Polícia - pyro - vedenie

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 30.07.2008 13:33:08

tazko sa bavit s niekym, kto nema zaujem o diskusiu...

ikotn
Príspevky: 1200
Dátum registrácie: 15.01.2008 11:01:13

Príspevok od užívateľa ikotn » 30.07.2008 15:31:34

co sa mna tyka, v pohode sa na zapase bez pyra zaobidem a urcite nie som sam. aj tak je to zakazane a nikomu to neprospieva...

boxo2
Príspevky: 182
Dátum registrácie: 14.02.2008 16:53:20

Príspevok od užívateľa boxo2 » 30.07.2008 16:18:50

ikotn napísal:co sa mna tyka, v pohode sa na zapase bez pyra zaobidem a urcite nie som sam. aj tak je to zakazane a nikomu to neprospieva...
Co brani tebe a podobne zmyslajucim, aby ste "hrdinov" dostali na sportove povzbudzovanie a nie skodenie TN futbalu? Myslim si, ze vetsine by sa to malo podarit. Ved pises, ze nie si sam, kto sa bez toho zaobide.

ikotn
Príspevky: 1200
Dátum registrácie: 15.01.2008 11:01:13

Príspevok od užívateľa ikotn » 30.07.2008 16:46:38

boxo2 napísal:
ikotn napísal:co sa mna tyka, v pohode sa na zapase bez pyra zaobidem a urcite nie som sam. aj tak je to zakazane a nikomu to neprospieva...
Co brani tebe a podobne zmyslajucim, aby ste "hrdinov" dostali na sportove povzbudzovanie a nie skodenie TN futbalu? Myslim si, ze vetsine by sa to malo podarit. Ved pises, ze nie si sam, kto sa bez toho zaobide.
ja nie som z vedenia klubu, ani bezpecnostna zlozka, takze tym chcem povedat, ze bezny fan s tym vela nenarobi... jedine to tu mozeme odsudit, to je asi cele a budeme najuzitocnejsi, ked to nebudeme robit. asi ozaj by sa mala posilnit sbs a dat siet pred "kotol". bordel robi len par jednotlivcov, za ktorych musi klub platit pokuty. mozno by nezaskodili bezpecnostne kamery...

boxo2
Príspevky: 182
Dátum registrácie: 14.02.2008 16:53:20

Príspevok od užívateľa boxo2 » 30.07.2008 16:52:04

Myslel som, ze fandievas z kotla.

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 30.07.2008 20:30:44

tu nie je problem s pyrom, ale s opakovanym hadzanim veci za plot...

Užívateľov profilový obrázok
pidzej
Príspevky: 226
Dátum registrácie: 03.08.2007 15:32:16
Bydlisko: u OZA
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa pidzej » 31.07.2008 07:32:17

ikotn napísal:co sa mna tyka, v pohode sa na zapase bez pyra zaobidem a urcite nie som sam. aj tak je to zakazane a nikomu to neprospieva...
Ale ved kludne mozeme byt bez pyrotechniky ved aj na dedinach sa povzbudzuje bez pyrotechniky sem tam nieco zakricime v style "hrajte vy nemehla " dame si dve piva a sem tam kukneme na decka smerom ku smykalke . Ak chces toto tak chod na dedinu v nedelu ( osobne tam chodim aj ja ) ale ak chces chodit na ligovy futbal tak tam je to trochu ine !!
Je samozrejme ze pyro nema koncit za plotom ale v sektore .
Co sa tyka tych opatreni ako to odstranit tak kludne povzbudzujte klub nech nas zatvara ako zver do klietky nech na nas stvu SBS, jediny kto bude obmedzeny budete VY slusni "fanusikovia" !! My sme zvyknuti lebo chodime aj na vyjazdy a tam to tak je a vy co chodite len na domace zapasy no co budete opat nadavat na ULTRAS ze to kvoli nim sa nesmie na stadione fajcit, pit alkohol, hlasno povzbudzovat, stat tam kde je sedenie, pocas zapasu jest klobasu, a hanlivo sa vyjadrovat na adresu rozhodcov, hracov, trenerov. majitelov klubu .

lexmark
Príspevky: 41
Dátum registrácie: 24.09.2007 16:49:43

Príspevok od užívateľa lexmark » 31.07.2008 07:56:06

ste ..........

Naštuduj pravidlo č.1 a takéto zbytočné výrazy už nepoužívaj.
Ďakujem.
Luboš

Užívateľov profilový obrázok
Forrest
Administrátor
Príspevky: 978
Dátum registrácie: 04.08.2007 18:09:41
Bydlisko: Trencin - Juh, Bratislava

Príspevok od užívateľa Forrest » 31.07.2008 11:46:09

DK SFZ zacala konanie voci AS Trenčín (HNS divákov - používanie pyrotechniky, urážlivé pokriky).

Urazlive pokriky?! WTF?!? To uz aj za toto sa zacina konanie voci klubu? To akoze ma klub ako predist tomu, ked niekto ozraty zahulaka nejaku blbost? Pytat sa pri vchode kazdeho, ci ma v umysle kricat urazlive pokriky a ked mu dotycny povie nie, tak OK - mozes ist... No to su mi postupy komunistickeho SFZ...

Ale za tu svetlicu (dymovnicu) je to opravnene - to som sam zvedavy kolko nam za to vyrubu..

erik
Príspevky: 331
Dátum registrácie: 25.06.2008 12:15:16
Bydlisko: Rázusa 15 Trenčín

Prečo na futbal?

Príspevok od užívateľa erik » 31.07.2008 12:44:43

Mám pocit, že sa stratil význam sledovania futbalového zápasu. Pripadá mi to len ako vyrevanie sa puberťákov a rôznych individuí, ktoré nevedia na seba upozorniť. Futbal je vo svete a bol aj u nás o niečom inom. O futbale sa dá diskutovať, fandiť, povzbudzovať, ale to čo sa prezentuje od Prešova až po Dunajskú Stredu nemá obdobu. Ak má byť pár kriklúňov jadrom zázemia klubu, tak ďakujem pekne za takú podporu.
Asi je treba sa zamyslieť nad tým ako prilákať na štadióny staršie ročníky, ženy a aj deti a skôr zamedzme vstup hulvátom v alkoholickom opojení. Futbal nie je o pár svetliciach na prázdnom štadióne, ale o zjednotení divákov na podporu klubu.

aston14
Príspevky: 72
Dátum registrácie: 03.08.2007 11:20:14

Re: Prečo na futbal?

Príspevok od užívateľa aston14 » 31.07.2008 15:16:02

erik napísal:Mám pocit, že sa stratil význam sledovania futbalového zápasu. Pripadá mi to len ako vyrevanie sa puberťákov a rôznych individuí, ktoré nevedia na seba upozorniť. Futbal je vo svete a bol aj u nás o niečom inom. O futbale sa dá diskutovať, fandiť, povzbudzovať, ale to čo sa prezentuje od Prešova až po Dunajskú Stredu nemá obdobu. Ak má byť pár kriklúňov jadrom zázemia klubu, tak ďakujem pekne za takú podporu.
Asi je treba sa zamyslieť nad tým ako prilákať na štadióny staršie ročníky, ženy a aj deti a skôr zamedzme vstup hulvátom v alkoholickom opojení. Futbal nie je o pár svetliciach na prázdnom štadióne, ale o zjednotení divákov na podporu klubu.
mily erik, takze vyrevanie sa pubertakov a roznych individui? myslim ze povecina chalanov tam ma tak kolo 20 ak nie viac, a ano su tam aj 15,16,17,18 atd rocny,ale aspon sa snazia podporit klub, nevravim ze ty nie!...FUTBAL JE O NIECOM INOM?...ano aj v tomto mas pravdu,povecsina slovenskych klubov resp. fans sa ludovo povedane rasisti!!!...a nemyslim ze je to nasa vina ze nechodia starsie rocniky a deti a zeny, ved si zober ze si zena s deckom a chystas sa na futbal...ale naco? ked trencin hra druhu ligu a myslim ze informacie ktore koluju medzi ludmi takisto moc nepridaju na zviseni zaujmu!!!ok hrdina skoncil som, som zvedavy ako zacnes zjednocovat divakov na podporu klubu, hor sa dotoho, drzim palce pan mudrc!

Užívateľov profilový obrázok
pidzej
Príspevky: 226
Dátum registrácie: 03.08.2007 15:32:16
Bydlisko: u OZA
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa pidzej » 01.08.2008 07:12:02

Ze deti a zeny :lol: :lol: .
Ku4va to tu este nikto nepochopil ze na Slovensku zeny a deti nemaju zaujem o futbal !!! Sak stadion je velky a nas je malo tak pochybujem, ze ked bude sektor zien, deti a ERIKA niekde na zakrute, tak im bude vadit ze budu pocut nezrozumitelne urazky supera . BTW je forma podpory hracov tzv. antipovzbudzovanie supera a ma to za ulohy vniest nervozitu na jeho kopacky. Uz vidim ako tie zeny a deti povzbudzuju hracov hlavne ked 80% zien nie je schopnych pochopit ani offside a nevedia ani kt. tym je domaci . A ktory normalny rodic doslova prinuti svoje dieta sa ist nudit na 2 hodiny na rozpadnuty stadion kde mu hrozi nebezpecenstvo urazu od zariadenia .

Prestante filozofovat pyrotechnika a futbal patria k sebe, bez pyrotechniky to ide iba v Anglicku ale tam su futbalovy fanatici a nie taky LALOVIA ako tu na slovensku kt. furt iba pi*uju a nejaky ten navrh ako to robit bez pyra a nadavok nemaju .

BTW ja mam 26 rokov, vysoku skolu a zamestanie . To aby ste pochopili ze nie som pubertalny "kriklun" . 8)

ikotn
Príspevky: 1200
Dátum registrácie: 15.01.2008 11:01:13

Príspevok od užívateľa ikotn » 02.08.2008 10:40:55

pidzej,
ja nikomu nevravim aby zatvaral ultras do klietky. kusok siete predsa nie je klietka. napr. na zimnych stadionoch su tiez siete za branami a este nikto mi nepovedal, ze sa tam citi ako v klietke. prave naopak, ja som rad, ze as nema takych "ultras" ako trnava a slovan, co klubu vylozene skodia. som presvedceny, ze ultras trencina su slusni ludia. len nepovazujem za hrdinstvo hadzat rozne petardy a dymovnice na ihrisko, navyse v nevyhodnom case pre nase muzstvo. kto to tam hodi, nech si to zodpovie. ale este raz opakujem, je to zalezitost niekolko jednotlivcov. ak uz ale chcete hadzat petardy, tak aspon nie na ihrisko :roll: hrdinstvo je fandit svojmu klubu, nie hadzat petardy. s tymi zenami mas pravdu, slovenske zeny futbal nebavi a deti daju prednost televizii, pocitacu, internetu..., taka je dnes doba.

boxo,

ak si myslel tou vetou mna, ze chodim do kotla, nuz je to tak, ze aj ano aj nie. ako sa mi chce. tieto dva zapasy som bol na tribune, lebo galadove perly ma vzdy dostanu :D . ked som na stati, snazim sa ist do stredu, kde je najlepsi vyhlad, no priamo do kotla nechodim

Užívateľov profilový obrázok
pidzej
Príspevky: 226
Dátum registrácie: 03.08.2007 15:32:16
Bydlisko: u OZA
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa pidzej » 05.08.2008 23:26:07

IkoTN

tak za prve na hokeji su tie siete hlavne pre ochranu divakov pred letiacim pukom a nie pre ochranu hracov pred letiacimi predmetmi z hladiska .

Ako zakazdim sa tu ospravedlnujeme za to ked nieco prileti na ihrisko tak to nema byt . Ani pyro a ani nic ine .

ikotn
Príspevky: 1200
Dátum registrácie: 15.01.2008 11:01:13

Príspevok od užívateľa ikotn » 06.08.2008 17:13:27

pidzej napísal:IkoTN

tak za prve na hokeji su tie siete hlavne pre ochranu divakov pred letiacim pukom a nie pre ochranu hracov pred letiacimi predmetmi z hladiska .

Ako zakazdim sa tu ospravedlnujeme za to ked nieco prileti na ihrisko tak to nema byt . Ani pyro a ani nic ine .
zakladnou ideou tych sieti je ochrana 8) cital som, ze ta dymovnica takmer trafila peciara. to by vas asi nepochvalil. este k tym smerniciam sfz. ako vieme, sfz je clenom uefa. zakaz pyra vydala prave ona, nie je az taky stary, schvalilo ho nove vedenie na cele s michelom platinim. sfz sa musi prisposobit

Napísať odpoveď