8.kolo : AS - Ružomberok B 3:1

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2696
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Príspevok od užívateľa Luboš » 12.09.2010 19:14:34

jarinho411 napísal:kto dal goly?
mazo, hloho a kleščo
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

legolas380
Príspevky: 515
Dátum registrácie: 30.08.2010 20:08:24

Príspevok od užívateľa legolas380 » 12.09.2010 19:35:59

na futbale som bol v TN asi po 7 rokoch, naposledy este za ozety. vcelku som bol milo prekvapeny navstevou, pochybujem ze by tam bolo len 950 divakov ci kolko hlasil...no ale k futbalu. pacil sa mi styl hry ze sa chlapci snazia nahravat (konecne sa to na slovensku dakto uci). slabost bola hlavne v obrane, kde to tusim kapitan trosku zavaril. niekedy mi chybal pohyb. tesil som sa na depetrisa..skoda ze sa stalo to co sa stalo. a este aj na stefanika(zraneneho). inak rozhodcovia nam trochu priali ale nevadi...zapas ok

Užívateľov profilový obrázok
mattpro
Príspevky: 480
Dátum registrácie: 16.03.2008 17:38:53
Bydlisko: no dá sa povedať že Praha
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa mattpro » 12.09.2010 20:29:20

Tak zapas to bol taky nemastny neslany. Od 60. minuty bolo prakticky o vitazovi rozhodnute, pretoze RK s 10 hracmi a s dvojgolovym mankom proste nemal silu na akukolvek zapletku. Dolezite su vsak 3 body. Co sa tyka inkasovaneho golu, zdalo sa mi ze to Volesak mohol v pohode chytit, ale akosi to podcenil a tak to aj dopadlo...

Véna
Príspevky: 188
Dátum registrácie: 01.02.2008 17:09:16
Bydlisko: Slavičín ČR

Príspevok od užívateľa Véna » 12.09.2010 20:33:31

Proč nehrál Davidko? .. jinak gratuluju ke třem bodom.. [smilie=beer.gif]
AS do toho!!!

legolas380
Príspevky: 515
Dátum registrácie: 30.08.2010 20:08:24

Príspevok od užívateľa legolas380 » 12.09.2010 20:57:00

Véna napísal:Proč nehrál Davidko? .. jinak gratuluju ke třem bodom.. [smilie=beer.gif]
zomrela mu mama :-(

Véna
Príspevky: 188
Dátum registrácie: 01.02.2008 17:09:16
Bydlisko: Slavičín ČR

Príspevok od užívateľa Véna » 12.09.2010 21:47:07

legolas380 napísal:
Véna napísal:Proč nehrál Davidko? .. jinak gratuluju ke třem bodom.. [smilie=beer.gif]
zomrela mu mama :-(
no už to čtu.. :-( to je mi líto.. R.I.P. .. snad sa do dá david co nejrychlej do psychické pohody.. a bude střílet goly pro svou mámu :-) drž sa..
AS do toho!!!

Užívateľov profilový obrázok
Newstedko
Príspevky: 211
Dátum registrácie: 20.08.2007 12:08:15

Príspevok od užívateľa Newstedko » 13.09.2010 07:29:01

RK "B" na nás z úvodu nevídane vybehol z čoho plynula hneď úvodná šanca. Občas som mal dojmy, že až moc horíme v obrane a RK bo pri svojich protiútokoch nebezpečný.
Góly padali krásne. Akcia Holúbek / Mazán si zaslúžila potlesk aj od tých najprísnejších fanúškov. Ružomberok zahral pekný signál pri strelenej štandardnej situácii a Filipovi to tam konečne padlo. Gratulujem.
Nebolo to také jasné víťazstvo na aké sme síce doma zvyknutí, ale díky aj za takéto a hlavne, že tri body sú doma.
Z nášho tímu vyzdvihujem tentokrát všetkých hráčov s výnimkou Adiho, ktorý len loví ofsajdy a spaľuje šance. Postavil by som už konečne Maleca.
Po vylúčení Ružomerčana a teatrálnom páde Alda :D sme už zápas v podstate kontrolovali.
Invaders must die

ikotn
Príspevky: 1200
Dátum registrácie: 15.01.2008 11:01:13

Príspevok od užívateľa ikotn » 13.09.2010 11:45:43

no, vcerajsi zapas patril k tym menej vydarenym. inkasovany gol mrzi, milosko po case vybuchol. po vyluceni hofericu som cakal este 3-4 kusky. pre mna nepochopitelne sme ale pristupili na pasivnu hru ruzomberka [smilie=blush.gif] . chalani nemali svoj den. adi sa viac valal po zemi ako hral futbal. myslim, ze utocnik nie je zrovna jeho post. nieco podobne ako krizko [smilie=baby.gif]

legolas380
Príspevky: 515
Dátum registrácie: 30.08.2010 20:08:24

Príspevok od užívateľa legolas380 » 13.09.2010 11:50:18

vidim ze vedia hrat aj lepsie, dufam ze sa mi tam podari este niekedy dojst

Užívateľov profilový obrázok
Etrox49
Príspevky: 307
Dátum registrácie: 06.08.2007 06:32:00
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa Etrox49 » 13.09.2010 14:56:19

Rezerva smradlavych nastupila sebavedome, nase predchadzajuce vysledky im dych nevyrazili a preto bolo mozne vidiet podstatne vyrovnanejsi priebeh jak obvykle. My sme sa xvilu hladali, uz uz to vypadalo na nejaky nedelny bolehlav v nasich radoch, no vdaka dobremu pohybu sme postupne zacali mat prevahu. Jeden z najaktivnejsich mi opat prisiel Mazan, svoj vykon vysperkoval golom, popri stabilnych tahunoch je pre mna jednym z najprijemnejsich prekvapeni tejto jesene. Urcite vyzdvihnem aj Holubeka, hlavne v prvej polke sa mi jeho vykon pozdaval, sice s drobnymi nezdarmi sa kde tu vkradla frustracia a utlm, no za jeho vcerajsi prejav urcite palec hore. Skvelu fazonu si napriek usmevnej minele s Volesakom udrzuje bojovny Cogy, jeho zdrava nasratost v kombinaci so zlepsenou technikou robi superom problemy, bez diskusie – opravneny clen zakladu! Suma sumarum, spomenute trio vcera rozhodne potesilo. Za krasny golik ma potlesk aj Hloho, skutocne exportna trefa, za ktoru clovek ochotne privrie oci nad niektorymi nedostatkami vo vykone. Naopak, totalne vyhorela nasa „nigerijska veza“ ako ju raz ktosi usmevne opisal na klubovom webe. Nexcem byt zly ale vcerajsia groteska v jeho podani ma len utvrdzuje v tom, ze goly ktore dosiahol boli po vacsine vysledkom umornej lopoty muzstva, na konci ktorej uz len zariadil co musel. O „technike“ sa nejdem rozpisovat, horsie je to, ze chlapec absolutne ale absolutne futbalovo neuvazuje, nasledkom coho je permanetne chyteny v ofsajde. Uprimne lutujem pomeznych rozhodcov, ti musia mat po polcase trasak a gangrenu v odkrvenej ruke. Ak som voci Adimu neobjektivny tak ma to mrzi, mile rad sa necham presvedcit o jeho kvalitach ale zatial ma nepresvedcil o ziadnom pokroku. Zbytok teamu striedavo oblacno, neni velmi co vycitat ani ospevovat, dolezite je, ze body sme nepustili, zatial co nasi konkurenti ano! Nedelne zapasy maju podivny nadych, nesvedcia teamu ani divakom, koliduju s hokejom, s regionalnymi sutazami a preto nechapem, preco sa v nedelu odohra aj najblizsi domaci duel [smilie=thumbsdown.gif]
Willkommen in der Wirklichkeit!

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 13.09.2010 19:59:19

doma opat v nedelu na zaklade rozhodnutia ULK, delegati maju v piatok/sobotu nejaky slet a udajne by nestihali... alebo nieco podobne... uz som to pustil z hlavy...

Napísať odpoveď