20.kolo : AS Trenčín-Košice 1:2

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

rudlaizihno
Príspevky: 108
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:06

Príspevok od užívateľa rudlaizihno » 10.03.2008 11:55:43

D.R.House napísal:Alee chlapi ved tu sa ma hrat liga majstrov.....
ha ha ha ha ha ha
to mas pravdu uz som si kupil aj pernamentku :lol: :lol: :lol: na tribunu za striedacky vraj by tam mal sedavat aj takticky FANTOM trener ...... haha podla poslednych informaci Lig rozbieha v Trencine vikendove seminare pre trenrov a menegerov a stavebnikov(aby vedeli kedy maju zacat s vystavbou) akoz nicoho upliest este vacsie nic :shock: takze mozeme ocakavat zastupcov Talianskeho Anglickeho alebo Brazilskeho futbalu ved kto by si nechal ujst tento zazrak co sa tu deje a je mozne ze gala vecery budu byvat kazdy mesiac mali obrovsky uspech ...... :lol: :D :lol:
Naposledy upravil/-a rudlaizihno v 10.03.2008 12:53:33, upravené celkom 1 krát.

D.R.House
Príspevky: 468
Dátum registrácie: 24.01.2008 08:46:23

Príspevok od užívateľa D.R.House » 10.03.2008 12:46:29

K tomu niet co dodat .... mozno ze by nam este vedeli povedat viacej majitelia a vedenie klubu...
Mna by zaujimalo ci bude STV avysielat priame prenosy z ucinkovania AS v LM... Asi by som sa nedostal na stadion ..urcite bude vypredane ako bolo v sobotu
pravda sa zle počúva

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2696
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Príspevok od užívateľa Luboš » 10.03.2008 13:00:52

Footmark napísal:Môže my povedat ktory i..t to simuloval pri nasom prvom inkasovanom gole potom ako nehorazne stratil loptu....
Pozrel som si Odpískané...bol to č.19 Kleščík, ale musím sa ho zastať, dostal lakťom do tváre, takže to bol faul, žiadna simulácia.
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

Užívateľov profilový obrázok
janoas
Príspevky: 809
Dátum registrácie: 03.08.2007 12:14:14

Príspevok od užívateľa janoas » 10.03.2008 14:44:16

D.R.House napísal:Alee chlapi ved tu sa ma hrat liga majstrov.....
ha ha ha ha ha ha
Mne je z toho skôr do plaču ako do smiechu....

Užívateľov profilový obrázok
janoas
Príspevky: 809
Dátum registrácie: 03.08.2007 12:14:14

Príspevok od užívateľa janoas » 10.03.2008 15:01:06

Tak toto powedal Csaba po zápase s Košicami...

,,Hra nie je až taká zlá, len tie výsledky.“

Lol, ak toto nie je zlá hra tak ja som superman....

rudlaizihno
Príspevky: 108
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:06

Príspevok od užívateľa rudlaizihno » 10.03.2008 15:18:16

janoas napísal:Tak toto powedal Csaba po zápase s Košicami...

,,Hra nie je až taká zlá, len tie výsledky.“

Lol, ak toto nie je zlá hra tak ja som superman....
Zda sa mi ze nielen vedenie ale uz aj hraci ziju v milnej predstave aky obrovsky herny progres nastal v muzstve po tvrdej letnej priprave ktora bola pod drobnohladom najznamejsich europskych trenerov :lol: a neucno poznavacom zajazde do Holandska :lol: :D :lol: a ked teraz prehraju radsej nech idu handry fajcit

Užívateľov profilový obrázok
mi_ke
Príspevky: 228
Dátum registrácie: 03.08.2007 13:49:24
Bydlisko: Trencin

Príspevok od užívateľa mi_ke » 10.03.2008 16:10:20

Martin, nehnevaj sa ale dat do otazky taky puhy nezmysel, ze doslo k "očividnému hernému posunu" tak to chce kus amaterizmu, absolutna neznalost futbalu a neschopnost pozriet sa pravde do oci. Potom sa nedivim, ked im takeho bludy tlacite do hlav, ze Csaba ma pocit, ze to bol "nestastny zapas". O akej vyrovnanej hre, pocte sanci to hovori Csaba?Sak Kosice hrali co potrebovali! My sme mali jednu sancu v prvom polcase, ta lavacka Slujtera?...viac sanci nebolo.KE boli jednoznacne futbalovejsie, o tahu na branku je zbytocne rozvadzat. Ja som stal na stadione neveriac co vidim, stari chlapi krutili hlavami, zalamovali rukami. Mne foter povedal, ze kedysi Jednota by ich tak rozbila, ze by uz v zivote nechceli kopnut do lopty. To su ludia, co si nieco pamataju a preto takyto hanebny vykon si nezasluzi nazvat slovami: herny posun! Ked si ti sraci uvedomia, ze toto neni o nestasti, ale v tom, ze su vo futbalovom mysleni a jeho prevedeni niekde pozadu, tak dovtedy budu prehravat!Ku*wa, sa spamatajte vsetci dojedneho!

sergio
Príspevky: 132
Dátum registrácie: 14.01.2008 18:30:31

Príspevok od užívateľa sergio » 10.03.2008 22:17:39

Napísalo sa tu toho dosť s čím súhlasím a ani som nechcel prispievať, no nedalo mi to. Postupne. Príprava bola naozaj zlá po všetkých stránkach, čo už som viackrát deklaroval. Tie bludy, že my sme namiesto behania trávili veľa času s loptou a hlavne ako nám to pomôže, sú výplodom fantázie imaginárnych priateľov, ktorých asi každý v tomto klube má od hráčov až po vedenie. Košice boli v práci s loptou jednoznačne rýchlejšie. Takže čo vlastne my s tou loptou na tréningoch robíme? No asi "slušne" povedané nič. Ďalej. Katastrofálny prepadák po taktickej stránke. Neviem čo hráčom tréneri nakázali, ale aby strední záložníci hrali tak blízko u seba a neexistovala žiadna podpora z krajných priestorov, tak to som teda nikdy nezažil. Hlavne, že fňukajú hráči na rozhodcu, ale oni svojím obetavým prístupom jazdili asi akože "hore-dole". Tým mám na mysli našich krajných obrancov, ktorý nevedia nabiehať, teda za zapojiť do útočenia alebo sa boja. Brániť vo štvorici a niekedy v pätici jedného súperového útočníka, tak to je sakra luxus. Predposledná vec. "Posily". Sluijter nič, vyhral jediný súboj. Chanti nevie kde má vlastne behať, kedy útočiť, kedy brániť, kam ísť atď. Baez je pekne v teplúčku zašitý vzadu a s loptou sa pomaly ani nestretne a Depetris čaká na loptu do prázdnej brány. Mne to pripadá tak, že to všetko sú začiatočníci a GERGEL, ktorý bol jednoznačne najlepší hráč z oboch družstiev, je asi vlastne tá naša jediná posila. Zápas nemal vôbec žiadnu úroveň, v maličkostiach mi prišli Košice kvalitnejšie, no každopádne naši hráči by zaslúžili na holú, keď naozaj zadarmo odovzdali ďaľšie 3 body. Posledná vec k Horváthovi a tomu príspevku. Vybral som krátky úryvok "My drieme, makáme." to má čo znamenať? Veď ľudia nie sú slepý.

ikotn
Príspevky: 1200
Dátum registrácie: 15.01.2008 11:01:13

Príspevok od užívateľa ikotn » 11.03.2008 15:14:36

janoas napísal:Tak toto powedal Csaba po zápase s Košicami...

,,Hra nie je až taká zlá, len tie výsledky.“

Lol, ak toto nie je zlá hra tak ja som superman....
supermane, pomoooc!!! :D :? :cry:

ikotn
Príspevky: 1200
Dátum registrácie: 15.01.2008 11:01:13

Príspevok od užívateľa ikotn » 11.03.2008 15:15:51

najhorsie na tom je, ze kosice hrali tragicky a vyhrali...

Užívateľov profilový obrázok
Balrog
Príspevky: 928
Dátum registrácie: 07.08.2007 13:08:46
Bydlisko: jedine TRENČÍN:)

Príspevok od užívateľa Balrog » 11.03.2008 21:50:40

ikotn napísal:najhorsie na tom je, ze kosice hrali tragicky a vyhrali...
a este horsie je ze ich za to Janci Kozakovie pochvalil :lol:

D.R.House
Príspevky: 468
Dátum registrácie: 24.01.2008 08:46:23

Príspevok od užívateľa D.R.House » 12.03.2008 13:18:49

AS teraz moze na krasu zabudnut ... je to boj .. teraz ide iba o body ..ako sa dosiahnu je jedno .. no musia ist pre AS a nie pre superov...
pravda sa zle počúva

Napísať odpoveď