Pravidlá fóra

Tu nájdete všetky dôležité informácie ako pravidlá a novinky na fóre od administrátorov a moderátorov.

Moderator: Moderátori

Locked
User avatar
David
Administrátor
Posts: 106
Joined: 03.08.2007 15:26:45
Location: Trencin

Pravidlá fóra

Post by David » 12.08.2007 11:13:28

Spoločne s celým tímom administrátorov a moderátorov vás vítam na oficiálnom fóre stránok AS Trenčín.

Každý registrovaný užívateľ je povinný dodržiavať nasledujúce pravidlá:

Pravidlo č.1
Akékoľvek príspevky obsahujúce vulgárne alebo rasistické vyjadrovanie, sexuálne ponižovanie, osočovanie a osobné útoky môže znamenať vaše okamžité vylúčenie s fóra. Rovnako je zakázaná propagácia nacizmu, násilia, drog alebo sexu.

Pravidlo č.2
Vkladajte príspevky do správnych sekcií. Pri tvorbe nových tém sa pomocou tlačidla Hľadať uistite, že rovnaká téma už neexistuje. V opačnom prípade bude váš príspevok alebo téma presunutá, vymazaná a vy ako jeho autor môžete byť potrestaný.

Pravidlo č.3
Snažte sa písať gramaticky správne! Nepíšte žargónom ani iným nespisovným štýlom. Povolenými jazykmi na fóre sú Slovenčina, Čeština a Angličtina.

Pravidlo č.4
Je zakázané používať niky, podpisy a avatary, ktoré nie sú v súlade s pravidlom č.1, taktiež také, ktoré sú hocijakým spôsobom ofenzívne voči ostatným užívateľom. Ak administrátor alebo moderátor uzná, že váš podpis alebo avatar nespĺňa toto pravidlo, podmienky pre pridanie avataru a podpisu alebo inak narúša pravidlá fóra, vyhradzuje si právo na jeho zmenu, prípadne úplné odstránenie.

Avatar nesmie presahovať rozmery 130x130 bodov a veľkosť súboru by nemala byť väčšia ako 10kB.

Výsledná výška všetkých obrázkov v podpise nesmie presahovať rozmer 40 bodov a šírka 640 bodov.

Pravidlo č.5
Na celom fóre platí zákaz ponúkania predaja čohokoľvek, akejkoľvek súkromnej inzercie, prístup na súkromné trackery, ftp alebo DC huby za finančnú odmenu (výnimku tvorí sekcia Inzercia, viď pravidlo č.10). Rovnako je zakázaná cielená propagácia akejkoľvek reklamy alebo súkromných projektov (je možné ich povoliť individuálne).

Pravidlo č.6
Snažte sa písať podľa možností hodnotné príspevky. Toto fórum nie je chat, príspevky píšte k téme, obmedzujte počet smajlíkov, nepridávajte viac rovnakých smajlíkov za sebou a snažte sa obmedziť citácie dlhých príspevkov. Príspevky bez akejkoľvek informačnej hodnoty môžu byť bez upozornenia vymazané.

Pravidlo č.7
Na fóre je zakázané používanie viacerých účtov. V prípade, že toto pravidlo porušíte, môžu byť vaše účty zmazané a vám môže byť zabránený ďalší prístup na fórum.

Pravidlo č.8
Každý uživateľ je povinný pravidelne kontrolovať oznámenia a správy v sekcii Informácie pre diskutujúcich a dodržiavať ich.

Pravidlo č.9
Každý nový uživateľ je povinný vložiť najmenej jeden príspevok do fóra do doby štyroch mesiacov. Pokiaľ sa tak nestane, uživateľský účet bude zmazaný.

Pravidlo č.10
V sekcii Inzercia je povolené inzerovať a dražiť len výrobky s logom klubu AS Trenčín, prípadne iné futbalové výrobky nepochádzajúce z iných klubov (je možné ich povoliť individuálne).

ÚPRAVA 26.11 07 - doplnené pravidlo č.9
ÚPRAVA 21.1 08 - doplnené pravidlo č.4 - odsek o obrázku v podpise
ÚPRAVA 22.2 08 - doplnené pravidlo č.10
ÚPRAVA 21.4.2009 - zmena v pravidle č.9
Last edited by David on 21.02.2008 00:39:08, edited 1 time in total.

Locked