28.kolo: AS - Rimavská Sobota 5:1

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2696
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Príspevok od užívateľa Luboš » 24.04.2010 18:42:46

Pekné počasie, nádherný Gergelov gól, víťazstvo 5:1.....čo si viac priať ? Aby už "dôchodci" na tribúne, čo v živote nehrali futbal, si zavreli hubu... [smilie=boxing.gif]
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

lafo
Príspevky: 277
Dátum registrácie: 09.11.2008 21:40:04

Príspevok od užívateľa lafo » 24.04.2010 20:52:12

tí si ju lubosko nezavrú.takých tupých geriatrikov som este asi nestretol.majú problém udrzat moč,ale múdrych rečí maju jak koza bobkov.tí nebudú spokojní ani ked sa vyhrá desat nula.otrasné niečo.
k zápasu len tolko.sympatický výkon RS.chceli hrat futbal,to sa mi od nich pácilo.ziadna murovačka a pekných pät golov od nasich hrácov.vdaka za pekne sobotne popoludnie.

000mato@tnnoviny
Príspevky: 31
Dátum registrácie: 14.03.2010 21:41:05
Bydlisko: Trenčianske Stankovce

žiadny extra zápas

Príspevok od užívateľa 000mato@tnnoviny » 24.04.2010 22:37:20

prekvapujúci prvý gól
rýchly zvrat v prospech AS (jalová obrana Rimavskej Soboty)
katastrofálny výkon Maleca(Adi prekvapil azda sám seba :)
perfektný gól by Mr. Gergel
5 gólov v sieti neistého branára
otvorená hra zo strany Rim. Soboty
nasprostastí dedkovia

Užívateľov profilový obrázok
Etrox49
Príspevky: 307
Dátum registrácie: 06.08.2007 06:32:00
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa Etrox49 » 25.04.2010 07:02:51

Dakujem borcom za vcerajsi zapas, v nadhernom pocasi to bol celkovo pohladny futbal, dobre sme sa hybali a mali chut behat za loptami, z coho som mal pred matchom trochu obavy.

Uvod sme sice nezachytili, madari mali lepsi nastup do zapasu, no povedzme si na rovinu, ze to bolo z ich strany vsetko, v dalsom priebehu uz neukazali prakticky nic. Zapasov s Rimavskou som videl uz more ale takto slabo este nehrali, ako tak ich tahal iba stary Pisar. Co sa tyka nas, slusne sa nam darila kombinacna hra a az na par nepresnosti pred 16tkou sme predviedli viacero peknych vymen na 1 dotyk. Ked to veznem odpredu, napriek 5 golom sa nasi hrotovi presadzovali pomerne tazko, hrozili sme skor z druhej vlny cez zaloznikov. Filip vcera nebol vo svojej kozi, netvrdim ze zahral zle ale zvykli sme si aj na lepsie vykony z jeho strany aj ked tam bol 1-2 slusne strelecke pokusy. Malecovi nemozno upriet snahu ale aj on sam vie, ze to chce viac agresivity, on neni ziaden brejkovy hrac, ktory sa bude pravidelne dostavat do solovych unikov, mal by viac zurocit svoje parametre a priestor na strelbu si vybojovat. Striedajuci Adi takyto zapas potreboval jak sol, vecna skoda, ze prisiel az po funuse, jeho goly sme potrebovali mesiac dva dozadu. Kazdopadne, po mizernych vykonoch si za vcerajsok zasluzi uznanie, najme druhym golom ma milo prekvapil, ked loptu pohotovo umiestnil. Z mojho pohladu nam najlepsie zahral stred, skvelu fazonu ma Baez, vcera opat zahral vyborne. Pre mna najlepsim hracom na platzi bol Vojtech Horvath, uz dlho som ho nevidel hrat tak dobre. Nasadenie, presne lopty a cit pri zakladani nasich akcii, skutocne vykon na urovni, pochvala! Gero je celu jar v miernom utlme ale strielat nezabudol, vcerajsia bomba musela ulahodit kazdemu. Zadakom az na ten 1 gol neni co vycitat, od Godala az po kapitana zodpovedny vykon, vidiet bolo aj mladeho Vallu, ktory sa po lavej strane zapajal v ofenzive. Milos vcera nezamestnany.

Netusim co Gula borcom naordinoval, ale takto nejak by to mohlo fungovat do konca sezony. Vcera sme sa doslova bavili futbalom, bolo vidiet ze chalani hraju a bojuju pre divakov a ja osobne sa uz teraz tesim na zapas so Salou. K navsteve. Poviem uprimne, ze ma tych 711 divakov v zapase, kde uz prakticky o nic nejde, potesilo. Furt pocuvam polemiky o navstevnosti, ale pani zabudnime na 90. roky, ta doba je navzdy prec. Pozrime sa na tu nasu slavnu najsamvyssiu sutaz, kolko tam chodi ludi na futbal. V RK neprisli na Trnavu ani len 3 tisicky, v Presove zas Skuba nedokazala prilakat ani dve. O Engerau sa nevyjadrujem, na lidra tam pride 300 divakov, skutocne nechapem pre koho je tam ten futbal na silu vymasturbovany. Budem optimisticky a verim, ze pokial budu nasi predvadzat take vykony ako vcera, sami dotiahnu ludi na futbal a navstevy na tom nasom rozdrbanom „San Sire“ budu len narastat!
[smilie=bananadance.gif]
Willkommen in der Wirklichkeit!

Užívateľov profilový obrázok
Newstedko
Príspevky: 211
Dátum registrácie: 20.08.2007 12:08:15

Príspevok od užívateľa Newstedko » 25.04.2010 07:26:32

súhlasím s etroxovym pohľadom na včerajší zápas. Akurát by som chcel opraviť, že Gero nehral skoro celú jar kvôli zraneniu. Až včera sa vrátil do zostavy.
Cez prestávku som šiel okolo šatne našich a tieto Adrianove slová stoja za všetko: "Chýba agresivita, nasadenie...k*rva, týždeň si budete vajca válať. Pridajte aspoň dva !!"
A chalani to splnili, pridali ešte dokonca tri. Vidno, že keď už nie je psychický tlak, tak kvalita sa jednoznačne prejavuje. Teším sa na zápas so Šalou. a taktiež sa teším konečne s účasťou nosičov piva na štadióne.
Invaders must die

Užívateľov profilový obrázok
Etrox49
Príspevky: 307
Dátum registrácie: 06.08.2007 06:32:00
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa Etrox49 » 25.04.2010 08:11:04

Newstedko napísal:súhlasím s etroxovym pohľadom na včerajší zápas. Akurát by som chcel opraviť, že Gero nehral skoro celú jar kvôli zraneniu.
na to som zabudol...omluva Gerovi za ten "utlm" [smilie=blush.gif]
Willkommen in der Wirklichkeit!

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 25.04.2010 10:22:27

velmi dobry postreh ohladom navstevnosti na slovenskych stadionoch... vysletok zvazoveho a kluboveho marketingu... a znechutenia ludi...

ikotn
Príspevky: 1200
Dátum registrácie: 15.01.2008 11:01:13

Príspevok od užívateľa ikotn » 27.04.2010 12:12:02

je chvalihodne, ze sa chalani aj napriek takmer beznadejnej situacii, co sa tyka postupu, dokazali premoct a odohrali vizazny zapas. len skoda toho golu [smilie=blush.gif]

Napísať odpoveď