni majú čas, tak ho bude mať aj Podbrezová a začne hrať až v druhom polčase? naozaj na víťazstvo proti nám súper väčšinou ani nemusí makať, stačí jedna akcia a sme v prdeli jak Baťa s drevákmi. už ma to fakt nebaví... som znechutený, smutný a sklamaný.
Drístať o tom, aký je to krok dopredu a do strany a bohvie kam ešte, na to ich človek užije a aj maslo si na hlavu natierať, po každom pos*atom zápase vedia, ale aby to čo nadrístali, ukázali aj na trávniku... ech ja sa len sám sebe čudujem, že ma toto ešte dokáže vytočiť :shock:
nič fajka zhasla... som zvedavý na zápas s Interom, na ktorý samozrejme pôjdem, lebo našťastie sa hrá raz za týždeň a ten hnev zo mňa aspoň čiastočne vyprchá :?

Mot
Príspevky: 14
Dátum registrácie: 03.08.2007 11:55:47
Bydlisko: Súdna 10, Dolné Mesto, TN

Príspevok od užívateľa Mot » 26.10.2008 11:22:55

Tak dúfam, že sa La Ling dobre zabavil v tej diere a konečne pošle toho hnitrana het. Adminovi, zas ma rýchlo zmaž, tých pejoratív a vulgarizmov som sa ale napoužíval, či je nekorektné počuť pravdu???!!! hNitre zdar, za chalanmi stojíme!!

Užívateľov profilový obrázok
Forrest
Administrátor
Príspevky: 978
Dátum registrácie: 04.08.2007 18:09:41
Bydlisko: Trencin - Juh, Bratislava

Príspevok od užívateľa Forrest » 26.10.2008 11:54:36

Mot - ja nic nemazem :) Na to tu su moderatori - tak sa skus popytat ich...

flea
Príspevky: 127
Dátum registrácie: 23.07.2008 19:19:36

Príspevok od užívateľa flea » 26.10.2008 12:05:18

skoda chodit natuto stranku a Bohu zial aj na zapasi as je to zbitocne

salomon
Príspevky: 91
Dátum registrácie: 19.09.2008 13:45:19

Príspevok od užívateľa salomon » 26.10.2008 19:27:46

Pred 3-oma tyzdnami som tu pisal ze po dobrej serii pride na hračov utlm a to sa mi vyplnilo .velke vykivy vykonov :(

ikotn
Príspevky: 1200
Dátum registrácie: 15.01.2008 11:01:13

Príspevok od užívateľa ikotn » 27.10.2008 13:08:35

no stalo sa to, co nikto z nas nechcel. absolutne nezvladnutie dvojzapasu vvonku a dedinky pred nami frcia ostosest a dedinky za nami na nas kricia: nezavadzajte! dolezite je sa nepolozit. zapas s interom bude viac ako len zapas jesene. aj ked to na postup tento rok absolutne nevyzera, treba verit a bojovat, nic ine nam neostava. tento nas kader ma asi na 3-6 miesto. ako to bude na jar, nevieme ale podla skusenosti asi lepsie ako teraz tazko. aj ked na druhu stranu, este sa na jesen hra o 15 bodov. na umeline mame inter, salu, rimavsku a vonku "lahsich" superov... ak realne chceme po jeseni este pomyslat na postup, nemal by byt odstup od prveho vyssi ako 4-5 bodov

Napísať odpoveď